102 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

ANKETA - NEVĚRA V TĚHOTENSTVÍ

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ahoj, po kouknutí do diskusí "Jak říct těhotné manželce, že ji chci opustit" a "Jsem milenkou čerstvého otce" nebo "Anketa - líbí se vám těhotné ženy" se docela bojím otěhotnět, ačkoli s přítelem to plánujeme.Chci se zeptat hlavně vás, mužů, zda jste partnerce v těhotenství zahýbali a zejména jaké jste k tomu měli důvody.Pokud možno, přidejte i jaké máte zaměstnání a zda vaši kolegové to dělají běžně nebo ne.Díky, Evča
19. Duben 2007 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Moje manželka neměla v jiném stavu vůbec chuť na sex, po 3 měsících jsem fakt uvažoval o nevěře. Nakonec sama přišla s tím, že mi bude pravidelně dělat orálek a tím se to bez problémů překlenulo. Bohužel řada mých kamarádů nebo kolegů z práce neměli tak chápavé těhulky jako já a tak nejmíň půlka nevěrná byla. Obávám se, že to je dost běžný, ale nemyslím, že by to narušilo vztah, teda pokud se to manželka nedozví.
19. Duben 2007 - 21:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Matouš (anonym)
Jo, Plzákova výchova se v Česku neztratí. Zahýbat,Zamlouvat, Zatloukat!!!! že je vám to povědomý. Tak chlapi, když chcete sexík, nechtějte svatbu a hlavně dětičky. Protože nevím, co může čekat žena od chlapa, kterej jí udělá děcko a pak s ní v těhotenství nevydrží. A ještě se bude vymlouvat, že pro něj ztrácí přitažlivost. Asi to jistí rozvod, že.
20. Duben 2007 - 0:09
Obrázek uživatele Návštěvník
40+ žena (anonym)
Byla jsem těhotná dvakrát a obě těhotenství jsem si užila vč. sexu do 9 měsíce, dodělávali jsme ještě vlásky, pokud muž chtěl, tak byl uspokojen i jinak, protože mužští to mají jinak a je třeba dbát na rodinnou pohodu. Přibrala jsem cca 12 kg, ale cítila jsem se velmi přitažlivá a do půl roku byly dole a jedna z prvních mých obav po návratu z porodnice bylo, zda mě sex ještě bude bavit, a bavil, šlo to, s nastřižením až po šestinedělí a trochu bolestivě, muselo se se mnou jako v bavlnce, podruhé bez nástřihu, byla to pohoda a nemohla jsem se dočkat, až šestinedělí skončí.Takže bych prosila mužům v tomto vyhovět, jsou jinak konstruovaní a to, že to ženě nevadí, že nemá sex, neznamená, že si muž na něm má udělat uzel. Nechápu váš postoj žen, že mužský si má odpomoct, jak umí, tak pak se trošku nesmíte divit, jak to vyřeší. Tohle mi bylo jasné už od osmnácti a navíc se sexualita musí hýčkat, tak o sebe oba dva musí dbát a ne, že když mám na toho svého/svojí papír, tak už se nemusím snažit.
20. Duben 2007 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Pokud chlap za něco stojí, tak pochopí, když žena nemá chuť, zvlášť když nosí jeho dítě. A dělat něco, jen z důvodu, že by se to mělo, no tak to není nic pro mě. Asi mám kliku na muže.
20. Duben 2007 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
honza 73 (anonym)
nikdy jsem manželce nezahnul ani když byla těhotná,občas mě udělala ruční práci,po porodu jí sex moc nebavil a po 9 letech jsme se rozešli
20. Duben 2007 - 18:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Maty (anonym)
mno tak já když byla těhotná tak mě přítel podváděl i když jsem na sex chuť měla a to až do devátého měsíce!!po 7 měsících těhotenství to nějak nevydržel..nevím proč to udělal...dneska už s ním naštěstí nejsem jen nezávidím té další dívce které to udělá...
27. Březen 2008 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
mas recht!!!!!
27. Březen 2008 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
chlap, který podvede těhotnou ženu, je ubožák a chudák a takový nestojí ani za povšimnutí!
27. Březen 2008 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
534 (anonym)
Jano, přesně tohle je ten přístup, který asi většinu mužů donutí si hledat jinde. To že máš chápavéhomuže můžeznamenat, že pochopil, že si musí hledat jinde. Já tohle nemusel udělat, žena měla během těhotenství chuť větší než normálně, obě byly vpohodě, takže jsme sexovali skoro až do konce. Poslední sex jsme u dcery použily záměrně jako pokus k vyvolání porodu, holka to už v bříšku nějak přetahovala. Takže cca v 7:00 sex a v 11:00 na porodním sále. Jako muž si ale nedovedu představit, že bych si měl cca 6-7 měsíců pomáhat sám bez jakéhokoliv přispění partnerky. Takový nezájem z její strany by byl ve vztahu asi hodně špatný.
28. Březen 2008 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Ano, Jana asi ma chapaveho muze. Pochopil, ze jeho pritelkyne nema chut na sex a na 90 procent sel sexovat jinam. Nelze se vymlouvat, ze jste tehotne (zni to blbe, ale je to tak)...protoze casem se v muzi stejne ukaze tzv. zvireci pud....v kazdym i chapavym. Je to tak velka sila, ze prijde-li prilezitost...stane se. I kdyz pak budou vycitky. Zena 40+ tuto situaci vyresila elegantne. Muz je ukojen a pud potlacen. Slecny, damy, divky, zeny....chcete-li aby Vas muz byl jen s Vami, venujte se mu. Vyhnete se postoji Jany, pak nebudete podvedene.....
12. Duben 2008 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
baneta (anonym)
a co když já chci, on nechce a uklid?nuje mě, že ho pořád přitahuji, ale nic víc. Hmmm?
21. Květen 2008 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Alexa (anonym)
Některým chlapům se těhotný ženský hnusí. Jeden známej říkal "fuj plná mladejch" a že se ženou nespal vždy tak od druhýho měsíce (mají 3 děcka), že se mu to protivilo. Měl ale vždycky nějakou náhradu. Takže kdo je ohleduplnej tak možná jen využije to že se mu to protiví.
21. Květen 2008 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak proč si ty děcka dělá,když se mu pak ta ženská hnusí?To je nějákej kretén
25. Říjen 2008 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Rošťanda (anonym)
Mám dotaz na muže, týkající se tématu. Proč je to tak obtížné vydržet pár měsíců bez soulože? (Vaše partnerka to musí vydržet také) A další dotaz. Uvědomujete si, že když budete manželce nevěrní a pak s ní budete mít styk, vážně ohrožujete ji i nenarozené dítě, protože nemůžete mít jistotu, že jste zdraví? Proč si ohleduplně raději nepustíte porno a nepoužijete pánskou erotickou pomůcku, např. vagínu, nebo máňu? Nebylo by to mnohem láskyplnější a solidnější? Pomozte mi pochopit, proč muži zahýbají těhotným partnerkám a jaké u toho mají pocity.
5. Leden 2009 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
Protože jsou ještě nevyzrálý. Chlap by si měl pořádně rozmyslet než se do toho vrhne. Protože pokud s tou partnerkou čekaj první přírustek tak ani ta žena neví co ji čeká, jaké bude mít nálady. Ten chlap by měl předvídat že se může stát, že toho sexu bude třeba méně během sexu a po narození a popřemýšlet jestli to ustojí.
5. Leden 2009 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
během těhotenství je tam překlep
5. Leden 2009 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Mili (anonym)
Hm já jsem se právě dnes dozvěděla že můj milenec čeká se svou manželkou dítě. Řekla mi to ona zcela náhodou od něj ne. Je už v 5 měsíci nechápu proč mi to neřekl, cítím se hrozně. Neměla jsem výčitky teď mám kvůli tomu malému. Vím že to budu muset skončit tohle nedokážu ale nechápu proč mi to neřekl on!? Bolí to moc miluju ho ale být s ním dál nemůžu. Asi to čas zahojí ale teď je to hrozný.
9. Leden 2009 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
No to je blbý. Vykašli se na něj nestojí za to. Představ si že bys ho měla doma. Chlap který podvede manželku když je těhotná je podle mě hajzl.
12. Leden 2009 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
"Bohužel řada mých kamarádů nebo kolegů z práce neměli tak chápavé těhulky jako já a tak nejmíň půlka nevěrná byla." Jak chapave tehulky?! Chlapi, uvedomujete si, ze vy jste meli orgasmus (casto na rozdil od ni) a tim to pro vas konci a za 9 mesicu jenom vyfasnete dite? Vase pani bojuje s nevolnosti, unavou, bolestmi, taha se s brichem jako klokan, pali ji zaha, spatne se ji dycha atd. a vy ji zahybate? Uz chapu, proc se v nekterych zemich tresta nevera smrti. Tohle je fakt hnus.
12. Leden 2009 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
milující manžel (anonym)
hezká diskuse... řekl bych, že pohledy na věc se různí, nicméne, co v případě, že těhulka, nejenže odmítá jakoukoliv sexuální aktivitu (i ten zmiňovaný orálek, nebo třeba jenom "ruční práci"), ale navíc brání patnerovi v tom, aby si pomohl sám, když tvrdí, že by nesnesla vedle sebe chlapa, co si "to" dělá sám? je to na nevěru, nebo ne?
12. Leden 2009 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Mili (anonym)
Já jen nechápu proč mi to neřekl hned jak se odzvěděl že čekají dítě? On už má 2 děti ted čekají 3. Vím že dítě chtěla hlavně ona. On tak před dvěma lety o něm taky mluvil ale pak úplně přestal. Souhlasím že chlap který zahýbá těhotné manželce je parchant o tom není pochyb. Tento týden by jsme se měli sejít chci po něm jen vysvětlení proč mi to neřekl a končím s ním. Bolí to ale musím.
12. Leden 2009 - 22:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
No, kdyz partnerovi brani, aby si to udelal sam, tak to uz je extrem. Ja ted neustale zvracim, pouhe prevalovani manzele na teze posteli u me nekdy vyvola zvraceni, nehlede na to, co by udelal oralni sex. Na sex jsem chut neztratila, ba naopak, takze trpim taky - chci, ale nemuzu. Manzel vi, ze kdyz bude chtit, tak mu vypomuzu rucne a nevadi mi, kdyz by si pomohl sam. Ale predstava, ze by mi zahnul.... to bych od nej nejspis odesla i s ditetem a uz by nas nikdy nevidel.
13. Leden 2009 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Ajka (anonym)
Mili, jako bych to psala já. Měla jsem milence v práci, napřed já vdaná, on ženatý, no nic čím by se jeden chlubil. Potom já rozvedená, on stále ženatý, ne kvůli němu, moje manželství bylo nefunkční už předtím, proto ten vztah s jiným. Nikdy jsem ho neuháněla, jako člověk byl dost nesnesitelný, jako milenec skvělý. Nechtěla bych s ním žít ani za nic, takže jsem si říkala, co na tom, on tvrdil, že s manželkou nespí, že ona nechce a jsou spolu jen formálně. Nicméně manželka jaksi otěhotněla, taky jsem se to dozvěděla víceméně od ní. Když jsem se ho ptala proč mi to neřekl, tak prý se to našeho vztahu netýká, neviděl prý důvod. A navíc byl hodně naštvaný, on dalšího potomka nechtěl, ona tajně vysadila antikoncepci. Asi spolu toho moc neměla, sama se chlubila před společnou známou že ji to nebaví a často se tomu vyhne i dva tři měsíce, ale dítě chtěla a tak si ho udělala bez jeho souhlasu. On se naštval, ona řekla, že je to jen její věc, kolik a kdy bude mít dětí. No, hned jsem to s ním skončila, a protože měl na mě vztek, že už nechci pokračovat, přišla jsem i o práci, prostě zkušenost. Mám práci jinou, lepší, prima přítele a ženatým se na hony vyhýbám.
13. Leden 2009 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Mili (anonym)
Tak to je fajn. U mě je to čerstvé tak to hodně bolí. Vyhýbat se mu nelze, bydlí kousek ode mě. Představa jak ho budu vídat jezdit s kočárkem je hrozná. Nevím jaký měl důvod že mi to neřekl, netuším. Kdyby tam nebyly city odcházelo by se líp.
13. Leden 2009 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Ajka (anonym)
Jo, city...to jsou muka, u mě to bylo taky tak, přesto že bych ho doma nechtěla, byla jsem hodně zamilovaná a vydrželo to dost dlouho. Nepomáhalo mi nic - až tahle situace mě donutila, ale bylo to dost kruté a s miminem jsem ho pak vídávala taky, pak se s tím že ho má smířil a dnes mu to myslím už nijak nevadí, že si ho manželka pořídila proti jeho přání, vlastně docela podraz, ne, ale je určitě jeho, podobá se mu :-))
14. Leden 2009 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
F (anonym)
jasně a to Ti řekl,že to bylo proti jeho přání jo????Ta historka s vysazením je pěkná!Klasická chlapská výmluva:ale já nechtěl!
14. Leden 2009 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Ajka (anonym)
F. - ale mě to bylo celkem jedno, co dělá doma, on to věděl a nepotřeboval si vymýšlet, mě by bylo fuk, i kdyby měl fotbalovou jedenáctku. Prostě to asi tak nějak bylo.
14. Leden 2009 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Ajka (anonym)
Jo a ještě - ona tak nějak dělala skoro všechno proti jeho přání - třeba si jednou koupila auto, aniž by to on věděl, vybrala mu konto a nechala se pěkně ošidit. Bylo toho dost co dělala o něm a bez něho :-)
14. Leden 2009 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Olina (anonym)
chlap,který ho strká do jiné,když je ta jeho těhotná je prase a hovado.Jeho žena se trápí,páč je jak vzducholod,ani vyspat se pořádně nemůže a pán si bude stěžovat jaký je chudák,že si nazašuká? Ona musí x měsíců si odepírat ledasco-dokonce i blbej hermelín a oříšky,nemůže ani popoběhnout,je jí blbě,kdeco ji bolí,potí se-kouká na své tělo jak se jí ničí a to hovado co má vedle sebe bude bulet? běžte do háje s kecama,jak to maj chlapi jinak-to je naprostej nesmysl.zenské mají sex stejně rády.Jděte do háje se zvířecíma pudama.My zvířata nejsme a stačí použít jen trošku vůle a je to. Spoustě žen je sex v těhotenství-dokonce i uspokojení partnera prostě odporný až k nucení na zvraceníá-ony si to ale nyvymyslely!Myslíte si,že je to baví to podstupvat?Ne-ale chtějí dítě,tak to musí vydržet.A tady nejde jen o těhotenství.Pak si ještě další rok odpírají kvůli kojení a většina se dře a nežere,aby se vrátila do formy a byla žádoucí. Mimochodem,víte co v drtivé většině vyvolá předčasný porod?Děložní infekce.A hádejte jak se obvykle dostane do těla ženy??
14. Leden 2009 - 16:31

Stránky

Přidat komentář