2897 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

AMWAY

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Nancy (anonym)
Jaké máte zkušenosti s kosmetickými přípravky této značky? (Artistry, Satinique,...)Nechci žádné dealerské reklamy, sama jsem zaregistrovaná, jen mě zajímají zkušenosti (ať už dobré či špatné) ostatních. Díky
7. Listopad 2005 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucinka (anonym)
Ahoj, máma tam byla registrovaná a nebyla spokojená s tím, jak to tam vypadá. Ty schůze, ten přístup k obchodu...Ale výrobky, co jsme zkusili jsou fajn. Svělé bylo LOC, ten jejich ekologický jar, tužky na oči...Vím, že se nejdená o sektu, nebo něco podobné, ale není to prostě pro každého.
7. Listopad 2005 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Vyskoušejte odličovač..ten je opravdu super!!!
13. Prosinec 2005 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
lucka (anonym)
www.my.oriflame.cz/lucievamberk
20. Únor 2006 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda 731 563 1 (anonym)
Pro Lucinku. Když jsi byla s výrobky spokojený a maminka už není na systému, mohu Ti výrobky poskytovat ! Ozvi se
2. Březen 2006 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
honza (anonym)
Amway zapříčinil rozvod mého strejdy a tety, protože teta byla dealerem a úplně jí to ovládlo (zapříčíněno systémem, kterým se Amway prodává). Proto tato značka je pro mě tabu.
2. Březen 2006 - 20:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Manchaster (anonym)
Já sama jsem dealerem nikdy nebyla protože mi přijde ten jejich způsob obchodu podivný. Jejich výrobky jsou drahé,ale vydrží dlouho a faktem je že jsou i dobré. Používám od nich šampony satinique a jsem velmi spokojená. K vlasům jsou šetrné a lahev vydrží 3 měsíce.
3. Březen 2006 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
U firmy není třeby být dealerem,stačí být registrovaný zákazník a kupovat si výrobky se slevou.U některých je cena nadstandartní,jiné se vejdou do průměru.Čistící a prací prostředky jsou koncentráty,používá se malé množství a hlavně jsou šetrné k život.prostředí.
4. Březen 2006 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Dobrý den.Ráda koupím od fi.Amway sprej na skvrny SAS SOLUTIONS PRE WASH.Děkuji le.svobodova"seznam.cz
5. Březen 2006 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Dobrý den, pokud máte zájem o jakékoli výrobky či informace o Amway. Ráda Vám je poskytnu. helena.vasutova"seznam.cz
6. Březen 2006 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza M+ (anonym)
...ty máš nějaké tmavší vlasy...": řekla mi onehdá moje teta, nechapajíc, jak je to možné.... Ahoj teto, řekl jsem
13. Červenec 2006 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
jaja (anonym)
Ve?a zaujímavého sa dočítate na stránke www.stop-herbalife.szm.sk. Je tam i o rôznych iných podfukoch ako napr. Práca na doma, Taxus learning. Pestré spektrum názorov pre i proti.
20. Červenec 2006 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Mlmka (anonym)
Ty máš nějaké rezatější vlasy a zářivější oči - řekla mi onehdá kamarádka na nádraží.To je nové? Ne, vyprané v ... Od té doby se mi změnil život, jsem šťastná...
21. Červenec 2006 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
realista (anonym)
Nejsem zastánce, ale ani odpůrce produktů firmy AMWAY. Některé jejich výrobky - zubní pasta, těstoviny občas u příbuzných (dealerů produktů AMWAY) užívám. Jejich produkty jsou cca 3 - 5 x dražší, než podle mého názoru srovnatelné výrobky v běžné komerční síti. Nikde na netu ani v tisku jsem nenašel jejich srovnaní právě s komerční produkcí. Jsem realista a rád bych někde zjistil, kde je pravda. Použiji jednoduché přirovnání - koupím si páskové "kvalitní" boty ve stánku na trhu za 150,-- Kč a podobné značkové kvalitní boty v kamenném obchodě za 900,-- Kč. Po 1 měsíci používaní rychle poznám rozdíl. Znamená to tedy, že produkty firmy AMWAY jsou cca 3 - 5 x kvalitnější než srovnatelné produkty v komerční síti? Já tvrdím jednoznačně, že jejich užitná hodnota neodpovída ceně, za kterou se na trhu prodávají a jejich "nasazení" do běžné komerční sítě by během krátké doby pro firmu AMWAY znamenalo... Rád bych tady na závěr použil české přísloví
22. Červenec 2006 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Par Amwayaku jsem potkal a dojem mam takovy: Vsichni rikaji stale stejne fraze, mozky totalne vymyte, stale jen snaha ziskat noveho clena, vnutit mu startovaci sady, kazety, vytriskat z neho penize za seminare, knihy a otestovani produktu, ktere by chtel prodavat. V mem okoli na ne lidi nahlizi jako na jehovisty - boji se je pustit do bytu nebo se s nima dat do reci, protoze vi, ze se jich pak uz nezbavi. Da se na tom (legalne) vydelat, ale musite byt velmi vyrecny typ, zdatny manipulator a musite mit silny zaludek.
31. Červenec 2006 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Amway je multilevel-marketingový systém prodeje superkvalitních výrobků,a takové názory jako tady píše "anonym" svědčí o úbohosti myšlení a existence mnoha lidí...bohužel.i realista nemá pravdu, kto jednou tyhle vyrobky vyzkouší podstatně změní názor.
1. Srpen 2006 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
patty (anonym)
vyzkoušela jsem a názor nezměnila. Předražený, prodejci se vnucují, srovnání s Jehovisty absolutně sedí.
1. Srpen 2006 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Každý výrobok, ktorý sa predáva systémom MLM je predražený. Treba h?adať alternatívy, ktoré sú podsatne lacnejšie. Napr. značka Clever, Weleda, Lavera...Okrem toho ak si raz tých ?udí pustíš do domu a si slabšej nátory už sa ich nezbavíš. Pre lepší obraz - pozri si diskusné fórum an www.stop-herbalife.szm.sk Je to lepšie ako silvestrovský program. O všetkým MLM a o inom.
2. Srpen 2006 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela 2868827 (anonym)
Každý má právo na svůj názor.Rozumný člověk se přesvědčí.Amway má nejen skvělé ,patentované výrobky se zárukou spokojenosti,které si můžeš nakupovat jako člen se slevou,ale dává lidem možnost vybudovat si své vlastní podnikání bez rizika a získat reziduální příjem. Ne každý ale je ochoten a schopen něco pro to udělat. Je to pro lidi, kteří hledají příležitost.
2. Srpen 2006 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Přesně tak,jak píše Marcela, je to jenom příležiztost, ale český člověk je líný, něco pro to udělat, radši bude tvrdit nezmysly o predraž. výrobcích apod...sedět doma je pohodlnější,že...
2. Srpen 2006 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Amway a podobné obchodní metody typu "pyramida" slouží k odírání lidí co jsou na konci řetězce a k výdělkům Těch co jsou nahoře.(proč když si chci něco koupit, musím platit provizi X lidem na demnou?). Kokrétně výrobky firmy amway - jejich kvalita je srovnatelná (uznávám někdy i o něco vyšší) s normálními výrobky. ALE za cenu několikrát vyšší. Prohlášení v propagačních materiálech, že jsou ekologicky šetrné NEJSOU podložená žádnou nezávislou zkouškou nebo testem.
3. Srpen 2006 - 7:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Ekonom (anonym)
Amway není pyramida ale MLM systém, a nikoho neodírá, je to seriozní podníkání a prodej přímy, bez reklamy.Ty výrobky jsou naprosto nesrovnatelné a skutečně ekologicé, potvrzení exitují, viď www.amway.cz
3. Srpen 2006 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Každý kdo vykládá nesmysly o tom, že MLM je pyramida a slouží k odírání lidí, na mne dělá dojem feťáka navíc mluvícího z hladu. Kdo se trochu snaží, může získat objektivní informace. Ale to nesmí sedět celé dny u bedny nebo v hospodě u piva. Blábolům o tom, že MLM systém odírá lidi bych mohl kontrovat, že hypermarkety a ostatní kamenné obchody odírají lidi, protože se z těch naivních důvěřivých troubů, co tam nakupujou stávají obětní beránci kteří dělají na prodavače a majitelé obchodů. Rozdíl mezi MLM systémem a kamenným obchodem je ten, že v kamenném obchodě si koupím zboží a přeplatek má prodavač a majitel obchodu. V MLM systému se přeplatek vrací aktivnímu zákazníkovi. To je ale třeba pohnout mozkem a pivním pupkem. A to některým holt dělá problémy. Tak radši vymýšlejí nesmyslné výmluvy.
3. Srpen 2006 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Honzo díky za tvůj zdravý názor,naprostý souhlas.Bohužel těch negativních je hodně,ale je to rozhodnutí každého,chtít se přesvědčit.
3. Srpen 2006 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Ty jo, to jsi mi to nandal! Jak jsi poznal, že mám hlad a jsem feťák? Objektivní informace říkáš? Bohužel o výrobcíh dodávaných firmou Amway mi nikdo nebyl schopen podat informace, které by byly nezávislé (spotřební test, vyjádření zkušebny....) Informací reklamních mi byl každý ochotný poskytnout velice dost. Dokonce i i vyjádření "rádoby odborníků např. z USA" - ale to dle mne není objektivní informace. Jinak vím co to je MLM, v praxi mne dokonce i obchod živí (a nemám na mysli distibuci drog ....).¨ Prostě mám na tento druh obchodování svůj názor. Kde podle tebe vznikly ty negativní reakce na Amway? (určitě od zlých pivařů a feťáků)
3. Srpen 2006 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Amwayák (anonym)
Pro Martina: a od kdy od revoluce jsou informace z USA neobjektivní!!!??? Rádoby odborníci jako ty tady ...to jsou objektivní informace ty socialistické žvásty o předražených výrobcích?ničím nepodložené, pokud je někdo líný tak nic nemá...to je ale v česku již dávno...Informace o výrobcích USA jsou doloženy daleko odpovědněji než informace z ČR, poplatné bývalému režimu! negativní reakce vznikají pouze od líných lidí, neschopných se o seba postarat...
3. Srpen 2006 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Pro Martina. Ty nezávislé zkušební testy a podobné věci existují. Někde to mám dokonce v počítači. Certifikáty, firmu, která dělá srovnávací testy efektivnosti a kvality vitamínů a nutrilite řadí na čelní, ne-li první místo ve světě. Amway dostala dokonce cenu OSN za ekologii v roce 89 pokud mne paměť neklame. ovšem nevím proč bych se měl obtěžovat a vyhledávat to. Chceš si ode mne něco koupit nebo dokonce se sám zasponzorovat? Tak proč bych ztrácel čas vyhledáváním odkazů a tvým přesvědčováním? Jen drobný dotaz. Kde máš certifikáty, nezávislé testy a jiné náležitosti těch "normálních" produktů které ti předvádějí v televizi? Snad opravdu nevěříš těm pohádkám, když tam v reklamě předvádějí jak je ten prášek xy úžasně peroucí a vybělí i trávu? A že to údajně ověřila nějaká agentura? Nebo zubní pasta v televizní reklamě. Vybělí i dásně a doporučuje deset z devíti stomatologů. Má zkušenost je taková, že většina lidí SE BOJÍ objektivních informací. Protože by zjistili, že něco ve svém životě mají špatně a museli by se změnit. To bys nevěřil, jak směšně se lidi zapírají a schovávají, a přitom je nikdo k ničemu nenutí a nikam netlačí. jen se jich zeptá, jestli mají zájem půl hodiny na informace. To je takový náš malý český alibismus. Nic nevím, nic neznám, nic nevidím, nic nedělám, nevšímejte si mne. Ale v hospodě je každý chytrý jak Einstein.
3. Srpen 2006 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Amwayák (anonym)
Honza, přesně tak, a my nejsme nuceni někomu kdo nemá pro pravdu smysl něco vysvětlovat, každý je strůjcem svého osudu a žití.Tak..tak...Jo český člověk mistr světa, ale pouze v hospodě.
3. Srpen 2006 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
patty (anonym)
Honzo, s tou reklamou a zjišťováním informací máš samozřejmě pravdu, koho to jenom trochu zajímá stačí se mrknout třeba na toxickydomov.cz, nebo svobodazvirat.cz. Ale k Amway. Jejich výrobky nejsou k zahození ale ve srovnání s jinou ekokosmetikou, nebo s ekodrogistikou jsou fakt hrozně předražený. A prodejci Amway opravdu někdy postrádají soudnost. A argument o negativních lidech co se o sebe neumí postarat...mám dobrou práci, uživím celou rodinu a ještě neco zbyde. Jsem dost vytížená a můj volnej čas se počítá sotva na minuty. No a ty minuty nehodlám věnovat někomu, kdo mi předkládá "absolutní pravdy" ať je to dealer Amway,Jehovista nebo třeba Paroubek.
3. Srpen 2006 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Příspěvek od patty hodnotím jako projev typicky českého člověka, co " nemá na nic čas, ani na sebe..."a pokud je AMWAY prodražený tak co jsou jiné kosmetické a drogistické výrobky, jen tak pro ukázku, Dish drops Amway k mytí nádobí, koncentrát v ceně kolem 400 Kč, vydrží minim. 2 roky, takže dealeri Amway asi soudnost na rozdíl od jiných lidí neztrácejí...spočítejte si náklady na "běžný prostředek na nádobí" -nechci jmenovat---za 2 roky a pak mluvte o prodražení...
3. Srpen 2006 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Je pravda, že někteří distributoři jsou tak trochu fanatici. Ale to není vina Amway. Takoví lidé se vyskytují v určitém procentu všude. Co si ale myslet o lidech, kteří si stěžují jak je všechno špatné, nemají peníze, čas, perspektivu ale při pouhé nabídce o malém rozhovoru couvají a všechno popírají. A ještě hůř. Někteří si domluví schůzku, jen prostě pokec u kafe, člověk přijede, zvoní a doma nikdo. Můžu říct z vlastní zkušenosti, dělal jsem si srovnání na vlastní pěst a poměr ceny a množství výrobku v koncentrátu vycházel vždy ve prospěch Amway. Jiná věc je luxusní zboží nebo partnerské firmy jako eurotel, e banka a spol, které se snaží mnohdy na síti Amway bohužel přiživit. Mně vždy překvapuje, jak lidé argumentují, že "v Amway živí ty nahoře" ale že v normálním hypermarketu nebo obchodě na náměstí taky živí ty nahoře, to jim nedochází. To je zarážející. Taková hloupá logika. Kdyby lidi byli inteligentní, tak by všichni nakupovali pokud možno v kvalitních a prověřených multilevlech z jednoho prostého důvodu "totiž ve všech obchodech je zboží přeceněné i v hypermarketu i v MLM. Jenže pouze v MLM se k svým penězům může člověk zpátky dostat. V hypermarketu se nikdy zpět ke svým penězům nedostanete.
3. Srpen 2006 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Amwayák (anonym)
Honzo. mluvíš mi z duše.přesně tak.No k tomu není co dodat.Ale mnoha českým lidem to ještě nedošlo.
3. Srpen 2006 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Hospodyně (anonym)
Disch na nádobí - 2roky,no fuj,jak často se u vás meje nádobí?
3. Srpen 2006 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Majordomus (anonym)
Moje řeč!!!
3. Srpen 2006 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Amwayák (anonym)
Nádobí se myje denně,jenže to množství u toho Dish dropse, je 2-3 ml !na 1 mytí- na rozdíl od zhruba 50 ml "běžného prostředku" nehci jmenovat! a odmastí to i za studena!, dopor. prečíst si informace o výrobcích a pak kecat!na www.amway.cz je všechno prodrobně popsáno!Pak můžete do toho mluvit.
3. Srpen 2006 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
patty (anonym)
pochopila jsem. Člověk kterej nekupuje Amway = špatnej člověk ( nestará se o sebe, nebo se o sebe stará moc, nemá na nic čas, nebo nic nedělá...). Jdu si hodit mašli pánové...nebo umejt nádobí? Promiňte, jsem jenom obyčejnej českej člověk a nějak mi to nedošlo...:)))))))
3. Srpen 2006 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
A další věc která mne poslední dobou baví je reklama v televizi, jak za stejnou cenu dávají menší množství zboží (koncentrát) Když s koncentráty před třinácti lety přišla Amway, každému se zdálo, že je to nesmysl každý chtěl nejraději kbelík pracího prášku za padesát korun. Dneska je to oficiální propagovaná evropská linie formou reklamy v televizi. Po třinácti letech za Amway objevili Ameriku. To je věc.
3. Srpen 2006 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Kdyby třeba v roce 1990 Amway řekla, že každý člověk bude mít přenosný telefon, všichni "rozumní normální lidi" by se asi smáli. Taková blbost, že? Telefon přece musí mít šnůru, radiotelefon je těžký a drahý. Ale když už v roce 2006 má mobil kdejaký puberťák a bezdomovec a v televizi neuplyne deset minut aby na něj nebyla reklama, tak to každému už přijde v pořádku. Takže kde je problém? V Amway nebo v našem fosilním myšlení?
3. Srpen 2006 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Amway funguje od r.1959 ve více jak 85 zemích.Tisíce lidí našli řešení pro svoji životní situaci.I v Čechách je hodně lidí kteří Amway potřebují.Hodně lidí se bojí protože nevěří v sebe. Toto je podnikání,kde se pomáhá druhým.
3. Srpen 2006 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Patty, je prototypem českého " primitivného myšlení", a nejhorší je, že si myslí, že my všichni jsme špatní a ji snad okrádáme, to je tragedie a my ostatní, kteří se tady k výrobkum Amwa a jejich kvalitě vyjadrujeme sme ti špatní...jo Boží prostota...
4. Srpen 2006 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
Skupina zblblých dealerů tu vychvaluje to co dealuje. Dostali jste školení, vymyli vám mozek? Tak to sedí.
5. Srpen 2006 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Dealeři mají aspoň vymytý a čistý mozek ale jiní v něm bohužel mají ještě stále bordel, který si tam nechali navézt režimem a podle toho to taky vypadá
5. Srpen 2006 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
Honzo bravo!!!
5. Srpen 2006 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Pokud máte zájem o amway produkty Tel 724551551
7. Srpen 2006 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Pokud máte zájem o amway produkty Tel 724551551
7. Srpen 2006 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Chcete nakupovat amway-produkty se slevou(členství?)volejte 606230832
8. Srpen 2006 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
taky si přidám :-)) Amway produkty-606 222 437
8. Srpen 2006 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
amway007 (anonym)
chtel bych poprosit odpurce amway aby mi rekli kde maji 90 denni moznost vraceni nacateho vyrobku, kde to dovezou az domu, kde si to objednas po internetu, nejvice mne dokazou pobavit ty agenti, kteri kazdy vikend jsou v hypermarketech a hledaji dobre ceny a kupuji co vubec nechteji prijedou tam autem ztrati mnoho casu a jsou tim posedli a pak tvrdi ze je neco drahe, chtel bych jim poprat mnoho zdaru a at pozdravujou pani pokladni a zeptaj se jich kdo koho odira
10. Srpen 2006 - 19:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Odpůrce nejsem, ten ti na tvé otázky neodpoví.Po internetu objednáš na: www.vebso.cz jako host.ID:milmar Máš 90ti denní záruku spokojenosti jako zákazník nebo jako člen se slevou(registrace)obj. produkty přivezou na určenou adresu.K další části mailu se nevyjadřuji,víkendy trávím jinak.
11. Srpen 2006 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Diamant (anonym)
Miluju Amway je to nejlepsi firma na svete a uzasny pristup k obchodu.Mame uplne uzasny system a luxusni vyrobky.Je to to nejlepsi co me v zivote potkalo.Mam pocit ze Amway je zivotni styl.Ekologicke vyrobky,zaruka spokojenosti 90 dnu atd. a samozrejmne ten system je bomba volejte na 724830415
18. Srpen 2006 - 1:00

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama