4028 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hele ty rozhovore v mhd, jdi
To je Milada nevzala si AD. Zítra jí zase odvezou do blázince a bude do soboty klid.
7. Duben 2021 - 8:45
Milado, (anonym)
Odpověď na Umě sezačla projevovat
Závislost je nemoc a léčí se v psychiatrické nemocnici, takže asi tak...MUSÍM SÁHNOUT PO TABLETĚ..NO JSEM NA NICH ZÁVISLÁ ..takže tak
7. Duben 2021 - 8:48
rozhovor v mhd (anonym)
Odpověď na vnučka asi 8 let: "Babi, a
vnučka asi 8 let: "Babi, a kdy pojedeme do té ZOO?" babička: "Dnes jedeme do Tesca" vnučka: "Takže zítra?" babička: "To jedeme do Hypertesca" vnučka: "Tak ve čtvrtek?" babička: "Přestaň se tak blbě ptát, to jedeme do Kauflandu". Babička k druhé bábině: "ty dceřiny hajzlíci by pořád jen utrácely za zábavu...hrozná mládež". Vyslechnuto v MHD v úterý v Hradci Králové.
8. Duben 2021 - 13:33
pro blbce (anonym)
Odpověď na Hele ty rozhovore v mhd, jdi
Hele ty rozhovore v mhd, jdi už do prdele s těmi tvými blábory, to chceš říct že jezdíš furt každé úterý v Hradci, jdi už s tím do piči, vnučka a bába ať si jdou taky do piči a ty už nepiš, vole usmolenej, máš určitě kůžičku přes žaluda a ještě jsi neprcal.
8. Duben 2021 - 13:35
sam (anonym)
Umě sezačla projevovat deprese tím,že jsem měla potíže s dýcháním,pořád jsem byla u okna,seděla na balkoně.Problémy jsem se snažila unést,vychovávala jsem sama děti aty mě potřebovaly. Bohužel jsem to nezvládla a když se u mě projevil silný třes,když už nezabíraly neuroly,začala jsem navštěvovat psychiatra. Užívám AD osm let a budu je užívat asi do smrti. Mám úzkostnou depku a i když ty největší starosti pominuly,stačí mi malá starost,obava a musím sáhnout po tabletě..no jsem na nich závislá i když se snažím dávky snižovat....:-))) s,mdm sam
8. Duben 2021 - 13:36
Xy (anonym)
Zašoustej si ! Nic jinýho tě nenapadne, co?
8. Duben 2021 - 14:17
Obrázek uživatele Steve
Steve
Píšeš to tady furt dokola .... není ti to hele blbý? Spíš trpíš demecí nežli depresemi ...
10. Duben 2021 - 2:51

Stránky

Přidat komentář