11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

agresivní schizofrenik napadající děti

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Aliyat (anonym)
V naší ulici žije člověk trpící schizofrenií. Většinou pokřikuje po lidech, kteří jdou kolem jeho zahrady, je to nepříjemné. Horší je, že napadá děti. Před 2 lety vyběhl na jednoho kluka se sekerou a honil ho po ulici, byl odvezen na psychiatrii a po 3 měsících se vrátil zpět. Už dřív honil nějaké kluky s vidlema. Včera večer jsme slyšeli venku strašlivý křik. Bez důvodu napadl 12 letou holku, podařilo se jí utéct před ním do hospody a odtud už na něj vyběhli chlapi a zahnali ho. Já jsem v té chvíli právě volala policii. Zarazila mě jejich reakce - a jak se jmenuje ta holka a jak se jmenuje ten postižený (jsme přistěhovaní, neznala jsem jejich jména) policista mi řekl, že nechápe co s tím má dělat. Nakonec sem přeci jen poslal policisty, protože nás volalo na policii víc.Policie si pak odvezla tu holku sebou s jejími rodiči (které jsme mezitím zavolali) na sepsání protokolu.Dokud nikomu nic neudělá nedá se s ním nic dělat.Všichni tady máme velký strach o děti. Dnes ráno jsem dětem 2 a 4 roky vysvětlovala, že pokud by na nás ten pán vyběhl a chtěl nám ublížit, tak musí utíkat pro pomoc do hospody (asi 200m) a já ho zatím zdržím, vůbec si nedovedu představit, co bych dělala kdyby na nás vyběhl se sekerou - s dvěma malými dětmi mu neuteču. Děti sousedů už chodí do školy, denně kolem jeho domu chodí sami. My nechceme čekat až ublíží některému z našich dětí !!!Existuje způsob jak tomu zabránit ?
28. Srpen 2008 - 8:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jó naše policie,pomáhá a chrání. Jinak asi s tím nepujde udělat nic dokud se nestane něco horšího.
8. Září 2008 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
e-k (anonym)
poradim vam ,jde s tim udelat a to,pokud nedochazi uvedeny nasilnik pravidelne ne psychiatrie a nebo pokud se prokaze,ze neuziva leky ,ma pravo danny psychiatr na to i proti jeho vuli umistit ho do lecebny a bylo by dobre si vyhledat jeho jmeno a necekat az se neco stane a uvitite ,ze to pomuze.jedine takto myslim,ze leky nebere .
6. Prosinec 2009 - 7:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiri Láska (anonym)
Schizofrenik Jiří Láska vice na http://jirilaska.cz
23. Říjen 2010 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Luky (anonym)
A co nějaká domobrana, když policie je na nic? Zkuste někdo v noci prohnat pana schizofrenika taky např.se sekyrkou, ať vidí, jaký to je.
31. Říjen 2010 - 0:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
A co nějaká domobrana,...Proboha Luky, schizofrenie je nemoc, za kterou ten člověk nemůže a neuvědomuje si ji, ne osobnostní rys!Jinak asi neporadím, s psychickými nemocemi je to problém, dokud nic neprovede, tak se opravdu asi nedá moc dělat. Jedině zkusit zajít za nějakým psychiatrem a poptat se, co by se dělat dalo. Ten člověk asi léky opravdu nebere, což u téhle nemoci není nic ojedinělého.
31. Říjen 2010 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
aleš novotný (anonym)
Já bych na odprásknout ale bohužel v našem státě to nemá smysl
14. Září 2011 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
OtrokX (anonym)
Kdo by me zavrel do zumpy, kadibudky nebo komu bych mohl slouzit jako WC? Piste, prosim, na otrokxxx@seznam.cz
3. Duben 2012 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
to (anonym)
Proboha Luky, schizofrenie je...ale neznamená,že pokud je někdo nemocný necháme se zabíjet.Stát má takové lidi zavřít a nebo mají dostat opatrovníka,který by dohlížel na braní léků! Jenže v Č.R je ta "demokracie" poněkud naruby.Jinde by byl v sanatoriu a nebo by někdo musel ho vzít do péče.Ostatně tak to bývalo kdysi tady také!
3. Duben 2012 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
hafb (anonym)
Dnes u nás v maloměstě zabil schizofrenik svého syna (6let) a dcerku pobodal ale žije (také 6let). Bylo to dost šílené!
13. Červen 2012 - 14:52

Přidat komentář

Reklama

Reklama