Reklama

AMWAY

:-P (St, 27. 9. 2017 - 21:09)

Když vidím moji neteř, jak...Ty stalkuješ každý den svoji neteř, že tak dobře víš, co každý den dělá? Tak to asi budeš pěkně úchylnej strejda, ne? ;-P

hafan (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

Dnes mě znovu přemlouval...hlavne nechapu proc se nekdo pta na diskuzi lidi ktere nezna :D to samo asi bude svedcit o inteligenci... myslite si ze bil gates se sel radit z lidmi ktere neznal ? :D staci si nastudovat fakta fakta ktere jsou k dostani klidne na wikipedii nebo tak youtube a je to easy pak se clovek rozhodne sam rozhodne bych nikdy nikoho nepremlouval jen bych tim ztracel cas s clovekem kterej mi neveri a nechce nic delat prece nebudu uzavirat obchod tj taky asi logicke peace zdar

hafan (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

Dnes mě znovu přemlouval...dalsi tupec nasvete vys procnejsou v e shopu protoze diky amay je nejvic milionaru na svete tj asi ten duvod :¨)

diamant (St, 30. 8. 2017 - 20:08)

Anno, Lucy má...ses blb :D spotrebni zbozi ty vyrobku predrazeni ,ty korunkari jeden nejvic se vydeava na vecechbezne spotrebi vys cotoje predrazene? vonavky za 10 litru od chanel tj predrazeny ale nato nikdo nenadava ze vubec nic nevys o tom jak se vydelavaj penize prosim bud tak hodny zustan chudy a neotravuj nas s tim :)

Zdenek (Pá, 7. 7. 2017 - 06:07)

Dnes mě znovu přemlouval...protože on to defakto je eshop .. :D

Dan (St, 28. 6. 2017 - 23:06)

tam, kde to není ještě...U nás to provařený přece je snad dvacet let a to díky Herbalife. Fakt to nechápu. I ten Herbalife nebyl zázrak, ale mě třeba pomohl. Cítil jsem se líp a občas si ho koupím.

protože (Út, 27. 6. 2017 - 11:06)

Dnes mě znovu přemlouval...tam, kde to není ještě provřené, je tato forma daleko rychlejší a agresivní, teprve po nějaké době se vyčerpá a začne stagnovat.

Dan (Út, 27. 6. 2017 - 00:06)

Dnes mě znovu přemlouval jeden známý, který to dělá teprve krátce, abych se k nim také přidal. Z toho jak to líčil, je jasný, že je to letadlo. Ostatně to sám i přiznal. Některý jejich výrobky jsem vyzkoušel. Zázrak to není. Na druhý straně ta kvalita rozhodně není špatná. Kolikrát vyložený bullshity se prodávají i mnohem dráž. Proto mi není jasná jedna věc: Proč má firma takovou prodejní strategii a ne klasický e-shop, když už to necpe přímo do obchodu. Tenhle způsob prodeje je úplně na hovno, provařenej a o ničem.

nekdo (Čt, 13. 4. 2017 - 16:04)

Takže dva lidi, co tu...Takže podle DVOU lidí soudíš tři miliony registrovaných lidí? :DDD

Martin (Pá, 17. 2. 2017 - 02:02)

Výrobky bez fosfátů se...Stando, odpusť, ale plácáš páté přes deváté...

O bezfosfátových prášcích si spotřebitelé mohli v 90. letech nechat jen zdát - tedy o těch, které praly. A navíc, Amway prášek byl už v té době kompaktní (tj. koncentrovaný, bez plnidel), bez fosfátů - a pral!

Zasmál jsem se nad "biologickou odbouratelností radioaktivity". Zřejmě nevíš, že běžně používaný pojem v souvislosti s radioaktivitou není biologická odbouratelnost, ale poločas rozpadu. Biologická odbouratelnost nebo také rozložitelnost je terminus technicus a označuje se jím schopnost látek podléhat rozkladu pomocí mikroorganismů. A výrobky Amway splňují veškerá kritéria pro zařazení do skupiny snadno biologicky rozložitelných výrobků (ready biodegradability) - podle norem OECD301.

K návratu k mýdlu s jelenem a jedlé sodě místo pracího prostředku se asi nemá cenu vyjadřovat. Účinnost praní je v tomto případě o několik řádů horší, obzvláště při praní skvrn bílkovinné povahy. A nezachrání to ani nostalgie starých "zlatých" komunistických časů (viz ten tvůj Fučík). Ale uznávám, že návrat k jeskynnímu životu může mít pro některé lidi své kouzlo. Pro mě ne.

No a jinak pro zájemce o informace, jsou tu stránky Amway-Fakta, kde se lze dozvědět mj. i to, kde udělal soudruh kritik chybu ve svém rozboru příjmů z Velké Británie:

http://www.amway-fakta.cz/muzete-zbohatnout-s-amway-ano-kdyz-budete-pracovat/

A když už jsme u té Velké Británie, nelson alias ještě asi 50 dalších nicků, si toho možná nevšiml, ale cena u těch několika výrobků, u kterých ji Amway v Británii přechodně snížila, je už dávno na stejné úrovni jako kdekoli v Evropě - bylo to jen přechodné opatření u vybraných výrobků kvůli podpoře trhu.

A že je prý Amway zboží předražené? Tak mi vysvětlete tohle (cena tam uvedená nepodléhala slevě):

http://www.amway-fakta.cz/recenze-artistry-essentials-odstranovac-licidel-z-oci-a-rtu/

Chce to jen trochu ověřovat, prověřovat a nevěřit každému blábolu od Yowieho a polovičatým informacím, které ten fanatik prezentuje. Pak člověk zjistí, že pravda je úplně jinde.

Hezký den.

Honza (Út, 16. 1. 2018 - 14:01)

Já jsem se k AMWAY dostal poprvé někdy na začátku 90 let. Moje matka se o tom nějak dozvěděla od naší praštěné sousedky. Mě bylo tak 15 let. Pamatuji si, že jsme byli ve sportovní hale v Holešovicích. S očima navrch hlavy jsem sledoval šílené představení, které se přede mnou odehrávalo. Vyvolávání oceněných, tleskání, řvaní...No připadal jsem si jako v blázinci. Podruhé jsem s AMWAY přišel do styku v době, kdy jsem byl nezaměstnaný. Na ten jejich kurz mne poslali z pracáku. Možná to byl Herbalife, to je jedno. Taková drzost. Samozřejmě jsem nikam nešel. Znovu jsem se s AMWAY setkal na vysoké škole. Vnucovala mi to spolužačka. Velice rychle jsem jej poslal do prdele. Nejvíc mne fascinovalo, že se ještě potom urazila. Nechápu tu drzost některých lidí, nabízet něco, co ten druhý nechce. A v tomhle jsou všichni od AMWAY mistři.

realita (St, 1. 2. 2017 - 19:02)

Takže dva lidi, co tu...Tak tohle mne ani nepřekvapuje. Na jednu stranu řečí čtyřiapadesát, jak s Amway vydělávají, na druhou stranu mají finanční problémy. Znal jsem spoustu lidí, co čichli k Amway, nejdříve byli vyblbnuti jak budou za pár let milionáři a nakonec od toho utekli, až se za nimi prášilo.
Zkrátka spousty energie je to stálo a výsledek byl stejný, jako když člověk mlátí prázdnou slámu.
Možná je někde ještě několik věrných zákazníků, co mají své prodejce, ale doba let devadesátých je zkrátka pryč a s ní i doba Amway.

Milan (Po, 30. 1. 2017 - 18:01)

Takže dva lidi, co tu...Spíše to ukazuje pravou stránku o zástupcích AMWAY

taky anonym (Ne, 29. 1. 2017 - 18:01)

Takže dva lidi, co tu zastupují fi A., jsou na mizině. Jednu nahání exekutor, druhý před pár lety sháněl zoufale 150 tisíc. A to velmi naivním způsobem. To není dobrá vizitka firmy.

Zazi (Ne, 29. 1. 2017 - 14:01)

V první řadě si ujasni...No tak to je bomba, tos mě dostal!!
Fakt jsi mě pobavil.
S mým pohlavím je všechno v naprostém pořádku, jsem tak konkrétní, že nemůžu být víc, a bohužel nemůžu za to, že neznáš literaturu.
A když nevíš, od toho je přece google! :-)

(Ne, 29. 1. 2017 - 14:01)

Zdenku, ale "já"...Pro změnu nyní to kopl pod postel s tím, že jsme anonymní trollové, takže naše názory nepřijme, komik.

(Ne, 29. 1. 2017 - 14:01)

V první řadě si ujasni...Přemýšlel jsem, že se již do diskuse nebudu zapojovat. Ale hloupost člověka, který zde má prezentovat Amway, je neskutečná. On tady píše anonymně a ostatní bude napadat kvůli nicku? Je úplně jedno, jestli tady budu psát jako Já nebo jako Petr, protože obojí je anonymní. Stejně jako Zdenek. Jiná by byla, kdyby byl registrovaný (jméno by bylo modře) a tam by uvedl celé jméno, představil se.
Očividně je opět na kolenou, protože nyní už se zmůže jen na ubohé, infantilní útoky - vykání, anonymita. Co se týká věku, vůbec nepochopil, proč jsem ho tady uváděl a proč jsem se na něj ptal. Plácá něco o zkušenostech...zajímavé.
Mimo jeho příspěvků tady žádné kvákání nesmyslů nevidím.
Proč by si Zazi měla ujasňovat pohlaví, to nevím. Ale už vím, jaké lidi Amway lanaří a zlanaří.

Zdenek (Ne, 29. 1. 2017 - 13:01)

Zdenku, ale "já"...V první řadě si ujasni pohlaví... Právě že tu kde kdo píše anonymě, tak může kvákat kdejaký nesmysly.

Jinej názor nemám problém přijmout .. pokud je od konkretního člověka .. ale názor anonymního diskuzního trolla mě fakt nezajíma ...

Věk zas tak velkou roli nehraje, zkušenosti se tim zas tolik měřit nedaj, jak si možná myslíte...

ten (Ne, 29. 1. 2017 - 11:01)

Když už se chlubíš tím,...inzerát je 3 roky starý, to zase není taková historie, že? navíc v době kdys tady kecal o tom, jak se máš dobře. Když se podívám do archivu, psal sis v té době s Alenou, na kterou si neměl ani v nejmenším, a bylo to jako přes kopírák. Že má změnit myšlení, dokonce aby zde zveřejnila jaké vlastní firmy a když se ti pořád smála, napadl jsi ji, že má /možná/ VŠ vzdělání, ale že jí tam asi nenaučili, že se lidem vyká.
Zkrátka si vymytej amwejáček.

Zazi (Ne, 29. 1. 2017 - 10:01)

Sorry, chtěla jsem napsaat vykat.

Reklama

Přidat komentář