5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Anorexie - psych. problémy

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
siska (anonym)
Prosím vás, jak působí anorexie na psychiku? Může člověk začít trpět stihomamem apod?
26. Červen 2008 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Elena (anonym)
Typ na krásnou postavu! :) Já mam 162 , jsem štíhlounká, mám 50kg, jsem akorát, prsa akorát, a jím celý den uplně všechno ;-) . Samosdřejmě pár krát do týdne si zacvičím, takže mám zpevněné tělo. Ráno snídám, k obědu si dám klidně knedlo zelo vepřo, ke sváče jogurty, k večeři další pořádný jídlo, někdy si namažu i chleba se sádlem. Samosdřejmě to prokládám zeleninou, ovocem. Jsem zdravě štíhlá, mám hezký zadek, prsa. A chlapi po mě šílej. Naopak skoro žádný chlap nemá rád vychrtlý ženský, co jsou kost a kůže. Je to antierotický a antipřitažlivý.. A naopak, když budete hladovět, tak vaše tělo si bude vytvvářet tukové zásoby, protože neví , jak dlouho ho opět necháte hladovět, takže si vše co sníte raději uloží do zásob.. Ale pokud budete jíst pravidelně normální jídla, metabolismus se zrychlý a nemusíte se bát tloustnutí.. Naučte se mít rádi sami sebe a až když se přijmete, takové jaké jste, pujde vám i snadněji hubnutí. Doporučuji knihu : Miluj svůj život, Luise L. Hay (tahle kniha mi velice pomohla). Jezte, sportujte a mějte se rádi! užitečné rady Hladověním a dietama si zbytečně odvápnujete kosti, ničíte celé tělo, ztrácíte minerální látky a vitamíny, tzn. vlasy, plet, zuby jdou do háje..Orgány též.. Pak jsou problémy s plodností.. Zažívací trakt je poškozený, nafukuje se břicho, vytváří se vředy, klesá hormonální hladina, začínají vyrůstat po těle chlupy.. Jezte, pijte hodně vody a sportujte.. Po dietních výrobcích se tloustne, protože naše tělo nedokáže zpracovat umělé látky (do dietních potravin se nedává cukr, ale chemie, kterou naše tělo nedokáže zpracovat a vyloučit, proto to ukládá). Když si dáte přírodní cukr, živočišný tuk, tak to ztrávite a odejde to z těla.. Ale uměliny ne..
10. Leden 2012 - 0:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Prosím vás, jak působí...Ahoj, anorexie je společně s dalšími poruchami příjmu potravy psychické onemocnění a některé osoby, které ji trpí, mohou tímto typem přidružené duševní poruchy (paranoiou) trpět. Pokud tě něco takového provází a máš například bludy, neváhala bych s návštěvou psychiatra. Ten jako jediný tě může diagnostikovat a také jako jediný ti napsat prášky, které ti o těchto komplikací pomohou. Celkově s psychiatrem můžeš svůj psychický stav konzultovat. Společně s ním můžeš přijít, jaká je příčina přidružené psychické poruchy a také mentální anorexie. Pokud si nebudeš vědět rady, kde hledat kontakty na psychiatry nebo další odborníky přes poruchy příjmu potravy, zkus napsat do Centra Anabell, které se touto problematikou zabývá. Tady jsou jejich stánky s kontakty: www.anabell.cz Drž se!
13. Prosinec 2016 - 18:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Blééééé (anonym)
Ajéjej zase jedno strašidlo co vypadá jak chodící mrtvola! Když takovou vidím, tak se mě akorát z ní zvedá kufr! Že je krásná a vše má akorát má akorát sama v tom jejím kokosáku!
14. Prosinec 2016 - 1:24

Přidat komentář

Reklama

Reklama