7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Alergia na vlastnú prácu svalov

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lucia (anonym)
Dobrý večer, viem, že to znie ""odveci"" :o) ako alergia na prácu. Už rok mám ve?mi slabé, unavené a ubolené svaly a mávam teploty 37-37,3. Mám 29 rokov, predtým som mala dosť záujmov a odrazu sa mi začali stávať tieto čudné reakcie na tele, ale postupne som konečne zistila, ako fungujem: - pri väčšej fyzickej námahe, čo je už u mňa 15 minút chôdze, nákup - začiatok slzenia očí, ich sčervenanie a vo vnútri krátke biele kúsočky a svrbenie a pálenie tváre. Po 4 dňoch ničnerobenia to prejde, len mi trošku slzia oči a tečie prisvitný riedky sopel. - Po cca 2 hodinovej obyčajnej záťaži-nákupy, vybavovanie v meste,chôdza, keď už fakt nevládzem chodiť a nejako sa došmatlem domov, tak mám na druhý deň hnačku. A ostatné pod?a mňa alergické prejavy: opuch a horúca pokožka na tvári, opuch len pier, ochuchy pod a nad očami Všetky krvné testy mám OK, vysoký mám len myoglobín s za sebou CT-brucha, kolonoskopiu, RTG dutín. Neviete mi náhodou poradiť, čo by to mohlo byť?
5. Březen 2008 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Chlamidie
19. Září 2008 - 0:42
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
myastenia gravis
5. Říjen 2008 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
I VÁM POMŮŽEME UDĚLAT NĚCO PODSTATNÉHO PRO VAŠE ZDRAVÍ. Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života. Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste. Nabízíme: * vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu, * dlouhodobé zkušenosti, * individuální přístup a konzultaci s lékařem, * účinné preparáty (na rozdíl od
11. Listopad 2008 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Václava Lukešov (anonym)
Už 2roky se potýkám s nějakým podobně zatím nenazvaným problémem
9. Leden 2011 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Měl jsem podobné problémy a na Oberonu mi našli v těle moc toxinů, které se při pohybu uvolnily a bylo mi moc zle. Taky mi zlikvidovali ebvirus a chlamidie. Po měsíci se cítím už dobře, moc mi to pomohlo.
26. Duben 2016 - 17:37

Přidat komentář