244 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

ANTIDEPRESIVA tloustnutí a hubnutí - věčný boj?

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
KC (anonym)
Existují vůbec nějaká antidepresiva, po kterých se netloustne? Jak je to třeba konkrétně s AD Trittico a Argofan (venlafaxin)? Mám mimojiné nízké sebevědomí a to že beru antidepresiva mi nepomáhá proti obrovskému strachu z přibrání na váze....
6. Duben 2009 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitulka (anonym)
Treba Wellbutrin, po tom se spis hubne nez tloustne.
21. Srpen 2009 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
To přibírání na váze není způsobeno AD, ale celkovým stavem, jakoby uvedením do pohody. Člověk si to neuvědomuje, ale je to tím, že víc jí. :-(
21. Srpen 2009 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Po některých jsem ztloustnul, po jiných zhubnul. Ale je to individuální, musíš hledat sama.
21. Srpen 2009 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Patricia (anonym)
DOBRY DEN,UZIVAM DENIBAM A CIPRALEX,RADA BYCH VEDELA JESTLI SE PO NICH TLOUSTNE?JELIKOZ BEHEM DVOU MESICU JSEM PRIBRALA 5 KG.DEKUJI ZA ODPOVED
13. Listopad 2009 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
deniban (anonym)
mas to po denibanu.
14. Listopad 2009 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Ron (anonym)
Ano tloustne se a je chuť na sladké, bohužel.
14. Listopad 2009 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
mirka (anonym)
když nejsou AD uživány,tak je chuť na sladké!tloustne každý člověk,když se začne přejídat.kamarádka bere AD a je jak prut.
18. Listopad 2009 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
w (anonym)
Wellbutrin
22. Listopad 2009 - 17:10
Obrázek uživatele Návštěvník
schizák (anonym)
po ORAP-Richter...jsem netloustl ani chu´T NA SEX tolik netlumil...
24. Listopad 2009 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
lenička (anonym)
může se tloustnout po duphastonu????
8. Prosinec 2009 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
DDR (anonym)
Tloustne se po espritalu to mně řekl lékař a taky tam vypadám. Ale zabírá perfektně a pomalu jej vysazujeme
8. Prosinec 2009 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára L (anonym)
Z postupů, které fungují na depresi se netloustne jenom po světlo léčbě. Navíc funguje hlavně na potíže jako chuť na sladké, únava a porucha koncentrace (viz www.svetlo-lecba.cz). Hodně štěstí, K
8. Prosinec 2009 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
petra b (anonym)
prosm vas.tloustne se po ataraxu? zda se mi,ze tloustnu,mam anorexi,nechci zaptky bulmii.predem moc dekuji
13. Leden 2010 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Ne, po Ataraxu se netloustne.
14. Leden 2010 - 10:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
prosím vás, nevíte někdo, jestli se tloustne se po Esoprexu?
1. Únor 2010 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
majda (anonym)
A co APO-Fluoxetin a Mollome, máte někdo zkušenost? Mám šílené chutě na sladké a a na pečivo, cca od té doby co beru Mollome. Naopak se nemůžu ani podívat na uzeniny a na maso...
1. Únor 2010 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
jou (anonym)
netloustne se po cipralexu a venlaflaxinu
10. Únor 2010 - 4:38
Obrázek uživatele tono
tono
Existují vůbec nějaká...Beru Velaxin a řekla bych, že jsem částečně ztratila chuť k jídlu, spíše jsem zhubla. Ale četla jsem, že se k tomuto léku nemají brát volně prodejné léky na hubnutí. Škodí to vyloženě? Může to ohrozit?
19. Duben 2010 - 13:24
Obrázek uživatele tono
tono
netloustne se po cipralexu a...Mám odzkoušené, že nepřibírá se po Citalexu, Cipralexu a Velaxinu. Jinak nevím.
19. Duben 2010 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dlouhodobě eru Asentru 50 (antidepresiva) a před pár týdny jsem začala brát sibutramin 20 (na hubnutí)... a docela často mi bývá pěkně špatně (závratě, bolesti hlavy, přecitlivělost) :-(((... asi na tom skutečně něco je, že se antidepresiva a léky na hubnutí ovlivňují... každopádně jestli někdo zvažujete, zda začít brát antidepresiva a zda se to neprojeví na Vaší váze, tak má zkušenost s Asentrou je velmi dobrá, vůbec jsem nepocítila, že by to, že ji užívám, se nějak projevilo na mé váze
19. Duben 2010 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
XCHAO (anonym)
DOBRY DEN,UZIVAM DENIBAM A...Já jsem užívala téměř 2 roky Cipralex a váha se mi zvýšila téměř o 15 kg :-(
10. Květen 2010 - 14:43
Obrázek uživatele Panenka
Panenka
Já jsem brala Sertralin Sandoz, a rozhodně jsem nepřibrala, ba naopak jsem zhubla, protože jsem se dostala do psychické pohody, a tak nějak to šlo:) u někoho to může působyt zas naopak. Takže pokud vám bylo zle, a málo ste jedli v době špatného období, je možné že jak se dostanete do pohody, dostanete "normální" chuť k jídlu a přiberete. Musíme se holt hlíat tom jídle, a tělesná ativita velice pomáhá k psychickému zdraví:)...normálnímu sportu moc nedám, ale když jsem doma a mám trošku klid, tak si aspoň zatančím, a cítím se pak mnohem lépe:)
10. Květen 2010 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
MIa (anonym)
Po venlafaxinu jsem zhubla 12 kg za 2 měsíce. pak se váha trochu srovnala, takže jsem už nebyla podvyživená. Po vysazení opět deprese a přibývání na váze. Teď beru sertralin sandoz a zatím moc chuť k jídlu není...
24. Květen 2010 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
alena (anonym)
Ukrutně se přibírá po Mirtazapinu (až 25 kg)- viz. např. diskuze na help24.cz + i moje osobní zkušenost, musela jsem ho okamžitě vysadit, protože jsem měla záchvaty žravosti. Dále se přibírá po Zyprexe. Nepřibírám po Deprexu (fluoxetin). A řeči, že AD nezpůsobují tloustnutí, že jde jenom o to, že se člověk dostane "do pohody", tak to je pěkná kravina. Některá AD zvyšují chuť k jídlu nebo zpomalují metabolismus, takže ať děláte psí kusy, kila nabývají.
24. Květen 2010 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Já jsem brala APO-Fluoxetin. Přibrala jsem cca 15 kg za rok. Dost špatně se to shazuje.
28. Květen 2010 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
ivana (anonym)
já beru citalec cvičim jim zdravě a váha leze pořád nahoru
11. Červen 2010 - 20:43
Obrázek uživatele čiki
čiki
Já jsem přibrala 20 kg za rok a půl po cipralexu, dr. mi řekla, že je to způsobeno těmi léky, že má pacienta, který přibral až 30kg, ale pro mě je spíš důležité mít klid na duši než vypadat jak sexbomba.
14. Červen 2010 - 18:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
tak zatím po sertralinu 5 kg nahoru....:-(
30. Červen 2010 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Myke (anonym)
Ano existuje, jsou to antidepresiva obsahující fluoxetin (Prozac,Fluzak,Deprex,APO-Fluoxetin apod.),toto antidepresivum naopak způsobuje poměrně rapidní zhubnutí a podávají se depresivním obézním pacientům. Mě osobně to štve, jelikož jsem od přirody hubený a teď vypadám jak z Dachau, ale jiné léky mi nezabírají, tak budu brát tohle :)
4. Srpen 2010 - 13:52

Stránky

Přidat komentář