1057 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Andělé

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Ahoj!Máte někdo zkušenosti s Andělama?
27. Srpen 2003 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Rozi (anonym)
Ty nějaké zkušenosti máš?
27. Srpen 2003 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
alžběta (anonym)
A jaký anděle máš namysli? Žlutý, černý, strážný,...? :-)
28. Srpen 2003 - 7:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Spíš ty Strážný.Já mám občas nevysvětlitelný pocit,že mi někdo KDOSI pomáhá,když je mi nejhůř.
28. Srpen 2003 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Třešinka (anonym)
Beruško, můžeš mi to trošku více přiblížit, co máš na mysli? Díky.
28. Srpen 2003 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Mám občas takový pocit,když je mi zle a mám nějaké problémy,jako by mi někdo říkal,at se nebojím,že nejsem sama.Nestalo se Ti někdy,že třeba jakoby Tě něco varovalo,že se něco stane,at tam třeba nechodíš?Jednou mi jedna VĚŠTKYNĚ řekla,že mám svého Anděla Strážného,a že ho máme všichni,stačí prý je požádat o pomoc.A je pravda,že o tom mluví většina naboženství,akorát tomu každé říká jinak.
28. Srpen 2003 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Ale je to pěkný pocit,když člověk cítí,že je někdo milý a hodný s ním a snaží se mu pomoci z problémů.Škoda jen,že nejsou vidět.Jen jednou se mi stalo,že jsem viděla nějaké jasné Světlo a intuitivně jsem věděla,že je to někdo z ,,tamtěch" sfér.
28. Srpen 2003 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
A jak se takový andělíček žádá o pomoc?R.
28. Srpen 2003 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Zkus s ním meditovat,prostě se v meditaci uvolni,a pak si s ním povídej.Tak to dělám já a docela to pomáhá.
1. Září 2003 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Abby (anonym)
A není to tak,že každý má svého anděla v sobě proto,že to je jeho podvědomí? jeho intuice??která mu řekne,co dělat,co je pro něj to správné...stačí jen naslouchat..
2. Září 2003 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Já nevím,to se asi těžko dokazuje,ale já si myslím,/ale je to jen můj názor/,že Andělé a podvědomí je něco zcela jiného.Alespoň já mám takovou zkušenost.
3. Září 2003 - 0:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Abby (anonym)
Beruška-jaký v tom ty vidíš rozdíl?? V každém případě bych teď jednoho potřebovala,aby mi řekl,co je pro mě správné rozhodnutí..
3. Září 2003 - 7:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Abby,já myslím,že podvědomí je něco,co už víš,akorát je to schované někde uvnitř Tebe.A Andělé jsou jiné bytosti nebo energie,které Tě mají chránit a radit Ti.Zkus jen tak před spaním požádat o pomoc,je jedno zdali podvědomí či něco jiného.A v nejbližších dnech sleduj co se bude dít,rada Ti přijde třeba v podobě knížky,článku v novinách nebo rady od kamaráda.Pak už je jedno,zda Ti radí podvědomí nebo Anděl.Zkus se tím řídit a uvidíš,že to bude dobré.
5. Září 2003 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Ja mam take ten pocit,ze mezi nami jsou andele.Pred par lety se mi stalo,ze jsem sla po chodniku a najednou jsem citila,ze se musim otocit.Za mnou asi pet metru stala asi desetileta holcicka,kterou jsem pred tim neminula.Stala a koukala se primo na mne a usmivala se.Slo z ni svetlo-jakoby nejak zarila.Zacal mi behat mraz po zadech a zdalo se mi,ze to neni obycejna holcicka ci clovek.Otocila jsem se a udelala dva kroky vpred a znovu se otocila.A ona uz tam nebyla.Bylo to tak silne,ze to vidim porad pred sebou.Nevim,co si o tom mam myslet,ale bylo to zvlastni.Mozna to byl andel.
9. Září 2003 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Já si myslím,že to opravdu mohl být Anděl.Ono to v dnešní uspěchané době zní šíleně,ale já v hloubi duše cítím,že to možné je.Je přece sposta takovýchto nevysvětlených zjevení,která ve své většině varuje lidi před nějakým nebezpečím.Já jsem jednou měla hrozně velké problémy,už jsem myslela,že to nezvládnu,a když jsem večer usínala,měla jsem pocit,že jako by si nějaká bytost lehla vedle mne a objala mě-/mně se zdálo že křídly/.A já spokojeně usnula a hned druhý den mě souhra náhod pomohla situaci vyřešit.Do teď,když je mi nejhůř,pomyslně požádám tyto bytosti o pomoc a vždycky jí nějakým způsobem dostanu.Možná si občas myslím,že ne,ale nakonec zjistím,že i ta špatná věc byla pro mé dobro.
9. Září 2003 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Claire (anonym)
ahoj Beruško, já ti plně rozumím. Andělé existují. Provázejí nás. Já mám s nimi zkušenosti. 3 krát jsem byla na pokraji smrti a pokaždé mě doprovázeli a pomohli mi. Jsou od Boha, tito, kteří pomáhají umírajícím lidem a lidem trpícím nemocí, vypadají jako lidé - muži, ženy a dokonce i jako děti.Když něco takového prožijete, změníte okamžitě pohled na celý svůj život a všechno kolem. Smrti se nebojíte, protože víte, že nebudete sami.
11. Září 2003 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Ahoj Claire!Jsem moc ráda,že se mnou souhlasíš,poslední dobou se setkávám s lidmi,kteří o těchto věcech nic neví nebo vědět nechtějí.A myslím,že to je škoda.Já občas svého Anděla cítím u sebe a hned je mi lépe.A mrzí mě,že když o tom občas chci mluvit se svými přáteli,abych jim tím pomohla,nechápu mě a asi si myslí svoje.Jediné,co mě utěšuje,že i oni na to jednou přijdou.Popiš mi prosím,jak to u Tebe probíhalo-myslím přítomnost a pomoc Andělů,moc mě to zajímá.Děkuju
15. Září 2003 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Claire (anonym)
Ahoj Beruško,tak např. jsem přestala náhle dýchat, dodnes nevím, z jakého důvodu, jen vím, že jsem zvedla ruce, aby mi někdo pomohl - a pak už nebylo nic. Ale ono bylo - najednou jsem byla mimo dům a pak v nějakém prostoru a náhle jsem uslyšela hlas ženy, která mi naprosto rozkazovačně přikázala, abych se vrátila do svého těla. Musela to opakovat několikrát, zřejmě to hned nešlo, nebo se mé duši nechtělo. Pak jsem se probrala a srdce mi zase běželo jako o závod.Dodnes jsem přesvědčená, že to byl anděl, který mne přivedl zpět.Potom další zážitek - byla jsem současně nemocná se svým bratrem, stejná nemoc, bylo to s námi skutečně kritické. Když jsme se dostali z nejhoršího, sdělili jsme si navzájem naše prožitky - a ejhle, do života nás vrátil stejný anděl (muž, stejné oblečení a stejné chování, vše se nám shodovalo !!!!!).A třetí zážitek - byla jsem na operaci a v průběhu narkózy jsem se dostala až do míst těch nádherných krajin, které lidé popisují při klinické smrti. Tentokrát mě doprovázel malý chlapec.Bez Boží pomoci a za doprovodu andělů bych zde již dávno nebyla.Věř, že tyto zážitky naprosto změnily můj pohled na život.Přeji krásný víkend.Pokud máš zájem, napiš mi na mail.Ahoj.
19. Září 2003 - 8:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlina (anonym)
Ahoj Berusko,tak to ja mam zase to stesti, ze se setkavam s lidma, kteri o tom neco vi a od kterych muzu cerpat dalsi informace a podnety. Nakonec i tohle forum jsem ted otevrela "nahodou" - normalne sem nechodim, protoze nemam cas... Ja sama jsem jeste zadneho nevidela ale je mi jasne, ze uz nekolikrat pri me stal, uz i kdysi davno, kdyz jsem o nich jeste nemela ani potuchu. Rozhodne tu jsou a zalezi jen na kazdem z nas, kdy na to pristoupi.
11. Říjen 2003 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Je to pravda,Pavlíno.Já jsem šťastná,že už jsem to pochopila a přistoupila na to.Hned je ten život zase o něco hezčí.
13. Říjen 2003 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Někde jsem četla, že jedna herečka, když má nějaký problémy, jde do kostela, vybere se tam nějakýho andělíčka na oltáři a ,, poprosí ho" o to, co právě potřebuje zařídit. To se mi zdá roztomilý.R.
15. Říjen 2003 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Určitě má každý z nás duchovního průvodce,někdo ho pozná dříve ,jiný později a ostatní třeba vůbec.Asi záleží na nás jak se chováme a do jaké se dostaneme situace.Pokud máme dostatek pokory a poprosíme je nám pomoženo a my poznáme směr kterým se máme dát.Někdy se musíme změnit ,nebo udělat rozhodnutí,které se nám nelíbí,obětovat něco co máme rádi pro zdar věci a nebo pomoci druhému,aby nám bylo pomoženo.Nedávno jsem se dozvěděla,že pokud dostanu cokoli,měla bych se dárci odvděčit -čímkoli ,třeba i věcí nehodnotnou,to proto,aby mi dar sloužil ke štěstí.Kdysi mi bylo sděleno,že můj ochránce se jmemuje Petr.Já ho asi hodně zlobím,ale už mi bylo mockrát pomoženo a určitě se za mě tam kdesi přimlouval,protože v poslední době jsem vybruslila z životních průšvihů a hlavně zdravotních poměrně dobře.Když zažijete něco víc než ostatní,nepřipadejte si jako cvok a hledejte-je to začátek poznání.Kdo Vás nepochopí s tím neztrácejte čas,mnoho lidí procitne až v určitém věku a nevěří - já jsem k nim taky patřila ,než se stalo cosi a já poznala,že to není pohádka,bylo to skutečné a ohromující pro mě tenkrát,nyní je to normální--přeji všem,aby Vám bylo pomoženo,když si budete říkat,že už nemáte sílu se odrazit ode dna a děkuji Berušce za toto diskuzní forum je bezva ahoj Lenka P.S. Těm zoufalým ještě vzkazuji,pokud Vám kartářky a atd. nepomohli,má to tak být,hledejte východisko na jiné cestě ,jste jako klíč na kroužku,vyvlékněte se a hupky jinam,musíte sami chtít otevřít ty pravé dveře a hlavně nesvádějte vinu ne druhé,většinou chybujeme my.Hodně štěstí.
16. Říjen 2003 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Lenko, kdo Ti řekl,jak se jmenuje Tvůj anděl? Taky bych to chtěl vědět. Kde se to dozvím?Karel
17. Říjen 2003 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Andělský seminář Tibora Geljena 8.-9.11. v Praze. Dvoudenní seminář o tom jek se naučit vyciťovat andělské bytosti, jak je požádat o pomoc, jak s nimi komunikovat, a mnoho dalšího. Cena: 1450 Kč. Opakování zdarma. Možnost levného ubytování v Praze. Informace a přihlášky: dr.Olga Černohorská, 222211570,603744821. (zdroj-časopis Regenerace)
27. Říjen 2003 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Ahoj ,verim na Adneli,nevim jestli mame kazdy jednoho nebo vice andelu,ale myslim si ze znam toho sveho i jmeno? nekde jsem cetla ze se ho mas pred spanim zeptat at ti ho prozradi,a myslim si ze mi ho prozradil.je to zvlastni jmeno,ale nejsem blazen!zkus se ho take zeptat a uvidis? opravdu nas nekdo ochranuje! i kdyz si kolikrat myslim ze neni spravne co a jak a kdy delam,ale je to asi osud cloveka?
29. Říjen 2003 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
A takový anděl, je to kluk, nebo holka?
30. Říjen 2003 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Ví to někdo?
30. Říjen 2003 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
skokiaan (anonym)
Představ si, máš mužskou a ženskou energii a anděl je vlastně směsí těchto dvou energií. Někdy převládá můžský princip, někdy ženský. Andělé jsou bezpohlavní, i my jsme takoví, ale jenom když se inkarnujeme sem na svět, začne v nás převládat jeden z aspektů, proto se dělíme na muže a ženy.Ještě k těm jménům, stačí si sednout, lehnout, prostě cokoliv, co je člivěku příjemné. Potom si představit růžové světlo kolem svého srdce a pozvat svého strážného anděla k sobě. Pak se stačí jen zeptat, odpověď buď přijde nebo ne. V podstatě všechno záleží na intuici, na jméno svého strážného Anděla se člověk může zeptat jakkoli. Důležité je být uvolněný a věřit hlasům v hlavě...všechno přijde.
4. Listopad 2003 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
*Arwen* (anonym)
Nazdárek lidičky,založit toto milé diskusní fórum nebyl vůbec špatný nápad a já jsem ráda, že mě sem andělé dovedli. Ať už si čtete tyto řádky ze zvědavosti, z touhy konfrontovat své zážitky s někým jiným nebo jen tak pro zábavu, vězte, že andělé jsou mezi námi. Jsou Božími posly. Andělé nám pomáhají naplnit náš životní úkol, který jsme si stanovili před inkarnací. Pokud bych měla anděly charakterizovat, stačila by mi na to pouhá dvě slova "bezpodmínečná láska". Když zhřešíme, nezlobí se na nás, neopustí nás (vědí, že temná stránka je naší součástí stejně jako ta světlá a že se na Zemi pohybujeme v dualitě). Stojí při nás v dobrém i zlém a s láskou nás vždy navádí na správnou cestu. Víte o tom, že se nemá páchat dobro? Ani andělé nesmějí páchat dobro a proto i když by nám v některých situacích chtěli pomoci sebevíc, nemohou tak učinit pokud je o to nepožádáme. A požádat je o pomoc je přitom tak snadné, stačí se na chvíli zastavit, zklidnit a vyslat myšlenku - prosbu. Doposud jste se tu bavili jen o andělech strážných, ale andělů je víc druhů (archandělé, andělé přírody apod.). Každý plní svůj úkol - někdy i ve spolupráci s ostatními anděly. Před chvílí ke mě přišli dva andělé a dali mi pro Vás malý vzkaz, jež tímto vyřizuji... "S láskou vnášíme Boží světlo do vašeho života." Myslím, že to mluví za vše a svou definici andělů tu tímto uzavírám :o)... A ještě něco, pokud Vás napadají filosofické otázky, na které si nedovedete odpovědět nebo třeba budete mít chuť si se mnou popovídat na téma andělů, světelných bytostí aj. nabízím Vám svou e-mailovou adresu. Za zmínku také stojí webová adresa http://angellis.wz.cz Pokud budete mít čas a náladu, podívejte se na to, co v současné době vzniká, přinejmenším už jen proto, abyste byli v obraze. Mějte se nebesky, s láskou *A*
6. Listopad 2003 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
ahoj Karle,dlouho jsem se k internetu nedostala - takže v době,kdy jsem začímala poznávat,že kolem nás je něco "víc" jsem se seznámila s panem Petrem Němcem ,který mi ledasco vysvětlil a právě on mi pověděl, že mám silného duchovního vůdce jménem Petr.Koukám,že po mě přišlo pár nových příspěvků a pokud hledáš,určitě si nějakou radu která Ti bude blízká vybereš a možná se dozvíš více-moc Ti to přeju Lenka
8. Listopad 2003 - 12:26

Stránky

Přidat komentář