8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Aktinická keratóza

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Alma (anonym)
Dobrý den, vloni jsem si nechala chirurgicky odstranit drobné ložisko aktinické keratózy v obličeji. Obávám se, že se mi začíná tvořit na jiném místě tváře další. Když to tak půjde dál, budu za pár let samá jizva, navíc vím, že neléčená AK se může časem zvrhnout v něco nebezpečnějšího. Neznáte někdo jiný způsob, jak se AK zbavit, než vyříznutí - třeba nějaká mast apod.? Podotýkám, že už několik let se cíleně nesluním, bohužel však zřejmě v podobě zmíněného kožního defektu sklízím následky ""hříchů mládí"" - je mi přes 40 a před 20 lety se tvrdilo, že opalování je zdravé, tak jsem se chovala ""zdravě""...
6. Únor 2008 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladislav (anonym)
Paní Almo informujte se v lékárně nebo u svého lékaře na ( Aldara 5% krém )je to přímo na AK,ale stopjí asi 1500kč.Nebo zadejte na Google ( keratoza )a tam o tom máte spoustu čtení.Tak Vám přeju mnoho úspěchů v léčbě. 24 77200 Olomouc.
6. Duben 2008 - 0:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
I VÁM POMŮŽEME UDĚLAT NĚCO PODSTATNÉHO PRO VAŠE ZDRAVÍ. Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života. Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste. Nabízíme: * vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu, * dlouhodobé zkušenosti, * individuální přístup a konzultaci s lékařem, * účinné preparáty (na rozdíl od
11. Listopad 2008 - 8:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Včera mi lékařka řekla, že hnědý flíček na nose je keratoza. Nemáte někdo zkušenosti s jeho odstraněním.
27. Květen 2009 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Dobrý den.Je mi 44 let. Mám na čele aktinickou keratózu a jakmile bude méně slunečno (pracuji venku), začnu s léčbou krémem Aldara. Kožní doktorka mě k tomu neřekla víc než je uvedeno na příbalovém letáčku. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji.
24. Září 2012 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Dobrý den,je mi 44 let. Mám na čele aktinickou keratózu a jakmile bude méně slunečno (pracuji venku), začnu s léčbou krémem Aldara. Kožní doktorka mě k tomu neřekla víc než je uvedeno na příbalovém letáčku. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji.
24. Září 2012 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Dobrý den, vloni jsem si...Dobrý den, mám aktinickou keratozu a jelikož se nikdy nesluním, tak usuzuji, že problém je v elektromagetickém poli, ve kterém žiji. Vyrážku mi během tří dnů stáhl aspirin (3x denně) a mazání současně Diprosalic (na předpis) s Kerasalem. Po odstranění všech amalgámových plomb a intenzivní detoxikaci pozoruji, že se mi zdravotní stav výrazně zlepšil.
5. Srpen 2015 - 20:38

Přidat komentář