242 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Líba (anonym)
Anafranil strašně po něm přibírám.Jste na tom někdo také tak?
6. Srpen 2010 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
po Velaxinu, Argofanu a Efectinu se také dobře hubne, zvláště po těch s postupným uvolňováním.
20. Srpen 2010 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliška (anonym)
Ano existuje, jsou to...Tak to ne... Po Apo-Fluoxetinu jsem během dvou let přibrala 15 kg...
20. Srpen 2010 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
blanka (anonym)
To přibírání na váze...to je blbost, beru agrofan,proto večer jím o hodně méně než dřív a do toho chodím běhat a přibrala jsem 6 mkg
1. Říjen 2010 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
aknalbka (anonym)
po Velaxinu, Argofanu a...po agrofonu jsem přibrala 6 kg a to ještě k tomu chodím běhat a večer jím méně
1. Říjen 2010 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Anafranil strašně po něm...A proč to berete ?Doktor je povinnen vám dát lék kterej nemá vedlejší učinky......
1. Říjen 2010 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
aknalbka (anonym)
A proč to berete ?Doktor je...když jsem svého doktora na to upozornila, tak mně tvrdil, ža to se netloustne po antidepresivech, ale že je větší chuť k jídlu na toto samé jsem se zeptala své obvodní lékařky a ta mně řekla, že se po antidepresivech tloutne
1. Říjen 2010 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Markétka (anonym)
když jsem svého doktora na...jasně že se tloustne............aůe doktor je povinnen ti dát takový na který tak nebudeš reagovat ......moje dcera má AD a vůbec o něm neví ..... Kdysi chodila do Motola na dětskou kliniku a místní doktorka jí dala léky a ona se šíleně rozjela ve váze a přestala menstruovat......když jsem zavolala doktorce řekla že to chce dietu......a v životě už nás neviděla ....ha ha ha ....
1. Říjen 2010 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
aknalbka (anonym)
jasně že se...no můj doktor mně řekl, když jsem ho upozornila, že jsem po něm přibrala, že na mě nevidí kila na víc ( bodjeď by jo, když třikrát týdně běhám po lese jak blázen a každý veče trpím hlady) a hotovo
1. Říjen 2010 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
no můj doktor mně řekl,...to ale nedělej, říkám ti že moje dcera bere Zoloft a je štíhlá jako laňka.........dnes jsou AD i taková po kterých se nepřibírá........člověk se musí sám sebe zastat, prostě se s ním vůbec nebav, bud ti dá lék bez vedlejších , nebo si najdi slušnýho doktora..........
1. Říjen 2010 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Kvak (anonym)
Lidi, proč to berete? chodíš běhat, normálně funguješ, ty máš depku? To teda není depka, nevíš co to je, jsi jen rozmazlenej fracek, který kňučí, když mu něco nejde.
1. Říjen 2010 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Lidi, proč to berete?...neplet se do věcí kterým nerozumíš.......holky neregujte na něj.....u depky jde někdy o život....
1. Říjen 2010 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
aknalbka (anonym)
Lidi, proč to berete?...byly doby, kdy jsem nemohla vstát z postele a běhám proto, protože je to balzám na nervy a že bych byla rozmazlenej fracek, o tom nic nevím
1. Říjen 2010 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
aknalbka (anonym)
to ale nedělej, říkám ti...podle něho se po žádných AD nepřibírá a máš pravdu, asi budu muset změnit doktora
1. Říjen 2010 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
podle něho se po žádných...on kecá aby se s tebou nemusel zabývat, někteří psychiatři jsou fakt hrozní.....
1. Říjen 2010 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
aknalbka (anonym)
on kecá aby se s tebou...já jsem zkoušela i psychologa a ten mě vůbec nepomohl až pak ta chemie
4. Říjen 2010 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
PANÍ DOKTORKA, KOTASKOVA MI DALA TOLIK PRAŠKŮ, ŽE BY TO ZABILO I KONĚ. NESLA JSEM SI DOMŮ TAŠKU PLNOU LÉKU. JIM JDE OPRAVDU JENOM O PENÍZE. JÁ JSEM BYLA DEPRESÍVNÍ CO, SE MI NARODILO DRUHE DÍTE.PO LETECH SE TEPRVE ZJISILO ŽE, MAM HYPOFUNKCI, ŠTÍTNOU ŽLAZU. LETA JSEM BRALA NĚJAKE LEKY NA DEPRESE, AŽ KDYŽ JSEM CHTELA ABY MI UDELALI TESTY NA ŠTÍTNOU ŽLAZU, TAK MI NA EDRIKRONOLOGII ŘEKLI ŽE MOŽNA, NEBUDU MUSET BRAT ANTIDEPRESÍVA. ZA TŘI MĚSÍCE JSEM OPRAVDU PŘESTALA JE BRAT.PSYCHIATRIČKA BYLA NAŠTVANA ŽE JSEM PŘESTALA BRAT S PROMINUTÍM, TY SRAČKY. POKUD MATE PSYCHICKÉ PROBLEMY, HLDEJE PŘÍČINY JINDE. JA JSEM HLEDALA TŘICET ROKŮ.KDYBY PO PORODU MI UDĚLALI VYŠETŘENÍ ŠTÍTNÉ ZLÁZY, NEMUSELA JSEM SE TRÁPIT LETA.JENOMŽE LÉKAŘI NEMAJÍ O NAS ZÁJEM ONI MAJÍ ZAJEM JENOM O BODY.JE TO ČÍM DÁL HORŠÍ, VŠUDE PLATÍTE, ZA TAKOVÉ LEKY, KTERÉ VÁM JEŠTE NAVÍC UBLÍŽÍ.PROTOŽE I ANIDEPRESÍVA JSOU NÁVYKOVÁ, TAK JSEM MĚLA PROBLEMY TO, VYSAZOVAT. DIVÍM SE ŽE MI TO JEŠTE JAKŠ TAK MYSLÍ PO, TĚCH SRAČKÁCH.TAKŽE DEPRESE MŮŽOU BÝT RŮZNÉHO PŮVODU.ONI TVRDÍ ŽE CHYBÍ V MOZKU SEROTONIN, ALE TAK MLADÁ JSEM BYLA. PROSTE ŠTÍTNÁ ZLÁZA UDĚLÁ SVÉ. STAČÍ ABY MALINKO NEBYLA V NORMĚ A MŮŽE VÁM TO ROZHODIT CELÝ ORGANIZMUS. TAKŽE SE NEDEJTE A STAREJTE SE O SVÉ ZDRAVÍ, PROTOŽE LEKAŘI TO, ZA VÁS NEUDĚLAJÍ.HEZKÝ DEN.
29. Říjen 2010 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Anita (anonym)
Existují vůbec nějaká...Na deprese se léčím již 20 let. Když jsem onemocněla vážila jsem 52 kg a měla mindrák, že jsem hubená. Dnes bjuju s hladovkou abych se udržela do 100 kg. V posledních letech užíván Argofa(velaxin, venlafaxin).Léky působí zklidnění psychiky ale také způmaluje metabolismus a nechtěně nabíváme na hmotnosti. A ať mi někdo tvrdí, že se přejídám.
4. Únor 2011 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Silva (anonym)
Ahoj lékařka mi předepsala Fluoxetin - ratiopharm nemáte někdo zkušenost s tímto AD ? Napsala mi to proto, že jsem obézní a mám sklony k depresi.Tak kdyby jste měl někdo zkušenosti napište...
9. Březen 2011 - 18:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Ahoj lékařka mi předepsala...Tak Fluoxetin je lek na bulimii na přejidani tedy při višim davkovani. Mě pomohl trochu jsem zhubnul ale pak zas přbral trochu.Lečim se 6let na OCD a přbral jsem celkově na lecich 30kg. Ja už lekum nevěřim chci se dat jinou cestou a zhubnout ale spon 20kg. Přeju všem hodně štěsti. Je Peklo když leky pomužou ale jine spusoby. Hodně štěsti všem.
21. Duben 2011 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
PANÍ DOKTORKA, KOTASKOVA MI...Souhlasim je to jen o penězich od farmateutickych společnosti a jen nas držet zdrogovany :-)
21. Duben 2011 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
sam (anonym)
Po všech Ad se hrozně přibírá, to musíte zvážit.
22. Duben 2011 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s Magrilanem? Psychiatr mi ho předepsal na deprese a úzkost, ale mě přijde, že než aby to řešilo můj problém, tak přibývám na váze.
7. Květen 2011 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
gabi (anonym)
Po všech Ad se hrozně...To není pravda, já užívám AD s obsahem serotoninu proti únavě, pro povzbuzení a hubnu! Nedávno jsem s nimi začala a mám už 4 kg dole, taky mám menší chuť k jídlu. V depresích jsem se přejídala, jedla čokolády, sladkosti, teď už na ně chutě ani moc nemám, zatím teda kráásně hubnu.
7. Květen 2011 - 21:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Já je beru týden a už mám kilo nahoře. Před tím jsem se dost v jídle hlídala a nepřejídala se, ale teď to nejde. Třeba je to jen než si zvyknu :)
7. Květen 2011 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Engiela (anonym)
Čau lidi, Vyzkoušela jsem asi 5-tero AD a po všech jsem přibrala.Nyní mám z 48kg-65!!!Do doby než jsem potřebovala antidepresiva jsem neměla s váhou nikdy problémy.spousty let js. vážila do 50kg.Upozorňuji,že jím pořád stejně jako když jsem měla 48 a váha stoupá..jsem přesvědčena,že to způsobují některé složky v AD,např.glukóza a jiné.Teď si člověk musí vybrat,buď se třást před okolím a mít mindráky např. nebo být tlouštík.Taky mě to štve,ale zhubnout se prostě nedá,pokud je bereme.Ahoj a přeji co nejpohodovější dny !!! Engiela.
9. Květen 2011 - 17:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj já beru citalon už rok a půl.. vážila jsem 60 kg a ted 75... vubec jsem si to nepřipouštěla, až ted když mi to všichni předhazujou, že bych měla něco dělat.. ted jsem s toho ještě víc špatná... jím pravidelně v malých porcích cvičím, ale zhubnout nejde... beru citalon 10mg když ale dávku zmenším na 5 mg deprese se okamžitě vrací... bojuju.. ale nejde to...... :-(
11. Květen 2011 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
IVA (anonym)
Léčím se už několik let. Vyzkoušela jsem několik AD a nejhorší byl Mirtazapin. Ty chutě na sladké se nedaly zvládnout( a mimo to jsem mohla celý den spát). Po několika dnech jsem ho přestala brát a můj psychiatr mi předepsal Citalopram a Welbutrin. Welbutrin netlumí, spíš aktivuje a nepřibírá se.A také nesnižuje chuť na sex. Pro mě osobně skvělá kombinace.
12. Květen 2011 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lujza (anonym)
Brala jsem asi 2 roky citalopram, pak nějakou kratší dobu Deniban. Teď jsem asi 4 měsíce bez AD a lidi- já přibírám...jsem fakt naštvaná a vůbec nevím, čím to je. Mám chut na jídlo, nejsem ve stresu, mám výbornou náladu.
12. Květen 2011 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ahojky,tak to jsme na tom uplne stejne.vzdy jsem vazila do padesati kyl a od te doby co uzivam antidepresiva jsem pribrala na 67kg.cvicim,hlidam se v jidle ale porad tloustnu.nejvic mi roste bricho.okoli si dokonce mysli,ze jsem tehotna.vypadam jak v patem mesici a nic mi na to nepomaha
3. Červenec 2011 - 17:35

Stránky

Přidat komentář