6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Alergie na komáry

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Poslední dobou, když mě štípně komár, tak se mi v místě štípnutí objeví zarudlý flek, který dosahuje velikosti 12 cm a více, je to horké, svědí to, často to i bolí a je to velmi nepříjemné. Jedná se o alergii na komáry? Máte s tím někdo zkušenosti? Dá se toho zbavit bez léků? Jednou jsem s tím byla u lékaře a myslím, že diagnostikoval zánětlivou alergickou reakci a dostala jsem antibiotika. To bych je ale musela brát několik měsíců v roce, ve kterých se vyskytují komáři.
3. Červenec 2013 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Sam (anonym)
měli jsme podobný problém, ale jen místně. nakonec se ukázalo, že toto způsobují komáři v místě, kde předtím hnojili pole. ˇ5ešili jsme to všemožnými odpuzovači - repelenty, náramky, nalepovací náplasti atd
10. Červenec 2013 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Lola (anonym)
Pěkný den, dnes jsem si byla v lékárně vyzvednut nějaké léky a měli tam upoutávku na repelent v tabletkách, je to tento: https://www.rosenpharma.cz/produkty/kolageny-a-ostatni-doplnky-stravy/doplnky-stravy/b-komplex-repelent Zaujalo mě to, že už bych sebe ani dědi nemusela skříkat tím smradlavým sprejem...Jako já to vydržím, ale děckám se to moc nelíbí...Máte s ním zkušenosti?
10. Červenec 2017 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Pěkný den, dnes jsem si...Že béčka pomáhají proti komárům je známá věc. podobně bude fungovat i B-komplex nebo Pangamin.
11. Červenec 2017 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
doxina (anonym)
Ahoj, taky jsem dlouhou dobu hrozně trpěla na alergické reakce po komářím kousnutí. Pak jsem začala nepřetržitě nosit repelentní náramky z https://armik.cz/repelentni-naramek-bugslock-zeleny/ a komáři o mě tak nějak přestali mít zájem.
14. Únor 2019 - 16:11

Přidat komentář