123 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
pája (anonym)
ahoj,chtěla bych se zeptat chci začít brát antikoncepci a nák se v tom nevyznám.a vyhovovala by mi kdyby se mi zvětšily prsa a nic víc :) a zjemnila pleť.myslíte,že gravistat bude to pravý?jak to bylo u vás?díky moc...pa hezký den :-*
26. Srpen 2008 - 18:05
.. (anonym)
Ahoj, chtěla bych se zeptat, když používám gravistat, jsem chráněná i během té sedmi denní pauzy než si ten osmý den vezmu další prášek? Díky.
28. Srpen 2008 - 11:14
jenny (anonym)
ahoj, no mela byste byt chranena i behem tech 7dnu.
25. Září 2008 - 9:15
jájá (anonym)
ahoj, chtěla bych se zeptat, potřebovala bych nějakou antikoncepci za rozumnou cenu, po které se netloustne, zvětší se mi prsa, budu mít hezčí pleť, atd. Je pro mě gravistat ta vhodná antikoncepce?
7. Listopad 2008 - 8:48
Simča (anonym)
Jo je to kráva já brala dva druhy a po obou jsem přibrala :)
27. Prosinec 2008 - 10:08
Bára (anonym)
Tyto prášky beru už tři roky a nemám žádné nežádoucí učinky. Jsou levné a dobré.
5. Leden 2009 - 12:22
Bára (anonym)
Drahá Simčo asi budeš nenažraná že jsi tak tlustá a svádět to na prášky je pro tebe lepší viď.Jsi ubohá a sprostá husa.
5. Leden 2009 - 12:26
Bára (anonym)
Drahá Simčo asi budeš nenažraná že jsi tak tlustá a svádět to na prášky je pro tebe lepší viď.Jsi ubohá a sprostá husa.
5. Leden 2009 - 12:26
Dita (anonym)
Dobrý den, chci se zeptat, jestli se Gravistat může používat i po těhotenství, už nekojím a přemýšlím o nějaké antikoncepci. Děkuji za radu.U mého doktora se toho moc nedozvím ...
6. Leden 2009 - 18:15
Dara (anonym)
Milá Báro, musím se zastat Simči, brala jsem taky tyto prášky a ze necelý rok jsem přibrala kolem 10kg. takže vážně nedoporučuji.
15. Únor 2009 - 19:27
moncza (anonym)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zdali může antikoncepce vyvolat nadměrnější ochlupení. Nemám zrovna nejdražší ant. a beru ji teprve druhy mesic a mam pocit ze se mi pod pupkem objevily černé chloupky, a na nohou jsem také nidky nemívala černé chloupky a najednou je mám. Je možné že to způsoboje právě antikoncepce? Beru Gravistat. Děkuji za odpověď.
11. Březen 2009 - 18:23
Lucka (anonym)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,slyšela jsem ze po Gravistat 125 se zvedtšují prsa,je to pravda?Děkujio za odpověd:-)
13. Květen 2009 - 13:57
Lenka (anonym)
Milá Lucko já beru gravistat již 7 let a prsa se mi nezvětšili i když bych to potřebovala, ale na každého to působí jinak.
9. Červenec 2009 - 14:01
Káťa 21 (anonym)
AHOJ HOLKY,PRAVE PRECHAZIM Z...Ahojky, já beru Gravistat od cca 4 roky a jsem s ním spokojená, žádné změny, spíše naopak, váha klesla o cca 5 kilo. Nevím, jestli kvůli antičce, ale řekla bych, že ano;-) Mohu doporučit!
23. Září 2009 - 14:58
Misa (anonym)
Brala jsem ho přes půl...Ahoj ja jsem vyzkousela hodne ant.pripravku Gravistat se mi jevi jako nejlepsi pri jinych jsem vzdy krvacela mezi cykly tady to uplne vymizelo, mohu ho tedy jem doporucit... Misa
6. Únor 2010 - 14:00
janina (anonym)
Pěkný den všem, prosím vás všechny, kdo máte nějakou zkušenost s antikoncepcí Gravistat, abyste napsaly, jak na vás působí, zda se po ní dost nepřibírá, mám ji poprvé předepsanou, ještě nevyzvednutou. Mám to ne kvůli možnému otěhotnění, ale kvůli chybějící menstruaci. Vedlejších účinků jsem na netu našla spoustu, ale jak to je prakticky, kdo máte zkušenosti ? Děkuji.
25. Březen 2010 - 7:43
Denisa (anonym)
AHOJ HOLKY,PRAVE PRECHAZIM Z...Já beru gravistat cca rok a půl,od té doby mi jde má váha neustále nahoru,nikdy za svuj život jsem navážila,tolik co ted.Doberu poslední plato,a vysadim ji a uvidim,jaký bude výsledek.Mě byl gravistat doporučen po hysteroskopickém vyšetření.
27. Březen 2010 - 15:50
Denisa (anonym)
Prodám 5 platíček Gravistatu 125.Antikoncepce použitelná do 02.2011.Jedno platíčko po 50kč.Pošlu poštou na dobírku,zda máte někdo zájem,pište na meil DenisaLanska@seznam.cz.
1. Duben 2010 - 17:46
naty (anonym)
Zdravím všechny taky beru gravistat 125 hodně let, přesně nevím je mi 36 let nikdy jsem s ním problémy neměla.Nepřibrala jsem ani kg, menstruace pravidelná přesně na den snad i hodinu,doba trvání je jen 3 dny,nekrvácím v době pobírání gravistatu.Prostě žádné vedlejší účinky.U jiných antikoncepcí tomu tak nebylo. I jaterní testy mám po tak dlouhé době, co beru gravistat naprosto v pořádku.Myslím si že každá musí vědět co jí vyhovuje u každého to individuální. Ale jinak ho doporučuji.
21. Duben 2010 - 10:41
Alena (anonym)
Můžu se připojit k Naty. Je to hodně individuální. Taky jsem s ní neměla žádné problémy. Jen ,holky, obecně k hormonální antikoncepci - likviduje játra... A pořádně. Zkuste si o tom najít na netu. Tedy nikdy to žádný gynekolog nepoví (na to je antiko moc velký byznis) a já se to dozvěděla až potom, co s nimy mamka skončila v nemocnici na podezření, že má rakovinu... Od té doby ji neberu a chráním se jinak. Je to svinstvo v jakékoliv podobě.
21. Duben 2010 - 12:41
ivana (anonym)
prosim vas kdyz gravistat 125 ktery ma lhutu do dubna pomuze mi aji ted pred ne tehotenstvim ?dekuji
10. Červen 2010 - 19:45
... (anonym)
AHOJ HOLKY,PRAVE PRECHAZIM Z...Gravistat mi předepsal doktor ze zdrav. důvodů protože má největší obsah hormonů, tím se mi začaly zvětšovat prsa což jsem uvítala :) ale příšerně to bolelo, při druhém platu už to tolik nebolí, ale nemyslím si že zdravá žena by se měla takhle ládovat hormonama...myslím že i psichycky jsem na tom lépe, ale asi u nich nezůstanu koupím si nějaké kvalitnější s menší hladinou hormonů. různé značky antik. beru už 7 let a jaterní testy jsem zatím měla v pořádku..
25. Srpen 2010 - 11:20
Kačenka (anonym)
Ahoj já beru Gravistat sice jen rok, ale zatim jsem s ním spokojená. Sice když jsem s ním začínala, tak jsem byla velice přecitlivělá, ale po chvíli to ustalo..Chci se jen zeptat vy co berete Gravistat chráníte se při styku i jinou metodou?
22. Říjen 2010 - 12:40
Radka (anonym)
Ahoj, prodám celé balení Gravistatu 125 za 180,-. Doba použitelnosti je do 7/2012. Jsem z Liberce. horakova.ra@seznam.cz
14. Leden 2011 - 18:52
Jana (anonym)
Ahoj holky, já beru Gravistat už něco přes 3roky a sem s ním opravdu spokojená. Nepřibrala sem a pleť taky dobrá. Chtěla bych se zeptat, nevíte někdo po jaké době bych otěhotněla, když bych je vysadila? Když tak prosím pište na e-mail: SvobodovaJana87@seznam.cz Děkuji
18. Leden 2011 - 20:54
Jana Semeniuic (anonym)
Ahoj, prodám celé balení...je ještě odepište na - dostalova42@seznam.cz
2. Únor 2011 - 21:40
Monika (anonym)
Ahoj,nedavno jsem zacala brat Gravistat,aby se mi spon trochu zvetsila prsa.Nemate s tim nektera zkusenosti?Piste mi prosim na e-mail.Moc dekuju.Monika
11. Únor 2011 - 14:34
Monika (anonym)
muj e-mail monikakubicek@seznam.cz DEKUJI
11. Únor 2011 - 14:37
Verča (anonym)
Koupím Gravistat, jsem z okolí Českých Budějovic.
28. Březen 2011 - 17:20
N (anonym)
Ahoj, zacala jsem brat Gravistat, ale moje plet se zhorsila. Mate s tim nekdo takvou zkusenost? Co byste doporucili na plet?
29. Březen 2011 - 18:10

Stránky

Přidat komentář