53 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

aloe vera kytka - využití

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Vlaďka (anonym)
Dobrý den,můžete mi někdo poradit,jak využít Aloe Veru k domácímu použití.Mám těchto květin hodně a ráda bych je využila.Děkuji za odpověd Vlaďka
30. Červenec 2008 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Já z nich dělám mast. Teď budu vyrábět z masťového základu kokosového tuku - nakrájet jí na drobno, přisypat do základu, základ krátce zahřát a pak nechat schladit a odležet, poté opět ohřát a zcedit.Ale u některých masťových základů se postup malinko liší. Nejlepší je používat vepřové sádlo, případně masťový základ z kokosového tuku.
4. Srpen 2008 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
zlata (anonym)
Já pouzívám Aloi tak jak je. Napr., kdyz se ríznu nebo mám jinou ranku tak ustríhnu z Aloe kousek, rozevru to - ten kousek z listu a stávou co vytéká ránu potru. Utvorí se takový "filmový kryt" a ranka je pod tím hojena. Pouzívám sama na sobe i na detská odrená kolena. Na príklad.. Je to rychlé, bezplatné a vzdy po ruce pokud Aloi máte doma.
2. Září 2008 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jon (anonym)
Domácí aloe je leda tak dobrá na ta povrchová poranění, pokud nemáte po ruce daleko účinnější krém z tropické rostliny. Jinak jí nikdy nevypěstujete tolik, v takové biokvalitě a nedokážete ji zpracovat tak, abyste při tom nezničili spoustu důležitých substancí, aby vám následně pomohla s čímkoli jiným. Ale nezoufejte. Existuje firma, která aloi pěstuje a zpracovává už desítky let. Mnohé jiné firmy se snaží na tomto poli přiživit, ale moc jim to nejde, nemohou použít patentovaný způsob zpracování, tak se vám budou snažit namluvit spoustu věcí. Např. že nejlepší je aloe z celého listu nebo že nejlepší konzervace je medem nebo že vám pomůže stopové množství aloe v minerálce atd. atd. Čtěte dále:HARMONIE - poradenství a produkty PRO ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ, PREVENCI, KONDICI A VITALITU. Spolupráce a KONZULTACE JEDNOTLIVÝCH PŘÍPADŮ S LÉKAŘI-SPECIALISTY z jednotlivých oborů medicíny.HARMONIE vám nabízí HARMONIZAČNÍ, ČISTÍCÍ, DETOXIKAČNÍ, POSILUJÍCÍ, REVITALIZAČNÍ a další OZDRAVNÉ KÚRY a také jednotlivé specifické produkty zaměřené na NEJRŮZNĚJŠÍ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE nebo CELKOVOU LEPŠÍ VITALITU a KONDICI ORGANISMU. Tyto kúry a jednotlivé produkty se dají aplikovat kdykoli a komukoli, to znamená jak dospělým, tak dětem, i vašim čtyřnohým přátelům a v jakémkoli stádiu zdravotních potíží. Buď jako PREVENCE nebo jako doplněk a VÝRAZNÁ PODPORA KLASICKÉ LÉČBY, se kterou se nejen dobře snáší, ale podstatně se zlepšují její výsledky. Podporují lepší OBRANYSCHOPNOST a mnoho dalších důležitých funkcí organismu. Nastává ZLEPŠENÍ ČINNOSTI VŠECH ORGÁNŮ a tím celková VĚTŠÍ VITALITA CELÉHO ORGANISMU. Jedná se o ALOE VERA a další složky - vitamíny, minerálie, stopové prvky, antioxidanty, probiotika, vlákninu a další produkty jak pro vnitřní tak pro vnější použití. Jistě jste se již sami setkali s různou kvalitou a stupněm účinnosti podobných výrobků. Produkty dodávané poradnou HARMONIE jsou výhradně přírodního původu a současně té nejvyšší a nejčistší kvality, jaké je možno dosáhnout. Každý z nich je vyvíjen trpělivě dlouhá léta, než je uveden na trh. Jeho KVALITA je pak tak velká a ÚČINNOST tak výrazná, že je vyráběn desítky let bez toho, že by měl nějakou konkurenci. ÚČINKY každého z nich jsou ověřeny desítkami let a MNOHA MILIÓNY SPOKOJENÝCH LIDÍ po celém světě. A také po celém světě je do distribuce těchto produktů ZAPOJENO MNOHO LÉKAŘŮ. Pokud byste přesto nebyli s něčím spokojeni, dostanete celou kupní cenu zpátky. V případě spokojenosti s těmito produkty je můžete doporučit dalším lidem a dokonce se můžete zapojit do celosvětové sítě distributorů.Bližší informace na: info.harmonie zavináč volny.cz Výrobky obdržíte osobně nebo poštou.
4. Září 2008 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
zlata (anonym)
A, Jon, co máte proti tomu prírodnímu pouzití jak uvádím výse. Prece to je nejjednodussí a nejlepsí, pouzít ALOE VERA tak jak je, bez ruzných chemických, továrenských a experimenálních zákroku, kdyz je ALOE VERA doma a na dosah ruky. Proc musíte mít nejaké výrobky a produkty, které se musí koupit a zbytecne za ne platit ??? A to jeste není jisté, ze jsou ty výrobky dobré, "cisté" apod. Nechápu, ze si mnozí lidé, a vy sám, musí v zivote vsechno jenom ztezovat a komplikovat ! ??? Nejste vy snad zapojen do toho velkého kolotoce vydelávání penez za kazdou cenu a hlavne, ze to je oficielní a musí se to NEKDE OD NEKOHO KOUPIT ???
6. Září 2008 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
prognostik (anonym)
zlata: jedna nula pro Tebe. Trefa do černého. Jon je dealer a má reklamu všude. I tam kam reklama nepatří :-). Mimochodem, znáš přísloví " drzé čelo je lepší než poplužní dvůr"? Jon to dotáhne daleko, pokud ho někdo něčím nepraští :-)
6. Říjen 2008 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Je docela dobře možné, že společnosti vyrábějící přípravky z aloe vera mají způsoby, jak zvýšit obsah účinných látek v rostlině a přípravku, ale pochybuji, že je ten rozdíl tak propastný jak je zde předkládáno. Každopádně já domácí aloe používám na výrobu masti, na vnitřní užití bych si ale koupil přípravek, a to z jednoho prostého důvodu a to je ten, že domácí aloe by mi nestačila, na pokrytí potřeby vnitřního užití. Musel bych mít aloe plantáž, což si nemohu z prostorových důvodů dovolit.Pokud jí chci ale použít jen občas, na nějakou kůru, či když mi zrovna není dobře, tak to možné je. Mít aloe za oknem je dobré doplnění domácí lékárničky. Pokud se chci ale vyléčit z nemoci a musím užívat několik měsíců vysoké dávky, tak opravdu nevím, co bych s tolika rostlinama dělal.
6. Říjen 2008 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Slyšelst o tom, že existují zahradnictví?
30. Říjen 2008 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Co to je zahradnictví.
28. Listopad 2008 - 7:25
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
Dá se čerstvá šťáva z aloe užívat vnitřně? A na co zabírá? Dík.
28. Listopad 2008 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Ukrouhnu kus listu a a pomalu žvýkám. Nedávno jsem to použil jako první pomoc na podráždění hlasivek, ale jinak spíš při problémech s žaludkem.
28. Listopad 2008 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
Prý ale šťáva funguje i jako projímadlo? Nebo jak u koho?
28. Listopad 2008 - 11:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Tenhle účinek jsem nepozoroval. Ale v závislosti na dalších účincích a reakcích zažívání je i to možné.
28. Listopad 2008 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Co? (anonym)
Já Aloe na doporučení gastroenterologa užívám právě proti "rychlým" neustálým případům, a úspěšně.
28. Listopad 2008 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
mam s tim velmi dobre zkusenosti.regenerace celeho tela.
14. Leden 2009 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Mám rozpustný přípravek aloe vera, který se dává do vody a pije každé ráno, účinky jsou úžasné. Pročistí to vše, kam se to jen dostane. Pokud Vás zajímá více informací tak mě kontaktujte na mail daniel.ch"atlas.cz Všem to doporučuje.
16. Leden 2009 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
kvetka (anonym)
chtela bych se zeptat jestli se muze aloe -vera inhalovat proti usazene ryme ,listy?
10. Únor 2009 - 8:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Pokud nepomůže,tak neublíží.
10. Únor 2009 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Danieli, pokud máš něco úžasného, tak to tady napiš pro všechny. S takovým mailem se mi ozvali jen dileři
10. Únor 2009 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Danieli, nevím, co myslíš za informace, ale je spousta firem, které prodávají Aloe Vera a kterou zastupují i lékaři, kteří ti poskytnou informace, pokud jim položíš dotaz. Mám s tím dobrou zkušenost a jednou takovou firmou je Barny´s. Pochybuji, že máš hlubší znalosti a informace, než odborníci. Navíc nechápu, proč bys ty informace nemohl zveřejnit zde, je to snad i pohodlnější, nežli to psát každému zvlášť:-) nebo je v tom něco jiného?:-)
10. Únor 2009 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
aja (anonym)
podle mne je nejlepší mít doma v květináči aloi a používat ji čerstvou popřípadě si udělat sirup doma /kytka musí byt stará/3-5let/a recept na sirup proběhl v CT v pořadu pod pokličkou.Udělala jsem si sirup /nemá to chybu/a mám jistotu co tam je !!Nebudu podporovat výrobky které jsou šíleně předražený !!
25. Únor 2009 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
eva.trebic"sezn (anonym)
Můžete mi poslat někdo nějaké návody na využití aloe vera, a neškodí to ?
30. Duben 2009 - 8:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Ahoj,i já jsem zastáncem toho,že než koupím přípravek obalen spoustu informacemi o složení které tam ani v takovém množství,anebo vůbec,není,tak raději využiju rostlinku co mám doma.Nebudu sponzorovat někoho,kdo se snaží jen namastit kapsu.Takže pokud máte rostlinku doma,nač kupovat výrobky z ní,které jsou navíc zpracovány a obohaceny chemikáliema pro konzervaci apod. ?Nesmysl.Čili pěstujte a využívejte pěkně čerstvou rostlinku a pokud máte nějaké typy na využití sem (llollkaZAVINÁČseznam.cz) s nimi prosím.Děkuji a přeji krásný den
15. Květen 2009 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
xborkova (anonym)
Aloe pěstuju a vyrábím si z něj toto: rozmixuju aloe bez kořenů, umyté. Doleju alpou a rozpustím v tom několik acylpirinů. V uzavřené láhvi to nechám 14 v ledničce a pak pořádně přecedím. Přecezenou hmotu opět uložím do ledničky a v případě potřeby mažu bolestivá místa, klouby, páteř, i svaly. Uleví to od bolesti.
15. Květen 2009 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Na co tam je ten acylpirin?
15. Květen 2009 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Acylpyrin je právě ta účinná substance.
15. Květen 2009 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
xborkova (anonym)
Proč acylpirin nevím. Ale tak jsem recept získala a tak to dělám. Je fakt že to uleví, ale nevyřeší trvale, to je jasné. Však vyzkoušejte, zas tak drahé to není.
15. Květen 2009 - 22:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Evka (anonym)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25014984&tab=0Účinky stabilizovaného geluNásledující účinky aloe vera gelu byly pozorovány a hlášeny při vnitřním (jako nápoj) nebo vnějším (na pokožku a vlasy) používání aloe vera gelu:
4. Srpen 2009 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla Mikulová (anonym)
Dobrý den, pracuji ve společnosti,která dodává do České Republiky 100%extrakt z aloe vera, který je bez jakýchkolik knzervačních látek, dochucovadel a ztužovádel. Ráda bych reagovala, na mezi lidmi rozšířený, aloe vera gel. Pokud dostanete 100% aloe vera gel,tak jste dostali aloe vera + nejakou chemickou látku,která mu dodá rosolovitost. Čistý extrakt se získává slisováním očistěného listu od zelených částí a následnou filtrací. Tím dostanete téměř čirou vodu s částečkami dužiny. Takto čístá Aloe Vera je téměř bez chuti a zápachu. Slabé aroma může přpomínat ,,nemocnční zápach´´ Tyto extrakty jsou lisovány z rostlin pěstovaných na pouštích. Tyto aloe mají mnohme větší množství učinných látek,než ty které pěstujeme doma, ty jsou vynikající při drobných poraněních. Pro více informací pište na mikulova.adela ,,zavináč´´ gmail.com
28. Srpen 2009 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Ka (anonym)
Dobry den, poradte mi kde se jda koupit aloe kytka?
6. Říjen 2009 - 22:21

Stránky

Přidat komentář