Reklama

Akné - přičina bezlepková dieta

giriyoriaka (Po, 6. 5. 2019 - 09:05)

Prášky proti akné - http://tonzes.com/aknecz.htm Měl jsem na obličeji ošklivé vyrážky víc jak 15 let a teď jsou všechny pryč.

Haluzakfest (Čt, 19. 9. 2013 - 03:09)

Dobrý den,chtěla bych se...To vypadá na játra či ledviny, pokud bolí záda i vklidu tak bych nečekal a valil k doktorovi ale jen zistit jestli jsou ledviny játra v pořádku, hlavně od něj nekupovat léky a hlavně nechodit ke kožařce nejen doktor už mi stím chhytračil ( pomyslel jsem si cosi o prdeli ) ale já dobře znám doktorské způsoby jeden si vás přehazuje druhému všem je naprosto fuk váš zdravotní stav a jediné co je zajímá je váš finanční stav, pak si mohou trávit služební cesty u moře v luxuse z vašich peněz o kterém se vám ani nesní.. jooo farmafie se umí odvděčit dobrým prodejcům jejich šmečka..

Haluzakfest@sez (Čt, 19. 9. 2013 - 03:09)

Ví někdo co mi je a jaké jídlo jíst když mi celozrný žitný kváskový chléb, neuvěřitelně ulevil a na párdní zcela odstranil to něco co je vemě špatně, způsobuje mi to akné, divný nepříjemný pocit v břiše , horší trávení, neustálou únavu, a celkovou otupělost špatnou náladu. S největší pravděpodobností mám slabá játra. Nebo zná tyto příznaky někdo kdo by dovedl říct, jo to je typické pro..... a zbavíte se toho tak..... nebo musíte dělat to.... ten chleba nemá lepek tak to přisuzuji lepku jelikož jsem po mnoha jídlech pozoroval přímý vliv, tím jsem si jistý, jenomže to bylo takové nejasné, jednou mi totiž něco udělalo zle a jindy ne, také jsem se dočet o tom že lepek má špatný vliv i na periferní nervy což by potvrzovalo tu citlivost vždy večer nebo při vyčerpání trojklaný nerv je jakoby naběhlý pulzuje a je na lehounký dotek extrémně citlivý nebolí ale nepříjemně ho ucítím po celé hlavě ikdyž se sotva dotknu jeho části... každopádně mi to pátrání hledání a zišťování země zachvíli udělá specialistu na akné kdybyjste chtěli poradit mám celou řadu zaručených tipů které by vám měli pomoct ovšem dopředu říkám jen dočasně... teda vlastně může pomoci zcela ale pokud se stím stejně jako já perete delší dobu tak to bude dočasné, takový citron vymačkaný je okamžitou pomocí na pomačkaný obličej a červené fleky prostě poprvé mě to během pár minut na první pohled zcela uzdravilo pleť ale na druhý jen stáhlo pory a odstranilo fleky ale to fungovalo na poprvé, potom teatree olej taky dobrý, konopná mast ta funguje dlouhodobě ale né dokonale a jeto alespoň promě nepříjemné mít obličej umaštěný mastí.. co doporučuji všem co už jsou zoufalí s vypadají hrozně tak látka která zaručeně zabere a i na delší dobu je MMS ale upozorňuji opatrně není to sranda a hlavně je to opravdu na ty nejtěžší formy já sám se snažím toto užívat jen v nejhorším případě ono se stím totiž léčí nejen akné ale takřka všechno a opravdu to funguje. léčit stím ale vždy všechno a žít nezdravě to se na 99% vymstí

maria4711 (Ne, 20. 7. 2014 - 09:07)

Prášky proti akné - http://bit.ly/17NreuA
Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

lenka (Čt, 5. 2. 2009 - 14:02)

jestli náhodou nebude problém v tom, že když se u nás vaří bezlepkově, kuchařka má tendenci buď nahrazovat nebo šidit, což třba vede k podvýživě nebo nadužívání nečeho jiného, co může akné způsobovat. lepší je začít vařit úplně jinak a vybodnout se na náhražky

vladis (Út, 3. 2. 2009 - 21:02)

na všechny popsané problémy se nyní objevila nová technologie. více soukromě na : antioxscan"gmail.com

tlapka (Út, 13. 3. 2012 - 13:03)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat.Zničeho nic se mi objevilo plno akne.Pořád me bolí záda a mam strevni potize.Může to být příčina alergie na lepek? Mockrát děkuji.

pista (Út, 29. 7. 2008 - 19:07)

co je to bezlepkova dieta???

Návštěvník (So, 8. 3. 2008 - 01:03)

mne se po nasazeni bezlepkove a bezlaktozove diety akne zlepsilo a hodne, ale chce to cas...nekolik mesicu.

grass (St, 7. 11. 2007 - 11:11)

Lepek že je škodlivý alergen??? Lepek - gluten je pšeničná bílkovina. U lidí, kteří jsou na něj alergičtí může vyvolávat negativní reakce, ale nikdy bych to nenapsal jako Karel. To zní stejně jako "cigaretový kouř je škodlivý". Mě se po vysazení mléka tvořily lupy ještě víc a začaly mě padat vlasy, po znovuzařazení mléka do stravy to přestalo. Podle diety podle krevních skupin lidé mající sk. B mléko potřebují, neříkám se jím po litrech nalévat, ale bílé jogurty apod.

Karel (St, 7. 11. 2007 - 10:11)

Patriku a Jano, oba jste snad padlí na hlavu, takovou pitomost jsem ještě v životě nečetl. Lepek je škodlivý alergen a je naopak nejčastější příčinou akné. Bezlepková dieta velice často léčí akné. Myslím, že bezlepkovou dietu nedodržujete správně a akné se vám tvoří, protože lepek občas přijímáte. Eventuálně může být problém v mléku, které podobně jako lepek škodí pleti a celkovému zdraví.

Kristyna (Ne, 23. 9. 2007 - 20:09)

Podle me to bezlepkovou dietou nebude ale spise alergii na mlecne vyrobky v jakemkoli stavu (maslo, jogurty syry, a jine potraviny ktere mleko obsahuji i v minimalnim mnozstvi) priblizne 80 procent lidi je alergickych na mleko aniz by to zpozorovali. Priznaky jsou vetsinou malo zretelne, (problemy se zazivanim, lupy, lupenka, akne atd.) zjistit se to da jedinym zpusobem, minimalne na dva az tri tydny striktne vysadit vse co obsahuje mleko, jestlize akne nebo jine priznaky vymizi, jde o alergii na mleko.

Dina (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Může, ale jenom ti pomoci. Víš vlastně o čem píšeš a co je lepek? Ten je příčinou hodně alergii a zdravotních potíží. Doporučují ti aby si si nastudoval něco o lepku a taky o diete. Možná ji správne nedodržuješ a to je přičinou tvých potíží. Lepek je totiž takmer všude dokonce aj vo zvýkačkách.

Jana (Pá, 14. 9. 2007 - 08:09)

Myslím že může. Dceři je 19 má dietu od tří let a už asi čtyři roky velké problémy s akne. Druhá dcera (17 let) dietu nemá a projevy akné jsou minimální.

Jana (Pá, 14. 9. 2007 - 08:09)

Myslím že může. Dceři je 19 má dietu od tří let a už asi čtyři roky velké problémy s akne. Druhá dcera (17 let) dietu nemá a projevy akné jsou minimální.

Iva (Po, 9. 7. 2007 - 21:07)

Dceři je 15,bezlepku drží rok a akné nemá skoro žádné-opravdu minimálně!Myslím,že tady příčina nebude.

Patrik (Po, 9. 7. 2007 - 13:07)

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli bezlepková dieta může mít vliv na akné, a jeho zhoršování?Díky moc P.

Reklama

Přidat komentář