6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Alkoholový klystýr z technického lihu

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Linuxový Otaku (anonym)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je nějakým způsobem zdraví nebezpečný alkoholový klystýr z technického lihu. Předpokládejme, že technický líh je naředěn vodou tak, aby měl 10% alkoholu, tedy jako běžné víno, a pomocí klystýru je do střev vpraveno asi 3/4 litru této tekutiny. Alkoholový klystýr se prý praktikuje s vínem, ale protože ve střevech nejsou chuťové buňky, nabízí se otázka, jestli by nebylo možné použít technický líh, který není zatížen spotřební daní. Technický líh obsahuje především denatonium benzoát a dalš aromatické uhlovodíky, který ho mají učinit nepitelným. Jak tyto látky ale budou reagovat, dostanou-li se do střev - mohou způsobit nějaké problémy, a nebo nikoliv? Také se naskýtá možnost použití bílého vína z krabice z tesca, to také vychází cenově velmi efektivně, byť pryč už jsou doby kdy krabice stále méně než dvacet korun. Jaký je tedy váš názor na bezpečnost alkoholového klystýru?
3. Leden 2013 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Chemik (anonym)
Nevím, o jaký "technický líh" se ti jedná, ale ten co prodávají v drogerii má asi 90% etanolu, zbytek je voda a denaturující přísady. Ty podle zákona musí výrobce v určitých časových intervalech obměňovat. Nejčastěji se používají aromatické uhlovodíky, pyridin, přiboudlina (směs vyšších alkoholů a kyselin, která zbývá po destilaci kvasného lihu). Pro lékařské a laboratorní účely se do lihu přidává nízkovroucí benzín. Věřím, že tvůj dotaz je míněn jako recese a že nehodláš spáchat tímto kuriózním způsobem sebevraždu.
11. Leden 2013 - 8:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Kutil Tim (anonym)
Dobrý den, chtěl bych se...Fantastický nápad-napusť si denaturák do střeva a pak si u konečníku zapal svíčku-budeš tak první čistě český kosmonaut:-)))
11. Leden 2013 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Na Moravu dorazili noví dva věrozvěstové, Metyl a Etyl a donesli Brailovo písmo!
11. Leden 2013 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
prakokot (anonym)
Dobrý den, chtěl bych se...1 litr vína je v pohodě, líh ti popálí sliznici http://www.imagefap.com/profile/prakokot_prakokot
24. Červenec 2015 - 11:48

Přidat komentář

Reklama

Reklama