18 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Always Fresh misky od WS Hodonín

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
nia (anonym)
Máte někdo s těmito miskami zkušenosti, jejich vlastnosti zní až pohádkově nebo je to jen další nesmyslná reklama a vytahování peněz z důvěřivých lidí.
31. Březen 2010 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
akina (anonym)
taky by mě zajímal názor někoho, kdo tyto misky má
12. Duben 2010 - 7:52
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Máte někdo s těmito...ano mam tie misky a nie je to reklamny trik, som s nimi velmi spokojna
5. Červenec 2010 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Filip (anonym)
Zběsile je sháním Qánocům jako dárek pro rodinu. Jsou beznagayně vyprodané po celé ČR, ba dokonce i v příhraničních obchodech u německého distributora Netto.de. (Najdete na netu, stejně jako jihočeši je najdou u dokonce internetového obchodu, což Netto, není jménem Weltbild.at.)) Vyrábějí se v AT, což byl první důvod, že jsem uvěřil. Hned k tomu přibylo, že jsou všude vyprodané a německé recenze na ně byly hodnoceny velmi vysoko "Kundenbarometer" ukazoval 94%. Další dodávka do ČR se očekává na konci ledna, kdy je bude distribuovat už i společnost "Studio Moderna" (znáte z TV jako matrace Dormeo apod.). Přitom v ČR byl doposud distributorem, kdybste to někdo sháněli, WS International Hodonín ("Börnerův V krouhač" možná také ještě pamatujete z TV reklamy v roce asi 1993). Always fresh jsou z jiného plastu, vlastně plastové směsi, než klasické misky "Tontarelli", které máme doma téměř všichni, a které jsou z PP - polypropylénu - přičemž tato hmota je porézní a tudíž opravdu bez klamání reklamou do potravin uvolňuje látky obsažené v PP (a tedy neumožňuje reagovat potravinám, jak předvádějí v reklamě). Snadno poznáte, která miska je vhodná nebo nevhodná na potraviny tím, že ji dáte několikrát do myčky. Pokud zmatní, popypropylén reaguje při mytí se solí z myčky a miska tedy uvolňuje logicky i do jídla škodlivé látky. To by Always fresh dělat neměla. Finálně se ještě zmíním o mikrovlnce: Always fresh mají atest do 110 °C, což mne trochu vyděsilo, protože když mám v misce tučnější polévku, tak ten tukový škraloupek, byť je tenoučký, se zahřeje na teplotu kolem 160 - 180 °C a tím bude pravděpodobně docházet ke shodnému jevu jako u PP misek - bublinky na jejich obvodu zevnitř po obvodu ohřívané hladiny v MW, ve kterých se drží mikroskopický humus. Celkem, i přes tuto drobnou chybičku (Ostatně v tontarelkách také nelze nic ohřívat.) na tyto misky přece jen počkám, než bych kupoval náhražku, která vydrží tak krátce jako ty italské Tontarelli. Navíc bych stejně bych musel tak jako tak nakoupit i skleněné misky s plastovými víčky, abych s nimi mohl do té MW. Všem držím palce při výběru všech věcí a nazapomínejte si na netu projet recenze na všechno! Nic to nestojí (až na ten čásek), ale výsledný efekt je opravdu dobrý.
12. Prosinec 2010 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Bucky (anonym)
Zběsile je sháním...Filip je "znalec", co věta to perla.
2. Leden 2011 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Máte někdo s těmito...Má teta jsi je zakoupila a je snima nadmíru spokojená.Neni to tryk je to skutečnost!!
18. Únor 2011 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmar (anonym)
Má teta jsi je zakoupila a...Dobrý den, můžu se zeptat, kde se dají misky Always Fresh v současnosti nakoupit? Ve WS Hodonín nejsou (MOC 790 Kč), v Media Shopu stojí 5ks 999 Kč, ještě jsem našla nějaké dozy King Fresh v TV Produktu za 598 Kč 2sady, což je super cena, ale nevím zda jsou tyto misky totéž jako Always Fresh, má někdo zkušenosti???
21. Únor 2011 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
gabča (anonym)
Dobrý den, můžu se zeptat,...V TV produktu si nic nekupuj. Jsou to hrozný žebráci. Dokážou akorát kopírovat věci. To je to samé jako kdyby sis koupila Adidas na asijské tržnici.
1. Srpen 2011 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Máte někdo s těmito...Dobrý den, narazila jsem na vaši diskuzi a misky jsou opravdu moc dobré a sama je mám a dokonce ještě pár kousků na prodej nyní za super cenu 300kč místo 690kč + poštovné, objednat můžete na debbie26@seznam.cz, pro více informací se podívejte zde http://ostatni.bazos.cz/inzerat/13931265/Always-Fresh-misky-od-WS.php JItka
24. Leden 2012 - 1:10
Obrázek uživatele Návštěvník
janjan (anonym)
Zběsile je sháním...Já bych si u WS už nikdy nic nekoupil po vlastních zkušenostech s parní žehličkou Pro STEAM. Žehlí, ale tlak páry je slabý (rozhodně slaboučký proti předváděčce) a brzy je zásobník prázdný. Reklamace - velmi negativní. Mou novou žehličku vyměnili za starou. Dobře mi tak. Již nikdy více i kdyby byly výrobky kvalitní, ale mě nepřesvědčili. Kuchyňské nože mizerné, nový mixovací nůž v my-Butler tupý jak poleno (po zaslání na reklamaci vrácen stejně tupý). Tak zvažujte sami.
26. Leden 2012 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Horst Fuchs (anonym)
WS teleshoping nabizi spickove produkkty na ktere je spolehnuti, s nami jsou zakaznici vzdy spokojeni
22. Únor 2012 - 2:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
WS teleshoping nabizi...Myslím, že si velmi vymýšlíte. Není na vás v žádném případě spolehnutí. Koupili jsme si od WS International pánvičku, když přišla zdaleka nebyla tak fajn jako v televizi a tak jsme ji obratem ještě zabalenou vrátili. Podle zákona jsme odstoupili od smlouvy. Je to již 2,5 měsíce a nevrátili jste nám penize, které máte povinnost vrátit do 30-ti dnů. Takže můžeme se spolehnout, že zákazníkem naprosto pohrdáte a jenom ho lákáte na líbivé reklamy.
22. Duben 2012 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
July (anonym)
Filip je "znalec",...Hel já bych je zkusil poptat třeba na poptávkových systémech, jak to bylo nedávno v televizi na Nově. Je jich docela dost, já mám vyzkoušený tenhle http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/34-vyrobky.html Nicméně zkuste poptat třeba i na jiných.
10. Květen 2012 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Dobrý den, narazila jsem na vaši diskuzi a misky jsou opravdu moc dobré a sama je mám a dokonce ještě pár kousků na prodej nyní za super cenu 300kč místo 690kč + poštovné, objednat můžete na debbie26@seznam.cz, pro více informací se podívejte zde http://ostatni.bazos.cz/inzerat/13931265/Always-Fresh-misky-od-WS.php JItka
15. Červen 2012 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Pokud neutralizují hnilobné plyny, samy se zákonitě musí časem opotřebovat. Za jak dlouho? odhad - do 6-ti měsíců. Potom funkce odpadá... Zajímavé je jen to, že se dají dobře skládat. Nic víc.
6. Září 2012 - 7:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Arnošt (anonym)
Máme ty misky přes tři roky a jsou naprosto super. Jídlo v nich skutečně vydrží dýl - alespoň je to náš subjektivní dojem :) Nicméně, do myčky, do mrazničky, do mikrovlnky - naprosto ideální. Akorát se teď dcera vrátila z dovolené a samozřejmě - zase bez dvou misek, takže už máme jen jednu. Objednal jsem nové, mají teď 40dílnou sadu včetně nějakých sáčků na potraviny za 490,- ! http://www.wsinternational.cz/vyrobek.php?kod=ALF1003&typ=popis
11. Červenec 2014 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Lidi (anonym)
jsou pořád stejně pitomí a nepoučitelní.Miskujte, miskujte,miskujte...
11. Červenec 2014 - 11:39

Přidat komentář