Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Antidepresiva při vážném onemocnění

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Mám vážné systémové onemocnění.Každodenní bolesti.Jinak jsem po psychiské stránce v pořádku.Pouze umučená z těch bolestí.Lékařka v lázních říkala,že existují antodepresiva,která by pomohla lépe snášet to moje onemocnění.Je někdo na tom podobně a má nějaké zkušennosti?
23. Červenec 2008 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Pritt (anonym)
Prodělala jsem rovněž těžké onemocnění a zůstaly mi velké bolesti zad. Nepomohlo nic z analgetik, ani rehabilitace, byla jsem zoufalá. Pak jsem zašla k psychiatrovi s tím, že mám obavy, abych nebyla závislá na analgetikách, chtěla jsem jen radu odborníka. Děkuji Bohu, že jsem to udělala. Našel pro mě antidepresivum a jsem po roce v pohodě- relativně, vzhledem k základní nemoci, ale nemám už bolesti.
23. Červenec 2008 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Pro mě je docela nepochopitelné,že by mi měla pomoct antidepresiva.Beru už tolik léků,že se dalších bojím.Ale prý antidepresiva působí i analgeticky?
25. Červenec 2008 - 6:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Luciano (anonym)
Antidepresíva majú aj analgetický účinok určite...
25. Červenec 2008 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Pritt (anonym)
Pavlíno- určitě by vám pomohla. Psychika se vyladí a zlepší se imunita, která je velmi důležitá, ale když máte takový divný názor, nezbude, než trpět....
25. Červenec 2008 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Názor...Já mám jednu zkušenost s antidepresivy a psychiatrem.Mám ještě epilepsii.Ještě,když nedovedli určit moji diagnosu -svalové onemocnění.Zkusila jsem psychiatra.Nasadil mi snad Amitriptin.Před 8 lety.A mě to vyprovokovalo záchvat.Prý vyvolává křeče.V lázních mi teď lékařka říkala,že jsou i jiná antidepresiva-vyšší generace-či co.Prostě se bojím..A pak mám kortikoidy,cytostatika.Až se to vše smíchá,abych nebyla spíš horší...Ale zkusit se má asi všechno..
25. Červenec 2008 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
AD se dávají i pacientům s onkologickým onemocněním a mají prokazatenlý účinek.Můj názor tedy je,proč nezkusit?
25. Červenec 2008 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Jinak moc děkuji za všechny rady.Moc si toho vážím.Nemám s kým o tom promluvit.
25. Červenec 2008 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Didi (anonym)
Pavlíno- lidé mají různé zkušenosti. Existují nová antidepresiva, která působí na serotonin a člověk se cítí dobře, má víc energie. Serotoninu s věkem ubývá , je to jako kdybyste dodávala látku tělu vlastní. Já beru APO_ citalopram 1 tabletu denně a moc mě to pomáhá. Žiju se svoji nemocí plnohodnotný život.
25. Červenec 2008 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Já mám hrozné bolesti.Nic mi nezabírá.Jsem hrozně unavená celé dny.V září mám jet ležet zase do revmatolog.ústavu.Zkusím se tam zeptat na něj.psychiatra.Nevím,jestli má smysl u nás na malém městě.Jestli má místní psych.zkušenosti s tímto..Díky
25. Červenec 2008 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nečekej do září, zajdi za psychiatrem hned, určitě nebudeš jediná, která ho vyhledala.
25. Červenec 2008 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Luba (anonym)
Já jsem byl opakovaně v psych. léčebně a vždy tam byli lidé,kteří si léčily bolesti zad,břicha,nebyli duševně nemocní,ale když klas.medicína žádnou poruchu nezjistila,poslala pacienta za psychiatrem.Já beru apo-citalopram jakoDidi 60 mg denně a je na něm napsáno,že snižuje práh bolesti.
25. Červenec 2008 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Našla jsem si ten lék na netu..apo-citalopram.Píšou velké vedlejší učinky.Sklony k sebevraždě apod.Četla jsem taky,že snižuje práh bolesti.Já jsem taky tenkrát navštívila psychiatra,když ještě nedovedli určit diagnosu.Pry psychosomatické onemocnění.Ale nyní mám onemocnění,které není psychické,ale revmatoidní.Ten lék..jak se po něm cítíš?
26. Červenec 2008 - 8:14

Přidat komentář

Reklama

Reklama