3853 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ještě se vracím a omlouvám se
Ty jsi věčně nasranej Pepík z Vidlákova. Jen ať se děti baví, je jim přáno.
27. Září 2020 - 8:58
Návštěvník je idiot (anonym)
Odpověď na Ty jsi věčně nasranej Pepík z
Věčně nasranej to snad ne, vůbec mne neznáš, víš o mě hovno jen pindáš, ale vůbec se nedivím idiotů co do všeho rejpou je zde mnoho. Dokážu se dobře bavit, ale nikoho tím neobtěžuji. Zajímavé bylo kdyby idiot jako ty byl doma a u domu mu řvaly cizí děti, zvonili na zvonek, vykřikovali jména a zdravily dobrýýýý déén nashledanou, dovolili si i na naši Týnu, což už vytočilo i syna, mlaďas kterýmu je všechno šuma fuk, toho malého 12 letého Hitlera spacifikoval, dostal přes dršku a už zde týden nebyly. Tak ty se sereš do všeho viď?
27. Září 2020 - 13:04
Marie (anonym)
Odpověď na Věčně nasranej to snad ne,
Není problém spíš u vás? Když si z vás dělají děti srandu, asi jste jim dal podnět. Jste velmi agresivní člověk (důchodce).
27. Září 2020 - 15:45
Marie hovnu rozumíš (anonym)
Odpověď na Není problém spíš u vás? Když
Marie kde si se tu vyrojila, kdybys četla pořádně mé příspěvky, tak bys věděla že mám dva kluky 20, 22. sotva budu důchodce, když mi ještě ani nebylo 45 let, tak co tady kdákáš. Agresivní určitě nejsem, to bych mohl říct o manželce, ta byla první co na děti vyjela. Když jezdily po chodníku, ulici kolem aut, dokola, Staršímu už jednou auto poškrábaly, víš co je to ty krávo pitomá za starost, dát si opravit škodu a ty blbečkové se lhaly, ale jedna z nich to nakonec stejně práskla. jezže z těch blbounů - rodičů nic nedostaneš, ještě ti budou pindat. končím, víš co vlez mi na zda a polib si prdel,
27. Září 2020 - 16:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Marie kde si se tu vyrojila,
ještě dodatek, já jsem dlouho toleroval jejich hry, ono se to dalo vydržet, za půl hodiny odjely jinam, ale měly incidenty u Bílka - tahaly mu pnoucí růže, dostaly vynadáno od Okálových - plno šutrů na chodníku, vyhodil je od baráku Hanousek, a nakonce se usadily u nás, A mě vytočily když napadly slovně Týnu, ta chudák jezdí ráno a přijíždí kolem 21 hod. z práce, mladá holka, a oni na ni pokřikovaly, parchanti zasraný, tak sem na ně vyrazil , vydržím hodně ae tohle si nemohly dovolit a ty krávo blbá mě nepindej že sem agresivní!
27. Září 2020 - 16:32
Marie (anonym)
Odpověď na ještě dodatek, já jsem dlouho
Jsi agresivní a k tomu psychicky nemocný. A ješte hloupý. To děti vycítí.
27. Září 2020 - 18:06
určitě (anonym)
Odpověď na Jsi agresivní a k tomu
hloupý ano, protože se k nim chovám ještě slušně, ale příště jim rozbiju dršky, a poteče krev. tady jeden komunista co má plné hrdlo o lidskosti, všechno by zabral a znárodnil, tak ten když ti kluci jedou okolo jeho baráku, stojí za sloupkem a najednou jim hodí lopatu- uhelku před kola. Stalo se že si kluci nabili. Já se chovám velice slušně, můj otec byl učitel etikety, máma je lékařka, synové oba chodí na vejšku, žádný ořezávatka, a ty mi budeš ty krávo něco vytýkat. Polib si prdel. Odřeli nám auto a za to budou pykat, do dršky dostanou.
27. Září 2020 - 18:36
Marie (anonym)
Odpověď na hloupý ano, protože se k nim
Nějak tě fotr nenaučil, jak se chovat k cizím, slušným lidem, ty drško :). Děcka vyrostou a pak si tě podají. I s Týnou, i když vůbec nevím jestli to je žena nebo fena. Ony děcka vycítí blbce na sto honů. Pa, magore.
27. Září 2020 - 18:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nějak tě fotr nenaučil, jak
Že mu to žereš,vždyť si dělá pr.del.
27. Září 2020 - 18:57
něco .. (anonym)
Odpověď na Že mu to žereš,vždyť si dělá
To si piš že si dělám prdel. .... a Týna je neteř, bydlí u nás, je jako naše dcera, jezdí autem sama si ho řídí, tedy není žádný pes. Normálně takto nenadávám. Ten můj otec vyučoval etiketu, ale doma se choval ... , no raději to nic. tě péro
27. Září 2020 - 19:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na hloupý ano, protože se k nim
Tak především. Nepíše se drška, ale držka. Když začínáme větu, píše se velké písmeno. Tvůj otec byl sice učitelem etikety, ale jak vidět, vychoval primitivního blbce. No a dnes je z tebe vzteklý dědek.
27. Září 2020 - 19:11
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To si piš že si dělám prdel.
Tak to jo. Debil vychoval debila. To sedí.
27. Září 2020 - 19:13
něco (anonym)
To si piš že si dělám legraci, už jsem si dlouho nezanadával.
27. Září 2020 - 19:57
něco (anonym)
To si piš že si dělám legraci, už jsem si dlouho nezanadával.
27. Září 2020 - 19:57
Návštěvník (anonym)
to jsou rady, že se píše velké písmeno, a proč bych ho psal, tady je takových chyb a on blbeček poučuje o drššškách. já to víma viděl jsem malé písmeno na začátku , ale nechtělo se mi ,
27. Září 2020 - 20:03
rosťa (anonym)
Odpověď na Nějak tě fotr nenaučil, jak
Marie hloupě rýpeš, kdybys četla a hlavně chápala ten příspěvek tak bys věděla že Týna je žena a ne pes. Pes neřídí auto a Týna se říká Kristýně. zatímco ty jsi hloupá Maruš.
28. Září 2020 - 11:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Marie hloupě rýpeš, kdybys
Okálovi, Bílek, Týna...vždyť ten člověk je magor. Kdo by to do detailů četl? Se nedivím, že si z něj děti dělaj srandu, dědek jeden agresivní.
28. Září 2020 - 12:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Okálovi, Bílek, Týna...vždyť
ty jsi kretén, polib mi polyp
28. Září 2020 - 13:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na to jsou rady, že se píše
Samozřejmě. Proč bys ho psal. Ty jsi přece hlupák, co nezná pravopis.
30. Září 2020 - 17:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Samozřejmě. Proč bys ho psal.
Sám jsi trouba, co zná pravopis. Supertrouba!
30. Září 2020 - 18:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Sám jsi trouba, co zná
Potrefená hloupá husa se ozvala. No, jen tak dál, hlupáku. Zase nám dokaž, že jsi idiot.
30. Září 2020 - 22:49
Viktor (anonym)
Jezdím si pravidelně každou sobotu k babičce a dědovi pro pořádný výprask.
1. Říjen 2020 - 19:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jezdím si pravidelně každou
Byl jsem naposledy u dědy a babičky před 10 roky, ale když tak čtu ty příspěvky vidím že jsem hodný vnoučekem, protože si nestěžuji na důchodce, ale na učitelky.
1. Říjen 2020 - 20:02
ota.w (anonym)
Odpověď na :-D
Tak ze Tva mama byla taky kurva ktera sukala kazdyho ktery prinesl nejake pivo.Je mozne ze jsi krizeny cikan s negrem. Ale s tim jsem pocital a neni to prekvapujici.Tak Ty s mamou asi chodite stejne cucat curacy.A vecer si okazete kdo vic vydelal.No ona ma vyhodu kdyz najde cikananebo negra ktery ho tam chteji zarazit tak si vzdy vyhrne sukne. A v tomto ona ma naskok.Budes muset asi pracovat dele nebo nechat I negra aby ti ho tam zasadil.No penize jsou penize.
5. Listopad 2020 - 7:49
ota.w (anonym)
Odpověď na :-D
Tak ze Tva mama byla taky kurva ktera sukala kazdyho ktery prinesl nejake pivo.Je mozne ze jsi krizeny cikan s negrem. Ale s tim jsem pocital a neni to prekvapujici.Tak Ty s mamou asi chodite stejne cucat curacy.A vecer si okazete kdo vic vydelal.No ona ma vyhodu kdyz najde cikananebo negra ktery ho tam chteji zarazit tak si vzdy vyhrne sukne. A v tomto ona ma naskok.Budes muset asi pracovat dele nebo nechat I negra aby ti ho tam zasadil.No penize jsou penize.
5. Listopad 2020 - 7:49
Míla (anonym)
Odpověď na anča a mima týrají své...Taky
anča a mima týrají své...Taky jsem byla šokovaná. Ale snad sociálka už ví. Chudáci děti. Agresor zůstane vždy agresorem.
5. Listopad 2020 - 7:55
rozhovor v mhd (anonym)
vnučka asi 8 let: "Babi, a kdy pojedeme do té ZOO?" babička: "Dnes jedeme do Tesca" vnučka: "Takže zítra?" babička: "To jedeme do Hypertesca" vnučka: "Tak ve čtvrtek?" babička: "Přestaň se tak blbě ptát, to jedeme do Kauflandu". Babička k druhé bábině: "ty dceřiny hajzlíci by pořád jen utrácely za zábavu...hrozná mládež". Vyslechnuto v MHD v úterý v Hradci Králové.
22. Listopad 2020 - 16:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na vnučka asi 8 let: "Babi, a
Kolikrát to tady ještě budeš kopírovat?
22. Listopad 2020 - 16:58
? (anonym)
Co ti je však je tu jednou.
26. Listopad 2020 - 17:36
Otázka (anonym)
je mladý člověk povinen ukazovat v poloprázdném autobusu průkazku invalidy, když si sedne na místo pro invalidy, ale důchodcům se to nelíbí a chtějí vidět průkazku? Já si nemyslím, že by to byla má povinnost.
27. Listopad 2020 - 4:23

Stránky

Přidat komentář