2897 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

AMWAY

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Nancy (anonym)
Jaké máte zkušenosti s kosmetickými přípravky této značky? (Artistry, Satinique,...)Nechci žádné dealerské reklamy, sama jsem zaregistrovaná, jen mě zajímají zkušenosti (ať už dobré či špatné) ostatních. Díky
7. Listopad 2005 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucinka (anonym)
Ahoj, máma tam byla registrovaná a nebyla spokojená s tím, jak to tam vypadá. Ty schůze, ten přístup k obchodu...Ale výrobky, co jsme zkusili jsou fajn. Svělé bylo LOC, ten jejich ekologický jar, tužky na oči...Vím, že se nejdená o sektu, nebo něco podobné, ale není to prostě pro každého.
7. Listopad 2005 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Vyskoušejte odličovač..ten je opravdu super!!!
13. Prosinec 2005 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
lucka (anonym)
www.my.oriflame.cz/lucievamberk
20. Únor 2006 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda 731 563 1 (anonym)
Pro Lucinku. Když jsi byla s výrobky spokojený a maminka už není na systému, mohu Ti výrobky poskytovat ! Ozvi se
2. Březen 2006 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
honza (anonym)
Amway zapříčinil rozvod mého strejdy a tety, protože teta byla dealerem a úplně jí to ovládlo (zapříčíněno systémem, kterým se Amway prodává). Proto tato značka je pro mě tabu.
2. Březen 2006 - 20:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Manchaster (anonym)
Já sama jsem dealerem nikdy nebyla protože mi přijde ten jejich způsob obchodu podivný. Jejich výrobky jsou drahé,ale vydrží dlouho a faktem je že jsou i dobré. Používám od nich šampony satinique a jsem velmi spokojená. K vlasům jsou šetrné a lahev vydrží 3 měsíce.
3. Březen 2006 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
U firmy není třeby být dealerem,stačí být registrovaný zákazník a kupovat si výrobky se slevou.U některých je cena nadstandartní,jiné se vejdou do průměru.Čistící a prací prostředky jsou koncentráty,používá se malé množství a hlavně jsou šetrné k život.prostředí.
4. Březen 2006 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Dobrý den.Ráda koupím od fi.Amway sprej na skvrny SAS SOLUTIONS PRE WASH.Děkuji le.svobodova"seznam.cz
5. Březen 2006 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Dobrý den, pokud máte zájem o jakékoli výrobky či informace o Amway. Ráda Vám je poskytnu. helena.vasutova"seznam.cz
6. Březen 2006 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza M+ (anonym)
...ty máš nějaké tmavší vlasy...": řekla mi onehdá moje teta, nechapajíc, jak je to možné.... Ahoj teto, řekl jsem
13. Červenec 2006 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
jaja (anonym)
Ve?a zaujímavého sa dočítate na stránke www.stop-herbalife.szm.sk. Je tam i o rôznych iných podfukoch ako napr. Práca na doma, Taxus learning. Pestré spektrum názorov pre i proti.
20. Červenec 2006 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Mlmka (anonym)
Ty máš nějaké rezatější vlasy a zářivější oči - řekla mi onehdá kamarádka na nádraží.To je nové? Ne, vyprané v ... Od té doby se mi změnil život, jsem šťastná...
21. Červenec 2006 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
realista (anonym)
Nejsem zastánce, ale ani odpůrce produktů firmy AMWAY. Některé jejich výrobky - zubní pasta, těstoviny občas u příbuzných (dealerů produktů AMWAY) užívám. Jejich produkty jsou cca 3 - 5 x dražší, než podle mého názoru srovnatelné výrobky v běžné komerční síti. Nikde na netu ani v tisku jsem nenašel jejich srovnaní právě s komerční produkcí. Jsem realista a rád bych někde zjistil, kde je pravda. Použiji jednoduché přirovnání - koupím si páskové "kvalitní" boty ve stánku na trhu za 150,-- Kč a podobné značkové kvalitní boty v kamenném obchodě za 900,-- Kč. Po 1 měsíci používaní rychle poznám rozdíl. Znamená to tedy, že produkty firmy AMWAY jsou cca 3 - 5 x kvalitnější než srovnatelné produkty v komerční síti? Já tvrdím jednoznačně, že jejich užitná hodnota neodpovída ceně, za kterou se na trhu prodávají a jejich "nasazení" do běžné komerční sítě by během krátké doby pro firmu AMWAY znamenalo... Rád bych tady na závěr použil české přísloví
22. Červenec 2006 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Par Amwayaku jsem potkal a dojem mam takovy: Vsichni rikaji stale stejne fraze, mozky totalne vymyte, stale jen snaha ziskat noveho clena, vnutit mu startovaci sady, kazety, vytriskat z neho penize za seminare, knihy a otestovani produktu, ktere by chtel prodavat. V mem okoli na ne lidi nahlizi jako na jehovisty - boji se je pustit do bytu nebo se s nima dat do reci, protoze vi, ze se jich pak uz nezbavi. Da se na tom (legalne) vydelat, ale musite byt velmi vyrecny typ, zdatny manipulator a musite mit silny zaludek.
31. Červenec 2006 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Amway je multilevel-marketingový systém prodeje superkvalitních výrobků,a takové názory jako tady píše "anonym" svědčí o úbohosti myšlení a existence mnoha lidí...bohužel.i realista nemá pravdu, kto jednou tyhle vyrobky vyzkouší podstatně změní názor.
1. Srpen 2006 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
patty (anonym)
vyzkoušela jsem a názor nezměnila. Předražený, prodejci se vnucují, srovnání s Jehovisty absolutně sedí.
1. Srpen 2006 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Každý výrobok, ktorý sa predáva systémom MLM je predražený. Treba h?adať alternatívy, ktoré sú podsatne lacnejšie. Napr. značka Clever, Weleda, Lavera...Okrem toho ak si raz tých ?udí pustíš do domu a si slabšej nátory už sa ich nezbavíš. Pre lepší obraz - pozri si diskusné fórum an www.stop-herbalife.szm.sk Je to lepšie ako silvestrovský program. O všetkým MLM a o inom.
2. Srpen 2006 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela 2868827 (anonym)
Každý má právo na svůj názor.Rozumný člověk se přesvědčí.Amway má nejen skvělé ,patentované výrobky se zárukou spokojenosti,které si můžeš nakupovat jako člen se slevou,ale dává lidem možnost vybudovat si své vlastní podnikání bez rizika a získat reziduální příjem. Ne každý ale je ochoten a schopen něco pro to udělat. Je to pro lidi, kteří hledají příležitost.
2. Srpen 2006 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Přesně tak,jak píše Marcela, je to jenom příležiztost, ale český člověk je líný, něco pro to udělat, radši bude tvrdit nezmysly o predraž. výrobcích apod...sedět doma je pohodlnější,že...
2. Srpen 2006 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Amway a podobné obchodní metody typu "pyramida" slouží k odírání lidí co jsou na konci řetězce a k výdělkům Těch co jsou nahoře.(proč když si chci něco koupit, musím platit provizi X lidem na demnou?). Kokrétně výrobky firmy amway - jejich kvalita je srovnatelná (uznávám někdy i o něco vyšší) s normálními výrobky. ALE za cenu několikrát vyšší. Prohlášení v propagačních materiálech, že jsou ekologicky šetrné NEJSOU podložená žádnou nezávislou zkouškou nebo testem.
3. Srpen 2006 - 7:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Ekonom (anonym)
Amway není pyramida ale MLM systém, a nikoho neodírá, je to seriozní podníkání a prodej přímy, bez reklamy.Ty výrobky jsou naprosto nesrovnatelné a skutečně ekologicé, potvrzení exitují, viď www.amway.cz
3. Srpen 2006 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Každý kdo vykládá nesmysly o tom, že MLM je pyramida a slouží k odírání lidí, na mne dělá dojem feťáka navíc mluvícího z hladu. Kdo se trochu snaží, může získat objektivní informace. Ale to nesmí sedět celé dny u bedny nebo v hospodě u piva. Blábolům o tom, že MLM systém odírá lidi bych mohl kontrovat, že hypermarkety a ostatní kamenné obchody odírají lidi, protože se z těch naivních důvěřivých troubů, co tam nakupujou stávají obětní beránci kteří dělají na prodavače a majitelé obchodů. Rozdíl mezi MLM systémem a kamenným obchodem je ten, že v kamenném obchodě si koupím zboží a přeplatek má prodavač a majitel obchodu. V MLM systému se přeplatek vrací aktivnímu zákazníkovi. To je ale třeba pohnout mozkem a pivním pupkem. A to některým holt dělá problémy. Tak radši vymýšlejí nesmyslné výmluvy.
3. Srpen 2006 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Honzo díky za tvůj zdravý názor,naprostý souhlas.Bohužel těch negativních je hodně,ale je to rozhodnutí každého,chtít se přesvědčit.
3. Srpen 2006 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Ty jo, to jsi mi to nandal! Jak jsi poznal, že mám hlad a jsem feťák? Objektivní informace říkáš? Bohužel o výrobcíh dodávaných firmou Amway mi nikdo nebyl schopen podat informace, které by byly nezávislé (spotřební test, vyjádření zkušebny....) Informací reklamních mi byl každý ochotný poskytnout velice dost. Dokonce i i vyjádření "rádoby odborníků např. z USA" - ale to dle mne není objektivní informace. Jinak vím co to je MLM, v praxi mne dokonce i obchod živí (a nemám na mysli distibuci drog ....).¨ Prostě mám na tento druh obchodování svůj názor. Kde podle tebe vznikly ty negativní reakce na Amway? (určitě od zlých pivařů a feťáků)
3. Srpen 2006 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Amwayák (anonym)
Pro Martina: a od kdy od revoluce jsou informace z USA neobjektivní!!!??? Rádoby odborníci jako ty tady ...to jsou objektivní informace ty socialistické žvásty o předražených výrobcích?ničím nepodložené, pokud je někdo líný tak nic nemá...to je ale v česku již dávno...Informace o výrobcích USA jsou doloženy daleko odpovědněji než informace z ČR, poplatné bývalému režimu! negativní reakce vznikají pouze od líných lidí, neschopných se o seba postarat...
3. Srpen 2006 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Pro Martina. Ty nezávislé zkušební testy a podobné věci existují. Někde to mám dokonce v počítači. Certifikáty, firmu, která dělá srovnávací testy efektivnosti a kvality vitamínů a nutrilite řadí na čelní, ne-li první místo ve světě. Amway dostala dokonce cenu OSN za ekologii v roce 89 pokud mne paměť neklame. ovšem nevím proč bych se měl obtěžovat a vyhledávat to. Chceš si ode mne něco koupit nebo dokonce se sám zasponzorovat? Tak proč bych ztrácel čas vyhledáváním odkazů a tvým přesvědčováním? Jen drobný dotaz. Kde máš certifikáty, nezávislé testy a jiné náležitosti těch "normálních" produktů které ti předvádějí v televizi? Snad opravdu nevěříš těm pohádkám, když tam v reklamě předvádějí jak je ten prášek xy úžasně peroucí a vybělí i trávu? A že to údajně ověřila nějaká agentura? Nebo zubní pasta v televizní reklamě. Vybělí i dásně a doporučuje deset z devíti stomatologů. Má zkušenost je taková, že většina lidí SE BOJÍ objektivních informací. Protože by zjistili, že něco ve svém životě mají špatně a museli by se změnit. To bys nevěřil, jak směšně se lidi zapírají a schovávají, a přitom je nikdo k ničemu nenutí a nikam netlačí. jen se jich zeptá, jestli mají zájem půl hodiny na informace. To je takový náš malý český alibismus. Nic nevím, nic neznám, nic nevidím, nic nedělám, nevšímejte si mne. Ale v hospodě je každý chytrý jak Einstein.
3. Srpen 2006 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Amwayák (anonym)
Honza, přesně tak, a my nejsme nuceni někomu kdo nemá pro pravdu smysl něco vysvětlovat, každý je strůjcem svého osudu a žití.Tak..tak...Jo český člověk mistr světa, ale pouze v hospodě.
3. Srpen 2006 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
patty (anonym)
Honzo, s tou reklamou a zjišťováním informací máš samozřejmě pravdu, koho to jenom trochu zajímá stačí se mrknout třeba na toxickydomov.cz, nebo svobodazvirat.cz. Ale k Amway. Jejich výrobky nejsou k zahození ale ve srovnání s jinou ekokosmetikou, nebo s ekodrogistikou jsou fakt hrozně předražený. A prodejci Amway opravdu někdy postrádají soudnost. A argument o negativních lidech co se o sebe neumí postarat...mám dobrou práci, uživím celou rodinu a ještě neco zbyde. Jsem dost vytížená a můj volnej čas se počítá sotva na minuty. No a ty minuty nehodlám věnovat někomu, kdo mi předkládá "absolutní pravdy" ať je to dealer Amway,Jehovista nebo třeba Paroubek.
3. Srpen 2006 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Příspěvek od patty hodnotím jako projev typicky českého člověka, co " nemá na nic čas, ani na sebe..."a pokud je AMWAY prodražený tak co jsou jiné kosmetické a drogistické výrobky, jen tak pro ukázku, Dish drops Amway k mytí nádobí, koncentrát v ceně kolem 400 Kč, vydrží minim. 2 roky, takže dealeri Amway asi soudnost na rozdíl od jiných lidí neztrácejí...spočítejte si náklady na "běžný prostředek na nádobí" -nechci jmenovat---za 2 roky a pak mluvte o prodražení...
3. Srpen 2006 - 19:49

Stránky

Přidat komentář