11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

AGRESIVNE deti a RODICIA

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
sasa (anonym)
/deti v pubert.veku/ BOLI ste uz niekedy agresivny voci svojmu dietatu....akou formou,preco?,boli to len male nezhody,nedorozumenie,nahly vybuch hnevu,nepochopenie,urazky.......co si myslite,a ako ste reagovali na neprim
17. Červen 2010 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
jednak (anonym)
/deti v pubert.veku/ ...se nauč psát, jednak nevíme, proč se pleteš do života jiným. Navíc- tady jsme Češi a chceme komunikovat česky-té potřeby komunikovat s přivandrovalci má každý dost. Vietnamci, ukrajinci, Němci, Sovácí, doprdele, už dost, jděte všichni domů. jděte ke svým, kam se vrtnem, tam mečí Němci, kníkají Ťamani, hudrají Ukrajinci, na netu samý čobol-DOST.
19. Červen 2010 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Nechce (anonym)
/deti v pubert.veku/ ...se mi zpovídat se tobě, proč ?
19. Červen 2010 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Ella (anonym)
/deti v pubert.veku/ ...všichni jsou dnes agresivní vůči všem, to je dnešní svět. A co jako ?
19. Červen 2010 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
!! (anonym)
jak je vidět,ne jenom děti v pubertálním věku jsou agresivní.
19. Červen 2010 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Básník (anonym)
se nauč psát, jednak...Jednaku, nikde není řečeno, že diskutovat se musí česky. Inteligentní člověk má aspoň základní znalost více jazyků. EU má deklarováno jako cíl, aby každý Evropan byl schopen komunikovat aspoň ve 3 jazycích (včetně svého mateřského).
19. Červen 2010 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Američanka zast (anonym)
Před soudcem ve floridské Tampě v pondělí poprvé stanula 50letá žena, která ve čtvrtek zastřelila své dvě nezletilé děti. Důvodem mělo být jejich údajné odmlouvání. Policii zalarmovala matka Julie Scheneckerové. Výjezdová hlídka ženu našla v jejím domě, na šatech měla krev svého 13letého syna a o tři roky starší dcery. Vyšetřovatelům řekla, že děti odmlouvaly a ona to už nemohla dál trpět, což by prý měli pochopit. S pistolí ráže 38, kterou koupila pět dní před činem, plánovala zastřelit i sebe, ale nakonec tak neučinila. Místní média uvedl, že maminka Julie svého syna Beaua ve čtvrtek vezla na fotbalový trénink. Cestou ho střelila dvakrát do hlavy a pak se vrátila domů, kde našla dceru Calyx, jak řeší u počítače domácí úkol, tak ji střelila do tváře. Otec dětí, který je vojákem, byl v době činu na služební cestě v Kataru. O vraždě dětí se dozvěděl v pátek.
1. Únor 2011 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Rocky (anonym)
Před soudcem ve floridské...doma chyběl tata aby jim střelil oběma sem tam pořádně po prdeli,a nic by se nestalo..autorita v rodině je důležitá..
26. Červen 2012 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Mám agresivního syna, už je v letech, ale dovede pěkně vyjet. Vyrůstal přitom v lásce a pohodě. Všechno dělá tato doba, ten marasmus a k tomu rozvinutá technologie, která těm parchantům svými produkty pomáhá svou agresivitu ještě rozvinout. (Net, mobily, TV)
27. Červen 2012 - 6:20
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Mám agresivního syna, už...Není to jen doba, ale i osobnost toho člověka. Znám rodiny, které mají 2 děti, které jsou zcela rozdílné - jeden sourozenc zcela bez problémů, druhý kriminálník. Takže jenom o lásce a rodině to taky není.
27. Červen 2012 - 6:32

Přidat komentář

Reklama

Reklama