8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Alibismus prakt.lékařů

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Po skoro roční PN po IM zadní stěny,jsem pro celkovou slabost a bolesti poprosil svého PL,aby mi neukončoval PN a požádal OSSZ o prodloužení PN.Výmluvou,že je to moc papírování,i přes stanovisko kardiologa,PN ukončil.Přesně za 20.dnů jsem skončil na urgentním příjmu kardiocentra a podroben už třetímu zákroku angioplastiky se zavedením stentu.Všechna čest kardiologům a zdr.personálu za jejich péči.Jaké bylo ale mé překvapení,když jsem si ve své zdrav.dokumentaci po otevření mým PL přečetl,že pacient SÁM požádal o ukončení PN!!!Zdůrazněno červeným zvýrazňovačem!Proboha,on snad počítal s nejhorším,i s možností soudní dohry v případě exitusu!Má reakce se na tento jeho ALIBISMUS zúžil na konstatování,že si snad spletl profesi...PO upozornění na tuto skutečnost mi v kardiocentru dali kartu k přijetí na toto odd.i bez doporučení mého PL.Je toto jednání PL v přímé souvislosti s vývojem ve společnosti,nebo jeho příslušností k modré straně,nebo jen momentální selhání,co si o tom myslíte vy?
17. Listopad 2008 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Tony, Ty hlavně riskuješ, že pokud zdejší diskuzi objeví jeden místní diskutér z lékařského stavu, tak Tě rozcupuje svými urážkami a znevěrohodní Tvé údaje. Nemyslím si, že je korektní sem tahat nějakou modrou barvu, buď je doktor hajzl nebo není, bez ohledu na stranickou příslušnost. Mně zkurvili děcko lékaři, kteří byli buď komunisti nebo z takové rodiny pocházeli, či měli dostatek prachů na namazání vstupních dveří na lékařskou fakultu. Takže si nevybereš.
17. Listopad 2008 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Co jiného než změnit praktika? Bohužel tato situace jen nahrává tomu, aby se pacienti dožadovali nahlížení do dokumentace (to z mnoha důvodů také není ideální).Každopádně zde byste mohl uvažovat i o stížnosti u ČLK na postup Vašeho praktika (nebo, pokud na to máte žaludek, i soudní spor). Reverz je totiž platný jen pokud ho podepíšete, nebo pokud dva svědci potvrdí podpisem, že jste odmítal podepsat reverz. Teď, když o tom tak přemýšlím, tak bych Vám vřele doporučil předat případ ČLK, protože to, co Váš praktik provedl není alibizmus, to je už na hraně trestného činu; každopádně jde o hrubě non lege artis postup a váš PL by měl nést za svoji hrubou chybu - a zde nejde o omluvitelnou nedbalost, ale o úmyslné zanedbání přímo ohrožující Váš život - plnou odpovědnost. Mezi námi, pokud píšete o skutečném lékaři (tak nějak doufám, že ne, protože tohle je skutečné svinstvo), pak je to prase.Kontakt na Českou lékařskou komoru naleznete na www.lkcr.czMimochodem, Tome, moje osobní zkušenost je, že mezi kolegy, kteří nijak netají svoji "modrou krev", je větší podíl těch horších, než mezi těmi, kteří nemají potřebu nijak ventilovat své politické názory ;)
17. Listopad 2008 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
zdravotní sestr (anonym)
Souhlasím s Formolem.Bohužel,podobných "prasat"funguje více :=((.Jen "kauzy"jsou jiné.Lidé se nesmějí bát hájit své zájmy,pokud jsou v právu.To,že má někdo titul lékaře,ještě neznamená,že je Bůh.
18. Listopad 2008 - 5:30
Obrázek uživatele Návštěvník
dena (anonym)
Tony, toto se děje a je třeba těm dotorům /prasatům/ v tom zabránit. Nenechte to jen tak a stěžujte si na ČLK. Jsem taky nemocná a k lékařům chodím velmi často a můžu říct, že zkušenosti, jaké mám, jsou zarážející. Buď o vás jako o pacienta není zájem, odmítání vyšetření, protože je drahé, léhař vás poslouchá napůl ucha, bagatelizuje vaše potíže, a někteří vám připadají, žě čekají, co jim dáte. to: Formol- Mmáte pravdu, buď je doktor prase, nebo ne, ale to, co se děje ve zdravotnictví, jednání lékařů, zákony, atd, je důsledek vládnutí našich politiků, což se projevuje na na prácia celkovém postoji k pacientovi.
23. Listopad 2008 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Díky za vaše názory na múj příspěvek do diskuze,co ale zaráží, je konkrétní návrh v Julínkově zákonech,že si budeme muset stěžovat na svého PL svému PL lékaři,v případě odvolání pak prostřednictvím opět toho samého PL!!!Reakce v tisku samotného předsedy ČLK k těmto nesmyslům byla velmi ,řekl bych,až ostrá.Je tedy zřejmé,že i velké většině členů LK jsou podobné praktiky vyřizování oprávněných stížností proti mysli.
9. Prosinec 2008 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
dena (anonym)
Zdravotnictví u nás se v kravskou řiť obrací. Jeden velký bordel, který ještě více ubližuje nemocným, starým a postiženým lidem, jakoby je ti nahoře, chteli nechat systématicky ,,vychcípat,, Ať se stydí. Však na ně dojde řada, vždyť na každou s.vini se vaří voda.....
9. Prosinec 2008 - 21:18

Přidat komentář