58 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

anketa - žárlivost, práce, kolegové

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
klokan (anonym)
Dobrý den, sice to normálně nedělám ale fakt nemám koho se zeptat... Moje holka je půl roku v nové práci, mladý kolektiv, ranní a odpolední směny. 1. Dnes jsem se dozvěděl že jednou končili v deset v práci jenom se třema klukama, jeden z nich je rozvážel autem a že přemýšleli jestli nejet přespat k jednomu z kluků na chatu. Tak pochopitelně mě napadlo, jak by to mohlo (i když nemuselo) dopadnout, tak se chci zeptat: vadilo by vám něco takvýho taky? Jsu normální nebo ne? 2. Taky mi při té příležitosti řekla že dva kluci na ni sahali, nic explicitně sexuálního, jeden na vlasy druhý na nohu. Tak mě napadlo že já jsem ještě za šest let na stejným místě na žádnou kolegyni nesáhl (pochopitleně, kromě gratulací a tak, myslím bezdůvodný sáhnutí) a ani by mě to nenapadlo. Tak se chci zeptat: Saháte na kolegy v práci? Mám na mysli běžnou kancelářskou práci u počítače. 3. Připadne vám normální výrok "Když už jste spolu v posteli tak to by bylo škoda aby něco nebylo."? Fakt nemám koho se zeptat, fakt nevím jestli jsu nebo nejsu normální, ale jestli mi můžete napsat jestli byste jeli na chatu se třemi kolegy které znáte půl roku a jestli na sebe v práci šaháte, tak mi to prosím napište, schválně by mě zajímalo jak tato anketa dopadne. Děkuji.
20. Září 2006 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
v práci na sebe normálně s manželem šaháme navzájem:-)
20. Září 2006 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
a šaháte i na kolegy?
20. Září 2006 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
máme jednoho kolegu, na něj jsem ještě nešáhla ani on na mě:-), jestli na sebe šahají s manželem, toť otázka...
20. Září 2006 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
kiky (anonym)
na me to kluci zkousej,a kdyz me nekdo placne pres prdel svet se nezbori,a sexualni narazky jsou normalni,ale nevinne
20. Září 2006 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
nela (anonym)
odpovědi to klokan: 1.u mýho kluka by mně to vadilo, taky bych si představovala všelicos 2.s kolegy na sebe nesaháme, mě by to nenapadlo a je taky ne. Jsme taky mladý kolektiv, ale u nás se to nevede. Jsme kamarádi, ale možná se dost sexuálně nepřitahujeme, nevím. A taky každý z nás má partnera, tak to asi taky hraje roli. 3.ten výrok je zvláštní. Přijde mi od tvé holky takový...no, jak to napsat...buď chtěla jen zaujmout a vzbudit v tobě žárlivost nebo si dávej pozor, ale věrná ti asi moc nebude. Já jsem ale docela dost monogamní a konzervativní, do postele s kolegou a navíc s takovým, kterýho znám jen půl roku, bych prostě nešla, ani přespat. A když už bych k tomu byla okolnostmi donucena, určitě bych s ním neměla sex, jen tak pro zábavu. Já to můžu dělat jen z hluboké lásky. Možná jsem v dnešní době směšná, ale mám to tak. Ale cítím z tvýho příspěvku, že ti to vadí, takže asi to je normální.
21. Září 2006 - 0:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
nebuď blbej, vykašli se na ni. je to děvka, ta ti zahne v práci s každým mladým borcem, kterej k nim nastoupí.
21. Září 2006 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Také si myslím, že tě má jenom "pro jistotu". Dej jí kopačky, je nevybouřená a ty bys jenom trpěl. Chvilku to bude bolet ale za to to stojí, věř.
21. Září 2006 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
No nedivim se ti. Zatim ti nic spatneho asi neudelala, ale kdyz ji ted nezacnes omezovat, takticky, tak je tady nabeh na to, ze zkusi udelat hloupost. Dej na sobe znat, ze ti to vadi, pripadne rekni, ze te take kolegyne necekane objala, uvidis, jak bude reagovat. Radim ti dobre, nebud v tomhle tolerantni. Neni to v normalu. Me by takove sahani vadilo, nejsem konzervativni, docela dost atraktivni, ale vim, kde je moje misto. U meho partnera.
21. Září 2006 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Shoduji se s ostatníma. Dej jí kopačky. Když nezahnula teď, zahne při první příležitosti a ještě jí to přijde normální. Znám různé kolektivy mladých lidí, ale nejaké osahávání, nevím, nevím ...
21. Září 2006 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
klokan (anonym)
No jo, ono to právě tak vypadá že mi jednou bude nevěrná, ale na druhou stranu: podle toho co prožila za posledních šest nebo sedum let (já jsem její druhý partner) a hlavně za poslední rok a něco co "jsme spolu ale nemůžeme být spolu furt" to tak právě nevypadá. Tak to je právě to co mě nejvíc mate. Ale díky za názory a uvítám i názory dalších lidí.
21. Září 2006 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Mně se zdá, že ani ty jí moc nevěříš a máš z ní v hlavě chaos - píšeš "vypadá že mi jednou bude nevěrná, ale na druhou stranu....to tak právě nevypadá." asi by sis měl ujasnit, jaká je, jak si život představuješ ty a jak ona a hlavně, jestli chceš být s někým, komu nemůžeš stoprocentně věřit a o kom si myslíš, že ti jednou zahne. Myslíš, že tě má dost ráda, když může tohle dělat? Že pro ni vážně nejsi jen "pro jistotu", dokud se nenajde někdo jiný? Taky si zkus zjistit, jak to měla třeba v tom předchozím partnerství - byla nevěrná nebo ne? Proč to partnerství skončilo? Píšeš, že tohle dělá v novém zaměstnání - jak to měla předtím: byla v práci, kde neměla příležitost zahýbat a tudíž se tato tendence neprojevila nebo i tam měla koegy, kteří by padali v úvahu - a využila toho, měla už dřív něco s nějakým kolegou? Jestli ano, pak bych byla opatrná, to by mohlo znamenat, že k takovému jednání opravdu inklinuje. Jestli i dřív možnost zahýbat v práci měla a nevyužila toho, pak je to třeba jen momentální úlet a přejde ji to. To jsou podle mě důležité otázky. Protože normální, tedy standardní a láskyplné, její chování teď určitě není. Taky píšeš "jsme spolu ale nemůžeme být spolu furt" - nevím přesně, co to znamená, jaké překážky jsou ve vašem vztahu - asi vzdálenost? - ale mně by třeba zajímalo i to, co teda dělá, když spolu nejsme. Věříš jí, že když spolu nejste, tak ti byla celý ten rok věrná? Já radím velmi důkladně všechno zvážit a asi nejednat jen pod vlivem zamilovanosti, protože až byste spolu byli furt, žili spolu, vzali se apod., tak by nevěra, nebo možná i opakovaná nevěra, strašně bolela a zkazilo by ti to život. Chceš to risknout?
21. Září 2006 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
aa (anonym)
A vám to v sexu klape jak? Pohoda? Vyhovujete si? Nehledá si třeba někde něco, co jí nedáváš? Víš, co ji uspokojí? Jste spolu ne zas až tak dlouho, máte sex hned od začátku? To si přece musíš pamatovat, jestli to po tobě chtěla brzo nebo ne, nebo jak rychle kývla na tvou nabídku sexu. Podle toho taky poznáš, jak moc je vášnivá. A jde jí s kolegama jen o sex nebo hledá jinýho partnera?
21. Září 2006 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
klokan (anonym)
No žádná dračice prahnoucí po sexu to není. A v minulým zaměstnání chodila s kolegou - se mnou. Ale až po třech letech. A nezahýbala. právě proto mě to teď tak vrtá hlavou.
21. Září 2006 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ohó! a nezahýbala tobě nebo svýmu prvnímu?
21. Září 2006 - 18:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Klokane, aha - takže chápu dobře, že vy dva jste byli kolegové, nejdřív tři roky nic a pak jste spolu začali chodit, ona teď změnila místo, je tam s mladýma klukama a tobě vykládá, jak s nima jezdí na chatu a osahávají ji? To je docela zvláštní. Tak tady nad tím přemýšlím, proč by to mohla dělat a z mýho ženskýho pohledu mně vychází tyto varianty: 1. na tobě si zkusila, jaký to je chodit v práci s kolegou a zjistila, že to je fajn rozptýlení pracovní doby, takže prostě v nové práci zase hledá nějakýho blízkýho muže 2.idealizuješ si ji a podváděla i dřív, jenom jsi to nevěděl nebo nechtěl vidět (s tebou v práci někoho podváděla nebo už byla volná?). 3. o tom už tu psala nahoře Nela - vůbec nic z toho se nestalo, jenom ti to vykládá, protože chce něčím zaujmout nebo chce, abys na ni žárlil, což se evidentně daří. A teď je otázka, proč by to dělala - nemáte nějaký problém? Nejste v krizi? Třeba se něco děje a ty o tom ani nevíš. Nebo je opravdu sexuálně neuspokojená a chce tě "vyburcovat". Nebo vůbec nejde o sex a chce jen na sebe přitáhnout tvou pozornost. Na každý pád tohle chování normální není, měl by ses pořádně zamyslet nad tím, jestli je taková "do větru" nebo chce tak nešikovně na něco upozornit. Mě jen trochu zaráží, že i sám přiznáváš, že ti jednou bude asi nevěrná. Jste spolu něco přes rok, jak píšeš - proboha, to byste měli být ještě ve stavu absolutní zamilovanosti, kdy nemáte oči pro nikoho jinýho a ani ve snu by vás nemělo napadat, že byste si mohli být nevěrní! A tak si říkám, jestli to má smysl jít do vztahu, kde dopředu očekávám zklamání. Jestli si to myslíš, tak hledej radši jinde. Mluvím z vlastní zkušenosti - mám za sebou rozchod s dlouholetým přítelem právě kvůli jeho nevěře v práci :-( A věř mi, že to nic příjemnýho není. Nechoď dobrovolně vstříc takové bolesti, to tě na dlouho pohltí.
21. Září 2006 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
klokan na žádnou kolegyni v práci nesahá, ale s jednou začne chodit? :-) jste oba stejní, hledáte v práci rozptýlení a ty se teď divíš, že to dělá i jinde. Holt ti noví kluci jsou rychlejší, tak jdou na věc dřív než ty.
22. Září 2006 - 8:44
Obrázek uživatele Návštěvník
lola (anonym)
Přitahuje pozornost. Chce, aby sis uvědomil, že může mít i jiný chlapy a víc o ni usiloval. Určitě není se vztahem spokojená. Já jsem to taky jednou udělala - zdálo se mně, že přítel má spády jinde, tak jsem mu začala vykládat, jak mě balí kolega v práci. A povedlo se, přítel začal žárlit, bát se, že o mě přijde, víc si mě všímat... normální ženská taktika podle mě. Ale je fakt, že s tím výrokem o posteli už docela přehání, moc na to tlačí.
22. Září 2006 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
brumla (anonym)
Mně se něco podobnýho stalo, teda z té opačné strany...nová práce, mladý, převážně mužský kolektiv. I když mám přítele a jsem ve vztahu spokojená, tak jsem na oslavě (kde se samozřejmě pilo), nechala kolegy ať mi kreslí na nohu(jen oblast kotníku a chodidla), až po chvíli mi docvaklo, že to nebyl nejlepší nápad. Přítel z toho opravdu nadšený nebyl, docela dost se naštval a já uznala svou chybu. Každopádně se to seběhlo dost rychle a já to rozhodně nepovažovala za něco víc, prostě blbnutí...ale je pravda, že mně by se to taky nelíbilo. Tímto jsem chtěla říct, že když na sebe v práci lidi občas šmátnou, tak to nemusí hned znamenat, že někdo někoho svádí. Pěkný den.
22. Září 2006 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Alčo, kdyz ctu tvoje prispevky, jsi jako slepicka, co vse prevraci. Na te chate nebyla, jen byla zminka. Hele, lidi neprehanejte to. Zase z ni nedelejte devu. Je to normalni, provokuje te. kdyby mela umysly, tak by ti o tom nevypravela. Nevidim to tak tragicky, jen ji rekni, kde je jeji misto, a ze by svym chovanim, ktere rozhodne neni uplne ready mohla ztratit. Nejsi prece z ledu.
22. Září 2006 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Petro, myslím, že zas tak nepřevracím. Netvrdím, že je děvka a zahýbá, jen že je něco v nepořádku, když tohle svému příteli vykládá, a přemýšlím co. A je pravda, že jsme díky své zkušenosti na tohle téma citlivější - u nás totiž tohle "neviný laškování a provokování" nakonec přerostlo v něco mnohem vážnějšího a připravilo mě to o partnera. Proto radím přemýšlet a být opatrný. A jestli "jen" provokuje, pořád zůstává otázka proč. Dělali byste to, kdybyste byli ve vztahu spokojení a šťastní? Já myslím, že ne.
22. Září 2006 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Je to koketerie, a tu mam nekdo vrozenou, i kdyz je treba stastny. To ze neveri, je take na zacatku vztahu normalni, je ale fakt, zeje treba dat pozor, aby to neprerostlo. Proste dat najevo, ze to boli, anebo vymyslet taktiku podobnou. Uvidis, jak ji to zasahne. Jestli ne, tak uz pomalu zadelava na alibi.
24. Září 2006 - 9:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Majk (anonym)
Já bych fakt nechodil s holkou, o které bych si od začátku myslel, že mně bude zahýbat. Koketerie nekoketerie. Po roce chození už nevěřit? Na mě je to síla. Na to bych se vykašlal a našel si lepší. Todle stejně dobře nedopadne.
24. Září 2006 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Vera (anonym)
Připojuju se k táboru těch, co na sebe v práci nikdy nesahají a normální se jim to nezdá a radí utéct dokud je čas. Petro, jak to myslíš s tím zaděláváním na alibi? Nechápu to...
24. Září 2006 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
tak jsem se zase pěkně zasmála!!
24. Září 2006 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
klokan (anonym)
Ale já jsem nepsal, že si myslím že by jela zahýbat. Ona by na tu chatu třeba jela pokecat a popít burčák. Problém je že si myslím že ti kluci by tam jeli kvůli nečemu jinýmu a mohlo by to špatně skončit. Takže si ani nemslím že by mi zahýbala. Nějak se to tu odvíjí jiným směrem než byl můj původní úmysl...
24. Září 2006 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Podle me, si jen chce udelat nejaky postaveni v nove praci a proto necha na sebe i sahnout a chova se kamaradsky, aby mezi ty chlapy zapadla, je to normalni, takhle clovek navaze lehceji nejaky pratelsky vztah, kdyby delala upejpavku, tak by se na ni vykaslali a ani by se s ni nebavili, takhle delaji blbosti a srandicky spolecne, nevidim na tom nic zvlastniho, spis bych to ale svemu priteli podala nejak jinak a ne tak se sexualni podtextem, ale toto je jen a jen muj nazor a muze to byt uplne jinak, neznam tu slecnu ani ty kolegy, takze tezko rict, jak to doopravdy je..
24. Září 2006 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Předchozí příspěvek je přesný - podala to s takovým podtextem, že z toho prostě ten sexuální úmysl přímo čiší. Teda na tu chatu by možná jela jen pokecat, ale o tom ošahávání si to mohla nechat pro sebe a ten výrok o posteli snad radši ani nekomentovat. A "špatně" by to snad skončilo jen, kdyby ona sama chtěla. Snad by ji tam neznásilnili, ne? A ještě poznámka ke klokanovi - o pár příspěvků nahoře píšeš, že to vypadá, že ti bude nevěrná, a z toho, jak jsi napsal první příspěvek jde vidět, že žárlíš a myslíš na to, aby tě v práci nepodvedla, takže trošku z toho zahýbání myslím asi strach máš.
24. Září 2006 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
nela (anonym)
Vidím, že to tu pokračuje, tak jen ještě jedna reakce - holka se snad nemusí nechat v práci osahávat, aby zapadla do kolektivu! To by tam museli pěkně harašit. opravdu nevím, ale jak jsem už psala - taky mám kolegy, jsou to fajn kluci, kamarádíme se, teď občas někam zajdem hromadně (kluci, holky) na skleničku a abych zapadla nebylo třeba nechat na sebe sahat. Ale oni to opravdu ani nezkoušeli. Kamarádský vztah jsme navázali i jinak, tak nějak normálně. Srandičky to jo, ale ten tělesný kontakt v tom být nemusel. A kdyby na mě některý sáhl, příteli bych to rozhodně nepovídala, ale vyřešila si to sama. A rázně.
24. Září 2006 - 23:36
Obrázek uživatele Návštěvník
adéla (anonym)
a jaký máte názor na společnou saunu - vedoucí pracovník a jeho podřízená,samo sebou na Adama a Evu.
25. Září 2006 - 0:45

Stránky

Přidat komentář