283 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka1 (anonym)
neznamá to Hanka nemám pokřivené myšlení,nevidím důvod ,mám to co jsem si vybudovala,rodinu,přátelé ,práci,která je mým koníčkem,kterou jsem si musela dost vybojovat,protože přání rodičů bylo jiné,a pak mi jedna autonehoda obrátila totálně život naruby,snažím se chodit do expozic,ale víš poprvé,když se objevila agora u mě bylo to před lety cca 25až 30 a to ani AD nebyla a doktoři nevěděli to co ví dnes,měla jsem vynikajicího terapeunta dostala se z toho,pak léta klidu,pak přišlo pár velkých problémů,viz.umrtí v rodině,krádež bytu,,,,,,,,,a já to nějak neustála a vrátilo se to.Mezi tím zemřel můj pschiatr a současně psychoter.,mám nového psych.je v podstatě školen Praškem,takže si myslím,že ví co se mnou.Mám také psychoter.na EFT,takže to ,že bych pro agoru a její zlepšení nic nedělala si nemyslím,víš měla jsem velmi náročný srpen,3umrtí během týdne v rodině a i sám psychiatr řekl,že je to hodně náročné.Ono je moc lehké radit a kritizovat,a že nemám důvěru,no to se snad nedivíš?Já vůbec nechci mít v životě všechno,jak píšeš,ale mimochodem jsem astmatička a alergička.Do Prahy jezdím autem s dcerou,nebo manželem.Takže napiš meil ráda ti napíšu,pozvu k nám a třeba mi pomůžeš či poradíš,co dělám špatně. Budu jedině ráda,a víš znám i lidi co byli s agorou v PCP 3x,tam dobré doma stejné,takže ono to nebude asi jen tak.
5. Říjen 2008 - 16:43
Romana (anonym)
Hanka ani pomoc nechce,chce jen někam psát,vyprávět o tom co ji je a rozdávat rady jak se snažit agoru překonat,ale sama to nedokáže.Mohla bych napsat toho více,ale nechci nikoho pomlouvat apod.Teď jsem pouze napsala svůj názor ze zkušeností s Hankou.
5. Říjen 2008 - 18:54
Lenka+ (anonym)
Romano ty taky asi jen chceš někam psát nechceš pomlouvat ale děláš to.Ty znáš Hanku natolik dobře aby jsi mohla posoudit její nemoc
5. Říjen 2008 - 19:23
Hanka1 (anonym)
Romano ,co to píšeš za nesmysly?Pomoct chci,jako každý ,kdo má agorafobii,a rady ty nikomu dávat nemůžu ,ani nebudu,nevím jestli jsi ta Romanka co myslím,tak to je mi moc líto,že o mně takhle smýšlíš.Vůbec nejsem pyšná na to co mi je,spíše se za to stydím a trápí mě to.Jsem ale naivní i když už dost stará ,na to abych byla méně důvěřivá.Co jsem ti Romano udělala?Radit nemám co a psát si můžu s kamarádkama.Nebo ty mi snad poradíš ,jak zvládat MHD?budu rádaq Lenko+ to je na netu normální,lidé se občas napadají,já to unesu
5. Říjen 2008 - 19:47
Hanka1 (anonym)
Lenko+ kdysi jsem si psala s jednou Romanou,mladou dívkou ,měla také agoru,pak jsme si psát přestaly,nemám ani už její meil,ani číslo.Jevila se mi jako hodná holka,pak jsem měla velké starosti,umrtí v rodině atd.,to tu psát nechci.Nic jsem jí neudělala,jen mě to zase přesvědčilo,že jak jsem stará,tak jsem důvěřivá.No tak dobře mi tak,
5. Říjen 2008 - 20:13
Lenka N (anonym)
Teda nedá mi to sem po dlouhédobě písnout.Donutil mě ktomu názor Romany na Hanku1.Pěkně mě to zvedlo ze žídle.Mě naopak Hanka pomohla když mi bylo zle a čekala jsem na sanitu.Vím že sice jen po telefonu ale i to pomohlo a za to jí děkuji.Stačila jedna sms odemě kní a hned mi volala.Hani dík i to pomohlo.Podpora je důležitá a tenkrát to bohužel byla reakce na jeden lék čili dost škaredý vedlejší účinek.Jsem taky agorafobička a taky zvládám pouze cestu autem ale vlak a autobus tak to je děs.Ono pomlouvat je jednoduché a neuvědomit si jak tím člověku se ubližuje.A Hanka tak před ní smekám,prošla si peklem,stále bojuje a nevzdává se.I já se snažím seč mi síli stačí a bojuji stou potvorou jak se dá.Tak jí Romano dej pokoj ju?Jinak se tu všichni držte já mám celkem teď období bez atak takže jsem ráda a snad už to jen bude lepší ikdyž vím že ta mrška vždycky někde číhá.
5. Říjen 2008 - 20:40
Romana (anonym)
Je vidět že člověk nemůže vyslovit svůj názor.Ano Hanko,jsem to já.Nic si mi neudělala,já tě taky nenapadám,jak píšu,na svůj názor má každý právo.Milé Lenky,proboha to nechápete že to byl jen názor???Mě taky Hanka pomohla,párkrát jsme si volali a vypovídali se z těžkostí.domlouvali osobní setkání aj.
5. Říjen 2008 - 21:27
Hanka1 (anonym)
Lenko N. moc ti děkuju za hezká slova,ale to co jsem udělala já by udělal snad každý,ne?Jsem ráda,že je ti lépe a někdy písni na můj meil,budu ráda,měla jsem šílený srpen,alo to nechci psát tady,nechci,aby mě někdo litoval.Agoře se nedáme ahoj Hanka
5. Říjen 2008 - 21:27
Romana (anonym)
PRO HANKU:celkem mě Hanko mrzí že reaguješ až na tohle a ne na sms a vzkazy na lidé.cz.Vím že jsi měla v rodině smutek,to mi je líto,ale psát na doktorku.cz si pak zvládala ale odepsat mě to ně.A to jsem tě chtěla jen podpořit.Ale to je fuk,mě mrzí že jsi se ode mě odtáhla ale přitom říkala jak se na mě těšíš aj.Hanko,nechtěla jsem ti svvým názorem ublížit,měj se krásně
5. Říjen 2008 - 21:32
Hanka1 (anonym)
Romano,,,,,,,,,,,nechtěla jsem to sem psát,ale odmlčela jsem se ,protože nás postihla rod.tragedie během týdne umřel strýc,švagrová 39 a švagr.Prostě jsme to nezvládali,do toho dvě děti po švagrové 4 a 13,švagr nezvládal,pak druhý švagr,manžela bratr.Ted mi ubližuješ a zbytečně.Měj se hezky a at je ti dobře.Hanka
5. Říjen 2008 - 21:33
Hanka1 (anonym)
Já na žádné lidé cz.nechodím,a to jsi jistě poznala,ano chodím na pp.8,tak jsi mi tam mohla napsat-a těším se Romčo stále,ale opravdu jsem se měla bídně a nejen já,celá rodina a asi to bude dlouho trvat než se z toho vzchopíme.Nechci to řešit tady,klidně písni,nemám tvůj meil ani telefon.Hanka
5. Říjen 2008 - 21:39
Romana (anonym)
viděla jsem že si jsi udělala profil a měla inzerát a hledala kamarádku.Té stránce se říká lidé.cz....Četla jsem o smutku ve Vaší rodině....mrzí mě to,život je někdy strašně krutý.Můj mail je zlabenka"seznam.cz,tel.722 815 042.Ráda tě uslyším.
5. Říjen 2008 - 21:44
Lenka+ (anonym)
Tak si myslím že si tady vyřizujete jenom nějaké osobní záležitosti kdo komu ublížil nebo pomohl .Muže už mi někdo prosím pomoct s agorou nějakou třeba fintu abych zvládla zajít sama 200m do školky pro dceru a nemusela s tím nikoho otravovat
6. Říjen 2008 - 8:19
Pako (anonym)
To-Lenka+ ZNAL JSEM 1 ZENU A TA KDYZ POTREBOVALA PREJIT-DOJIT ZA ROH,TAK SI JAKO OPORU /BERLICKU/ VZALA KOCAREK /FINTU/ I KDYZ NIC NEVEZLA ...... :-( HORSI JE TO U CHLAPA......PA!
6. Říjen 2008 - 9:21
Pako (anonym)
To-Lenka+ ZNAL JSEM 1 ZENU A TA KDYZ POTREBOVALA PREJIT-DOJIT ZA ROH,TAK SI JAKO OPORU /BERLICKU/ VZALA KOCAREK /FINTU/ I KDYZ NIC NEVEZLA ...... :-( HORSI JE TO U CHLAPA......PA!
6. Říjen 2008 - 9:21
Hanka 1 (anonym)
Lenko+...........máš pravdu,Romana tu rozvířila něco ,co sem nepatří,já ti neporadím ,jen napíšu,jak jsem to dělala já,první den ke vratům,mám to asi 70m,několikrát a zpět,pak od vrat např 50m a zpět,postupně přidávala,denně několikrát,vždy s mobilem a lékem v kapse ,a pak když jsem šla třeba 500m a dále ,tak jsem nejdříve chodila se psem,pak sama a třeba jsem s někým telefonovala,a takhle postupně,doktor mi to schválil,a ono pak lepší a lepší,pak jsem začala dělat metodu EFT,mrkni na to na www.eftprozdravi.cz pani Plachá,ted už se občas přistihnu,že jdu do obchodu a čekám,že se mi udělá zle a ono nic,není,stále ale problém MHD,autem jsem schopná jako spolujezdec jet kamkoliv ,ale MHD je průšvih.Leni věř mi je to dřina,ale je to pitomý blok v naší hlavě.Když se mi ztratil pes.lítala jsem tady u nás jako blázen,agora neagora.Tak to jsou moje tvrdé zkušenosti,plus léky,nejhorší je se zaseknout doma,to vím,že nesmím. Romano,,,,,,,,,toto je opravdu diskuzní pole pro všechny,tohle co ty píšeš,se sem nehodí
6. Říjen 2008 - 9:29
Hanka 1 (anonym)
Lenko+ ano kočárek je supr,já chodila se psem,ale ty můžeš třeba s golfáčem,Pako má pravdu,člověk se cítí bezpečněji
6. Říjen 2008 - 9:32
Návštěvník (anonym)
Běžte se ožrat....
6. Říjen 2008 - 9:32
Lenka+ (anonym)
Díky za obě rady konečně nějaké zkušenosti a pomoc za chvíli pujdu pro dceru zkusím to s tím kočarkem a bez manžela pro jistotu si vemu mobil opravdu mě to pomáha když mi někdo poradí dodává mě to sebeduvěru a sílu jít sama bez pomoci moc děkují
6. Říjen 2008 - 11:50
Hanka 1 (anonym)
Lenko+ a zkoušet a zkoušet a zkoušet u sebe mám ověřeno nezacházet do extrémů,pak se moc rozhodím,ale zkoušet pomalu a postupně,hlavně se nezavírej doma,máš psychiatra,psychoterapeunta?Zatracená agora,vid,ale nevzdávej to,uvidíš ona to postupně bude vzdávat agora.A neboj nejsi jediná,a držím palce.Hanka,já až jednou vlezu do MHD,tak to asi vyjde slunce,,,,,,,,,,,,,,,,,
6. Říjen 2008 - 12:30
Lenka N (anonym)
Ahoj Hani1 neboj brzy ti písnu ale musím tě vyvést z omylu,to co jsi udělala ty pro mě by každý neudělal.Mám zkušenosti.Možná lidékteří touto nemocí trpí ale lidé kteří neví očem je řeč,tak ti tě budou považovat za blázna.Ale sama to možná znáš.Pošlu ti i změnu svého čísla ju?Pa a opatruj se
6. Říjen 2008 - 13:18
Lenka+ (anonym)
Hanko 1 mě vyjde slunce když zajdu těch 500m k psycholožce sama ale musím se pochválit dceru jsem vyzvedla ze školky sama i když jsem si u toho musela zpívat abych přišla na jiné myšlenky mám už agoru 5 let a MHD si myslím u mě nehrozí že bych do něj někdy vstoupila
6. Říjen 2008 - 13:24
Hanka 1 (anonym)
Lenko + super,vidíš ,že to jde,a vždycky ,když se ti něco povede si dej třeba něco dobrého,nebo se pocval,a můj psychiatr mi vyprávěl ,že jedna jeho pacientka agoře nadává,a že jí to nesmírně pomáhá,takové to ,to víš ,že jo,to zrovna ty mě budeš omezovat,potvoro jedna atd.A že si zpíváš super,já zpívat neumím,uvidíš bude se to lepšit,jen se fakt člověk nesmí zabednit doma,a co kolem domu s malou to jde?Moc ti fandím jsi mladá,a jak ta mrcha přišla náhle,bez důvodu?Ach jo,tak já zase nakouknu. Lenko N.zdravím moc a moc,,,,,,,,,,,
6. Říjen 2008 - 13:31
Lenka N (anonym)
Ahoj Hani1 díky za pozdrav.Zatím jak jsem psala jsem bez vážnějších atak.Kupodivu dokáži i strávit celé odpoledne jak mimo byt tak i město ikdyž teda jedině autem.V sobotu jsem strávila odpoledne z příjemnou osobou,která ví co mi je a kupodivu i v cizím prostředí mi bylo fajn.Zítra mám sezení u psychologa a ten za 7 let co mě má v péči i z pauzama,mě tak už zná že sebemenší změnu ihned odhalí.Vždy mi tvrdí že je to plus a že i celkově mi to prospívá.Lence+ taky držím moooooooc palečky,holt je to běh na dlouhou trať ale nevzdávej to.Opravdu to pak stojí za to.Já taky nezvládala obchody,vyjít před dům atd.A teď?Sama si zajdu na úřady,do obchodu,projdu se městěm,prostě zvládám celkem vše krom toho autobusu a vlaku.Lenko+ drž se a moc na tebe myslím,ten boj za to stojí věř mi.A Hani1 tobě zítra písnu ju?A pošlu pár fot z Anglie jak byla dcera jak jsem ti psala.Momentálně byla vybrána na nějakou akci přes fond Unesco tak ještě se 4 spolužákama je od 3 října prozměnu v Německu a vrátí se v sobotu.Jinak všem tu držím palečky a bojujte.
6. Říjen 2008 - 21:38
Lenka+ (anonym)
Hani1 nezačlo to bez duvodu manžel začal podnikat všechno zustalo na mě a měla jsem pocit že má rád jenom praci chtěla jsem na sebe upozornit aby se mi více věnoval ale vymstilo se mi to protože jsem zjístila že sama už nedokažu vyjit ani před barák začala jsem se léčit pak jsme si pořidili dceru pomalu sní obejdu kolem domu, včera jsem došla do školky připadalo mě to jako bych vyhrála 1 ve sportcedí za podporu možná jednou sedném do MHD navštívime se a budeme se tomu smát
7. Říjen 2008 - 10:29
Hanka 1 (anonym)
Lenko+ vidíš super,tak dnes zase hezky do školky,neboj to dáš,mě čeká psychiatr kontrola,ale jezdím do jiného městečka vozí mě tam kamarádka,ani nevíš ,jak ráda bych se tomu jednou zasmála,mám 3 děti,a ty 3 porody mi nedaly tak zabrat,jako by dala jedna cesta metrem.Jak jsem psala u mě ta hnusná agora propukla po autonehodě ,pak si dala léta celkem klid a pak se vrátila se starostma.Mrkni na to EFT,můžeš si to dělat i sama,já to dělám,tedy holky,ale ten podzim takovýhle pro mě tedy není,tak neboj to se poddá,já měla včera ještě expozici sice autem do Prahy,pobýt 2 hodiny v 8 patře a zase zpět,sice s dcerou ,ale i tak.A uvidíš ty jsi mladá porazíš jí......... Lenko N.........ty jsi tedy šikula,já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýý
7. Říjen 2008 - 10:48
Lenka+ (anonym)
Hani1 já mám taky 3 děti a v květnu budu babička rada bych chodila s vnoučetkem na procházky měla jsem dceru ve 40ti kluci jsou už dospěli ten podzim bych vymazala a dala 2 jara už se těšim do školky doufám že to dokážu a nepříjde záchvat
7. Říjen 2008 - 11:10
Hanka 1 (anonym)
Lenko+ je to jsme na tom stejně,já mám děti 31,28 a 13 letou dcerku,také se mi narodila v 39letech.Jejda,tak to jsme stejně,vid?To dokážeš to je ti tak o 10let mín než mně.No v té době moje hnusná agora spala a já si užívala Natali,ona šla do školky až těsně před školou,byla pořád ve školce nemocná.Mně je 52. Lenko+ telefon do kapsy,golfáče,a třeba si zase zpívej,nebo nadávej,to je fuk,a jak se u tebe projevuje onen záchvat,zkoušela jsi to prodýchat,nebo co uděláš,jo a až si budeš jistá,zkus to bez telefonu,to vše mi radí doktor,držím moc palečky
7. Říjen 2008 - 11:25
Hanka 1 (anonym)
To co ti píšu ,není z mé hlavy,ale z toho co mi říká lékař,aby mě tu někdo nenařknul ,že jen radím,a také říkal,že se musím mít víc ráda a umět říkat ne.
7. Říjen 2008 - 11:27
Lenka+ (anonym)
Hani já mám 42 a když příjde záchvat neumím ho rozdýchat nemužu se totiž ani nadechnout ale když si zpívám tak to dýchání jde líp i když se na mě lidé dívájí jako na blazna
7. Říjen 2008 - 11:43

Stránky

Přidat komentář