0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Karolina (anonym)
Chtela bych jse zeptat muze byt angina po 9 dnech po moznem nakazeni promoinfekce hiv. A na predlokti nejake tecky hnede zkute barvy
6. Květen 2017 - 8:05
Karolina (anonym)
Chtela bych jse zeptat muze byt angina po 9 dnech po moznem nakazeni promoinfekce hiv. A na predlokti nejake tecky hnede zkute barvy
6. Květen 2017 - 8:08
Radim (anonym)
Dobrý den.Mam strach jestli nemám HIV.mbel jsem,pred měsícem a půl pohlavní styk,ale použil jsem kondom akorad bylo to i orálně.Tetka se mi udělali nějaké tečky v ústech a na rtu a jsou nebolestivé.dekuji za odpoved
3. Červen 2017 - 11:20
Radime (anonym)
Myslím si že to neodpovídá HIV,ale víš co? Napiš si do poradny HIV odpoví ti bezva doktoři nonstop. Najdi si ON -line Hiv a tam to vypiš. Do dvou dnů máš odpověď od odborníků.
4. Červen 2017 - 19:35
Radime (anonym)
Přesně je to -Poradna pro HIV pozitivní. Čau
4. Červen 2017 - 19:41
Lubos cerny (anonym)
Dobry den s pritelkyni jsme mely analni sex a udelal jsem se do ni a cca 5 hodin po aktu ji tekla krev z analniho otvoru bojim se ze mohlo dojit k nakaze me i moji pritelkyne virem HIV
3. Listopad 2017 - 20:54
Lubos cerny (anonym)
Dobry den s pritelkyni jsme mely analni sex a udelal jsem se do ni a cca 5 hodin po aktu ji tekla krev z analniho otvoru bojim se ze mohlo dojit k nakaze me i moji pritelkyne virem HIV
Lubos cerny (anonym)
Lubos cerny (anonym)
na (anonym)
Dobry den s pritelkyni jsme...takovou kravinu jsi přišel jak?
3. Listopad 2017 - 22:11

Stránky

Přidat komentář