76 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Alergie na sperma?????

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Daniela (anonym)
Prosím kohokoli o radu či svůj příspěvek k tomuto tématu. Žiju s přítelem s kterým si po všem stránkách rozumíme, i co se sexu týče. Jen jedna věc mě trápí. Ve chvíli, kdy do mě ajakuluje...strašně mě to pálí a mám bolesti ještě nějakou dobu po styku. Můžu být alergická na jeho sperma???..v případě, že ano, jak se něco takového léčí???...je vůbec nějaké řešení??? :-/...začínám být zoufalá, obzvlášť teď, kdy začínáme oba uvažovat o miminku.
9. Leden 2003 - 13:01
Daniela (anonym)
PROSÍM SETKAL UŽ SE NĚKDO S NĚČÍM PODOBNÝM???????
10. Leden 2003 - 8:41
TOm (anonym)
Ve spermatu se nachazi vice latek. Vase priznaky mohou ale nemusi byt zpusobeny alergii na jednu z nich, tedy i alergii na spermie. I pokud by vase telo vytvarelo protilatky proti spermiim, nemusi to automaticky znamenat nemoznost otehotnet. Jenom u 25% neplodných zen byly zjisteny tyto protilatky. Pokud by vsak tato situace nastala, da se s uspechem lecit. Asi bych Vam doporucil vyvarovat se kontaktu s antigenem - spermatem. {pouzivat kondom, atd.}podivejte se na tuto stranku:http://www.zdrava-rodina.cz/med/med0500/med0500_32.htmlBylo by asi nejlepsi poradit se s lekarem gynekolog nebo imunolog. Dva odkazy najdete dole na té stránce. Preji hodne stesti.
11. Leden 2003 - 16:30
Doktorka (anonym)
Článek Alergie na sperma - viz. http://www.doktorka.cz/run/redsys/sex/r-art.asp?id=1363
13. Leden 2003 - 0:42
Daniela (anonym)
Moc Vám děkuju za Vaše příspěvky. Jen mě zneklidňuje fakt, že se mi tohle stává jen se svým současným partnerem. Nebyl jediný a proto vím, že tato reakce nastává jen po styku s ním. V jednom z Vámi doporučených článků se psalo, že pokud se potvrdí alergie..není řešením v žádném případě změna partnera, protože látka na kterou se může alergická reakce projevit obsahuje každé sperma. U mě tomu tak není...myslíte si, že i v mém případě se může jednat o alergii???
13. Leden 2003 - 15:29
Petr (anonym)
Ano jistě, na partnera.
14. Leden 2003 - 20:18
L (anonym)
Podle meho nazoru to muze byt sperma partnera ovlivneno tim, co ji. Muj byvaly pritel pil, kouril, snedl kde co a kdyz se jeho sperma dostalo na mou kuzi, pokazde jsem mela vyrazku. Jeho sperma melo velmi vyraznou az ostrou chut. Muj soucasny partner nekouri, nepije, ji hodne ovoce, zeleniny a vyrazku jsem s nim nikdy nemela. I na chuti je znat, ze je jemnejsi. Takze osobne si myslim, ze se nejedna o alerigii na sperma.
23. Říjen 2003 - 7:25
Sunny (anonym)
Zajímalo by mne. Asi mam alergii na partnerovo sperma. Vzdy po soulozi, kdyz ze mne sperma vyteka, tak mne to pali, ale ne uvnitr, jen venku v oblasti stydkych pysku. Po otreni asi do 5 - 10 min paleni konci. Da se to nejak lecit, mate s tim nekdo zkusenost? Je zde souvislost s tim, ze bychom pak s partnerem nemohli mit deti? Dekuji za kazdy nazor.
31. Říjen 2004 - 22:00
Kitty (anonym)
Ráda bych uvedla, že mám naprosto stejný problém, když se do mě (jakýkoliv) partner udělá, téměř (ale ne vždy) mě pak pálí a to tak silně, že se musím jít hned umýtINTIM gelem a pak do pul hoďky je to dobry. Taky mám chápavého partnera, takže to řešíme prostě tím, že mi ejakuluje na bříško nebo prsa..
19. Červenec 2005 - 1:07
none (anonym)
Ahoj, mám stejný problém jaký tady popisujete. Vždy po styku mě pálí okolí poševního vchodu a mívám oteklé stydké pysky. Pálení sice ustane ale poševní vchod je pár dní rozbolavělý... Dá se to nějak léčit?Může mi někdo nějak poradit?
27. Březen 2006 - 14:26
katka (anonym)
se svym pritelem jsme spolu zatim jen kratce, milovali jsme se dejme tomu...co ja vim :) osmkrat :) Ale ted se nam neco stalo - pritel ejakuloval na moje brisko - jako vzdycky a po chvili jsem uplne straslive na tom miste zrudla, nic nesvedilo, jen strasne zcervenalo a trvalo nekolik hodin, nez to zmizelo. Cim by to mohlo byt? Jedine co me napada je, ze pritel pil pat hodin pred stykem mleko (mam na nej alergii), ale copak by se laktoza dostala do sperma tak rychle..?
15. Duben 2006 - 11:45
martina (anonym)
mne se stalo neco podobneho kdyz jedl pritel orechy... mam na ne silnou alergii.
15. Duben 2006 - 12:24
katka (anonym)
a nevite jak je to s tou casovou prodlevou? A taky...ciste teoreticky - neco sni, dostane se to do spermatu..a pak to samo od sebe za nejakou dobu vyprcha? Nebo...jak to je? :)
16. Duben 2006 - 14:45
katka (anonym)
?
22. Duben 2006 - 10:42
Victoria (anonym)
Četla jsem, že se můžeš nechat očkovat nějakou vakcínou z jeho spermatu. Anebo používat kondom a vůbec se vyhýbat jakémukoliv kontaktu.
22. Duben 2006 - 13:01
Hanka (anonym)
me se stalo,ze se pritel cpal vecer melounem,snedl ho poradnou davku a asi po 3hodinach po jidle jsme se milovali a jeho sperma vonelo a i chutnalo po melounu:-))
22. Duben 2006 - 13:25
Patrik (anonym)
Tak ať si nasadí prezervativ a je po problému,pokud není sobec,rád to pro tebe udělá
23. Duben 2006 - 13:27
Jana (anonym)
Mám úplně stejný problém a taky se mi to stalo jen s jedním jediným partnerem.
24. Listopad 2006 - 19:55
tana (anonym)
Zrejme jsem na to take alergicka- vzdy pri ejakulaci do me me zacne hrozne palit v pochve...-a to vzdy jen se svym partnerem-s jinymi se mi to nestava..co se da delat???doktor mi to zrejme neveri protoze na to nic nerikal
28. Listopad 2006 - 18:46
Lena (anonym)
Tak pouzijte prezervativ, jen muze byt problem s otehotnenim, prtz tve telo ty smermie muze znicit... Jestli te to pali proste pokazde, muze to byt alergie. Doktor je nejaky divny, ale bohuzel s tim nic nenadela:-(
29. Listopad 2006 - 9:11
tana (anonym)
delame to tak ze se do me neudela.. ale stejne me to trapi-kdyby treba existovali nejaky prasky proti te alrgii
29. Listopad 2006 - 10:26
Návštěvník (anonym)
To je dobrý tano: "...a to vždy jen se svým partnerem - s jinými se mi to nestává...". Kde běžně šlapeš?
29. Listopad 2006 - 10:59
Lena (anonym)
Vyhned se alergii tak, ze se vyhnes tomu, co ji zpusobuje. Prasek na to nezabere... smaze jedine priznaky az po alergii. Ja jsem alergik a beru prasky pravidelne a stejne mam tento problem taky i s praskama na alergie. Proste nam zbyva jedine kondom a o mimcu s partnerem neuvazujeme, tak to zatim neresim... ale stve me to samozrejme taky.
29. Listopad 2006 - 14:51
tana (anonym)
ja vim no-ale ja to blby muset pouzivat kondom se svym stalym partneerem:-(.chapete-je to otrava s tim kazi to tu hezkou atmosferu-ze se to musi nasadit a nemuzem to delat prirozene ..a k tomu kdo mi psal kde bezne slapu-tak blbecku sem asi myslela ze u drivejsich partneru se mi to nestavalo!!!
30. Listopad 2006 - 12:57
Návštěvník (anonym)
Blbeček jsi ty, tano, ještě k tomu i s pohlavními nemocemi.
30. Listopad 2006 - 13:39
Návštěvník (anonym)
nenapsala sem ze mam pohl. nemoc ale alergii na sperma, a navic pohlavni nemoc je nemoc stejna jako kazda jina a nechapu proc lezes do diskuze kdyz jediny co napises je nejaka kravina co s tematem vubec nesouvisi, asi ti to dela dobre uraze ostatni lidi, ze?.. To je presne znak slabocha...a vic uz ti nenapisu, takze si klidne muzes udelat dobre a urazet a nadavat-ale stejne to nebude nikoho zajimat
30. Listopad 2006 - 14:01
Lenka (anonym)
Jasně Táňo, tak už víš, že zbývá jedině ten kondom... :-( Tak buď se s tím smíříte nebo zbývá změnit partnera... Já jsem zatím s tím svým pořád a jestli se rozejdeme, tak kvůli tomuto asi ne...Ale otrava to je, to je pravda.
30. Listopad 2006 - 16:50
tana (anonym)
jasne, nikdy by e nenapadlo zmenit kvuli tomu partnera zvlast kdyz vim ze ten ktereho mam chci mit uz naporad, lepsiho chlapa bych nenasla..no jo nemuzu mit hold vsechno no:-)...
30. Listopad 2006 - 23:02
tana (anonym)
jasne..nikdy bych nezmenila partnera kvuli tomuhle i kdyz i sex je deesne dulezitej tak sou pro me jiny veci dulezitejsi a urcite bych nezmenila toho svyho-je to ten nej.chlap na svete:-)..no jo nemuzu mit vsecko:-))..
30. Listopad 2006 - 23:04
tana (anonym)
jasne..nikdy bych nezmenila partnera kvuli tomuhle i kdyz i sex je deesne dulezitej tak sou pro me jiny veci dulezitejsi a urcite bych nezmenila toho svyho-je to ten nej.chlap na svete:-)..no jo nemuzu mit vsecko:-))..
30. Listopad 2006 - 23:04

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama