35 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

antikoncepce-injekce

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Majka (anonym)
Máte někdo prosím zkušenosti s tímto druhem antikoncepce?
26. Prosinec 2002 - 21:10
veronika (anonym)
Majko,ruce pryč od toho.Měla jsem Depo proveru.Zadržela mě vodu v těle,zvýšil se mi tlak a vůbec jsem neměla chuť na sex.
28. Březen 2003 - 21:11
veronika (anonym)
já jsem měla asi 1 rok Depo-proveru, výborné bylo, že jsem po ní vůbec nemenstruovala, nemám pocit, že by váha šla nahoru (naopak beru nyní kvůli akné Diane a tloustnu neustále), ovšem chuť na sex opravdu je menší a dále postupně se mi horšila pleť, takže jsem musela od ní jít pryč a teď válčím s boláky.
22. Listopad 2003 - 18:31
Marie (anonym)
Brala jsem Depo-proveru,vubec jsem nepribrala,vyhovovalo mi.ze jsem nemela menstruaci.Pred rokem jsem ji vysadila a nejde mi ted po ni otehotnet.
30. Srpen 2006 - 11:10
Vlaďka (anonym)
Jsem na depo-proveře jiř 4 rokem. Jsem velice spokojená, nepřiprala jsem, chuť na sex mám velkou a s pletí taky nemám problény. Můžu ji jen doporučit.
5. Říjen 2006 - 15:08
Návštěvník (anonym)
!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA NEHORMONALNI ANTIKONCEPCE,je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM. CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET. TADY JE ODKAZ NA STRANKY. http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.
19. Prosinec 2006 - 13:03
John (anonym)
PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země. NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA. (pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc) Motto :
6. Leden 2007 - 22:39
Návštěvník (anonym)
Na tohle bych dala pozor, moje mamka brala 4 roky Depo provera, byla s imi spokojena ale po 3 a pul letech zjistila, ze tyto injekce maji vliv na zvysene riziko osteoporozozy, nehlede na ta problemy se zadrzovanim vody a tak. vzala posledni injekci a radeji prestala. Doporucila ji to i lekarka.
9. Leden 2007 - 19:12
MISKA (anonym)
KOLIK TAK ASI JSTOJÍ TA ANTIKONCEPČNÍ INJEKCE PISTE NA MAIL Milasek.miska"seznam.cz
10. Leden 2007 - 21:00
Lucka (anonym)
Ahojky,hodně jsem už četla o injekcích Depo-Provera ale nikde jsem nenašla cenu?Prosím napište mi na mail kolik stojí? Díky Lucka fenecka"centrum.cz
20. Květen 2007 - 19:14
Petra (anonym)
Depo-Provera stojí okolo 120kč.Beru ji už dva roky a bez problémů.
26. Leden 2008 - 16:16
Terulka (anonym)
já beru Depo-Proveru tři roky a zatím bez problémů - akorát teď při poslední preventivní prohlídce mi lékař řekl, že při dlouhodobém používání tohoto druhu antikoncepce může dojít k řídnutí a kostí a proto je prý vhodné min. 1 za tři měsíce vybrat balení šumivého calcia.
27. Leden 2008 - 13:47
Jana (anonym)
Dobry den.Mohu pozadat o radu?Injekce Depo-Provera jsem brala 2 roky.Bez nejakych velkych problemu.Trochu jsem pribrala a posledni dobou se zacali obevovat krece v brise.Proto jsem ji po domluve s doktorem vysadila.Posledni injekci jsem mela v zari.Ted cekam na prvni menstruaci a stale nic.Muzete mi poradit za jak dlouho se priblizne dostavi?Doktor mne spis upozornil,ze by menstruace mohla byt silna a delsi az dlouha.V tomto pripade mam prijit. V minulem roce jsem na Depo-Provera na recept doplacela 24,-kc.Predem dekuji za radu na mail: janastel"quick.cz Jana
27. Leden 2008 - 17:53
Jitush (anonym)
Ahoj, i já jsme brala po 1 dítěti Depo-proveru asi 2 roky. Pak jsme se rozhodli s manželem že budeme mít druhé mimčo. Provera mi skončila v lednu. V březnu jsem dostala první měsíčky, bylo to nic moc, ale alespoň něco. Poté mi napsal můj Dr. hormonální antikoncepci na 1 měsíc nejlépe 3 fázovou a v červenci jsem otěhotněla. Minulý týden se nám narodila dcera. Při této antikoncepci jsem nepřibrala nic, jen ta chuť na sex po vypršení injekce byla obrovská. Tak přeji všem hodně štěstí
27. Březen 2008 - 16:01
Návštěvník (anonym)
Ahoj, já měla poslední injekci v květnu 07 a pořád ještě nic :-)
27. Březen 2008 - 17:47
depo provera (anonym)
ahoj já vysadila depo roveru v lednu 08 a zatím také stále žádná menstruace se nedostavila , ale hlavně jsem po ní přibrala za 2 roky 10 kg !!!!!!!:-(
22. Duben 2008 - 20:19
Návštěvník (anonym)
ahoj,já ji po roce užívání vysadila v květnu 2006 a zatím stále nic a za ten rok 10kg navíc.Hormon estradiol na kritické hladině 20.Lékaři už vědí, že se s tím nedá nic dělat, jen čekat, až se s tím tělo vypořádá samo.Už jsem se setkala i s paní, která měla pauzu 3 roky.takže všem držím palce
25. Duben 2008 - 10:37
Yveta (anonym)
S tím nemůžu souhlasit.Já mám Depo Proveru 6 rok a váhu mám stále stejnou.Postava se mi nezměnila.Není to tím,že člověk má chut k jídlu a neví kdy přestat? Pak se to svádí na různé antikoncepce což není pravda!!!
8. Červen 2008 - 13:45
Terez (anonym)
Presne!souhlasim s Yvet,nesvadejte uz tlousku na zadnou z antikoncepci! u pilulek se tyhle myty vedou taky a pritom je to kravina. Jestlize ste zacali brat horm.antikoncepci v dobe dospivani,tak ste nestloustli kuli ni,ale kuli tomu,ze v te dobe vsichni pribiraj a zvetsujou se prsa. Ja mam depo proveru druhym rokem a sem stastna,ze sem si od menstruace a jejich bolesti mohla odpocinout.
16. Červen 2008 - 21:54
Návštěvník (anonym)
Kravina to není. To se jen lékaři a výrobci HA vám snaží vnutit. A jak je vidět, u někoho se to opravdu povedlo. Jenom proto, že jste nepřibraly vy, neznamená, že nepřibere nikdo. Jak vysvětlíte, že holka nabere během krátké doby třeba 7 kg a po vysazení během 14 dní 5 kg jde dolů? Při stejných stravovacích návycích.
20. Červen 2008 - 21:51
Návštěvník (anonym)
Souhlasím, já ve svých 25 letech po přechodu z Cilestu na Jeanine přibrala během půl roku 8kg!!Ihned jsem ji zmenila na Sunya a jsem nyní spokojená. Na každého horm. antikoncepce působí jinak.
12. Srpen 2008 - 10:00
radka (anonym)
Právě teď o Vánocích to bude 10 let, co mám Depoproveru a za nic bych ji nevyměnila!!!! Za celou dobu jsem nepřibrala, a jsem šťastná že nemám žádnou menstruaci. Ušetřím za jinak potřebné hygienické potřeby, a za injekci zaplatím jednou za 3 měsíce jen 150Kč. Je ale pravda, že každá antikoncepce není pro každého, moje sestra začala s Depoproverou po porodu a pořád "špinila". Proto od ní ustoupila. Jiná rada, než to zkusit, a pak 3 měsíce vydržet, pokud to nebude fungovat správně, není. Moje tělo to přijímá skvěle, tak že z mého hlediska můžu jen doporučit. Má někdo Depoproveru déle než já?
10. Prosinec 2008 - 10:16
cukroušek (anonym)
a od kolikati se tato antikoncepce cca může brát?
14. Prosinec 2008 - 20:59
dina (anonym)
ahojte, nemá tu niekto skusenosti so sunya tabletkou? Dva roky som brala tabletku novynette a teraz som išla za doktorkou lebo som mala problémy časté bolesti hlavy, chrbtice, nemala som chuť na sex, pribrala som 10kg neviem či to môže byť od tabletku alebo to súvisí s tým že rastiem. Mala som aj časté zápaly pošvy. Na toto všetko my povedala doktorka že len bolesti hlavy môžu súvisieť s tabletkou. Prosím Vás keď viete tak mi poradte ďakujem...
12. Leden 2009 - 19:04
leo (anonym)
Pořád se divím, proč je tolik mladých holek tak nechutně tlustých...Ty jejich špeky!!! Teď je mi to jasné - žerou antikoncepci!
12. Leden 2009 - 19:44
Lucka (anonym)
Ahojky Radko,to jsi fakt nemela 10 let zadne problemy,spineni, bolesti hlavy atd?Muze se zeptat kolik ti je let?Me je 32, mam 1 dite,dalsi neplanujeme a tak mi doktor doporucil Depo-Clinovir(jsem v Nemecku),ale asi to bude obdobne jako u nas.A neni to nejak skodlive,ze ti to vlastne zastavi celou menstruaci?Diky.
16. Únor 2009 - 16:29
Petra (anonym)
ahoj, Sunyu beru... nejdříve jsem měla Belaru rok a půl, ale jelikož jsem po ní přibírala docela dost, tak jsem zkusila sunyu. Jedinej rozdíl je v tom, že je o 4 stovky levnější...
13. Březen 2009 - 19:51
darina (anonym)
Brala jsem Depo-proveru,vubec...ahoj. mam skusenost s depo- proverou, melas jsem 4 injekce a byla jsem sni spokojena, zadne akne, zadne kilo navic, a chut v sexu byla ale jsem po injekci rok a pul a nemohu otehotnet a mesicky ma normal, mam 6 leteho syna a planujem s manzelem druhe dite ale zatim se nedari ale je to i o psychyce , doufam ze se nam s manzelem povede dalsi miminko a jesli jo? v zivote nechci sliset o depo- provere.
8. Leden 2010 - 20:34
katka pokorna (anonym)
dobry den mam skoro dvoulety mimco a uz asi druhej mesic si s prs vimackavam takovou vodicku jak kdy by seme delalo mliko nekojim uz asi rok a tri mesice pri prvni ditete meto nedelalo tehotna nejsem delala jsem si test mela nektera zvas stimto uz skusenosti dekuji za odpoved antikoncepci nneberu
7. Březen 2010 - 17:08
Obrázek uživatele pavlina0202
pavlina0202
Kdybych si tohle všechno prečetla dřív,nenechala bych si to nikdy píchnout,ted mam velke obavy z toho co možná příjde:O(
10. Březen 2011 - 21:17

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama