3370 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Zajímalo by mě jestli můžu nosit andropenis v 17 letech vím že jo to od 18 ale možná to bude mít větší efekt v lu pubertě
10. Duben 2020 - 8:56
Radek (anonym)
Odpověď na ano PMP jsem objednaval primo
Mates prosimte v kolika letech si se to mu začal věnovat. Mě je 17 a chci s tim zacit.
15. Duben 2020 - 7:31
Radek (anonym)
Takže pánové, andropenis mi nesedí používal jsem ho tak 3 týdny a jakmile dám svoji dylku 18 cm tak mi to prostě sklouzava, takže jsem dnes objednal penimaster, mám to tady nanacteny a doporučujete ho tady, no měl by přijít za nakejch 3-7 pracovních dní, takže se budu potom průběžně hlásit s výsledky doufám že, dám těch 20 cm. A taky doufám že se tahle diskuze opět rozjede
19. Duben 2020 - 22:13
George (anonym)
Ahoj, vidím, že tu chvíli nikdo nic nenapsal, tak to trochu oživím. Nosím andropenis něco přes měsíc. Na délce jsem získal již teď cca 4mm. Na obvod to nemělo moc vliv. Budu dávat další info, jak to jde dále.
30. Duben 2020 - 11:03
Radek (anonym)
Zdar George Já začal v úterý nosit penimaster pro budu jsem taky dávat vysledky. Jo a chci se tě zeptat když mi je 17 a půl myslíš že to můžu už nosit ? Díky za odpověď
30. Duben 2020 - 20:23
George (anonym)
Ahoj Radku, já si myslím, že to je v pohodě z nějakého zdravotnického hlediska. Když se ale vyskytnou nepříjemnosti, tak pak doktor, ale to je tu řečeno v každém pátém příspěvku, takže toho si si určitě vědom. Budu se těšit na další příspěvky.
4. Květen 2020 - 11:02
Radek (anonym)
Čau George, chtěl jsem se tě ještě zeptat kolik hod. tak denně nosiš AP a jestli jedeš podle návodu?
6. Květen 2020 - 11:46
Martin (anonym)
Je tu někdo?
26. Říjen 2020 - 22:11
cyrax (anonym)
Odpověď na Já jsem ty tablety užíval
ja mam pri erekci v prumeru 4,0-4,5cm a delku 13,5cm je to docela malo
2. Listopad 2020 - 22:49

Stránky

Přidat komentář