32 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ale teď už opravdu zhubnu!

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
klasická ženská (anonym)
Vždycky jsem zkoušela nějaké diety, ale jedině se mi osvědčily koktejly.. Naučila jsme se jejich pomocí jíst méně. Teď jsem po 2 letech od všecho zase v takové fázi, že se necítím tak, jak bychchtěla 174cm na 69kg. A ke všemu mé chvilkové diety nezvládám jelikož je to začarovaný kru, kdy když nevidím úspěch opět se najím... Jo jasně trochu psychárna.. ale co si budem povídat... ženy... dietářky :) Ode zítra plánuji 14 dnů jíst ovoce a zeleninu, pít jen vodu... a vysadit mé milované kafe. Prvních sedm dní na jablkách a příští týden zelenina. Nic víc.. Výsledky sdělím... a následné pokračování též... :)
19. Listopad 2010 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
ty klasická ženská - tak 14 dní je docela málo, pokud jíš nyní " rozmanitě" tělo ti bude nějakou dobu stávkovat a formou abstáků-závratí se dožadovat jedů /cukr,maso.../pokud to nemyslíš vážně, raději ani nezačínej, nezvládneš to, po najetí na tzv. vitariánství se hubne velmi postupně, ale zato jistě, osobně jsem´měla 5 měsíců 17 kg dole,ale k jedům se už nehodlám vrátit. Max. můžeš zařadit do jídelníčku a to nejlépe po 3 měsících striktiního dodržování vitariánství, uvaření si 1x za den - brambory, zeleninu (vše v páře) rýži natural. Najed si na vitarian.cz, snad pochopíš. K ovoci a zelenině patří také semínka, zrníčka-klíčení..... Hodně štěstí a trpělivosti, ale osobně ti moc nadějí nedávám.
20. Listopad 2010 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Teď před vánocemi neblbněte s dietou.
20. Listopad 2010 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Podle americkéh (anonym)
ty klasická ženská - tak...zhubne dlouhodobě asi 30% chlapů a 15% žen. Přestože hromada lidí zírala na MUDr. Kateřinu, která radila opravdu dobře, tak si z toho vezme něco málokdo. Zákusků a chipsů se nevzdají a rybičky a vařená či čerstvá zeleninka jim nejede. 4 roky jsem koukal na svou přítelkyni-tlustoprdku, která mi neustále slibovala, že zhubne a místo toho 12 kg přibrala. Zase jsem vyslechl oblíbené výmluvy na "štítnou žlázu". Dal jsem si tu práci, že jsem došel za její doktorkou a ta mi řekla, že její porucha není tak těžká, aby jí nedovolovala zhubnout. Naopak sama jí několikrát zdůrazňovala, že musí zhubnout. Je prý podle ní nedisciplinovaná. Tak mne to přestalo bavit a momentálně má další obezličku, proč tloustnout. Stresové hormony po rozchodu s partnerem. Paní doktorka mne ujistila že jen 0,5% žen má tak vážnou chorobu štítné žlázy, že jim to nedovolí zhubnout.
21. Listopad 2010 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Adriena (anonym)
Já mám 164/69 a taky s tím bojuju a do vánoc by se hodilo něco shodit. Ale tedy takovou dietu - jen ovoce a zelenina - to bych nikdy nedržela. Měla bych hlad ...chce to opravdu omezit ty brambůrky a necpat se večer, dát si třeba zeleninový salát se sýrem mozarella ... něco lehkého. Jednostrannou dietu nikdy. A to už mám zkušenosti s hubnutím - nejvíc jsem teda měla 76 a nejmíň po hubnutí 59 - ale to už je taky 10 let ....
21. Listopad 2010 - 9:13
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
vitariánství není dieta, je to plnohodnotná strava vyživující tělo, nevede k obžerství, k tloustnutí a tělo nemusí vynakládat zbytečnou energii na trávení. Hlad při tomto způsobu stravování není, si představte, že slonovi stačí jeho potrava taky a ten má sakra tělo. Ale chce to něco vědět, něco zkusit a ne tu házet omezený názory typu, stačí omezit brambůrky.... cha cha cha
30. Listopad 2010 - 0:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Tak já se připojím,protože jsem se vyžrala na strašných 80kg při výšce 165cm.Tak to je katastrofa a začínám teď hned. Ne nic drastického,ale hodně omezím nebo se i pokusím vypustit pečivo. Jednou jsem to zkoušela a kilča šla fakt dolů.Taky jsem si to dlouho udržela.Chci zhubnout 10kg.Tak kdo se přidá?
10. Prosinec 2010 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Adriena (anonym)
Vlastně -jezte si co chcete. Ovšem s paklíkem brambůrek ... cha cha
10. Prosinec 2010 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Taky názor.
10. Prosinec 2010 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Adriena (anonym)
Myslím to dobře. omezit pečivo je potřeba - aspoň večer je vynechat - a ty brambůrky jsou bomba... symozřejmě kdyby někdo od oběda snědl jen ty brambůrky, taky zhubne. Sama mám teď 70 a potřebovala bych tak 4 kg dolů. Dělám si večer ty saláty, váha je stabilizovaná - prostě musím méně jíst. myslím že omezení sacharidů a těch nejvíce do očí bijících tuků je prospěšné.
10. Prosinec 2010 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Tak hlásím,že se dnes fakt držím přesně podle plánu. Pečivo nebylo a já se cítím docela fit.Jedla jsem za den pouze lehký oběd,dva jogurty a ovoce a zeleninu.No,snad to vydržím.)) Koukám,že se nikdo nepřidal.
11. Prosinec 2010 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Adrieno (anonym)
Já vím,že jsi to myslela dobře.já naštěstí na brambůrkách neulítávám,tak tohle jde mimo mě.Vůbec nejsem ani na sladké,spíš jsem masová a jogurtová.Taky jsem ještě nedávno měla váhu jako ty,ale jak se člověk nehlídá,tak to dopadne jako u mě. Hned je 10kg navrch.))Napiš jaké si děláš ty saláty aspoň nějakou inspiraci,,,měj se Saša
11. Prosinec 2010 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Asi si tu píšu sama ze sebou,ale je to jedno. Prostě jsem už kilčo zhubla a cítím se fakt dobře. POKRAČUJI!!!
12. Prosinec 2010 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Já mám 164/69 a taky s tím...ahoj jsem poradce na výživu pokud bys měla zájem zodpovím vše na romanitta@seznam.cz
7. Únor 2011 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Dobrý den, mě osobně pomohl Emulips Slim od OKG. Zhubla jsem 11kg a jsem opravdu spokojená. Kamarádka je vyškolená specialistka v téhle firmě a poradila mi právě Emulips Slim. Pokud by jste o něj měli zájem, tak si napište na ruprechtova.k@gmail.com . Nakupuje za velkoobchodní ceny, tak bychom se na ceně určitě domluvili. Na internetu je za 1300kč.
3. Srpen 2011 - 1:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Sašo, jestli sem chodíš, napiš jak si dopadla.
3. Srpen 2011 - 7:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Mám kamarádku, která ve svých 41 letech je hubená jako lunt a přitom se cpe vším možným bez jakéhokoliv omezování. Takže o jídle to není, spíš hrají roli dědičné dispozice. A s tím emulipsem běžte do řiti.
3. Srpen 2011 - 7:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Petře, takovým lidem říkám s úsměvem "hubené mršky" a závidím... Máš recht, emulips je na hubnutí pořádná blbost. Kdo po něm zhubnul, zhubnul by i bez něj protože nežral:-)
3. Srpen 2011 - 7:20
Obrázek uživatele matul
matul
Ahoj všem Pokud se rozhodnete udělat něco se svojí váhou,bylo by dobré nechat si proměřit tělesnou stavbu.Pak zjistíte,kolik máte v těle svalů,tuků,vody,rychlost metabolismu,jakou máte kondici. Jestli máte zájem,pracuji ve wellness centru v Liberci. Rozebereme stravovací návyky,pitný režim,zdravotní stav atd. Pošlete sms ve tvaru-kondice Liberec- na tel.:776188541,nebo se ozvěte na e-mail matulik.r@seznam.cz
3. Srpen 2011 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
matulíku, (anonym)
a kolik za to chceš?
3. Srpen 2011 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
ferda (anonym)
No kolik, ty vydřiduchu? A máš odborné vzdělání, nebo sis jen načetl brožurku?
3. Srpen 2011 - 20:01
Obrázek uživatele matul
matul
a kolik za to chceš?Změření tělěsné stavby+konzultace,která trvá cca 1,5hod stojí 199,-,oproti běžné ceně 500,-. Co se týče odborného vzdělání.spolupracuji s lidmi,kteří se těmto problémům věnují přes 18 let a mají tudiž velké zkušenosti a letitou praxi,dále navštěvuji odborná školení.Ano,mám přečteno i hodně brožurek a článků.Člověk se musí stále něco učit. Jenom jsem nabídl pomoc při problému s tělesnou váhou.Je už na každém,jestli toho využije.
4. Srpen 2011 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Sandra (anonym)
Natule,je to od tebe fakt šlechetné. Já bych potřebovala poradit zadara,ale to ty nemáš v ceníku,že?Nu což,musíme si vystačit sami. Stejně bys nám řeko jen to,co už všichni dávno víme.NEŽRAT!!!!
5. Srpen 2011 - 21:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Ente (anonym)
Natule,je to od tebe fakt...No, to je bezva rada...
11. Červen 2017 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Eduard Nud (anonym)
Celý život... No vidíte. Už začátek je špatně. Celý život ne, ale od té doby, co jsem rozum bral... Zase chyba. Já ho nenabral doteď. Zkrátka co pamatuji, trápil jsem se obezitou. Kromě období po vojně do Dobřan. Ale teď už se zase tak netrápím. Ne, že bych spadl, tak akorát na podlaze na mokrém, ale proto, že už mi to tolik nevadí. Zjistil jsem, že sestřičkám se třeba ve sprše líbím i tak. No. No! A z vlastní zkušenosti u některých z nich jsem pochopil, že když to není moc, může to být svým způsobem i pěkné. Ale rozepisovat se nebudu, vůči dámám jsem diskrétní.
16. Listopad 2017 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdravý jídelníč (anonym)
Jak správně jíst? Tak nejdříve se musí specifikovat, zda jde o člověka, který je ještě školou povinný a ten by měl věc řešit sportem a ne omezováním v jídle.Upravit stravování,pokud jí nezdravě ve fastfůdech,jí příliš nezdravých věcí a zas málo zdravých, ve špatnou dobu snídá,nebo nesnídá vůbec, či večeří příliš pozdě a tučně.To všechno záleží. Je nesmysl nejíst naplno,když ještě tělo roste a to je klidně možné i po 18tém roce i do výšky,teda kostru,takže nedostatek živin,by mohl tělo poškodit stavebně,třeba na síle kostí a kvalitě kloubů. Pro dospělé bych vůbec nemluvil o nějakém hubnutí,ale o zdravější stravě a nešel bych po nějakých výsledcích více než jeden kg za měsíc,to není málo.Protože třeba obezní člověk,muž,s váhou 100kg má sice 33% tělesného tuku,ale normální je ne nula tuku,ale u muže asi 20 procent tělesného tuku,takže stačí zhubnout asi 13kg tuku,ten není stoprocentní,ale má v sobě i vodu. Přitom,nejde jen o zhubnutí,ale o to změnit své tělo na jiný druh stejně vybalancované energetické bilance příjem/výdej,nejde o to hubnout a hubnout a pak nevědět jak si udržet danou váhu. Hubnout asi jedno procento své váhy za měsíc je snadno dosažitelné zapracováním pravidle zdravé skladby jídla,upravením porcí na normál,zařazením stravování se lehce a v pravidelnou dobu,ráno v 8 a večer tak v 18h a zařazením pohybové aktivity tak 50 min třikrát týdně a plus plavání tak jednou ,dvakrát týdně taky 50 min čistého času plavání.
25. Listopad 2017 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Eduard Nud (anonym)
Hlavně to chce mít dobrou náladu a tělo si s tím poradí už samo. Žádné propocené tričko ani složité mudrování nepomohou.
27. Prosinec 2017 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Jde zhubnout rychle, zdravě a bez jojo efektu? Nechci žádnou drastickou dietu, pití koktejlů a podobně. Jen hledám něco, co by mi pomohlo víc spalovat a celkově nakopnout metabolismus?
17. Duben 2019 - 7:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Odpověď na Jde zhubnout rychle, zdravě a
Zdravá strava, cvičení plus mořské řasy - třeba Kelp na podporu štítné žlázy.
17. Duben 2019 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Ella (anonym)
Tak to ti doporučuju vyzkoušet Super Slimkomplex. Jsou to tablety myslím přesně podle toho, co hledáš. Není to žádná chemie. Jen ovocné a zeleninové výtažky.
19. Duben 2019 - 8:07

Stránky

Přidat komentář