40 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Aloe berry nectar

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Paní doktorko,prosím o radu, koupila jsem si přípravek Aloe berry nectar a jsem s ním velice spokojena. Mé zdravotní potíže se zažíváním zdá se ustupují. Piji tento přípravek každý den cca 0,5 dcl. Celkově se cítím dobře. Chci se vás zeptat, jak často (kolikrát do roka)lze tento přípravek používat. Děkuji.
28. Únor 2002 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktorka (anonym)
Pro tento přípravek není v délce užívání žádné omezení. Nejvhodnější je dlouhodobé užívání v malých dávkách. Můžete ho používat tak dlouho, dokud se vám potíže neupraví nebo preventivně 1x-2x do roka či kdykoliv se objeví potíže s zažívacím traktem, klouby či s močovým ústrojím. Dlouhodobě byste neměla výrobky z aloe používat, pokud by u vás trvale způsobovaly průjmy.
1. Březen 2002 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Kempny Bohumil (anonym)
Aloe berry nectarje možno užívat dlouhodobě bez vedlejších učinku.Jená se pouze o parenchym listů aloe vera gel.Vnější část listů je odstraněna ,která by mohla způsobovat průjmy.Jinak se jedná o doplněk zdravé výživy a je jej možno klasifikovat jako dokonalá potravina ve sklenici.Obashuje nejen vitamíny ,minerály,enzymy,vlákninu/lignin/,ale také polysacharidy zlepšující v těle imunítní odezvu a v malém množství t.zv.saponiny.Bylo by možné podat o mnoho více informaci.Velmi positivní výsledky s Aloe vera jsou při komplexní terapi v Tyringhame/GB/,největší evropské klinice přírodní mediciny.
27. Březen 2002 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Zajimalo by mne, zda se Aloe Berry Nectar uziva samostatne nebo se redi vodou.
10. Únor 2003 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Aloe berry nectar piji a nedám na něj dopustit. Mé potíže s trávením se mi velice upravily během krátké doby. Piji ho neředěný - zhruba O,5 cl denně. Má doktorka mi doporučila tuto dávku rozdělit na dvakrát za den a sice ráno na lačno a večer před spaním, ničím nezapíjet, aby přípravek zůstál co nejdéle na sliznici. Moju vřele doporučit, i když jeho cena není zrovna malá, ale výsledek stojí za to. Aneta
10. Únor 2003 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Oprava - 0,5 dcl denně.
10. Únor 2003 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
Čtu o Aloe, že je téměř zázračná, ale bližší informace nikdo nepíše, každý jen nabzí, že je dělí e-mailem. Proč ? Jsou tajné ? To ve mně rozhodně nebudí důvěru - takže problém asi bude v přemrštěné ceně, nemýlím -li se. Mohl by tedy nškdo sdělit, kolik vlastně stojí ?
9. Červenec 2003 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
AV (anonym)
Petro, podívej se na www.sweb.cz/avgel, kde najdeš veškeré informace.
10. Červenec 2003 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Cena je 760 za litr - viz. http://www.001shop.cz/inshop/scripts/set.asp?level=323&RND=953202
10. Červenec 2003 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Takže 760Kč/20 dní ? A nějaká záruka, vrácení peněz, když nezabere na migrénu, na kterou ho inzerují dealeři v tématu "migrena" s tím, že do 10 dní téměř vyléčí to, s čím si zatím neporadili špičkový specialisté v oboru neurologie ?
17. Červenec 2003 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Mne to na migrény nezabralo, ale za 10 dní se mi udělali dva perfektní žaludeční vředy!!! už bych ho nikdy nebrala! Asi to nebude v této formě takový zázrak.
20. Březen 2004 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Aloe Berry Nectar z Foreveru living products.Chcete-li 30% slevu,můžete se zdarma zaregistrovat a sami nakupovat(Praha).Poradím 286882781
21. Červenec 2006 - 18:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka Černá (anonym)
Můj syn Patrik má 12 roků a poslední dva roky na podzim a na jaře je stále nemocný. Nachlazený a chřípka s rymou se jen střídají.Byli jsme u alergologa a nasadili tablety antibiotika. Stav se ještě zhoršil. Najednou jsem dostala Aloe bery nectar - červený džus, jak to Patrik nazval. Ráno když vstane, tak si hned naleje a večer když jde spát, tak také. Začli jsme před vánoci a letošní jaro jsme prožili bez návštěvy lékařské ordinace a absence ve škole byla nulová. Koupila jsem také First a včelí pyl. Věřím, že obě věci značně pomohly. Svým přátelům dávám odkaz na řešení mnohých problému na www.aloe-gel.cz
13. Srpen 2006 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Taky jsme měli v rodině řadu zdravotních problémů (my, děti i rodiče). Většinu z nich pomohly vyřešit produkty na přírodní bázi jako významná podpora ne moc zdárné léčby klasickou medicínou. Některé problémy, jako například podstatné zlepšení imunity, zvládly tyto přírodní produkty samy bez léků. A dobrá imunita je předpokladem k tomu, aby si tělo poradilo s většinou problémů samo. Pravidelné užívání těchto produktů brání vzniku mnoha onemocnění, podstatně zlepšuje zdravotní stav, urychluje klasickou léčbu, eliminuje škodlivé účinky léků. Zkoušeli jsme kde co, se střídavým účinkem. Běhali jsme po doktorech i léčitelích. Až nám někdo poradil, abychom se obrátili na adresu: info.harmonie"volny.cz. I když už jsme přestávali doufat v cokoli, zkusili jsme to. A jsme moc spokojení. Stačilo napsat, co nám schází a poslali užívání nebo mazání, i s obsáhlým vysvětlením proč a jakým způsobem to funguje. Většinou začínáte kúrou k vyčištění organismu od škodlivin, které negativně ovlivňují stav a fungování řady orgánů. I když si to možná neuvědomujete, tělo nedokáže vyloučit řadu škodlivých látek, které jsou obsaženy i v běžných potravinách, ve všech lécích a v ovzduší a ty se v něm dlouhodobě hromadí. Způsobují tam řadu vážných komplikací, orgány nefungují na 100% a to je příčina vzniku většiny nemocí. To jsme taky dřív nevěděli. A kdybyste snad nebyli s něčím spokojení, vrátí vám peníze. I za načaté a zčásti spotřebované výrobky. S tím jsme se nikde jinde nesetkali.
16. Březen 2007 - 1:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Ja jsem spokojena s activ aloe od barnys ktera je z lekarny a byla mi doporucena jako nejlepsi na trhu
15. Duben 2007 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Odpoved Lence: Aloe Berry Nectar je na mocove cesty a ne na migrenu. Na migrenu je dobre pit klasicky ve zlute butilce Aloe vera gel neochuceny a specialne na migreny je ALOE AKTIVATOR. Ja znam pani, ktere jsem pomoci Aloe vera gelu pomohl s jejimi zaludecnimi vredy, takze to bude asi stravou, kterou jite a ze ji jite pravdepodobne rychle.
23. Květen 2007 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
AAAAA (anonym)
aloe je výborná a zázračná rostlina,ale ne na všechno
23. Květen 2007 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Ještě dovětek. Dobrou Aloe Berry Nectar poznáte podle toho, že je to hustá tekutina s kousky dužiny skoro jako dobrý kompot. A potom to má certifikaci - ochrannou známku IASC a známku Kosher. Tu značka IASC najdete na webu www.iasc.org kde jsou uvedené jak firmy tak i výrobky, které tuto certifikaci mají. Up grade stránek se dělá každých 14 dnů. Certifikat se uděluje pouze na dobu 1 roku. Je to proti podvodům, kterých v této oblasti je hodně. Proto dobře hledejte, ať se nestanete oběti dobře promyšlené loupeže. Vám v tom chtějí pomoci. Je to všechno o informacích.
25. Květen 2007 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza - aloe"al (anonym)
Pití Aloe Vera Gelu a také Aloe Berry Nectaru se vyplatí, protože : Z hlediska antimikrobiálního zabije Aloe Vera Gel s obsahem dužiny aloe vera : 60 % streptokoky ( Streptococcus Pyogenes, Streptococcus Viridans
11. Prosinec 2007 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Zkušenosti s používáním Aloe Berry Nectaru najdete na up gradovaném webu www.aloe-gel.cz
5. Leden 2008 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Dobrý den ,ráda bych se zeptala,jestli bych mohla užívat aloe berry nectar na arteriosklerózu a artritidu.Děkuji předem za odpověď .Helena.
7. Duben 2008 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Dobrý den ,ráda bych se zeptala,jestli bych mohla užívat aloe berry nectar na arteriosklerózu a artritidu.Děkuji předem za odpověď .Helena.
7. Duben 2008 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza, email : (anonym)
Určitě mohla, ale jsou ještě lepší doplňky na arteriosklerozu a artiditu. Aloe Berry Nectar je ideální potravina a protože obsahuje vitamin C a hlavně brusinky, kde je Pycnogenol, tak velmi pomáhá řešit problémy s urologickými cestami. Na uvedené problémy mohu doporučit odzkoušené skladby potravinových doplňků a také léčivé potraviny. Něco najdete také na www.aloe-gel.cz, ale můžete dotaz směřovat emailem
11. Duben 2008 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Minka (anonym)
Aloe berry nectar je na urologické a gynekologické problémy. Na arteriosklerózu je dobrý čistý aloe vera gel, Omega - znižuje cholesterol, na artritídu aloe Freedom, když tak napiš email.....
11. Duben 2008 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Někdy moc dávno v roce 2002 při založení této rubriky, zde byl první příspěvek: prosím o radu, koupila jsem si přípravek Aloe berry nectar a jsem s ním velice spokojena. Mé zdravotní potíže se zažíváním zdá se ustupují. Piji tento přípravek každý den cca 0,5 dcl. Celkově se cítím dobře. Chci se vás zeptat, jak často (kolikrát do roka)lze tento přípravek používat. Děkuji. Protože je to skvělá potravina, tak je dobré ji používá při chronických problémech stále. To znamená ráno hned po probuzení 25 ml a večer těsně před spaním zase 25 ml. To je taková udržovací terapie, půl deci denně. je to i taková "šetřící" terapie, protože litr vydrží na 20 dnů.A je to skvělá potravina. Pokud je ale nějaký zdravotní problém a to jak tělesný nebo psychický, tak je tato dávka nízká. Pokud pijeme pravidelně, tak při problému je dobré zvýšení na 2 x denně 0,5 deci a při větším problému 4x denně 0,5 deci, nebo 2 x denně po deci. Taková razance je dobrá na asi 5 dnů a potom na dalších deset dní doladujeme denní dávkou po deci. Pak se zase vratíme k obvyklému šetřicímu dávkování. Mnohé dávkování jak aloe vera tak potravinových doplňku najdete na webu www.aloe-gel.cz Pokud pravidelně jsme nezařadili aloe vera do stravy, pak očista je vhodná 2 x ročně, nejlépe na jaře a na podzim.
23. Duben 2008 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
dobrý den,ráda bych se zeptala,zda mohou Aloe berry nectar užívat i malé děti.Mám 11-ti měsíční holčičku,která se narodila s extrofií moč.měchýře,má za sebou několik náročných operací,ileostomii a protože hrozilo selhání ledvin má vyvedeny ureterostomie.I přes veškerou péči má v močových cestách v podstatě trvale infekci.Vím,že brusinky jsou výborné na močové cesty,ale pro takhle malé děti mnoho přípravků neexistuje. Díky za odpověď Hana
1. Květen 2008 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Ahojky,chtěla bych prosím vědět,zda může můj 16-ti měsíční syn užívat některý z přípravků aloe na posílení imunity,pač bych mu chtěla zkusit nějak pomoci,nyní od začátku roku už bere druhá antibiotika,má angínu,což mi připadá že není až tak v pořádku..Nikde jsem se ale nedočetla zda takto malé děti některý z přípravků užívat mohou a případně jakým způsobem a jak dlouho...Děkuji za odpověď!!Pááá Helena
2. Květen 2008 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Pro paní Hanu a paní Helenu, můžu Vás uklidnit, že několika týdnním dětem lze podávat Aloe Vera gel a také Aloe Berry Nectrar. Legistativa v zemích EU nařizuje pro léky a potravinové doplňky "určeno pro dětí od 3 let". Co ale těm dětem do tří let budou podávat ? Vše jen na zvláštní doporučení lékaře ? Na webu www.aloe-gel.cz najdete kontakt a pošlu Vám několik zkušenosti i se způsoby jak to malým dětem podávat. Paní Heleno, je dobře že se braníte, protože neuvážené podávání antibiotik přinese v budoucnu velké zdravotní problémy.Doporučují knihu jak se nesprávným používáním antibiotik ruší jejich léčivá moc. Kniha má název Antibiotický paradox, vydalo nakladetelství Academia 2007, originál vyšel v roce 2002. Knihu napsal známý Bostonský lékař Stuart B. Levy, M.D.
2. Květen 2008 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza, email : (anonym)
Víte o tom, že Aloe Berry Nectar obsahuje brusinky kde je silný antioxydant Pycnogenol ? Ten obsah není velký, ale funguje to na urologické cesty skvěle. Ta kombinace je dobrá na problémy s ledvinami i při diabetu. Také snižuje hodnoty kyseliny močové v krvi. Velmi dobrá kombinace je a Aloe Blossom Herbal Tea, kterého je dobré denně vypít 1,5 litru. Aloe berry Nectar je základním prostředkem při zánětech močových cest a pohlavních orgánů.
29. Květen 2008 - 23:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Naší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu. Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za
16. Listopad 2008 - 23:40

Stránky

Přidat komentář