3392 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Marian (anonym)
Vdaka za odpoved!! RSB poznam. Bola to prva vec, ktoru mi kozna predpisala este v 17tich (teraz mam 23). Viem, ze pomaha ale v mojom pripade to velky efekt nemalo. S tou stravou mas ale absolutnu pravdu!!!
15. Prosinec 2001 - 18:35
Michal (anonym)
Ono to pomaha co sa tyka vycistenia pleti. RSB je podla mna na to najlepsie. Ale samozrejme, ze musis zmenit aj stravovacie navyky atd. Ja som napriklad uplne vyradil maso (obcas si dam kuracie prsia) a mlieko+mliecne vyrobky (okrem bieleho jogurtu). A vyrazne mi to pomohlo. Potom samozrejme treba pit prhlavovy caj, brat zinok, pnagamin, betakaroten. Teraz sa chystam kupit E Trans, ale este vaham. Ak to nebude mat taky ucinok, ako slubuju, tak 4500 sk v... Velmi dolezita a myslim, ze najdolezitejsia je psychika. Myslim, ze keby si dokazal ovladat svoje podvedomie, tak sa vyliecis v tom momente. Ono sa to da, ale to je vela usilia a cviku.
16. Prosinec 2001 - 19:28
tomáš (anonym)
Uz je nechci, mam je jen na cele, malo se stane ze se udelaji jinde, pres noc se mi plet neskutecne zlepsi ! Kdybych tri dny spal, mam plet na titulni stranku nejakeho casopisu. V lete nemam nikdy ani nejmensi problemy a v zime bych nejradeji nevychazel na ulici :o). Zachrante me !!!
20. Prosinec 2001 - 10:08
Tomas (anonym)
Zavidim tem co nemaj ani jednoho bedara.Ja mam a nejvic me stve kdyz mam jit nekam do spolecnosti a on se mi udela malej a ja ho vymacknu a mam pres pujku xichtu jebaka!Dal bych vse co mam za to nemit bedary.
26. Prosinec 2001 - 18:06
Jenda (anonym)
Ty vo.e, to nic neni, já mam taky beďáry, ale je to úplná prkotina oproti ostatním problémům. Přeju ti, ať se toho brzo zbavíš, ale nedělej z toho vědu.Jenda.
27. Prosinec 2001 - 18:17
Iris (anonym)
Mám obrovského beďara na spánku a za chvílku mám důležité rande, co s tím?
31. Prosinec 2001 - 18:03
Káča (anonym)
Mám také problém s pletí.Teď mi hodně pomohl roztok Zineryt.Ale určitě by to chtělo poradit s lékaře,jelikož by bylo dobré objevit původ.Zda jde o dědičnost,infekci,nebo hormonální změny.Přeji všemúspěch!!!!!!!!!!!!
3. Leden 2002 - 21:33
David (anonym)
Trpim aknem jiz nekolik let. Po uhrech mi zustavaji viditelne doliky spise kratery. Prosim o vasi pomoc jak se toho zbavit abych mel plet hladkou jako driv.
4. Leden 2002 - 19:47
Jana (anonym)
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví,kde se dá sehnat kosmetika AOK nebo jiná přírodní kosmetika vhodná na akné. Normální mycí emulze či gely mi přesušují pleť, která je nepříjemně napjatá a šupinatí.
6. Leden 2002 - 13:13
Kika (anonym)
Ahojte lidičky,ja mám zas otázku, či má niekto skúsenosť so "skin scuberom".Moja pleť je v klude normálna,bez nejakých väčšich príznakov akné.Ale pri určitom dopade svetla na pleť, ako aj pri dotyku sú póriky uzavreté-taká krupička.Vedel by niekto poradiť čo s tým?Myslím že ide o nejakú poruchu mazotoku a následné upchanie pórov.Ďakujem za radu,inak tento chat je super-existujú ešte ludia, ktorí si dokážu pomôcť.Ahojte
7. Leden 2002 - 14:38
Reiko (anonym)
Pro všechny postižené:radil bych vám koupit si kuklu za 250kč,ušetříte a nikdo nepozná,že máte celej volezlej vobličej.For Tomas:ty se nauč psát ty demente
8. Leden 2002 - 21:07
Klára (anonym)
Díky za radu, doufám, že tu píšeš z vlastní zkušenosti, a nepaří se ti v létě v tý kukle obličej? Pokud ne obličej tak aspon mozek, je vidět, že jsi sám pěkný dement a hlavně asi pubertální blbeček, jo ty jsou nejlepší.
9. Leden 2002 - 17:22
Sona (anonym)
Taky doufám, že si dává na svůj "volezlej" obličej kuklu. Na takový idioti se totiž nedá koukat.
9. Leden 2002 - 17:48
Soňa (anonym)
Akné se dává do souvislosti se znečištěním tlustého střeva. Nejlepší je pročišťovat tlusté střevo pravidelnými klystýry. Přečtěte si debatu "klystýr, výplach střev" tam je o klystýrech vše. Velmi účinné jsou klystýry s vlastní urinou. Pak také doporučuju jíst hodně zeleniny, která čistí tlusté střevo. Je mi 22 let a akné se mi tvoří taktéž, zjistila jsem, že je to nejspíš tím, že mám zlozvyk sahat si často do obličeje a pupínky vymačkávat. Když se vám podaří nesahat si vůbec do obličeje, nepodpírat si hlavu rukou, pak se můžete i zbavit akné. Také je důležité pleť dobře čistit vhodnými prostředky, aby se nepřemašťovala. Je dobré dávat si pozor také při telefonování, na telefonním sluchátku je spousta bakterií, které se lehce přenesou na váš obličej při kontaktu se sluchátkem. Z toho všeho vyplývá: hygiena pleti a hygiena střev je to nejdůležitější! Také Vám doporučuju každé ráno vypít šálek kopřivového čaje a zaručeně po měsící bude pleť mnohem čistší!!! Tak to jsou moje rady, snad Vám pomohou!
10. Leden 2002 - 20:29
Iva Hédlová (anonym)
Ahoj všichni, kteří máte problémy s pletí. Podle mého názoru je vždy souvislost se znečištěním organismu a nevhodným stravováním. Ta pleť je pouze důsledek. Pokud nezměníte svůj životní styl, nevyčistíte organismus a nebudete se jinak stravovat, tak se nic podstatného nebude dít.
10. Leden 2002 - 21:33
Pavel (anonym)
Je možné užívat navzájem antibiotika Tetrachol a roztok Zinerit? Může dojít k ovlivnění jejich učinků? Na akné užívám Zinerit a jednu tabletu Tetracholu denně. Nejsem si jist, zda těch antibiotik neužívám až příliš. Díky za odpověd.
15. Leden 2002 - 19:13
Michal (anonym)
Vedel by mi niekto poradit, kde si mozem na Slovensku obiednat E-Trans?
17. Leden 2002 - 15:52
Petr (anonym)
Prosim Vas mohla byste mi doporucit nejaky opalovaci krem,ktery neucpava pory a nezhorsuje akne?Na jaky druh kremu se mam v lekarne zeptat?Chtel bych vam za vsechny podekovat,ze to pro nas delate,ze nam venujete sbuj volny cas!
19. Leden 2002 - 0:08
jarik (anonym)
moze mi niekto z vas napisat, co je to ta jarishova voda,a ci ju dostat kupit aj na slovansku. A co znamena RSB kazdy tu pise ze je to super.
20. Leden 2002 - 17:40
Šárka (anonym)
Mám velké problémy s pletí na obličeji. Před rokem jsem byla na operaci páteře a od té doby se mi začaly dělat na obličeji velké zarudlé zhnisané boláky. Chodila jsem na kožní odd. kde mi trochu pomohli - dávali mi Zineryt, laser, černou mast a také jsem nějakou dobu brala antibiotika. Ale boláky se mi dělají stále. Prosím poraďte mi co mám dělat, abych se těch zhnisaných boláků zbavila. Děkuji Vám za odpověď.
21. Leden 2002 - 20:00
Šárka (anonym)
Mám velké problémy s pletí na obličeji. Před rokem jsem byla na operaci páteře a od té doby se mi začaly dělat na obličeji velké zarudlé zhnisané boláky. Chodila jsem na kožní odd. kde mi trochu pomohli - dávali mi Zineryt, laser, černou mast a také jsem nějakou dobu brala antibiotika. Ale boláky se mi dělají stále. Prosím poraďte mi co mám dělat, abych se těch zhnisaných boláků zbavila. Děkuji Vám za odpověď.
21. Leden 2002 - 20:00
Tom (anonym)
chtěl bych se vás zeptat, jakého složení je jarischova voda. Díky
23. Leden 2002 - 19:16
Veronika (anonym)
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s léčebnou kosmetikou Sebium od firmy Bioderma. Snad by to mělo být dobré, ale nevím jestli do toho investovat. Poradíte někdo?
30. Leden 2002 - 21:11
Haxl (anonym)
Moje zkušenostiNejvětšího pokroku sem dosáhl, když jsem přestal používat vše chemické.Pleť si očišťuji čistou vodou(destilovaná voda z lékárny) a popřípadětea tree oilem. Také mi pomohl vhodné kombinování potravy(podle Fit proživot).
3. Únor 2002 - 12:25
Jana (anonym)
Mám dotaz.Může se mi používáním akne coloru plet zhoršit nebo je to spíš prospěšné.Mohu si ho dát na celý den nebo je jen pro příležitostné použití.Děkuji
4. Únor 2002 - 9:20
ANDREA (anonym)
Je mi přes 23let a stále mám na bradě černé tečky,jak bývají na nose.Když je vymáčknu,udělají se mi zase.Používám přes půl roku Dianu35,ale na tohle to žádnej vliv nemá.Jsou to malé hrbolky,ale je jich celkem dost.Nevím si už rady.co mám s tím dělat?Poradte.
6. Únor 2002 - 3:18
Doktorka (anonym)
Nejlepší zkušenosti mám s opalovacími oleji od AOK - nanášejí se po kapkách na vlhkou pokožku, velmi dobře se vstřebávají, neucpávají póry, ale ani pokožku nadměrně nevysušují a vydrží v kůži i po koupání. Bohužel v lékárnách tyto přípravky mají vyjímečně, spíš je seženete ve specializovaných prodejnách na přírodní kosmetiku, v kosmetických salonech nebo je můžete koupit na www.001shop.cz - viz. http://www.001shop.cz/Opalovaci-pripravky
7. Únor 2002 - 0:01
Doktorka (anonym)
Pro Šárku - hnisavé boláky často souvisí s špatnou funkcí střev a s narušenou střevní mikroflórou. V předchozích příspěvcích je již o tom napsáno velmi mnoho. Samozřejmě nejlepší je vždy osobní konzultace, pokud byste byla z Prahy můžete se obrátit na Studio Accent - tel. 22512851.
7. Únor 2002 - 0:06
Doktorka (anonym)
Akne color bych doporučovala pouze na místní použití pro korekci. Lepší než akne color byly krycí tyčinky od Lavery a přirodní makeupy od Lavery, bohužel v současné době je nikdo nedováží, takže se dají sehnat v Německu.
7. Únor 2002 - 0:08
Doktorka (anonym)
Vymačkáváním se póry postupně trvale rozšiřují a zpětně se zanášejí čím dál víc. Pro čistou pleť je důležitá čistota celéko těla, zejména střev - proto má na pleť vliv například hydrocolonterapie či domácí klystýry či pročištění střev juccou atd.. Dále má velký význam strava - viz. výše a pravidelná raní a večerní péče o pleť šetrnou čistě přírodní kosmetikou. Přes noc by se neměl nanášet žádný krém, protože právě přes noc probíhá vylučování nečistot a nánosem krému tento proces zastavíte. Ráno je důležité pleť umýt.Na černé tečky se mi z kosmetických přípravků nejvíce osvědčilo hloubkové čištění pomocí herbálních kuliček - viz. http://kosmetika.doktorka.cz/hloubkove-cisteni-pleti-bez/
7. Únor 2002 - 0:25

Stránky

Přidat komentář