5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Aký je váš názor?

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Anjika (anonym)
Človek, závislý od drog (či už teraz alebo v minulosti) považuje každého kto mu chce pomôcť a každého, kto mu povie, že ho má rád, za svojho nepriate?a? Jedná sa totiž o jedného môjho bývalého žiaka, ktorého som stretla na konci mája po 9tich rokoch. Ten mi povedal, že sedel v base za drogy, ale vraj mu to pomohlo. a tiež mi povedal, že som opeknela - uznávam, že to je pravda. Ale hovoria sa také veci človeku pri stretnutí po dlhom čase? A ešte k tomu nadriadenému, keďže som bola jeho triedna? Preto mám obavy, či ten chlapec v tom stále nelieta.
30. Červenec 2008 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ni tak to mas tezky..asi chtel byt slusnej ne?
1. Září 2008 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Človek, závislý od drog...Milá Anjiko, doba, kdy jsi toho mladého muže měla příležitost aspoň do jisté míry - ruku v ruce s jinými - výchovně spoluformovat, ta doba už je nenávratně pryč. Proto bych se tím již nyní, být tebou, vůbec nezabýval.
28. Únor 2015 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
STAGE 5 (anonym)
Zdravím, ve spojitosti s příspěvkem Anjiky bych ráda všem, kteří řešíte otázky a potíže spojené s užíváním drog, nabídla služby Kontaktního a poradenského centra závislostí STAGE 5 v Praze. Naše centrum poskytuje služby jak uživatelům návykových látek, tak i rodině a blízkým osobám uživatelů. Pokud vás něco z oblasti drog zajímá, neváhejte se na nás obrátit. Můžete přijít na osobní konzultaci, napsat nám na náš facebook či e-mail nebo můžete využít naši poradenskou linku: 605 319 926. Služby poskytujeme anonymně a zdarma. Více informací o organizaci Progressive o. p. s. se dozvíte na webovkách: http://www.progressive-os.cz/.Za STAGE 5 Bc. Hana Koutková, DiS.Kontaktní a poradenské centrum STAGE 5, o. p. s. ProgressiveKontaktní adresa: Mahenova 4, 150 00 Praha 5Email: stage5@progressive-os.czhttp://www.progressive-os.cz/https://www.facebook.com/os.Progressivehttps://www.facebook.com/kcstage5/
9. Duben 2018 - 12:54

Přidat komentář

Reklama

Reklama