0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

agresivita afričanů

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
julca (anonym)
častokrát jsem se setkala a mnohokrat chodila s afričany v Praze, kteří byli hrozne agresivní. Jak v normlalnim životě tak v sexu a to hodně, stejně mě ale vždy se přimělo se k nim vrátit a nemužu s tim prestat. Vy byste chtěli zkusit sex s černochem? :)
12. Leden 2013 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
terka (anonym)
jo mam uplne stejny zazitky...
12. Leden 2013 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
p.jojo (anonym)
jo mam uplne stejny zazitky...Holky oni maji proste daleko vice testosteronu to je to co jim mota hlavu a taky co vas pritahuje. Jsou pudovejsi primocarejsi zivocisnejsi nezli my belosi. Neni to zas tak slozite ja mel partnerku ktera mela jen prababicku mulatku sama byla bila ale tu silenou pudovast zdedila. Byvaly se za ni plazily i kdyz nebyla zadna krasavice jenze v posteli to proste umela ze se to neda popsat jenze v praktickem zivote byla nepouzitelna a to nebyla vubec zla.
12. Leden 2013 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
white (anonym)
Opice jsou také agresivní, tak co se divíte...
13. Leden 2013 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Je (anonym)
zvláštní,že oni po nás tak jedou,ale my po nich ne,teda aspon mě se vůbec nelíbí.Oni mají jinou mentalitu,vztahu s nimi bych se hodně bála.Mám známou,co se vdala do Anglie,rozvedla se,pak si vzala Afričana a dnes je zpátky doma a nemá tady u nás nárok na peníze.Rychle si hledá práci,ani korunu nedostává.
13. Leden 2013 - 10:46
Obrázek uživatele p.jojo
p.jojo
zvláštní,že oni po nás...Oni to maji jinak. Nehledaji v beloskach "pudovost" tu maji 100x mensi nez cernosky ale beloska je vyrazem "bohatstvi" ci vyjmecnosti je to stejne jako se ukazat s vetsim zlatym retezem nebo drazsim autem a to je opet nabuzuje a je to kolotoc vzruseni. Samozrejme ze to je velmi hrube receno ale ten zakladni princip je snad jasny.
13. Leden 2013 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
HM (anonym)
Oni to maji jinak. Nehledaji...A z čeho má tady asi tak vybírat, když jsme národ bělochů.
13. Leden 2013 - 11:32
Obrázek uživatele David20
David20
častokrát jsem se setkala a...Jedinné,co vas k nim nuti jsou ti péra.Jak velke je meli? Se pochlubte...
13. Leden 2013 - 12:10
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Jedinné,co vas k nim nuti...A ty se zase pochlub, kde jsi studoval český jazyk a pravopis.
13. Leden 2013 - 12:21
Obrázek uživatele David20
David20
A ty se zase pochlub, kde jsi...Hups,až teĎ jsem si všim:D Díky za upozornění.Takže mi laskavě odpovězte:P
13. Leden 2013 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Kurva také hovna všude na netu ,kurva negři co snema dopice! ...jsou to jen lide a vse zalezí na jedinečnosti,ne vsichni jsou dobří v sexu,vykon apod a to platí pro vsechny rasy pry agresivita černochu to psal kdo za kokota/krávu? ( s prominutím ) zahrnovujete vsechy do skupiny ...černí jsou nejlepsí ,to same farají černošky ze by chtěli skusit belocha a kolik snima zustava ..znam dost negru jezdim do nemecka a akorad je mlatim ,nesnaším negry! jak cigani u nas tak sou i tam ale ti afričtí šulinci,jsou to čubky ale take kazdy je jiny ale rasismus je prostě prirozeny to nezmeni jen tak někdo ,same sem šoustal pritelkyni a schvalně sem chtel porovnat kdo je lepsi v sexu a vyskousel sem si i negru ..muzu rict že zatim jsem měl belosky ktere to rozjeli lépe ,než ty špíny! to same platí pro chlapy ...češky ste také kravy nebo to jen dělate? mate mit tu čechy kdyz uz a nepřechazet na jiné ..si okuste tu cigany a hodně štestí s nějakym rozdilem loool směju se tomu všemu zde
23. Červenec 2013 - 23:45
Obrázek uživatele Návštěvník
T.H.N. (anonym)
jejda.. zase nákej chtrák napsal... Já mám s Africkými černochy také zkušenost. Rok jsem s jedním chodila. Důvod rozchodu byl že mě to s nim prostě už nebavilo a jsme od sebe daleko.Mimo jeho jsem poznala spoustu dalších černochů a černošek. Nějakou dobu jsem u nich i žila. Jak tady však spousta z vás vypráví o špatných zkušenostech s nimi, já naopak. Pro mě to jsou ti nejlepší lidi co jsem kdy poznala. Já říkám že každý národ je jiný a i každý člověk zvlášt se jinak chová..Určitě znám takový o kterých vím že jsou špatný ale spousta jich je super. Nevím já jsem nikdy u žádného nezpozorovala agresivitu, právě naopak vždycky všechno řešili v klidu i co se týče se mnou. Nikdy mi nikdo nic špatného neudělal a že měli možnost.
20. Září 2013 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Lada (anonym)
Je pravda že mají ptáka jako krumpáč ale to je někdy moc a bolí to.Jednou mi jeden natrhl a už si dávám pozor.
23. Květen 2015 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
jj (anonym)
Je pravda že mají ptáka...Jako krumpáč?
23. Květen 2015 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Tak já přímo zkušenosti s nějakými takovými afričany nemám,ale stala se mi jednou taková věc,že jsme byli za známými v Anglii a za jistých okolností jsme se dostali i s mým kámošem do sporu se dvěma černoškama,spíše to byly asi nějaké mulatky,které měly pocit že jsme je předběhli v obchodě u kasy.Nebyla to pravda,ale i tak jim tahle záminka byla dobrá.Přešli jsme to,a z obchodu jsme šli každý svou cestou,bydleli jsme každý jinde.Jenže toho si asi všimly ony dvě holky,a mě ani nenapadlo že by tahle malá pře mohla mít nějaké pokračování.Nejel jsem autem a tak jsem musel jít pěšky.Zpozoroval jsem je až když byly kousek ode mě.Něco na mě volaly,a já se překvapeně otočil.Jedna z nich mi chytla tašku kterou jsem měl v ruce,a já ji samozřejmě nepustil,a začali jsme se přetahovat.Do toho se připletla ta druhá a pověsila se mi na záda.Nejsem sice vyloženě nějaká muší váha,ale za vazbu se označit opravdu nemůžu.Najednou jsem se ocitl na zemi a ta holka mě přiklekla ruce.Pak mě sedla plnou váhou na hrudník,že jsem se nemohl téměř ani hnout.Teda musím říct,že nebyla vůbec tlustá,a do půl pasu vypadala docela normálně,ale měla hodně široké boky,a já měl pocit že na mě sedí slon.Překvapilo mě že může být tak těžká.Dala mi pohlavek a řekla přitom něco jako že to mám za to.Nic jsem nechápal,a v té chvíli se někdo objevil,a tak se mě rychle slezla a i s tou druhou hned kvapně odešly.Celé to trvalo tak asi 3 minuty,ale nikde jsem si na nikoho nestěžoval,a tak to celé vyšumělo do ztracena.Ale vzpomínka na agresivní jednání těch holek ve mě zůstala dodnes.
28. Květen 2015 - 20:27
Obrázek uživatele Steve
Steve
Černoši a vůbec tmavá etnika jsou všeobecně aktivnější, uřvanější, primitivnější a nebezpečný. Stačí se podívat ze záběrů z USA jak jsou agresivní.
28. Květen 2015 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Paul (anonym)
Černoši a vůbec tmavá...Proto je tu Nechci! Máme tu dost našich cikánu. Nechci dělat na pochybná etnika, která budou škodit a diktovat si.Lidi, jsme tu doma, tak dejme vládě najevo, že tu nechceme arabské migranty! Jednejme, dokud je čas.
28. Květen 2015 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
pepa (anonym)
Tak já přímo zkušenosti s...Měl si jim dát po tlamě. Když si vul trp.
28. Květen 2015 - 22:46
Obrázek uživatele Steve
Steve
:-DD
28. Květen 2015 - 22:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Johana (anonym)
Říkejte si co chcete, ale je to jen otázka času a Evropa bude černá.
17. Březen 2019 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
Na holku nebo ženu která mela něco s černochem bych nikdy nevlezl.humus.normálně bych se jí štitil.nemohl bych se se ji ani dotknout,natož zasunout.A mít s ni vztah to v žádném případě. Navždy odepsaná špína. A všem bych to řekl. Jeden známý si kdysi liboval ze ho balí docela pěkná slečna. A to do té doby než mu řekla ze předtím chodila s arabem.Vystřízlivel z lásky téměř okamžitě. Můj názor nikomu to nevnucuji.
17. Březen 2019 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Johana (anonym)
Odpověď na Na holku nebo ženu která mela
Tak to by jsi si v Anglii moc neužil.
18. Březen 2019 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef. (anonym)
To je možné, ale určitě to přežiji.
18. Březen 2019 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
X (anonym)
Tak jak Josef
1. Květen 2019 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na To je možné, ale určitě to
A to si myslíš , že některá bude svému klukovi vyprávět jak se nechala prznit černochem a jaký to byl rajc když to do ní pouštěl ? A na čele to žádná napsané nemá. Tak hodně štěstí při výběru partnerky.
1. Květen 2019 - 23:58
Obrázek uživatele Steve
Steve
Vyházet to domů ... jak Afričany, tak i Araby.
2. Květen 2019 - 17:16
Obrázek uživatele Návštěvník
X (anonym)
Odpověď na A to si myslíš , že některá
Luci ty jsi prase.S černochem, ble.
2. Květen 2019 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na Luci ty jsi prase.S černochem
Když se roztočí kolo chtíče a padnou zábrany , tak je jedno která kláda do tebe vjede .
2. Květen 2019 - 22:57
Obrázek uživatele Návštěvník
X (anonym)
Jo kolo kolo mlýnský,ale jinak je to hrozný
2. Květen 2019 - 23:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Bob (anonym)
Dvěma, původem afričanům, jsem nedavno v ČR něco prodával na inzerát. Prakticky jako první co je zajímalo byla sleva. Vzhledem k tomu, že brali hned dva kusy, nabídl jsem jim slevu cca 7 %. To se jim zdálo málo a kdesi cosi. Vysvětloval jsem, že je do ničeho nenutím, jen nabízím. Když to nikam nevedlo, "zavřel jsem krám" a odešel. Křičeli že to nemůžu a kdesi cosi. Co bych nemohl. Pak mi hned volali na mobil, ať se vrátím, že se domluvíme. Tak jsem řekl, pouze za předpokladu, že první vytáhnou požadované peníze a pak se budeme bavit. Peníze dali, zboží vzali, ale s naštvaným a uraženým pohledem, že nejsem obchodník a že takhle se byznys prý nedělá. Možná u nich ne, ale tady ano.
3. Květen 2019 - 16:13

Stránky

Přidat komentář