20 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Anální fisura - řitní trhlina - koment??e

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Vyprazdnovač (anonym)
si zabil,epicky vyrazy,kdo tohle proboha pise?Si delas prdel ne?nebo spis řiť
24. Březen 2012 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Vyprazdni se sv (anonym)
V řitním kanále je nalezena trhlinka na kůži řitě.-EPIC
24. Březen 2012 - 9:56
Obrázek uživatele tom.borac
tom.borac
Dobrý den, zkoušel už někdo Healr Gel ? Dotazoval jsem se výrobce a ten odpověděl: Krevní destičky hrají centrální úlohu v srážení krve a v hojení ran. Využili jsme destičkových faktorů získaných ze zvířecích trombocytů, které jsme přidali jako aktivní biologickou substanci ke speciálně upravenému kosmetickému gelu. Vzniklý produkt - Healer gel – je určen k posílení regenerace tkání. Kůže i sliznic. Lidé, kteří Healer gel zkoušeli, jej aplikovali i na odřeniny, popáleniny, řezné rány apod. Po aplikaci docházelo k rychlejší zástavě krvácení (pokud bylo přítomno) a k rychlejšímu hojení a to minimálně o třetinu běžného času. Gel byl aplikován i na chronické rány (rektální fisury, bércové vředy) a i zde bylo zaznamenáno rychlejší hojení a dokonce hojení dlouhodobě nehojených ran. Dík za info. :-)
1. Říjen 2013 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dobrý den, zkoušel už...Dobrý den, mohu prohlásit, že Healer gel mi na fisuru funguje, jako jediný !!!! :-))). Ostatní produkty bohužel nezabraly :-(.
13. Říjen 2013 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
dada (anonym)
Dobrý den, zkoušel už...Healer gel používám stejně na zadek, tak i na opary a popraskané rty. Nevím jak toho dosáhli, ale funguje spolehlivě :-) Už se těším až to bude v krému.
7. Listopad 2013 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Dobrý den, zkoušel už...Díky za tip. Objednala jsem si Healer gel a fakt dobrý! Prcina jak zamlada.
16. Listopad 2013 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Díky za tip. Objednala jsem...Nevíte prosím kde jde Healer gel sehnat? Děkuji
13. Prosinec 2013 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Reklamní sdělen (anonym)
Nevíte prosím kde jde...http://www.vabios.com/produkty/healer-/healer-gel/
14. Prosinec 2013 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Reklamní sdělen (anonym)
http://www.leny-nails.cz/healer-gel
14. Prosinec 2013 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Reklamní sdělen (anonym)
http://www.simira.cz/pohlazeni-pro-telo-i-dusi/healer-gel-5ml-kelimek--92746
14. Prosinec 2013 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Nevíte prosím kde jde...Dobrý den, ja jsem healer kupovala primo na www.healergel.cz a vse v pohode.
15. Prosinec 2013 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Vašek (anonym)
Healer gel používám...Zdravím, můžu potvrdit. v rodině trpíme na tento problém. nejdříve jsem vše vyzkoušel sám na sobě, a výsledek mně mile překvapil. takže jsem nadělil pod stromeček všem Healer gel.
4. Leden 2014 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Na tento problém trpím už od mládí, před pár měsíci jsem na doporučení koupil Healer gel a lituju, že tento výrobek nepřišel na trh mnohem dříve, protože jako jediný co jsem za ty roky vyzkoušel opravdu funguje. Jinak ho kupuju na internetu, v lékarně jsem ho zatím neviděl.
7. Duben 2014 - 18:06
Obrázek uživatele marta.nina
marta.nina
Mohu doporučit, sama jsem nevěřila :-). Raději používám tubičku než kelímek. Super je taky, že to zabírá i na opary a akne. Smekám před tím to produktem :-)))))
3. Září 2014 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Dříve mi ze zadnice po každé stolici teklo krve jak z podřízlého vola, k řešení problému jsem užil selský rozum a problém úspěšně odstranil asi za týden v podstatě jen pomocí masti a igelitového sáčku. Užíval jsem to takto: 1) Před každou stolicí jsem si konečník důkladně promazal (stačí olivový olej či jakákoliv neutrální nedráždivá mast). Mast či olej jsem nanesl dovnitř do konečníku prstem chráněným kusem igelitového sáčku (chce to alespoň dvě vrstvy;-)) a důkladně jsem jej uvnitř promazal, zvláště v oblasti trhliny. Svěrače mívají dnešní lidé značně zatuhlé, tudíž toto promazání je nejen dobrá ochrana tkáně před tuhou stolicí, ale rovněž dobrá masáž pro relaxaci svěrače. 2) Důležité je myslím také naučit se uvolněně vylučovat, moc netlačit, nezatínat svaly po těle, spíše jen naslouchat potřebám dolní části těla a ono se to obstará samo... 3) Následující bod je z dlouhodobého hlediska klíčový, aby se problémy nevracely - Upravit jídelníček,založit ho na potravinách s vlákninou. Ze mě vychází nejprve to, co jsem měl předchozí den k snídani, proto je vhodně nastavená snídaně klíčová pro to, aby se následná stolice nezměnila ve svěrač-rvoucí beranidlo. Ráno mi pomáhá začínat ovocem (vyjma banánů) či ovesnými vločkami, případě poctivým celozrnným pečivem (např německé žitné chleby ze žitného šrotu, rozhodně nezačínat den běžným bílým či tzv tmavým pečivem a černým čajem). Ortodoxní vegan nejsem, ale klasická veganská strava založená na zelenině, celozrnných obilninách, luštěninách a ovoci je na tyhle problémy zázrakem. Naopak maso, sýry, běžné pečivo, knedlíky, obyč bílé těstoviny a sladkosti jsou cestou ke krvavé řiti. S jídelníčkem experimentujte, sami zjistíte, po jakém jídle máte stolici měkkou a po jakém tuhou. Pamatujte, když jste důslední, dá se těch problémů zbavit dosela rychle (za týden či za dva). Nejtěžší je překonat první fázi, než se to zhojí - jakmile jednou vynecháte promazání, může se to celé zas vrátit do původního stavu. Léčbě řitě zdar!
16. Říjen 2014 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Ještě upřesnění předchozího příspěvku, když už to cca týden nekrvácí, je možno začít experimentovat s ukončením promazávání a věřit, že zadnice se znovu nenatrhne :-). Rúzné sedavé koupele a zvýšená hygiena možná mohou být nápomocné, ale klíčem k řešení je dobře promazaná řiť před každou stolicí a jídelníček bohatý na vodu a vlákninu.
16. Říjen 2014 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Obava (anonym)
Dobrý den. Trpím anální fisurou a brzy mám absolvovat vyšetření prostaty. Mám obavy, aby mi vyšetření nezhoršilo stav fisury. Máte někdo zkušenost jak to probíhá? Existuje jiná možnost vyšetření prostaty, než konečníkem?
26. Říjen 2015 - 5:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroslav (anonym)
Přeji hezký den. I když je toto téma mrtvé delší dobu, stejně se pokusím dotázat se zde čtenářú na jisté potíže které mám. Moje doktorka na urologii mi z jistých důvodů doporučila provádět pravidelně přímou masáž prostaty. Současně ovšem mám potíže s fisurou v konečníku a mám používat dilatátory, které jsem ovšem doposud nepoužil kvůli bolesti při pokusu o vsunutí.Postupně to však časem jistě dokážu a potom přemýšlím, že bych mohl následně začít používat nějaký menší vibrátor na onu masáž prostaty. Doposud mi prostatu masíruje manželka tenkým prstíkem, což mi moc nevadí, dělá mi to v rámci milování a je to hodně vzrušující. Myslíme si, že by to s vibrátorem bylo ještě lepší,ale nevíme, zda je to při fisuře vhodné. Chtěl bych poradit od lidí, kteří mají podobný problém. Děkuji.
12. Květen 2017 - 6:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanz (anonym)
Zdravím, je to trochu od tématu ale přeci. Mneli jsme s přítelkyní anální sex. Po aktu mnela v řiti pár kapicek krve. Říkala teď že ji to trochu pálí myslíte že se to zahojí samo?
23. Listopad 2018 - 1:17

Přidat komentář