14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Alkohol-komu dělá dobře?

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Milan Macháček (anonym)
Všichni tvrdí jak jim alkohol škodí a pije se zběsile.Je to běs,je to běs.Prosím o pozitivní zážitky.
27. Březen 2014 - 2:20
Obrázek uživatele Návštěvník
gin (anonym)
Chlast dělá dobře každýmu, jinak by lidi nechlastali. Blbě je z něj až druhej den.
10. Duben 2014 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Mě, v mírných dávkách po celý den. Né se opít. Nakopne mě to a "jedu" (né autem). Ráno mi špatně nikdy není. Kocovina je z mírné "otravy" tj nárazové ožrání večer a pak ta "ouvej" rána.
10. Duben 2014 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
To už mám za sebou, dávno. (ty ožíračky večer)
10. Duben 2014 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
laco (anonym)
nie je nad dobre sa poriadne opiť, len potom sa prebudím pomočený...
10. Duben 2014 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
gin (anonym)
Teď frčí kokain.Já už mladej nejsem, tak se koks učit nebudu, plně si vystačím s chlastem.
10. Duben 2014 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jsem (anonym)
baba středního věku, zájem o mně ještě je, ale doma ne. Dospělí synové, manžel, já dělám servis, občas hromosvod špatných nálad, ale nenechám se totálně ponižovat nebo zotročovat. Nicméně jsem zklamaná a osamělá. Mohu mít milence, ale zatím jsem do toho nešla, zábrany jsou. Abych nebyla v depce, popíjím a všechno jde snáz. Nikdy neřídím po alkoholu, to si nedám ani lok vína. Ale pak, když už jsem doma odpoledne a makám zas kolem domácnosti, piju víno. Pomáhá mi to, necítím takovou vnitřní prázdnotu. Tvrá to už roky a nic se němění, nikdo, krom rodiny, to neví a rodina mně neřeší-rodinou tady myslím syny a manžela. Toho jen zajímá, aby to nelezlo do peněz a já nepila třeba tulamorku-ale tvrdý nepiju. Nikdy mi není druhý den zle, neznám bolení hlavy nebo žaludek jak se říká na vodě. Naučila jsem se prostě pít a mám záklopku. Litr vína na mně nikdo nepozná a jen tak už zvládám. Nepokládám se za notorického alkoholika, ale lehčí forma alkoholismu to je. Nejsem závislá. Když mi seberou víno a měsíc ho nedostanu, nebudu mít problém. Mohu žít bez alkoholu stále ještě i trvale, nepiju proti, že musím, ale proto, že chci-a to je rozdíl. Když do toho spadnu, je to vzhledem k mému věku už tak nějak jedno. Malér by to byl ve dvaceti nebo třiceti, kdy na člověka čekají úkoly a život sám. já jsem děti vychovala a odmakala třicet let. Prostě neznám jediný mini příznak absťáku, když deset, dvacet dní nedám decku-na rozdíl od mého svatého ideálního manžela, který dělá přednášky o závislosti pro mé uši čas od času, udělá třicet cigaret denně a bez nich se mu po dvou hodinách klepou ruce a je nesnesitelný. taky nikoho neotravuju jako mně mně v autě, když jedem ve dvou, kde kouří jednu za druhou a mně se zvedá žaludek a slzí oči. Hulí i doma a smrdí to-říct mu cokoli nelze, nepřijme to. Nesnáším smrad z cigaret, nesnáším opilé lidi. Lidi, co umí pít a nikdo to na nich nepozná a neobtěžují, ti mi nevadí. patřím k nim a nikdo to o mně neví.
10. Duben 2014 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Baba (anonym)
když píšu, že tak zvládám-s vínkem, tak to není přesné, zvládala bych jistě i bez něj, na dovolené s manželem se nepije, to jsme na suchu a mně to nevadí, ale je rozdíl zvládat a zvládat, bez vína bych zvládala smutná, s ním v pohodě.
10. Duben 2014 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie68 (anonym)
když píšu, že tak...Moje milá babo, má to úplně stejně, jako ty. Ca 7 let. Z těch samých důvodů, které zmiňuješ. Opilou mě nikdy nikdo neuvidí. Napsala jsi to přesně. Lépe bych to nedovedla.
10. Duben 2014 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
taky piju ale mám strašný stavy závidím vám že vám neni tak pak na umření jako mně...mně už ale víno nepomáhá jsem ho přepitá
11. Duben 2014 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
mnoho ? (anonym)
Štamprlička po ránu je l?k , deci nebo 2 červenýho taky a jedno dobrý pivo taky prospívá , bohužel jen jednou denně !
11. Duben 2014 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
míro (anonym)
ja jsu nalitej pořád,žena odemne odešla a vubec mi nechybí, aspon mi do toho nekecá
11. Duben 2014 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Nechutný Lenisl (anonym)
Měěěěěěěěěěěěěěěěěě, chutná
11. Duben 2014 - 16:11

Přidat komentář

Reklama

Reklama