4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Anestezie-problem s dechem

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Neli-neli (anonym)
Ahoj , prosim hledam nekoho s podobnou zkusenosti. Pred 2dny jsem byla na operaci cysty, byla to v mem zivote ctvrta operace pred tim sem nemela zadny probelem, ale ted. Kdyz mi aplikovali prvni latku zilne vse relativne ok i jsem mluvila s lekarem druha latka mi po chvili zpusobila ze jsem nemohla dychat i jsem to lechce rekla a i hejbla nohama a prizvedla se kdy me pridrzeli a ja pak jen jeste chvili vnimala ze nemuzu uz se ani hnout ,a nemuzu jim rict ze stale nemuzu dychat a uprimne uz jsem se loucila se zivotem. Pak jsem se probouzela vydesena ze jsem nemohla dychat a k tomu me museli zahrivat pac jsem jim prochladla. Sestra mi rekla ze uspani bylo v paradku, ze jsem se asi jen branila podvedome. Ale zanechalo to ve me strasnej strach a obavu z dalsi pripadne operace . Zazili jste to? Nebo mi muze nekdo rict co to bylo?
7. Říjen 2016 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Ahoj , prosim hledam nekoho s...Já zažila to, že jsem nemohla dýchat až při probouzení a po probuzení a bylo mi na omdlení. Byla jsem i celkově taková zmatená. Měla jsem po zákroku asi 5 dní občas i halucinace. Předtím se mi také nic podobného nestalo. Zákrok mi tenkrát prováděli v Příbramii a operovali mi slepák.
9. Říjen 2016 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Ahoj , prosim hledam nekoho s...Mám podobný zážitek, ale je to staré asi 16 let, tehdy jsem měl při probuzení pocity, že se udusím a dodnes si pamatuji slova někoho, asi anesteziologa - Nebojte, nenecháme Vás udusit. Bylo to krátkodobé, byť nepříjmené. Prý se to může stát, když dojde k lehkému nesouladu po vytažení intubační trubice a ještě tělo nenastartovalo vlastní dýchání. Stalo se mi to pouze jednou, od té doby již nikdy, mám za sebou asi 7 narkóz.
9. Říjen 2016 - 20:00

Přidat komentář