283 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka+ (anonym)
Ahoj MichaeloB uplně ti závidím co všechno mužeš.Já jsem byla ta co držela chod rodiny veškeré vyřizování atd. Mám 3 děti a nejsem schopná zajit sama do obchodu musím čekat až se mnou někdo zajde je to strašný život být odkazaná na druhé ale bojuji . Ze začátku jsem měla myšlenky jako ty ale když se mi po roce podařilo vyjít ven a ujít 100m sama tak věří v to že někdy budu zase jako dřív chce to jen bojovat a najít nějaký fígl . Hanka1 mě poradila vzít si sebou ven flašku s pitím je to super já si k tomu ještě zpívám vypadam jako cvok ale aspon sama vyzvednu dceru ze školky zkus taky něco určitě ti to pomuže držím palečky
10. Říjen 2008 - 9:34
Lenka+ (anonym)
Hani1 jsi moc šikovná jak všechno zvládaš moc Tě obdivují mám v Tobě vzor . taky jsem nechtěla duchod jsem kadeřnice svou práci milují chybí mě lidé kolem mě jsem štastná když ke mě někdo příjde třeba na melír . Zavidím těm 80ti letým babičkam když je vidím jak v pohodě cestují ,nakupují atd. My jsme ještě mladé a určitě to dokážem jako LenkaN
10. Říjen 2008 - 9:49
Lenka N (anonym)
Ahojky všem.Hance1,Lence+ a Míše.Pro Míšu to co psala Hanča je pravda,taky jsem se tomu poddávala a bylo to jen horší.Musíš se naučit se tomu nepoddávat to je to nehlavnější ikdyž vím sama že to jednoduché vůbec není.Ale věř že časem se stím naučíš žít a bohužel za pomoci AD od psychiatra a sezeními u psychologa se to upraví.Naučíš se jak na tu potvoru vyzrát aby se stav nezhoršil.Tím čím procházíš i s Lenkou+ jsme si prošli všichni tu.Míšo je to jak jsem už psala a věřím že Hanka1 mi to potvrdí taky že je to běh na dlouhou trať.Musíš si najít důvod proč bojovat.Můj jsou mé dvě děti a pro ty žiju a chci i fungovat jak to jen nejlíp půjde.Jsou můj hnací motor ikdyž občas jsou dny kdy mi není zrovna do zpěvu.Já konkrétně po poradě s psychyatrem beru jen Frontin 0.5mg a sedí mi.Beru ho ráno a odpoledne a večer už nic.Jsou dny kdy si vemu oba celé a dny kdy se mi podaří dávku snížit o půlku.A večer už nic.Holky držte se opravdu začátky nejsou lehké ale stojí za to vydržet.V začátcích jsem reagovala Míšo stejně a říkala si,má smysl žít takový život?Má ale chce to čas a trpělivost.A nemysli si v začátcích jsem měla doma 2 až 3 výjezdy rychlé a dobu kdy jsem myslela i na to nejhorší ale mám dvě děti a pro ty stojí zato bojovat.Takže holky nevzdávat to nejte vtom samy.
10. Říjen 2008 - 13:41
Lenka+ (anonym)
Zdravím Vás děvčata ono je to zvláštní že s tou nemoci trpíme většinou my ženy asi jsme citlivější . Momentalně se cítim líp. MíšoB jak se Ti něco povede nezapomen se pochvalit ale opravdu pochválit klidně si za to kup i nějakou maličkost . P pamatuj si že život není lehký a proto se radujme z maličkosti třeba i z toho že se ráno probudíme.
10. Říjen 2008 - 14:31
MichaelaB. (anonym)
Moc vám všem děkuji za podporu, alespoň takhle po internetu, když tu čtu, jak s tím bojujete, tak si teď připadám mezi vámi jako ostuda a slaboch. Asi kdybych měla malé děti, snažila bych se kvůli nim fungovat lépe, ale tím, že jsem svobodná a žiju u maminky, tak jsem se dostala do takového stadia, že si připadám někdy jako to 10-ti leté děcko.:-// Já žádné léky na to neberu, neb mi po nich bylo psychicky hodně špatně a i fyzicky a také jsme zjistila, že je jedno, jestli nějaké léky beru nebo ne, neb to vyjde nastejno. Až do letošního jara jsme chodila nadopovaná různými léky a záchvaty jsme dostávala také, teď neberu nic a zdá se mi to bez léků prostě o něco lepší. Někdy je lépe, jindy hůř. Zdravím. Mějte se krásně. Pa. M
10. Říjen 2008 - 17:25
Hanka 1 (anonym)
Ahoj holky ,tak dnes jsem jezdila autem křížem krážem,tedy upřesním vozila se,vcelku vše šlo,ale nějak se mění tlak a já jsem takový barometr.Dcera zastavila na náměstí s tím,že si dojdu do Pizzerie pro chlebánky a najednou cosi,všude ščíleně lidí a já se zasekla,že už na ně nemám chut,že pojedem domů.Dcera 28 let,mě očastovala,že jsem líná zvednout zadek,cituji bohužel,agoru absolutně neuznává a já polykala slzy,aby to neviděla ,tak to jsou ty chvíle ,kdy bych nakopala sama sebe,ale jak? Lenko+ škoda,že bydlíš tak daleko,já bych chodila na melíry.A vidíš jsi šikula,že to půjde ,já ti radím a pak nedojdu do Pizzerie a přitom včera jsem byla v ČÁSLAVI 110KM,na hřbitově v pohodě ,cestou jsem nakoupila hromady dýní,nasbírala různé podzimní plody a dnes tohle. Míšo B..........ty se z toho dostaneš ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, a Lenko N.ty uplně a já ti to moooooooooc přeju,chce to i dobré zázemí ,to je důležité,cestičku nezametat,ale zase nenadávat.No já mám to druhé určitě. Tak zatím jdu udělat něco k večeři,ahoj
10. Říjen 2008 - 17:34
Lenka N (anonym)
Ahoj Hani1 pokud se mi bude dařit snižovat léky tak to bude super.Zatím se daří ale né denně,snad se ktomu jednou taky dostanu.Všem držím moc palečky a holky bojuj me,krásný večer všem a pěkný víkend ktomu.
10. Říjen 2008 - 17:51
Lenka N (anonym)
MíšoB nejsi slaboch ani ostuda to v žádném případě.Tím jsme si prošli všichni nemysli si.A také dlouho trvalo než rodiny pochopili že nám opravdu něco je.Taky simysleli že jsme simulanti,líní a že se nám nic nechce.Měla jsem kliku že se mi podařilo je přesvědčit a i na skvělou kámošku která mě moc a moc podporovala a pomáhala.
10. Říjen 2008 - 17:56
MichaelaB. (anonym)
Jenom, že tak odbočuji, jakožto nenapravitelný pesimista jsme si nechala vyvěštit budoucnost a ptala jsem se také do budoucna na agorafobii. No vždycky mi všude tvrdili, že se můj stav bude lepšit a že za 10 let o nějaké agoře nebudu ani vedět. Nemáte s tímto nějaké zkušenosti, šli jste někdy k věštci? Pa. M.
10. Říjen 2008 - 18:06
Lenka+ (anonym)
Hani1 moc ráda bych ti ten melír udělala aspon by jsme si v klidu pokecali o agoře chacha .To se všechno spraví třeba jsi až tak velkou chut na chlebánky neměla líná určitě nejsi když toho tak hodně zvládneš . Určitě máš skvělou dceru zkuste si spolu sednou a pokecat si o tom určitě Tě miluje a víc Ti porozumí
10. Říjen 2008 - 19:39
ml (anonym)
Míšo,prostuduj si Marii Trebens.
10. Říjen 2008 - 20:00
Hanka 1 (anonym)
Míšo B.já také blbla a karty apod.,kašly na to ,škoda peněz,já už umím docela i tarot ,mám to tak trochu jako hoby,a já ti věším,že to bude v pohodě,určitě a kolik ti je,můžu se zeptat?Mně 52let,neodpovídej pokud nechceš. Leni+ ,,,,,,,,,,,,,moje dcera ,je fajn ,ale tohle téma nemůžeme řešit,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a přitom já byla ta co jí před lety pomohla z těžké bolimie,,,,,,,,,no ,ale to je nemoc,agora lenora,už jim to nevysvětluju,ani mužskému.Jediný ,kdo ví o co jde,je můj bráška primář na ARU ve FM. Leni + zrovna bych ten melír potřebovala a kolik je nejmladší?
10. Říjen 2008 - 20:01
Hanka 1 (anonym)
ml.Marii Trebens mám prostudovanou a nic?
10. Říjen 2008 - 20:23
Lenka+ (anonym)
Hani1myslíš dceru? Ta má 4,syn 22,druhy syn má 18let také to nechápou ale povídame si otom otevřeně máme takový kamarádský vztah . Někdý se tomu i smějeme že jsem jak malé mimino které se všeho bojí .
10. Říjen 2008 - 21:48
Hanka 1 (anonym)
Leni+ ........je 4 roky,tak to je brouček a jak to koulí se staršíma,naše Natali je o 15le mladší než segra a o 18let než bráška.No tak u nás se tomu nesmějou,hlavně oni byli všichni zvyklí,atelier,škola,barák,samostatná mamka a mamka najednou není samostatná...............,jsem člověk,který celý život všem jen pomáhal a a nebudu se předělávat.Považuju to za normální,ale v agoře si musím pomoct fakt sama. Tak Leni hezký klidný víkend tady všem
10. Říjen 2008 - 21:59
Hanka 1 (anonym)
Ahoj všem a hezkou sobotu,tady je zatím mlha a dnešní noc ta tedy byla ,včera jsem celý večer kašlala a kašlala,pak šla spát a vzbudila se v půl čtvrté ráno a lapající po dechu jsem si šla dýchnout ,mám astma a vzít Zyrtec,pak jsem usnula asi v 6hod.a vzbudila se v 10h.,no tedy nic moooooooooooc.Přemýšlela jsem co to včera tak hrozně rozjelo a ona ta růžová lilie,jak se dává do květin řezaná,jak jsme byli u známých dvě hodky v Praze měli jí tam ve váze,po hodině jsem je poprosila at jí dají pryč,ale od té doby už jsem kašlala a kašlala a kašlala.Takže fuj noc,a uvidíme jak se to porovná dnes přes den.Ještě k tomu všemu astma,to je fakt užasný,a to jsem měla docela dlouho klídek.Podzim ,mlhy a tohle a už to jede.Doma dnes nikdo,manžel do večera v práci,velká dcera odjela,přijede až večer a malá šla s kamarádkou na nějaké akce-soutěže u nás.Tak si tu budu funět sama.Tak se holky mějte dnes všechny lépe než já.Hanka
11. Říjen 2008 - 12:07
Lenka+ (anonym)
Hani1 myslím že to bude prima relax být takhle sama doma a ještě po takové noci. My jdeme dneska na návštěvu k mojí mamce už se těším bude tam i moje těhotná sestra tak zatím.
11. Říjen 2008 - 12:24
Lenka+ (anonym)
MíšoB tak jak je? Pořad pesimistka nebo alespon kapka radosti že máme výkend? Zkus jít ven a jen tak se podívat na stromy jak jsou ted krásné udělá ti to radost.
11. Říjen 2008 - 12:32
Hanka 1 (anonym)
Lenko+,tak si tu návštěvu v klidu a pohodě užij,upřímně já moc ráda uplně sama doma nejsem,jsem spíše zvyklá,že je tu živo. MíšoB .....přikláním se k Lenče+,mně by dnes stačilo ke štěstí ,abych mohla pořádně dýchat a neměla místo očí a nosu vodovodní potrubí.Ach ta alergie a astma dovede dobře potrápit,a samozřejmě to okamžitě zhorší psychiku,srdce v krku,prostě jupí. Lenko+ takže segra bude mít mimčo,to je fajn
11. Říjen 2008 - 12:52
Lenka N (anonym)
Ahojky všem.Tak si užijte víkendu conejlépe.Mě se dnes po 8 dnech vrací dcera z Berlína a už se na ní moc těším.Podle sms se jí tam moc líbilo.Jinak u nás konečně vykouklo sluníčko a hned je i lepší nálada.Je mi fajn a přemýšlím co bych dnes podnikla.A Hani1 tobě teda tu alergii a astma vůbec nezávidím,určitě je to pěkný záhul na organismus.Já jdu ve středu na vyšetření ze štítnou žlázou,sakra pokud se potvrdí určitě další patáky navíc.Mějte se krásně a užijte si víkendu a Lenko+ opravdu chce to více optimismu a uvidíš že to bude hned vše snesitelnější.
11. Říjen 2008 - 15:58
Hanka1 (anonym)
Lenko+,LenkoN,MíšoB tak doufá,že jste měly hezký víkend. Chtěla jsem se vás zeptat,také na vás negativně působí uplněk?Ted má být v uterý večer,a já vždy 2dny před ním nespím,prostě nic moc. Dnes i k nám dorazilo sluníčko,tak jsem dělala na zahradě.
12. Říjen 2008 - 20:00
Lenka+ (anonym)
Ahoj holky víkend se vydařil jak svíti sluníčko hned je lepší nálada . CHtěla jsem se zeptat jak často chodite na sezení k psychologovi, já 1 za měsíc a zda se mi to málo. Zdravím všechny a pa.
13. Říjen 2008 - 11:12
Hanka 1 (anonym)
Lenko+ já jsem chodila vždy za 14 dní,za 300kč,na hodinu,upřímně bylo to na nic.Tak jsem se dala na EFT.
13. Říjen 2008 - 11:44
Ben (anonym)
Kdo chce kam....najděte si dobrého psychiatra a dělejte něco samy se sebou- začněte třeba tím, že se budete o sebe starat.
13. Říjen 2008 - 14:06
Lenka N (anonym)
Lenko+ já chodím k psychologovi jednou týdně.1 krát za měsíc je opravdu málo.Já mám psychologa dobrého takže si stěžovat nemůžu.A Bene pokud netríš tím očem se tu píše tak raději mlč.A pokud jo tak já mám dobrého jak psychiatra i psychologa.A ty si myslíš že se o sebe nestaráme nebo co jako?Pokud tuto nemoc nemáš tak raději mlč ju?Ono to není tak jednoduché jak ty si představuješ.Zdravím jinak Hanču1.Já se spánkem problémy nemám.
13. Říjen 2008 - 15:56
Hanka 1 (anonym)
Ahoj holky,mlha jako mlíko,sychravo,vlezlo,fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Bene,,,,,,,děkujeme za radu,a co myslíš ,že děláme?Všechny máme odborné lékaře,staráme se o rodiny,já pracuju,tak nechápu co má znamenat-o sebe starat a to jako jak? Tyhle rady jsou skvělé ,ale já ve svých 52 beru jen konkrétní,takže jestli nějakou máš,sem s ní.Budeme ti vděčné.
13. Říjen 2008 - 18:03
Lenka N (anonym)
Tak,tak Bene připojuji se k Hance1.Takže čekáme na tu radu.
13. Říjen 2008 - 20:27
Klára (anonym)
Také bych přívítala něco "zaručeného"!
13. Říjen 2008 - 20:43
Jitka (anonym)
Dobry večer. Ja mam takovy problem a prosim o radu. Myslim si,že podle toho,jak to tady čtu,mam asi taky agoru. Přišla tak pliživě,někdy se jen zatočila hlava v obchodě,někdy jen po cestě do města.....ale ted je to nějak častějši a ještě do toho ta otazka: co zase dnes bude ? No a ten dotaz je: Mam ostych jit k psychiatrovi ,no ale spiš pro DOPORUČENÍ k obvodni,prosim vas,jde to i bez toho? Jsem na malem městě a chtěla bych to zkusit ve většim ,potřebuji doporučeni?Děkuji A ještě jeden dotaz,mivate zavratě i doma? Takovou slabost? Ja hlavně ve vypjatych situacich. :-(
13. Říjen 2008 - 23:43
Natura (anonym)
Musíš se zeptat přímo psychiatra (zavolej mu), jestli vyžaduje doporučení. Ten můj ho chtěl, tak jsem se musela ztrapnit před nánou doktorkou, která o tom prd věděla, a teď se mnou jedná jako s nesvéprávnou. Pak jsem přešla k jinému psychiatrovi, který doporučení nechtěl. Měla jsem to udělat hned. Kdybych to byla věděla... Takže si zkus najít psychiatra, co to nebude vyžadovat.
14. Říjen 2008 - 6:32

Stránky

Přidat komentář