23 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Alergie na potraviny

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Marie (anonym)
Dobrý den,mám malý problém.Za posledních půl roku jsem zjistila, že mi vadí kafe,kapucino,latte a tak. Pak mám poslední dobou problémy s trávením a vadí mi mléko a jogurty - ne však kefír. Po jahodách a hroznovém vínu se osypu. Nevím, co mám dělat,mám změnit vyživu?
1. Září 2005 - 10:28
JANA DADAKOVA (anonym)
Paní Marie,problémy žaludeční vám zklidní bylinné čaje a chybí vám vitamín b a osypání je věc druhá, která patří k nemoci alergie.Zabývám se zdravou výživou a přírodními vit.=pokud budete chtít řešit napište mi.J.D.
1. Září 2005 - 16:41
katka (anonym)
ja zase nedavno zjistila, ze muj organismus neni schopen stravit orechy..
1. Září 2005 - 17:40
Marie (anonym)
Dobrý den, zjistila jsem, že mám alergii na některé potraviny, jako na kafe, kapucino, mléko, jogurty, jahody, hroznové víno ... Co s tím? Jak to specifikovat? Mám tyto potraviny, jako třeba mléko, jogurt a kafe něším nahradit? Nemám s tím zkušenost, prosím, poraďte mi. Děkuji
2. Září 2005 - 14:44
Marie (anonym)
Dobrý den, děkuji za odpověď. Již jsem s tím byla u lékaře a dostala jsem zatím na 10 dní léky na průchodnost žlučníkových šťáv, tak uvidíme, zda pomohou. Bylinkové čaje piji a řekla bych, že hodně. Jinak dík za radu s tím vitamínem B, asi mi opravdu chybí. V 15ti letech jsem užívala Pyridoxin, který byl právě na tyto problémy s akné, myslím, že si jej zakoupím. Také jsem už přišla na to, že je dobré mít pravidelný teplý oběd a co se týče toho kafe a mléka - tak jsem zašla do zdravé výživy, koupila vitakávu a sušenou sojovou smetanu, zatím mi to nevadí ... Spíš jsem si myslela,jestli nemám alergii na lepek nebo tak něco, když mi vadí mléko a jogurty ...
5. Září 2005 - 10:39
Marie (anonym)
Dobrý den Katko, tak s ořechy mám také problém, a už jsem si na to zvykla. Miluju totiž lískové ořechy a buráky. Ale musím se krotit. Když jsem snědla větší množství, tak mi bylo špatně :o(
5. Září 2005 - 10:42
Hanka (anonym)
Marie,berte svou alergii vážně.Tělo tak reaguje ne náhodou.Mám skvělé zkušenosti s paní Dadákovou,která vám už odpovídala.Mohu vřele doporučit!
10. Listopad 2005 - 8:46
Romča (anonym)
Ja kdyz snim jidlo, kde by mohla byt jen stopa orechu (coz je temer ve vsem) mam anafylakticky sok. Takze jkdyz je po potravine snedene jen ve velkem mnozstvi spatne, alergie to neni, ale nesnasenlivost.
16. Červen 2006 - 8:44
Leona (anonym)
Nevite nekdo, kde se v Praze daji udelat spolehlive testy, na ktere potraviny jsem alergicka. Sama to nedokazu vypozorovat. Stalo se mi to dvakrat po jidle v restauraci, pokazde jinde a jedla jsem neco jineho. Cela jsem otekla a cele telo priserne svedelo. Po antihistaminovem prasku to preslo.
16. Červen 2006 - 21:43
monika (anonym)
mě dělali testy na potraviny na gastroenterologii. Pro Marii- jasná alergie na laktózu. Mám ji taky.
16. Červen 2006 - 23:19
Lenka (anonym)
Muze to byt jen nesnasenlivost melka, ne primo alergie na laktozu, je to rozdil... Testy na potraviny se delaji, normalne na alergologii, ale jsou stejne nepresne, slouzi az k tomu, kdyz ma clovek vazne podezreni na urcitou potravinu. Musi se to proste zjistit dietou, s postupnym zarazovanim ruznych veci. Delala jsem to stejne, je to tezky, ale ted vim, cemu se vyhnout!
17. Červen 2006 - 8:50
makrelka (anonym)
Dobrý den, v poslední době jsem si všimla, že po konzumaci jídla s tropickým ovocem a rajčat mě svědí celé tělo a naskáká mi jakoby červená husí kůže - popřípadě malé flíčky- ale ty moc ne. Vždy předtím jsem jedla tvaroh s ananasem, nebo jogurt s tropickým ovocem, červeným pomerančem nebo rajčatový salát. Svědění se dostaví asi do 10-15 minut. Myslíte si že to může být alergie?
22. Březen 2007 - 19:55
Návštěvník (anonym)
makrelko, 100%
23. Březen 2007 - 0:30
Terina (anonym)
Dobrý den, před 2 lety mi byla diagnostikována alergie na mléko a lepek. Alergolog mi udelal znovu rozbor z krve na alergie a pry lepek je zcela v poradku a muzu ho zase jist. Tak nevim, jestli je mozne, aby alergie na lepek zcela zmizela. Zacala jsem jist potraviny s lepkem a trochu mam problemy, co jsem mela predtim - skrabani v krku a slabouckou rymu. Tak nevim, jestli muzu opravdu lepek jist.
18. Červen 2007 - 13:40
Monika 2 (anonym)
Potřebovala byc udělat testy , na jake potraviny jsme alergicka...nevite, kdo by mi je v praze mohl udelat? Chodim na alergologii, ale paní doktorka muj problem uzavira, ze jde o dedicny atopicky ekzem, mam ho ale teprv dva roky
24. Červenec 2007 - 13:52
Mína (anonym)
ahoj, objevila se mi asi alergie po nejakem ostrem jidle - v prubehu cca 2 tydnu postupne: zarudle svedici flicky, ktere se zmenily v rude plochy, vzdy obcas vyskakujici a mizici, paleni kolem kloubu, bolest kloubu, paleni oci, bolest zad.. myslite, ze je vse alergicka reakce? diky za odpovedi.
11. Červen 2008 - 19:44
Jana (anonym)
To asi ne, spíš to vypadá na klíště nëbo něco jiného. jdi k doktorovi. U alergie bolesti kloubů ani zad nejsou.
12. Červen 2008 - 13:14
Návštěvník (anonym)
POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ. Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života. Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste. Nabízíme: * vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu, * dlouhodobé zkušenosti, * individuální přístup a konzultaci s lékařem, * účinné preparáty (na rozdíl od
11. Listopad 2008 - 8:52
oldřich (anonym)
ahoj chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s alergii na ptraviny kombinace mléko bílek rajčata a papryka???? no je toho víc ale tohle je nejhorší........ cokoli , co jíst něké stranky forum atd. prostě všechno dík ......... o.java@seznam.cz
12. Říjen 2009 - 21:59
jenis (anonym)
vice pribehu na www.tojesila.cz
14. Říjen 2009 - 11:30
megi (anonym)
no alergie na jidlo je a taky se projevuje bolestí kloubu
25. Březen 2010 - 19:03
Martina (anonym)
Je to tu mrtvé už pět let, ale potvrzují předchozí, také mě bolí klouby. Mám INTOLERANCI na potraviny, u lékařů vám to snad ani nezjistí. Vše jsem si vysledovala sama. Když nemáte klasickou alergii, tak se s vámi nikdo z Dr. nebaví. Mám dotaz: MÁTE NĚKDO I ATOPICKÝ EKZÉM ČI RŮŽOVKU NA OBLIČEJI, což způsobuje i reakce na HISTAMIN? Já už 3.rok a ničím se toho nemůžu zbavit. Dietu držím.
28. Únor 2015 - 15:00

Přidat komentář

Reklama

Reklama