9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

alkohol - legalny??? !!!!!

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Earl (anonym)
Môžete mi prosím niekto vysvetliť ako sa mohlo stať, že je alkohol legálny???
1. Říjen 2011 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
a proč by nebyl
2. Říjen 2011 - 19:26
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Veškeré pokusy zavést prohibici, ať již v USA ve 20. letech, nebo na počátku vlády Gorbačova v Sovětském svazu, ztroskotaly. Návíc tím stát přichází o obrovské prachy v podobě spotřební daně.
2. Říjen 2011 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
as (anonym)
abraka dabra
23. Říjen 2012 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Tim (anonym)
Protože alkohol je nástroj k udržování společnosti a je po zbraních nejvýnosnějším obchodem. Tak jako ekonomika je vždy spojena s politikou tak se třeba stalo, že od roku 1703 se po válce o španělské dědictví přestala dovážet vína z Francie a Španělska do Anglie,začla se zas dovážet z Portugalska za nezvykle nízkých cel a protože se kazilo tak je zašli fortifikovat tvrdou vinou pálenkou o 70% alkoholu. Zajímavé jak se udrželo v Anglii dodnes a ty rodiny co vlastní vinice v oblasti Douro je vlastní dodnes. Takže obchod a politika se vzájemně doplňují a alkohol je kvetoucí obchodní odvětví dodnes.
12. Červenec 2018 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Tim (anonym)
Samozřejmě že s pitím se nadělá víc než si zaslouží. Je to silně nadhodnocený a návykový způsob zábavy,která by měla být určena pouze na zvláštní příležitosti a pro dospělé a za odměnu po jejich práci. To jak se dnes užívá ve většině společnosti je samozřejmě chybné. Nechat běhat adolscenty po ulicích a parcích s flaškou...
12. Červenec 2018 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Tim (anonym)
V Paříži se např. experimentuje se zákazem kouření v některých parcích,naopak v jiném parku je v jednom místě povolena nudy pláž. Ožralství a nezřízení pití a pohoršování pod jeho vlivem na veřejností by samozřejmě bylo vhodné upravit.
12. Červenec 2018 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Starka (anonym)
Je to zatím metla společnosti východní Evropy. Represivní a autoritářské státy východní Evropy se vyznačují vysokou spotřebou laciného a tvrdého alkoholu na hlavu. Naopak státy jako USA už upustili od kouření a pouze s ním obchodují v zahraničí. Totéž ještě čeká v budoucnosti v současnosti naprosto neregulovaný a podporovaný trh s alkoholem ve východní Evropě a v ČR. Je to metla celého národa,vzniká zde generace alkoholu a ginové uličky. Praha se stala destinací rozlučkových pitek britů se svobodou a přijíždějí již opití letadyly Easy Jet do Prahy a řádí zde jak utržení ze řetězu,jakoby Praha byl noční klun a zábavní alkoholový park plný putyk a jedna velká ožírací vykřičená čtvrť bordelů a striptýzových barů. Jestli s tím Krnáčováa zejména Praha ODS Černochová statostka Prahy 2 kam Václavák patří a Starosta Prahy 1 nic neudělá tak se odstěhuji do Nové Guineje!
12. Červenec 2018 - 13:06

Přidat komentář

Reklama

Reklama