11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

antidepresiva a libido

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
vitek (anonym)
Zdravím, přítelkyně bere rok antidepresiva - sertralin. Od té doby nás sexuální život postupně vyprcháváa poslední půl rok je úplně pryč. Poradíte, jak to řešit? Už uvažuji, že snad zajdu také k psychiatrovi, aby mi dal něco na potlačení sexuální touhy. Leze to docela na mozek a jsem často docela podrážděný.
20. Prosinec 2012 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Místo šukání uděláš líp, když budeš přítelkyni oporou, aby na to nebyla sama a ne sobecky myslet na sebe a na šukání.
22. Prosinec 2012 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Většina současně používaných antidepresiv tlumí sex, s tím se musí počítat. Existují antidepresiva, která tuto vlastnost nemají (např. Wellbutrin SR), ale ne každému vyhovují. Hledání vhodné medikace je běh na dlouhou trať a někdy je třeba vyzkoušet velký počet léků, než se najde ten správný.
23. Prosinec 2012 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
No já byl po AD totálně v p. Chuť na sex 0, únava a šílené sny, tak jsem si řekl, že na to půjdu jinak a k Psychiatrovi už jsem nepáchnul a uzdravuji se celkem úspešně sám. Ale fakt, že jsem neměl deprese, ale panické záchvaty.
28. Prosinec 2012 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Leo (anonym)
Místo šukání uděláš...Ty jsi ale odporné tupé hovádko. Chtěl bych tě v takovém vztahu vidět existovat. Vůbec nevíš o čem mluvíš. Sex je součástí 90% vztahů a je známkou spokojeného vztahu, pokud jej jedna ze stran odmítá (zvláště pak v mladistvém věku, kdy by měla být touha u obou pohlaví největší), pak je něco v nepořádku. Takovýto vztah se bohužel týká i mě, takže vím o čem mluvím. Přítelkyně je kvůli braní antidepresiv frigidní a nemá na sex vůbec chuť. Vztah s ní má ale i plno jiných chyb, takže mě pomalu ale jistě přestává bavit v něm setrvávat. Většinou takové situace nemohou skončit jinak než rozchodem.
18. Listopad 2015 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Já tomu (anonym)
věřím,pokud to nefunguje v posteli,pak většinou ani celkově a je to pouze otázkou času,kdy si jede nebo druhý najde náhradu.
18. Listopad 2015 - 17:02
Obrázek uživatele Sta67
Sta67
Sex by neměl tlumit Coaxil a Aurorix. Wellbutrin by měl dokonce sexuální požitek vylepšovat. Já to však nemohu potvrdit. U mne byl Wellbutrin vůbec nejhorším zabijákem sexu. A co jsem četl, tak když má někdo smůlu na vedlejší účinky, tak mu Wellbutrin srazí produkci testosteronu. Často dlouhodobě.
21. Listopad 2015 - 0:40
Obrázek uživatele Xunecka77
Xunecka77
Dobry den, beru kombinaci léku rivotril (1rano 1vecer), brintellix (dva denně) a ketilept (1rano 1vecer), jaká je pravděpodobnost, ze by mi tyto léky mohl způsobit úplne nechutenstvi k sexu??
20. Listopad 2018 - 10:16
Obrázek uživatele coutliyox
coutliyox
Tablety na zvýšení chuti na sex - http://hespac.com/libidocz.htm
24. Květen 2019 - 7:48
Obrázek uživatele Návštěvník
O_O (anonym)
Odpověď na Místo šukání uděláš...Ty jsi
Tak to přeji hodně štěstí,sex není základ vztahu tou je důvěra,nikdy nevíš co potká tebe - ůraz,nemoc atd......Když by jsi potřeboval si to rozdat a přítulkyně má IQ na výši tak pro ní nebude problém když si najdeš milenku.Akorát se ta milenka nesmí začit montovat do vztahu s přítulkyní a mít snahu jí nahradit to pak dokáže zkazit hodně náladu a chuť si pořádně zašuka* :-)
16. Leden 2020 - 20:19

Přidat komentář