0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Analgosedace

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Máte někdo za sebou ošetření v analgosedaci v některém pražském stomatologickém zařízení? Jak to probíhalo a co vás stála? Díky za odpovědi.
2. Listopad 2007 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Králík (anonym)
Ahoj, Lindo, už je to delší dobu, asi tak 8 let, tehdy to stálo asi Kč 5000,--. Bylo to v Krči poblíž Thomayerovy nemocnice a v podstatě si to nepamatuju. Probuzení šlo zvolna, špatně mi potom nebylo, jen taková celková lehká otupělost. Během zákroku prý člověk reaguje na pokyny doktora, ale po zákroku si nic nepamatuje. A tak to je i u mě :-).
6. Listopad 2007 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Zůza (anonym)
Ahojky! já se zrovna zítra chystám na Karlák na stomatochirurgii protože mi budou vysekávat dolní osmičky, které mi rostou vodorovně...Lahůdka, co? Je mi jasný, že jen v lokální anestezii by to asi bylo nad moje psychické síly a do narkozy se mi teda taky nák nechce...Tak se s nima zkusím domluvit na tý analgosedaci, doufám že to tam dělaj...Nebyl jste tam na tom někdo? Zítra napíšu jak jsem dopadla tak mi drže palce:-D Díky Z.
7. Listopad 2007 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Zůza (anonym)
Ahojky! Jé tak to ti taky držím palce, Míšo...:-)Tak jsem dneska byla na tom Karláku a byl to teda úchvatnej zážitek a to mi ještě nic nedělali!:-D No tak popořadě - čekárna: Docela síla, ale tak to o "kvalitě jinak" nemusí nic vypovídat - teda ale ta krev na zdi mě docela vzala:-D Na řadu jsem přišla jen o pár minut později než jsem byla objednaná, bylo to ale evidentně tím, že jsem šla jen na "vstupní pohovor".Ti chudáci, co už čekali na zákrok, tam, co jsem tak zaslechla, čekali i třeba 3 hodiny...brr...No tak mě s mamkou zavolali dovnitř (samotnou by mě tam nikdo nedostal:-D)a "ujala se nás" dost povýšeně se tvářící dr. Veselá (doufám, že nikoho nepohorším, tím že ji jmenuji, ale hnula mi žlučí tolik, že si nemůžu pomoct:-D V "místnosi hrůzy" bylo v jedné řadě asi 10 "židlí smrti" a jelo se tam jak ve fabrice u běžícího pásu - posadit,mučit,poslat domů, další prosím, posadit...:-D:-DPaní Doktorka nás zavedla jen kousek stranou od právě trpících chudáků a na stojáka tam do nás začala cosi našprtaně hustit.(eveidentně ji, co se věku a sebevědomí týče, ze školy propustili jen před pár lety, ale tvářila se, jak když je obdařena moudrostí věků:-D)Vůbec nás nepostila ke slovu a když dokončila svůj monolog tak se jí mamka zeptala na tu analgosedaci. Okřikla jí, že ještě neskončila a co si jako klademe podmínky (prd podmínky pacient snad má právo se zeptat...)Analgosedaci rázně zamítla, prej jen v případě, že mi dá doporučení psychiatr (tak o tom jsem ještě neslyšela...:-D) a nákej namyšlenej student co to tam celý poslouchal se mi vysmál do xichtua pronesl že to dělaj "dětem do 30 kg! :-D magor!:-D tak jsme teda začali zařatovat zpátečku a mamka se ete zeptala jak je možný, že když jsem se tam objednávali, tak sestra říkala, že to tam dělají "všemi způsoby" poté co se jí mama přímo ptala na anlgosedaci... Na to Mrs.MUDr.Namyšlená odpověděla - "ale ta o tom nic neví, to je JEN "sekretářka"...Hm...a my jsme "jen" pacienti, kdežto ona je NĚKDO!:-DTak jsem radši vypadly:-DNo teda ty mě tak hnuli žlučí, ne tim že tu analgosedaci odmítaj, ale tím přístupem. Fakt úrověn!Tímhle nechci házet špínu na celej Karlák, věřím že jinak to tam uměj, ale je to asi jen pro silnější povahy, takže Vám co uvažujete o analgosedaci nedoporučuju.Pošlou vás k psychiatrovi:-D (teda nevím kdo je větší psychouš - jesi ten kdo nechce "trpět" nebo ten kdo dobrovolně chce:-D Tak to je konec mojí reportáže:-D A kde jsi to dělali tobě, Míšo? Půjdu asi na nákou soukromou kliniku, myslím, že to budou dobře investovaný prachy:-D:-D:-D (ještě je otázka kdo mi to bude ochotnej sponzorovat, ale to už je něco jinýho:D) Tak papá a držím palce všem poserům jako já:-d
8. Listopad 2007 - 16:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Soňa (anonym)
Byl někdo na analgosedaci v Ostravě?
2. Únor 2009 - 8:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta
2. Únor 2009 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
09:54:53Ono hubnou i zuby?
2. Únor 2009 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
Analgosedace se provádí v polosedu nebo jak?Lidičky jestli to máte někdo zasebou popište mi tento zákrok.
1. Duben 2009 - 9:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO 7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU
1. Duben 2009 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Zuzi, nevím přesně, na jaký zákrok jdeš. Analgosedace je "poloviční" zblbnutí - částečné uspání. Měla jsem ji při koloskopii a ležela jsem při tom na boku.
1. Duben 2009 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
souhlas s Já. Mám za sebou 2 analgosedace, gastroskopie a kolonoskopie, za čtvrt hodiny po ukončení vyšetření jsem sama odešla. Nepamatuju si vůbec nic, ani jestli vyšetření dělal doktor, nebo doktorka. Neteři (5 let) tak brali nosní mandle a ona, když se prospala, tak brečela, že ji ty mandle nevzali. Oni ji totiž řekli, že je to v pořádku a že jí nic dělat nebudou a to bylo to poslední, co si pamatovala, že ji mandle brali, to už nevěděla. Ani já, ani švagrová za to neplatila vůbec nic, já jsem VZP, neteř je OZP.
1. Duben 2009 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Musí se o to ale zažádat dopředu, při analgosedaci např. u koloskopie, musí být anesteziolog, proto se to objednává dopředu. Člověka to bolí stejně, ale nepamatuje si to, což je asi výhoda. Pojištovna to hradí. Analgosedace znamená, že ti vstříknou ten lék do žíly, který tě oblbne. Takže záleží co je to za zákrok, ale většinou ležíš s napíchlou žilou.
1. Duben 2009 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Děkuji za příspěvky.Jednalo by se o zubní zákroky tak moc si nedovedu představit jak bych měla otevřenou pusu v polospánku.
2. Duben 2009 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
mohla bych se zeptat kolik taková analgosedace v dnešní době stojí???dík moc
5. Duben 2009 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
o analgosedaci jsem nežádala, přesto jsem ji dostala automaticky a ani jsem nic neplatila. Anesteziolog u toho nebyl, píchala mi to asistující sestra. Neměla jsem ani žádné vyšetření před. Určitě se zeptat před, pokud by bylo něco třeba, aby se to časově stihlo.
5. Duben 2009 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Nedávno jsem byla na trhani 2 osmiček pod analgosedací. Čekala jsem, že nebudu moc vnímat, ale nejak to na mě zrovna nezabralo. Naštěstí jsem měla šikovného zubního chirurga, tak to bylo úplně v pohodě. Do 10 minut bylo po všem. Mívala jsem šílený strach ze zubařů, ale po téhle zkušenosti už strach nemám.
10. Duben 2009 - 19:22
Obrázek uživatele Návštěvník
sagwa (anonym)
ceka mne trhani 2x 8micek v analgosedaci.Jsem velmi znepokojena tim, protoze sinedovedu predstavit jak budu schopna spolupracovat a kolik krve pri tom "proliji"do zaludku. Pri pomysleni se mi dela "OUZKO"Paklize mel nekdo podobny zakrok, prosimnapiste mi o tom podrobne, co mohu ocekavat,ceho se mam obavat ci ne.Dekuji.
13. Duben 2009 - 0:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Ahoj Sagwo, před rokem a půl jsem byl na trhání osmiček. Pořád tedy z této diskuze nevím co je to ta analgosedace, ale doktor mi píchnul 3 iněkce na každou stranu (jazyk, dáseň, tvář) měl jsem přes hlavu hadr s dírou tak, že jsem téměř nic neviděl. Doktorovi asistovali 3 sestry jedna mi háčky roztahovala pusu a druhá měla odsávačku. Tak že žádná krev ani sliny do krku netečou. Původně mi chtěl vyndat jen jednu a druhou příště ale tím že jsem na zákrok čekal 1/2 roku říkal jsem, že bych neměl odvahu znovu přijít. Tu první osmičku mi vyndal za 20 min a sou druhou docela zápasil 40 min. Ještě že začal tam kde začal jinak by mi tu druhou nevyndal při jednom zákroku. Každopádně nic mě při zákroku nebolelo až když to začínalo po 2hodinách přicházet k sobě. Nesmí se ty 2 až 3 hodiny spát, aby se člověk nezadusil jak má nateklou pusu. Sice z mého povídání to není nic příjemného, ale samotnej zákrok je proti hojení procházka růžovou zahradou. Zubařů se sice bojím, ale zatím jsem si nikdy při vrtání nenechal píchnout iněkci.
21. Květen 2009 - 2:42
Obrázek uživatele Návštěvník
JARDA (anonym)
o analgosedaci jsem nežádala,...AHOJ PORADI NEKDO KDE UDELAJI ANALGOSEDACI A KOLIK ZA TO?
13. Říjen 2009 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Itas (anonym)
koukněte se na www.tojesila.cz
13. Říjen 2009 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
gabriela (anonym)
Máte někdo za sebou...Ahoj lidi dneska jsem byla na osetreni zubu v anolgosedaci mohu doporucit nic jsem necitila nebolelo proste na nic si nepamatuji a to jsem opravdu posera jak se lidove rika.Analgosedaci mi delali v mlade boleslavi super kolektiv i zubarka mohu dopurucit a co me to stalo sama analgosedace stoji 6500 pluc co vam budou delat .napr. blomby nove ze stare a jine veci .ja kdyz jsem tam prisla absovovala jsem konzultaci a tam jsem se vsechno dozvedela i kolik to bude stat .Opravdu bxch sla znova ,ale verim ,ze to potrebovat uz nebudu.
22. Březen 2010 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
sagwa (anonym)
Super extrake v analgosedaci ! Pouzivala jsem poslusne WOBENZYM a vse je v pohode.Za strach to nestoji.
27. Duben 2010 - 1:14
Obrázek uživatele Návštěvník
sagwa (anonym)
ANALGOSEDACE JE SENZACEmohu vrele doporucit vsem kdo maji obavynebo nesnaseji zubare.Prisla jsem, posadili mne na kreslo,masku na nos (protoze mam astma)napichli zilku a o nicem nevim.Nepamatuji se ani jak vypadal ten lekar.Mohu ale potvrdit, ze musel byt frajerm protoze vse probehlo velmi hladce, rychlebezbolestne.........Kdyz jsem prisla domu ledovala jsem prvni den 20/20brala ibuprofen 400 mg kazdych 6 hodinjako premedikaci jsem na dobrou radu lekarevzala WOBENZYM aby se predeslo otokum a modrinam.Vyplachovala jsem kazdou hodinu usta solnymroztokem.Vse probehlo tak dobre, ze jsem si rikalaceho jsem se vlastne bala.Dnes jsem vic jak tyden po operaci (slo topouze opetarivne, takze rezani pilovani brouseni celisti) a ja jsem v pohode.3 den jsem zasala jist normalni stravu.Je lepe necist strasaky.Chce to prozkoumat co je WOBENZYM a koupit si ho. Byla to nejlepsi investice v posledni dobe.Preji vsem hodne stesti a pamatujte, pouze analgosedace vam zaruci pohodovy lekarsky zakrok.
28. Duben 2010 - 2:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Niki (anonym)
Wobenzym je príma,výrazně podporuje hojení a je výborný na záněty a tudíž je i vynikajícím doplňkem při léčbě ATB.Ale jde o enzymy,které u některých lidí mohou vyvolat silné až nestnesitelné nadýmání.Já jsem si ho po operaci také koupila,ale naštěstí jsem dopředu zkusila jen malé balení a nízké dávkování-3x3.Ale i tak jsem měla pocit,že mi praskne břicho o:)))Ale mé kamarádce velmi pomohl :-))A jelikož nejde zrovna o levný přípravek,doporučuji nejdříve vyzkoušet malé balení-40 dražé-cca 200 kč,i když cenově se sice vyplatí velké balení,ale to stojí kolem 2400 kč.Niki :-))
28. Duben 2010 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
sagwa (anonym)
Na WOBENZYM nenecham dopustit.Mela jsem neslavne zkusenosti pred lety s trhanim zubu, ale tentokrate i kdyz se jednalo o slozitejsi pripad vse probehlonaprosto vynikajicne.Dle navodu jsem vzala 2 dny pred operaci2x10v den operace vynechatpokracovat den po operaci opet2x10, skoncit az po sedmi dnech.Vse probehlo tak, ze ani nevim, ze jsem mela nejakou operaci, skutecne.Ty penize za to stoji, urcite ano.Radeji vydam penize, nez abych zbytecne trpela.Protoze mam cukrovku, vse se mi velmi pomalu a spatne hoji operace jsem se bala, ale s Wobenzymem se neni ceho bat.Kazdy si to musi rozhodnout sam, zda investuje ci ne, podle meho nazoru investice stala za to.
29. Duben 2010 - 3:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Niki (anonym)
Na WOBENZYM nenecham...Ano,věřím,že Wobenzym je skvělý,ale jen jsem chtěla upzornit,na nežádoucí účinky,které má u některých lidí i sebelepší lék.Proto po svých zkušenostech doporučuji zkusit malé balení.A toto mi doporučili i v lékárně.Kdo Wobenzym snáší,tak jde o vynikající doplňkovou terapii.Kybych ho dobře snášela,tak bych rozhodně neváhala a investovala bych do velkého balení.Ale to je ode mě jen dobře míněná rada.Přeji vem hodně zdraví !! Niki:-))
29. Duben 2010 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcel (anonym)
KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE...co tady pises o hubnuti???Ja bych taky chtel vedet neco o ty analgosedaci a ne o tvim tlustym zadku...
5. Květen 2010 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
v analgosedaci jsem podstoupila extrakci dolnich zubu moudrosti. Byla jsem v Exte v Brne. Ze zakroku si nepamatuju vubec nic, ale doktori rikali ze jsem normalne komunikovala. Analgosedace je uplny zazrak. Stala 2000.
21. Únor 2011 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Ola (anonym)
v analgosedaci jsem...Mě odoperovaly obě dolní osmičky po jedný pod částečným umrtvení a bylo to úplně v pohodě, nic mě nebolelo a žádný trauma teda nemam. Těch 20 minut uteklo hrozně rychle.
22. Únor 2011 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
infinity (anonym)
Pořád nemůžu zjistit kde dělají zákroky v analgosedaci v Ostravě. Poradíte?
22. Únor 2011 - 17:23

Stránky

Přidat komentář