36 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Bara (anonym)
Právě teď o Vánocích to...Ja to mam chvili, a chci se zeptat jestli mam pocitat s menstruaci nebo ne, protože jsem jen přece mladá a jednou budu chtít třeba díte. A myslím že jednou za tři měsíce bych to dostat měla.
25. Duben 2013 - 9:34
Klára (anonym)
KOLIK TAK ASI JSTOJÍ TA...Cena je 420kč
20. Listopad 2017 - 9:43
Ale (anonym)
ahoj. mam skusenost s depo-...to vám lékařka musela říct,přece.Já jsem depo proveru měla také,ale ne,že bych jí chtěla,musela jsem kvůli endometrioze a hned mi doktorka řekla,jestli do budoucna neplánuji dítě,že by to chtělo hned,protože při injekcích by to mohl být později problém.Jinak,lékaři pravdu neřeknou,to bylo první,na co jsem se ptala,na váhu a ona mi řekla,že většinou 2-3 kg se přibere a tak to jsem neřešila,ale přibrala jsem víc.
20. Listopad 2017 - 9:57
Já sama (anonym)
bych depo proveru nikdy nechtěla,beru to za přirozené mít mestruaci a i to si dobře doktorku pamatuji,jak mi říkala,že mi jsme nemoderní,že v Německu ženské nemusejí a přesto jí sami chtějí. Bohužel,u mě to tehdy byla nutnost,ani jsem si jí neplatila.
20. Listopad 2017 - 10:00
petra (anonym)
Ahoj, takže žiji v Německu a půl roku jsem měla dělo clinovir (obdobne jako provera), a moje tělo to absolutně nepřijalo. Po první injekci krvácení 18 dni v kuse, říkala jsem si, ze to bude přechodem z tabletek na injekci, potom jsem měla asi měsíc klid, a dva týdny před užitím druhé injekce jsem začala špinit a občas i trochu krvácet. Doktor mi říkal, ze to je normální, a píchl mi druhou injekci, teď jsou to tři měsíce a nebyl den, kdy jsem nespinila nebo nekrvacela. K tomu i bolesti v podbrisku, chuť na sex jsem za toho půl roku neměla vůbec, a jsem pořad unavená. Teď mi doktor nasadil tabletky zoely. Tak snad uz se mi cyklus vrátí a nebudu uz krvacet.
27. Únor 2019 - 11:25

Stránky

Přidat komentář