215 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ahojky,tak to jsme na tom uplne stejne.vzdy jsem vazila do padesati kyl a od te doby co uzivam antidepresiva jsem pribrala na 67kg.cvicim,hlidam se v jidle ale porad tloustnu.nejvic mi roste bricho.okoli si dokonce mysli,ze jsem tehotna.vypadam jak v patem mesici a nic mi na to nepomaha
3. Červenec 2011 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ahojky,tak to jsme na tom uplne stejne.vzdy jsem vazila do padesati kyl a od te doby co uzivam antidepresiva jsem pribrala na 67kg.cvicim,hlidam se v jidle ale porad tloustnu.nejvic mi roste bricho.okoli si dokonce mysli,ze jsem tehotna.vypadam jak v patem mesici a nic mi na to nepomaha
3. Červenec 2011 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ahojky,tak to jsme na tom uplne stejne.vzdy jsem vazila do padesati kyl a od te doby co uzivam antidepresiva jsem pribrala na 67kg.cvicim,hlidam se v jidle ale porad tloustnu.nejvic mi roste bricho.okoli si dokonce mysli,ze jsem tehotna.vypadam jak v patem mesici a nic mi na to nepomaha
3. Červenec 2011 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Max (anonym)
Jitko, už jsme to pochopili....
4. Červenec 2011 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
jitka (anonym)
Existují vůbec nějaká...beru je tyden a mam 5kg navica citim se hrozne slaba
4. Červenec 2011 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Luk (anonym)
Dobrý den, vyzkoušejte L-Tryptofan. Ten pomáhá také redukovat váhu. - www.kvalitni-zivot.cz
16. Červenec 2011 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Vaše vina (anonym)
Mě přesvědčil psychiatr, že z AD se netloustne, tloustne se z toho, že jste v klidu a cpete se vším možným. nejzte vůbec sladkosti, buchty, bílé pečivo, nepijte džusy a necpěte se sladkým ovocem. Neslaďte si kafe 2 kostkama a hlavně choďte ven a pohybujte se. Ruku na srdce- která to opravdu dělá? je tak příjemné popíjet kafíčko a zakusovat koláč.....
16. Červenec 2011 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Bobka (anonym)
ahoj, já beru 1,5 roku Eliceu a přibrala jsem z 57 kg na 67kg..hrůza...ale jím také stále stejně..zeleninu,maso,ryby..žádné knedlíky nebo tak..sem tam si sladké dám, ale není to nic velkého...jediné že jsem v klidu..ale že bych z toho přibrala 10 kg? no nevím...musím se poradit s mudr...
25. Srpen 2011 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Mě přesvědčil psychiatr,...No jasně, naše vina... Já byla loni s AD u moře. Jedla jsem střídmou středomořskou stravu, poctivě plavala i chodila, a za těch 10 dní jsem se vrátila o 4(!) kila těžší. Celkem jsem za 1,5 roku s AD přibrala 20 kilo, což je strašné číslo. Neříkám, že jsem nějaké ty buchty a čokolády nedala, to rozhodně ano. Jenže skoro stejně jsem jedla i předtím a kila nepřibývala. Takže závěr je jediný-za ta kila prostě můžou AD, tečka. Teď je neberu druhý měsíc a vypadá to, že jsem zhubla už skoro o dvě kilča, a opět téměř beze změny stravy. To je další důkaz.
25. Srpen 2011 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilie (anonym)
Kvůli tloušťce neberu AD už skoro rok, ale moje váha jde pořád nahoru a začínám z toho být pěkně rozhozená. Nevím, kolik je vám let, mě je 57 a věřte, ještě v 52 jsem vážila 53kg, teď mi jde na 80!!!kg. Jím spíš střídmně, občas nějaká ta čokoládka, sladím kafe, ale myslím, že AD mi rozjely hezkou obezitu. I když jsem už "stará", vadí mi to a je mi smutno. Co dělat? Holky-přehodnoťe život, pokud máte nevyhovující vztah, jděte od toho, naučte se žít i samy, hledejte zajímavou práci, cestujte, osamostatněte se od rodičů a vyjasněte si sex s partnerem, do ničeho se nenuťte. Ani mít děti, není zárukou dobré pohody...Místo braní prášků, žijte.Hodně zdaru.
25. Srpen 2011 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Mko (anonym)
Brala jsem Asentru - přibrala jsem 7 kg, stav se mi zhoršil, tak mi dali Oxazepan, přibala jsem dalších 10 kg, žádné diety ani pohyb mi nepomáhaly. Až když jsem vysadila AD tak za 9 měsíců se moje váha hnula a zhubla jsem 10 kg. Pak jsem se dostala znovu do krize a dostala jsem Prozac, zpočátku jsem neměla chuť k jídlu a vypadalo to, že budu dál hubnout, tak jsem si předplatila na rok fitko, aby se mi vrátila zpět hezká postava a výsledek ? Jím podle dietního plán vytvořeného nutriční specialistkou, 2-3 týdně fest cvičím ve fitku a KAŽDÝ TÝDEN PŘIBERU 0,5 KG !!! Takže buď budu v pohodě a tlustá a nebo v totální depresi a pěkná :-) Ach jo ! To, co jsem si koupila před 2 měsícema, už mi zase není.
2. Listopad 2011 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucrezia (anonym)
Brala jsem Asentru -...Aspoň důvod pořizovat si stále nové a moderní oblečení, ne? ;-)
3. Listopad 2011 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Bobko, já mám též Eliceu (dříve Cipralex) a mám během 2 let o cca 15 kg víc, sladké i bílou mouku jsem vyloučila úplně a je to úplně jedno...
19. Listopad 2011 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
ahoj, já beru 1,5 roku...Bobko, já mám též Eliceu (dříve Cipralex) a mám během 2 let o cca 15 kg víc, sladké i bílou mouku jsem vyloučila úplně a je to úplně jedno...
19. Listopad 2011 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
To jsem tomu dala, je to tu 2x:-)) Omlouvám se......-)
19. Listopad 2011 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
ahoj, já beru 1,5 roku...Rovněž beru Eliceu a přibrala jsem 13 kg. Teď mi ji lékařka vyměnila za Asentru, jsem zvědavá.Nejsem si jistá, jestli nebudu mít větší psychické potíže z té váhy než z původních problémů.
23. Listopad 2011 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
DOBRY DEN,UZIVAM DENIBAM A...Ahoj, beru sertivan a nemůžu také zhubnout, držela jsem očistnou dietu a zhubla jsem 1cm na stehnech, to jde ne za 28 dní!?Všichni okolo zhubli nejmíň 3kg a já skoro nic, tak nevím jestli je to těmi antidepresívy.
25. Listopad 2011 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
renata (anonym)
Já jsem přibrala 20 kg za...máš pravdu taky potřebuji přibrat.
7. Prosinec 2011 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Freš (anonym)
Před 9 měsíci jsem přestala brát Deniban, který mi dělal dobře, byla jsem v pohodě, dobré náladě, atd. Přibrala jsem asi 10kg a tak jsem si řekla dost-vysadím. tak se stalo a já nabírám za tu dobu pořád dál, nálada se zhoršuje. Asi to nebylo tím Denibanem. Mozkouš mi říkal: hlídejte si váhu, nejezde všechno a nehladovějte..jezte pravidelně malé porce. Tak nevím.
7. Prosinec 2011 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ileen (anonym)
Kvůli tloušťce neberu AD...Mám stejné trápení, po AD 15kg nahoře a nevyléčily mě. Když jsem zjistila, že mám někdy větší D z toho, jak vypadám, než z deprese samotné, vysadila jsem AD. Budou to skoro tři roky, ale váha se ani nepohne. Jím daleko méně a promyšleněji, než před užíváním AD a vypadám, jako ta, která se nedokáže ovládnout a cpe se bůčkem a dorty. Taky jsem intenzivně cvičila, bruslila, dřela ve fitku, jezdila na kole a nikde výsledek. Takže jsem to vzdala. Už nedoufám, že se vrátím ke svým 62 kilům a velikosti 38, jen si občas zasmutním nad fotkami, a když v obchodech vybírám oblečení, pomyslím si, tak tohle by mi ještě před několika málo lety bylo a slušelo. Asi má pravdu paní doktorka z pořadu "Jsme to, co jíme", že kdo není v psychické pohodě, nezhubne, i když jí racionálně a hýbe se.
10. Prosinec 2011 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
Já beru léta Asentru a nepřibrala jsem.
10. Prosinec 2011 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabi (anonym)
DOBRY DEN,UZIVAM DENIBAM A...Po Denibanu se tloustne...i dr.mě na to upozornila...já přibrala 30 kg po AD,věřte,že jsem to dr.řílala,ale mám pocit,že to dr.nijak neřeší,hlavně že odejtete s léky,keci o tom,že víc žerete jsou jen záminka,nevědí co s náma
9. Prosinec 2012 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
lea (anonym)
Pokud po AD tloustnete, vykašlete se na AD nebo budete mít depky horší než bz nich. U AP je to asi horší, kdo je potřebuje je vážně nemocen IIleen, já myslím, že se to srovná, jak je to dlouho, co jsi vysadila? I kdyby to nebylo na původní váhu
9. Prosinec 2012 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Prosím o radu.kamarádce zemřel manžel,už je to asi rok a půl.Spáchal sebevraždu a ona ho našla.Má těžké deprese,ze kterých se nemůže dostat.Užívá silná AD a pořád chce spáchat sebevraždu.Napadlo mě,jestli to nemůže být těmi AD.Nevím jak se jmenují.Také podstoupila elektrošok,po němž byla přechodně lepší,ale vše se vrátilo.O sebevraždu se pokoušela už dvakrát.Psychiatr to nijak neřeší.Už nevím,co jí poradit. Vím,že to nesouvisí s váhou,ale pokud berete AD,mohli byste třeba něco vědět.
9. Prosinec 2012 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Prosím o radu.kamarádce...to určo nesouvisí s AD......to sousisí s tím že oba byli depresivní blázni.....muselo to tam být už předtím.......AD nikdy nevyvolaj chut k sebevraždě...ale jsou lidi, kteří mají těžkou depu a těm AD nezaberou a zemřou......
9. Prosinec 2012 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
pokud tloustnete po AD , musí váš psychiatr najít Ad na které tak nebudete reagovat...každý reaguje jinak na určitý lék.....
9. Prosinec 2012 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Maruš (anonym)
Prosím o radu.kamarádce...změnit lékaře, někdy i to pomůže.
13. Leden 2013 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
..? (anonym)
Dobrý den chtela sem se zeptat chodim cvicit a prisla sem domu a zacal me bolet palec na noze nemuzu ho ohnout a boli me to v tom ohybu. Nevim mam zajit na chirurgii ? kdyz se toho dotknu tak to bolí. Děkuji
13. Leden 2013 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
Ahoj, přišla jsem o 3 miliony, přišla jsem také o střechu nad hlavou, nevím, co si počnu, nikoho nemám, poraďte.
13. Leden 2013 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
taktak (anonym)
ale tímhe ji jenom...nezbývá než s tebou souhlasit "no jo".
13. Leden 2013 - 19:54

Stránky

Přidat komentář