6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Antibiotika několikrát v roce..

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
Kvůli zdravotním problémům, jenž mě doprovázejí již od února my byly opět nasazeny antibiotika. Od začátku potíží, kdy jsem troje různé atb dostala víceméně za sebou,pak mi byl téměř čtvrt roku aplikován pendepon. Nyní jsem opět dostala Ospen 1500. Beru probiotika, alespoň pro klid duše, i když moje mikroflora se po takových dávkách léků asi nemá šanci.. Jsem z toho zoufalá, moje ASLO je od začátku potíží několikanásobné a poslední vyšetření odhalilo i vysoké CRP. Co si počít, když se mi po dobrání opět dostaví potíže.. Máte někdo zkušenosti s takovou spotřebou antibiotik a jejími následky? Díky
25. Říjen 2008 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Bohumil (anonym)
Mohu s vámi podiskutovat na e-mailu, pokud máte ve mně důvěru a napíšete mi na adresu :bohumiljaeger"gmail.com
26. Říjen 2008 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Ája (anonym)
Já s tím zkušenosti mám,bohužel ne vůbec dobré.Brala jsem antibiotika asi půl roku ,protože doktoři nevěděli co mi je,tak to řešili tímto způsobem,aby ode mně měli pokoj.Tím mi rozhodili totálně celý hormonální systém,takže jsem ještě ke všem zdravotním problémům měla další,musím říct dost nepříjemné.Pomohla mi až léčitelka.Radím vám proto najdětě si nějakého dobrého léčitele a ten vám určitě pomůže.
18. Prosinec 2008 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Kvůli zdravotním...Já mám stejné zkušenosti-bohužel :-(. Antibiotika beru každý rok minimálně 4-5krát, protože dost trpím na angíny-teď už mám druhé atb po sobě, ale mám pocit, že moje tělo už nereaguje na žádné ATB a o bolestech žaludku a pocitu na zvracení ani nemluvím....beru k ATB vždy ještě probiotika, ale to asi taky spíš jen pro ten klid na duši.
3. Duben 2010 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Ahoj, měla jsem to podobně. Potom už mi antibiotika ani tolik nezabíraly. Nedávno jsem četla zajímavý článek (https://www.semena-marihuany.cz/cs/blog/1248-mohl-by-kanabidiol-nahradit-antibiotika-studie-2021-). Nevím tedy jestli je možné, aby byl někdy objeven účinnější lék, než antibiotika. Ale jejich nadužíváním, si rozhodně zaděláváme na velký problém..
5. Březen 2021 - 16:14

Přidat komentář