83 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Antidepresivum, po kterém se nepřibere?

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
lilja (anonym)
Tedy, nějaké bych potřebovala, jsem v depce až po uši a mám obavu z tloustnutí ( nebo zadržování vody či co to je ) po antidepresivech, které je časté, mám sníženou funkci štítné žlázy a dalo mi dost práce zhubnout na svou nynější váhu a nerada bych zmařila dlouhodobé úsilí. Můžete mi, prosím, poradit?
31. Říjen 2007 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
danyda (anonym)
No třeba po Serliftu se nemá tloustnout a já jsém spíš zhubla
5. Listopad 2007 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
xyz (anonym)
a co prothiaden? máte s ním zkušenosti?
5. Listopad 2007 - 20:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlaďka (anonym)
ahoj,jsem tu dnes poprvé a divím se,co tu řešíte.Taky beru antidepresiva jelikož jsem migrenik.Slabší antidepresivum je Wellbutrin po kterém já jsem hubla.Bylo to poprvé v životě, kdy jsem mohla jíst a neodrazilo se to na váze.
12. Listopad 2007 - 19:34
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
a co Asentra? Máte s ní někdo zkušenosti?
12. Listopad 2007 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Ahoj, chtěla bych se zeptat na antidepresivum Cipralex 10 mg. Zajímají mě hlavně nežádoucí účinky spojené s jeho užívaním ( napr. přibývaní na váze, nebo nevolnosti), nebo Vaše jakékoliv skušenosti s jeho užívaním. Děkuji.
17. Prosinec 2007 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Evu (anonym)
Cipralex 10 mg - zpočátku léčby nevolnosti,točení hlavy apod. Rozhodně se po něm netloustne,spíše snižuje chuť k jídlu. učinkuje asi po 14ti dnech a mne zabral velmi dobře. Akorát mám obavy z vysazování, to se prý musí postupně. Ale rozhodně - o tloustnutí nemůže být řeč, ten váhu zcela jistě nezvyšuje !!!!!
17. Prosinec 2007 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Děkuji za odpověd, a přeju hodně zdaru při vysazování.
17. Prosinec 2007 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Evo po Cipralexu jsem pribrala za 5mesicu 15kilo..a to jsem opravdu nejedla a cvicila..toz tak.
4. Leden 2008 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Adela (anonym)
Psycholožka mě poslala pro antidepresiva a mam z toho veliky strach, jestli nepřiberu,jestli neztratim emoce, jestli mi to celkove vic nepřitíží než pomůže ???Ale asi bych je potřebovala, ted jsem dohnala můj vztah s přítelem ke konci, je mi to tak lito :( A jsem celkove smutna a malo si verim ... a on mi to rikal dlouho a ted je s nim nejspis konec :(Tak moc me to mrzi, nevim, jestli to půjde vratit, miluju ho moc !!!Pomůžou mi antidepresiva vůbec ???
4. Leden 2008 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Ono taky vlaďko záleží na to jaké máš zaměstnání.Prostě je to o pohybu.
16. Leden 2008 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
ADELO neboj se,až začnou fungovat,tak ti bude opravdu fajn. Já sama je beru už asi sedm let a žádné potíže nemám. V dnešní době je celkem normální brát antidepresiva. Když přijdu na kontrolu, tak vidím co mladých lidí vyhledává psychiatra. Já sama jsem taky málem dohnala vztah ke konci,ale naštěstí jsem se včas vzpamatovala a začala se léčit. Já jsem taky měla strach jestli nepřiberu,ale je to v pohodě. Hlavné když je budeš užívat,tak si je sama nevysazuj. To by byl začarovaný kruh. Já brala Zoloft 50 a ted?mam Asentru kvůli doplatku.
17. Leden 2008 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Zdravím všechny, neví, jestli jsem tady správně, ale mám opačný problém, beru citalec a moc bych si přála nabrat nějaké to kilo, jenže se nedaří. Zas takový suchar nejsem, ale bylo by mi líp, kdybych víc vážila. Mám 33let, měřím 1,59m a vážím momentálně pro mě super 52kg. Beru i béčka atd., ale asi to máme rodové tu hubenost. Raději bych byla kus ženské, jenže to moc žen nechápe. Tak se předem omlouvám, jestli někomu vadí můj problém.
24. Březen 2008 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Pre Lindu:Bola si aj predtým taká chudá,než si začala brat antidepresíva?Ja taktiež beriem Citalec asi 3 mesiace.Predtým som mala 65kg a teraz mám 56kg.Vobec mi nechutí jest.Mám 32 rokov a výšku 170cm.Možno keby si zmenila ten Citalec,že by si pribrala,ale neviem,porad sa s lekárkou.
25. Březen 2008 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Ahoj Majko, ano ,sem hubená pořád, máme to rodové, ale předtím jsem vážila kolem 48 kil, tak proto jsem ráda, že mám přes 50kg. Ten Citalec beru teprve několik měsíců a nezdá se mi, že bych hubla. Mám moc rychlé spalování, jsem věčně hladová a naštěstí mi chutná, ale pokud jsem nenabrala po porodu, ani po B12 a Bkomplexu, tak nevím...Ani Pangamin mi nepomohl, ty máš nějaké béčka? Po nich se totiž zvyšuje chuť k jídlu.
26. Březen 2008 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
A co Argofan (venlafaxin) ? je možné při něm zhubnout? Po týdnu užívání nemám moc chuť k jídlu, ale bojím se že stejně přiberu a s psychikou to bude ještě horší...
6. Duben 2009 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanessa (anonym)
Mia, já beru právě taky Venlafaxin, ještě ho neberu dlouho, já mám po všem stejnou chuť k jídlu (dobrou) bohužel. Měla jsem už za život asi 40 AD, jenže má tendence k tloustnutí mi dělá problém.
6. Duben 2009 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
lpk (anonym)
no já si myslím,že kdo zažil,co je to deprese,myslím opravdická deprese,rozhodně nepřemyšlí nad tím,jestli po AD přibere pár kilo nebo ne,nebo jestli léky půjdou vysadit dobře ,nebo ne!Věřte,že těch pár kilo za pohodu,které AD člověku přinesou ,prostě stojí.Radši 5 kg navíc a ŽÍt!Vím o čem mluvím,držím palce!
6. Duben 2009 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
A co když velkou roli v depresi hraje právě můj strach z toho že nejsem dost hezká, štíhlá, zajímavá, potřebná a hodná života? Na co brát taková antidepresiva, když po prvním váhovém přírůstku je ze strachu raději přestanu brát?
7. Duben 2009 - 9:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Není pravda; já jsem měla (a vlastně doteď mám) diagnostikovanou klinickou depresi, a vždycky jsem upřednostňovala štíhlost před tím, abych se cítila psychicky dobře.Samozřejmě jsem nehodlala takhle dál existovat, říkala jsem si, že než bych ztloustla, tak si radši píchnu zlatou (a stále ještě mám v psacím stole čtyřnásobnou dávku heroinu) - když už se mi život nevyvedl, tak ze mě aspoň bude hubená mrtvola.
8. Duben 2009 - 0:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Ahoj,já beru 25 dní Serlift a už jsem zhubla 4 kila.Teď tedy vážím 53kg.Je to tím,že po serliftu nemám takovou chuť k jídlu a mám neustále pocit plného žaludku.
11. Březen 2010 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
Máte někdo zkušenosti s lékem Anafranil?
7. Srpen 2010 - 11:00
Obrázek uživatele merlin108
merlin108
Dobrý den,já vím, jak je to těžké, ale přece - zkuste pravidelně meditovat, nebo alespoň velmi hluboce relaxovat. Jistě by též velmi pomohlo vyčistit všechny astrální vlivy, negativní energie, vlivy a engramy.
7. Srpen 2010 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
PussyCat (anonym)
Cipralex 10 mg - zpočátku...tak vysazení cipralexu je pekelny...uz po treti to zkousim a je to cim dal tim horsi...lepsi by bylo si s AD nikdy nezacinat...
23. Listopad 2010 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
Máte někdo zkušenosti s...Užívám ho 22 let a jsem s ním co se týče dep spokojený. Na sex je to ale zabiják. Teď se ho snažím vysadit a přecházím na Wellbutrin, případně jako přídavek si dám možna Valdoxan :-)
1. Prosinec 2010 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
alex (anonym)
no já si myslím,že kdo...Konečně soudný názor.Mám pocit,že jde o rubriku Hubnutí.... :-)
3. Prosinec 2010 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Deny (anonym)
Co se týká AD, po kterých se nepřibírá. Tak já už pár let beru Cipralex a Prothiaden a vážím pořád stejně :-)).
3. Prosinec 2010 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
ahoj,jsem tu dnes poprvé a...Wellbutrin je pěkná sračka,mě ho nasadili na Panickou poruchu, a již po 10 dnech užívání silné nevolnosti, pocity na zvracení při pohledu na veškeré jídlo, takže mě to nutilo nejíst vůbec nic, a měla jsem i velké bolesti břicha (častý než.účinek). No prostě hrůza! Hubnutí je sice OK, ale ne za takovouhle cenu. Teď mi napsali AD Valdoxan, tak uvidíme, hlavně abych zase neměla nežádoucí účinky. A hubnutí bych uvítala.
3. Únor 2011 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
a co Asentra? Máte s ní...Asettru mi napsali jako AD proti PAnické poruše, brala jsem jí týden, a byla jsem po ní jako oblbnutá, motala se mi hlava, rozostřené vidění - bylo mi -jak to přirovnat - jako kdybych snědla velkou dávku neurolu, takže jsme to museli změnit, já mám zkušenost s Asentrou negativní, ale moje matka jí třeba bere a nemá s ní žádný problém.
3. Únor 2011 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Baculka (anonym)
Dnes jsem zkoncovala s AD, už to nebudu brát. Přibrala jsem za 4 roky 25kg, měřím 160 cm a vážím 75!! je mi ze sebe na blití a to budu mít raději úzkosti a depku. takhle tedy ne!
3. Únor 2011 - 20:22

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama