88 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

antidepresiva a váha

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Beru skoro rok Efectin, 300 mg denně. Jak mi dr zvětšil dávky léků, tak jsem začala přibírat na váze. Je to normální? nevíte, co můžu proti tomu dělat? díky M.
14. Leden 2006 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenik (anonym)
Ahoj Martino, je to normální. Já jsem brala antidepresiva jiné značky, ale také jsem přibrala, a to asi 10 kg za dva měsíce. Psychiatr mi řekl, že je to u většiny léků normální a přibere mu většina pacientů. Poslal mě k dietoložce, která mi doporučila jídelníček. Jenže jsem ho nevydržela dodržovat. Antidepresiva totiž budí vyšší chuť k jídlu, takže to je dost těžké. Ale pokud máš silnou vůli, choď aspoň dvakrát týdně cvičit a kontroluj si porce.
14. Leden 2006 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
JanaP (anonym)
Já beru antidepresiva dva roky,a vůbec jsem nepřibrala.
14. Leden 2006 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenik (anonym)
A jaká bereš. Jinak se může stát, že někdo nepřibere. Ale je to minimum lidí.
14. Leden 2006 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
JanaP (anonym)
Momentálně beru,citalopram,oxazepam.
15. Leden 2006 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Já beru Zoloft a hubnu. Mám mnohem menší chuť k jídlu.
17. Únor 2006 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenik (anonym)
Já jsem brala Remeron, Esprital a SOS Frontin. A po těchto lécích jsem přibírala.
17. Únor 2006 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Tlustěna (anonym)
Já beru tři roky APO Fluoxetin a mám cca 10 kg nahoře.
17. Únor 2006 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já beru Zoloft a zdá se mi,že mám menší chuť k jídlu,tlumí mi to noční chutě,alespoň mám ten pocit.Zoloft beru měsíc.Nevím co bude dál.
27. Únor 2006 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Sarah (anonym)
ja beru Cipralex uz asi rok a 3/4 a vahu mam porad stejnou, antidepresiva vetsinou na vahu vliv nemivaji
27. Únor 2006 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ahoj ja bral Esprital 3 tři měsíce a mam 15 kg na vic.
22. Duben 2006 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Beru Zoloft + k tomu jeste Rivotril (to jsou benzodiazepiny), nepribrala jsem vubec, spis jsem mozna tak 1 kg shodila.
22. Duben 2006 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Já kdysi brala prášky, které naopak snižovaly chuť k jídlu a díky tomu jsem několik kilo zhubla. Bohužel jsem je už zase nabrala :-(
22. Duben 2006 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
ahoj,užívám už 8 měsíců zoloft a neurol, je mi pořád špatně, mám průjmy nebo hodně řídkou stolici i 5x denně, obrovskou nechuť k jídlu,hlavně nemám absolutně chuť na sladké i když před léčbou jsem sladké milovala,za první 3 měsíce jsem zhubla 10 kilo
1. Květen 2006 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Beru asi půl roku esprital 30 a přibrala jsem 8 kg.Mám strašnou chut na jídlo, ale ještě horší jsou deprese, které jsem měla.Brala jsem předtím lexaurin, citalec, nitrazepam, byla jsem hospitalizována, ale k ni čemu. Bylo mi ještě hůř,nechtělo se mi žít. Na každé noze jsem měla tak 20 kg. K tomu ještě podnikám a musela jsem se soustředit.Bylo to hrozné. Deprese jsou horší jak fyzická nemoc a nebo těžká operace. Nic horšího jsem nezažila.Nyní jsem v pohodě.
17. Červenec 2006 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj, také beru antidepresiva a stále čekám, kdy mi bude lépe a nebudu je muset brát. Jak jsi dosáhla té pohody. Jde to také bez prášků. Díky za odpověď.
17. Červenec 2006 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Já beru třetím rokem Fluoxetin a nabrala jsem 9 kg.
17. Červenec 2006 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Dora (anonym)
Po Espritalu jsem přibrala 5 kg, ale v pohodě jsem je zase shodila. Olga: pomohl ti Esprital a pokud ano, za jak dlouho?
17. Červenec 2006 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Evik (anonym)
již rok beru Seropran kapky, přibrala jsem 10kg a nemohu se toho zbavit. Přibírám snad i ze vzduchu. Lékařka mi řekla, že to určitě není kapkami.
20. Červenec 2006 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Evik (anonym)
Myslíš ,že zabral ten Esprital?
20. Červenec 2006 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Dora (anonym)
Moc ne, je dobrý na spaní a taky mi po něm není špatně, jako po jiných AD a váhu si musím hlídat. Ale žádný zázrak, teď zrovna jsme na tom bídně i s Espritalem.
20. Červenec 2006 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
ahoj, beru pár měsíců esprital a teď jako by přestal účinkovat..nálada letí nahoru dolu jak na houpačce..setkali jste s tím někdo?
21. Červenec 2006 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Dora (anonym)
Tak to je přesné, mám to taky tak. Ale bojím se ho změnit, pořád je pro mě lepší než ostatní AD. Kolik ho bereš?
21. Červenec 2006 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
zatím jen 1 večer..ale deprese mě trápí už asi rok..docházel jsem i k psycholožce ,ale byla to mladá dívčina po škole a její přístup byl"svérázný"..tak teď jen beru ty prášky a snažím se to nějak překonával. přiznám se, že jsme protivný sám sobě..pár dní je to v pořádku,ale pak třeba týden je to obrovský výkyv-podrážděnost, hned vybuchuju..přitom to cítím, že to nemá žádný důvod nebo podnět. Samo to sice odezní ,ale v práci dělám řídící dost vysokou funkci..těžko se mi to při denodenním kontakt s dělníky drží "na uzdě"
21. Červenec 2006 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Dora (anonym)
No, já beru jen půlku a přemýšlím, že si to zvýším na celý (30mg),samozřejmě s vědomím mého doktora. Vyzkoušela jsem už hodně AD a jedině po Espritalu mi není hůř - ale taky o moc líp:o( Jediná možnost je říct to svému lékaři a domluvit se na případné změně. Pokud to máš rok a nevyzkoušel jsi jiná AD, tak je to docela nadějné, chce to jen dobrého doktora.
21. Červenec 2006 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
nemám moc chuť cpát se prášky,ale musím přiznat, že bez nich bych to asi nezvládl..doktorka ke které chodím..no sezení u ní je max 10 minut i s příchodem a odchodem, jenže bohužel, tady v okolí si člověk moc nevyber
21. Červenec 2006 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Dora (anonym)
Tak to je špatné, najdi si někoho jiného.I kdybys měl někam dojíždět. Tohle není acylpirin, aby ti ho psal někdo jen tak v poklusu. Nebo jsou na tohle dobří někteří praktičtí lékaři, moje kamarádka chodí s depresí k praktikovi a je spokojená.
22. Červenec 2006 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
teď přes prázdniny je to asi problém.všude dovolená,ale zkusím to..
22. Červenec 2006 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
proč zvyšují antidepresiva chuť k jídlu?
25. Červenec 2006 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Jsou to léky na bázi hormonů aspoň myslím.
25. Červenec 2006 - 16:45

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama