0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

alergie v oku

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Miki (anonym)
Zdravím,jsem alergikem na roztoče. Nejvíce se mi alergie projevuje snad v očích. Oči mám ve vnějších koutcích uplně krvavé, rozšířené cévy, mepříjemný pocit v oku..atd. Mám kapky Spersallerg, pomohou trochu, a to jen tak na hodinu. Nemáte někdo zkušenosti s něčím učinným ? Něco jako kápnete ráno a funguje to do večera..? Potom bych se Vás chtěl obecně zeptat na alergie, čím proti nim bojujete, akupunktura...atp ? A poslední dotaz..na internetu jsem nalezl přístroje, které by údajně měly ničit choroboplodné zárodky.., roztoče atd..Máte někdo s tímto nějakou zkušenost ? Díky moc za rady a Váš čas.
3. Červenec 2008 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Ruby (anonym)
Zdravím též, řadím se do skupiny alergiků, kterým nepomáhá snad nic. Nejsem sice alergik na roztoče, ale na pyly, takže sezónní:), ale o to je to všechno horší. S očima mám neustálý problém, taktéž mi byl tento rok předepsán Spersallerg. Mohu však zodpovědně říci, že jeho účinnost je značně omezená. Hodina účinnosti v tvém případě je luxus, u mne ani nezabere. Po pravdě řečeno se mi již nechce chodit na alergologii a otravovat je i sebe samu, proto užívám doma vše, co je momentálně k dispozici:)Absolutně netuším, zda se mohou některé léky kombinovat, ale já potřebuji fungovat. A v zoufalství udělá člověk cokoliv. Nikdo ani netuší, jak se raduji z toho, že venku bouří a chystá se déšť a z toho, že teploty konečně klesnou dolů a bude nachvíli lépe. Co se týče kapek do očí, pamatuji si, že kapky emadine byly super, otázkou je, zda jsou volně prodejné. Pak jsem zkoušela Sanarin, ale to je opravdu pro silné povahy, neb oči štípou ještě půl hodiny po nakapání.Někdy si též kapu i umělé slzy, určitě mají též pozitivní efekt, zvláště když jsou již oči značně podrážděné. Každý večer, když jsu spát , se děsím, jak asi budu ráno zase vypadat- oteklý obličej, zalepená očička, kdy úzkými škvírkami sotva vidím na cestu na záchod, ošklivý hnisavý výtok......:(Přeji hodně zdaru.
3. Červenec 2008 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
miki (anonym)
to Ruby:no popravdě, už ta Vaše první věta "řadím se do skupiny alergiků, kterým nepomáhá snad nic" mi vehnala optimismus takříkajíc do žil :D Já momentálně asi pouvažuju o akupunktuře nebo nějake alternativni medicině. U mě se ta alergie nejvíc projevuje v očích, ty mám citlivé a denně 5x slýchám něco jako...ty máš dnes ale kocovinu, viď ? Už sem z toho na psychoterapeuta =)Ty oči musím nějak pořešit. Taky přeju hodne zdaru..
5. Červenec 2008 - 11:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Ruby (anonym)
Těší mne, že alespoň někomu pomáhá slyšet, že je na tom podobně:)Ještě donedávna jsem měla pocit, že jsem snad jediná na světě, která má takové obtíže:(Vzhledem k tomu, že jsem před 3 roky na tom byla stále dobře, neb moje krevní výsledky vypovídly o hodnotě IgG pouze 2.stupeň, mám velké obavy, jak to bude vypadat až dosáhnu konečné hranice 6. Akupunkturu nezavrhuji, ale mám ji též za sebou. Výsledky nepřinesly žádné zlepšení, a to se pan doktor se mnou pěkně nadřel:)Výkony jsem měla zdarma, neboť pokud by byly hrazené určitě bych do toho nešla. Také jsem prošla již i homeopatií, zde bych si však troufla poznamenat, že je to jen tahání peněz z lidí. Poté, co mi nic nezabralo, jsem vděčná, že existuje něco jako klasická medicína, která přináší alespoň dočasnou úlevu. Co takhle vakcinace? Bránila jsem dlouhou dobu...Dnes jsem dospěla do stádia, kdy na podzim jdu do toho:)Kdyby to zabralo jen o malou trošičku, budu šťastná:)Neboť, kdo nezažil, nikdy nepochopí...
5. Červenec 2008 - 21:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Helča (anonym)
Nej víc nám zabral allergocrom v jednom balení jsou kapky do očí a spray do nosu. Stačí denně 2-3 použít. Již několik let to požívám a předepisuje mi to oční lékař.
23. Červenec 2008 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ahojky! Mám stejný problém! Jsem alergička a astmatička! Letošní rok - co se alergie týče - byl pro mě (a je!) tím nejhorším rokem v mém životě!!! Oči mě štípou každý den, mám je krvavé (musela jsem kvůli nim přestat nosit kontaktní čočky), v nose mě strašně svědí, dusím se! Užívám: tablety ZODAC (většinou 2x denně), sprej (inhalátor) SYMBICORT, při potížích BUVENTOL, kapky do očí ALERGO-COMOD (docela mi pomáhají!), spreje do nosu (ALERGODILL, FLIXONASE). Už jsem ve svém pokoji musela úplně odstranit záclonu, teď mám v plánu odstranit i koberec a plyšáky, jelikož se každý den dusím víc a víc ... Prosím, poraďte, jak se zbavit tak silné alergie nebo ji alespoň nějak zmírnit! Děkuji moc! (PS: Chci dodat, že jsem alergická na VŠECHNO: prach, rozotče, trávu, seno, pyly, rozkvetlé stromy i na větší část kosmetiky!) Díky!
5. Listopad 2008 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
POMŮŽEME VÁM UDĚLAT NĚCO PODSTATNÉHO PRO SVÉ ZDRAVÍ.Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají považovány za neléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a zlepšení úrovně homeostázy.Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.Nabízíme:* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,* dlouhodobé zkušenosti,* individuální přístup a konzultaci s lékařem,* účinné preparáty (na rozdíl od
8. Listopad 2008 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ.Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života.Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.Nabízíme:* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,* dlouhodobé zkušenosti,* individuální přístup a konzultaci s lékařem,* účinné preparáty (na rozdíl od
11. Listopad 2008 - 8:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Zdarec,jasně že mám problém,v poslední době mě trápí zatím nezjištěná alergie.Jde o otok očí,který se mě udělá,ne každý den,mírně mě oči zrudnou a nepuchnou oční víčka.Nejprve jsem myslel že alergie způsobuje kontakt se psem nebo kočkou,ale později jsem variantu zamítl protože se mi otok uděl i když jsem v kontaktu ani poblíž žádného zvířete nebyl.Z potravin si myslim že to nebude,poněvadž jím podobné jídla a otok se mi udělá jen někdy,ale většinou až ráno.Trávy to taky nejsou,alergie se ozývá i v zimně,nic kloudného mě nenapadá..v dětství jsem byl alergický na srst,ale pozdější testy ukázaly opak..Nevim o co jde,víte-li radu napište,díík
14. Leden 2010 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Alergie není příčina nemoci ,ale důsledek.Naprostá většina alergických reakcí organizmu, stejně jako ekzémy, má příčinu v kyselinami zaneseném a zahleněném organizmu a zaneseném tlustém střevě.Odstranit toto zanesení, není zase tak složité, ale moderní medicína se tím vůbec nezatěžuje, neřeší příčiny problému a naopak velice důkladně zkoumá důsledky celého problému. Pacient tím získává mylný pocit, že je o něj pečováno a složitými rozbory se zjišťuje, na co všechno je daný člověk alergický.Prášky,kapky,mastičky nic neřeší důležitá je změna jídeníčku s vyloučením cukru,mouky,mléčných výrobků,živočišných tuků a soli.A dále očista celého organizmu hlavně tlustého střeva a srovnání pH moče na správné hodnoty stejně jako udržovat perfektní trávení a pravidelnou stolici.Chce to ale pevnou vůli a taky to zabere nějaký čas,ale většina lidí nemá ten čas a vůli něco měnit už vůbec ne a tak budou raději trpět.
7. Červenec 2011 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Lidičky, chci se zeptat, dá se giganto-papilární konjunktivitida vyléčit?Začnu takhle: 5 let vkuse jsem nosila kontaktní čočky (měsíční), které mi seděly. Po 5ti letech dennodenního nošení mi čočky v očích začaly "vadit", měla jsem oči suché, podrážděné, cítila jsem "cizí tělísko" v očích, oči mi červenaly, musela jsem čočky vytahovat. Pak jsem zkusila jiné čočky, bylo to to samé, pak ještě další čočky, opět následovala ta "nesnášenlivost". Vypěstovala jsem si citlivé oči, které nic nesnesou, musela jsem se i úplně přestat líčit, nesnesu žádnou tužku na oči, stíny, řasenku, ale ani odličovače, prostě NIC!!! Nosím už jen brýle, čočky už vůbec nemohu, naposledy jsem je měla v oku sotva hodinu, pak to bylo peklo, musela jsem je ihned vytáhnout a oči mě ještě 2 dny poté "bolely", řezaly, měla jsem je suché, hrůza! Ktomu mám i syndrom suchého oka, oční lékařka mi děla test na slzný film - tvorba slz NULOVÁ. Dennodenně kapu několikrát za den oční kapky (OPTIVE, střídám s OFTAGEL). Vadí mi ty hodně citlivé oči, tak se chci zeptat, jestli máte někdo podobný problém a jak se dá GPC léčit, odstranit. Oční lékařka tvrdí, že mám vevnitř ve víčkách nějakou "alergii", optometristka tvrdí, že mám silnou GPC (giganto-papilární konjunktivitidu) v kombinaci se snydromem suchého oka. Prosím, poraďte mi něco, co mám dělat! Oči mě dennodenně pálí, štípou, řežou, občas mě bolí i hlava, ráno od sebe nemůžu oči ani odlepit. Oční lékaři (byla jsem u 2) mi dali jen kapky OPTIVE, OFTAGEL a kapky na alergii ALERGO-COMOD. Nic víc! Děkuji! Taky nemohu trávit dlouhou dobu u počítače (možná i díky němu tohleto mám). Děkuji za rady!!!
25. Září 2011 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Lidičky, chci se zeptat, dá...Narazila jsem náhodou na Váš příspěvek a musím říct, že je to úplně jakobych to psala já, mám naprosto stejné problémy, už asi rok...začlo to nesnášením čoček, záněty a nakonec už oči ani nelíčím, nic na ně nedávám, raději se jich ani nedotýkám. Kapu několik kapek jako Opatanol, Alergocomod, umělé slzy během dne. Pomáhá to chvilkově, ale neléči. Doktoři mi nijak nepomáhají, neví co. Vyřešila jste nakonec své problémy?
5. Únor 2014 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
25-ka (anonym)
ja používam len od fokusu čočky a ponajnovšom tie na mesiac a možu byt aj na noc.čočky air optix aqua multifocal (sú silikonové takže super nanašanie ale aj vyberanie)a knim roztok solocare aqua. som spokojna a hlavne vidim:-)som alergicka ale dam si kapky pak čočoky a vporiadu takze zatial nemam ziaden problem a ani ma nic nereze alebo tak nejak.
20. Únor 2014 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
dealerko (anonym)
Taky jsem měla jednu dobu...Ocutein jsou předražené, platila jsem kolem 180 Kč. A navíc úplně na hovno, v oku pálí a řežou a moje oční říkala, že je z tohoto důvodu nikomu NEDOPORUČUJE.
9. Leden 2015 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Lidičky, chci se zeptat, dá...I já mám naprosto totožné problémy. Jak jste na tom nyní?
1. Únor 2015 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Káča (anonym)
No, pokud je to alergická reakce, tak ale musíte brát kapky na alergii. Dobré jsou třeba ty od allergodilu...https://www.lekarna.cz/allergodil-ocni-kapky-ophgttsol1x6ml0-05-1/
10. Červenec 2017 - 20:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Michelle (anonym)
A to poznám jak? :( Děkuji za radu...
18. Srpen 2017 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Lola (anonym)
No, nejlepší je zajít k doktorovi. Ten tě otestuje na všechny látky, na které bych mohla mít alergii...
19. Září 2017 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Slováková Blažena (anonym)
Mám problém. Koupila jsem si vynikající mandlový olej GLO na bolest kolenou,které mě moc bolí a olej mi neskutečně pomáhá. Vzhledem k tomu,že mě tráúí i bolest rukou,tak jsem si večer olejem namazala klouby na rukách.Ale neuvědomila jsem si,že to nesmí přijít na oči.A stalo se. V noci jsem si přetřela oči ,aniž jsem ti to uvědomila a je zle.Nevím co mám dělat. Oči červené jako rak a strašně mě svědí. Je nějaká pomoc?Dělá mi dobře studená voda,ale pořád u vodovodu nemohu stát. Prosím,poraďte! Nevím si rady. Mockrát děkuji Slováková
24. Listopad 2022 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mám problém. Koupila jsem si
Buď zajet na pohotovost nebo oči vykapat třeba borovou vodou a nechat být a doufat, že zítra bude lépe. Čím víc je vymýváte, tím víc jsou podrážděné.
24. Listopad 2022 - 20:06

Přidat komentář