6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Andropharmia slim-hubnutí - komentáře

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Andropharmia sl (anonym)
Já sem si přečetla tuto recenzi http://www.prasky-hubnuti.eu/produkty/andropharmia-slim.html a rozhodla se Andropharmia slim vyzkoušet, takže jsem sama zvědavá
2. Červenec 2013 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Angee (anonym)
Já jsem vyzkoušela už hodně tablet a s Andropharmia Slim se mi podařilo nejlíp shubnout.. Koupila jsem si je na www.androslim.cz a dokonce jsem dostala jedno baleni zdarma..
2. Červenec 2015 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
Já jsem vyzkoušela už...Nelži, kdyby to fungovalo, byli by dávno lidí štíhlouncí:-) V nabídce to je už pár let. Jedná se o účinný přírodní extrakt obsahující Caralluma, Tohle to obsahuje. Caralluma se dá koupit čistá, mletá za pár desítek korun. Brala jsem dávku i silnější, je to hořké a nehubne se vůbec:-) Asi to zdravé bude na něco-je to bylina, ale hubnutí je bohužel řehole a záleží jen na nás samotných.
2. Červenec 2015 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Nekupujete holky nějaké náhražky Andropharmia Slimu? Originální najdete přímo na http://www.andropharmiaslim.cz/
19. Srpen 2016 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
KoKy (anonym)
Ahoj dámy, já se chci taky podělit. Nejsem žádný tlouštík, ale boj s váhou vedu od narození dětí. Hlavně kvůli vůli a to, že mám ráda jídlo. Ráno si dám jablko, vločky a jogurt a večer bych sežrala vola i s rohama. Tyto prášky jsem chtěla vyzkoušet taky, ale ta cena! Na webovkách ProZdraví jsem našla Garcinia Cambogia v prášku, kterou tyto prášky obsahují. Stojí 160kč na cca měsíc. A u mě funguje. Ne že byste lupli prášek a zhubli 5kg, ale u mě teda maximálně omezila chuť k jídlu, hlavně večer. S normálním jídlem a pohybem jednou týdně jde váha dolů lépe. Přeju hodně úspěchů, držím palce.
24. Září 2017 - 11:27

Přidat komentář