94 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

AFD group

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ježek (anonym)
Ahoj všem,všude se pěje chvála na společnost.Jak vám chodí peníze a odměny ?
5. Prosinec 2009 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
Ahoj všem,všude se pěje...Nevím jak dalece jste obezmámen se systémen odměňová, zda vám jde o zaplacení odměny, či o refundaci vaši pojistné smlouvy?
7. Leden 2010 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
njn (anonym)
no to by mě taky zajímalo .. jestli to není nějaký podraz ... nevíte o tom někdo něco?
1. Březen 2010 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
milos (anonym)
jen tak mimochodem o afd jsem slyšel jde jen oto si vydělat peníze prodejm ižp od čpp pres mlm je to čisté každý kdo vstoupí potřebuje jen 4lidi a ti dalsí čpp pak pošle provize za izp firme afd jediného čeho se bojim je jestli fa vyplatí všechny provize nám co je privedem (tipařům) neco podobného bylo 2008 FGI famili group invest.
24. Březen 2010 - 1:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
V AFD group s.r.o. jsem zaregistrovaný, ale již nejsem aktivní. Dostal jsem se na 3. pozici, takže nějaký ty zkušenosti mám. Ale nejsou pozitivní. AFD toho na začátku hodně naslibovala, neustále sliby měnila (k horšímu - přísnější podmínky ke splnění a když člověk splnil, co měl, něco si našli, jen aby nemuseli vyplatit peníze nebo odměny. Vedení není moc schopné, Adamec je samá ne vždy vtipná historka, kývne vám na cokoliv, ale hned, jak se otočí, už to neví. Manažeři (vedoucí struktur) taky nestojí za nic. Setkal jsem se s jistým panem Janoškem, který na mé otázky odpovědět nedokázal nebo když ano, ukázaly se nakonec jako nepravdivé, což způsobilo mně a ostatním mnohé problémy. Které ovšem už nikdo z AFD nebyl ochoten řešit. Zkráceně: Tuto firmu vám nedoporučuji. Budete rádi, když dostane zpět peníze, které jste do toho dali. Odměny nejsou právně vymahatelné, takže vám je vlastně dávat nemusejí (což se mi taky stalo), lidí mají poměrně dost, takže je jednotlivci a jejich problémy nezajímají. A když si dovolíte něco říct (vždyť máme demokracii), rovnou vás odepíšou. A už se spravedlnosti nedovoláte. Na první pohled to vypadá moc hezky, taky jsem byl nadšený a šel do toho, ale realita je hodně jiná. Pro mě to je velké zklamání, spousta ztraceného času, ale taky zkušenost. Zase se mi potvrdilo, že se lidi zajímají jen o sebe a že si hrabou jen pro sebe.
30. Březen 2010 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Zoro 608 978 99 (anonym)
V AFD group s.r.o. jsem...Jiří, jsi prolhaný nepodarek. Jestli sis myslel, že přivedeš do systému pár takových jako jsi sám a pokvete ti pšenka, nemůžeš se divit, že se ti nedařilo. Myslím, že největší chybu udělal tvůj sponzor. Buďto tě nic nenaučil a nepomáhal ti nebo tě špatně odhadnul. V tom případě tě neměl brát do týmu. Smyslem práce v AFD není nahánět "kusy" a cpát jim IŽP! Díky 2 jednoduše geniálním nápadům je AFD jedinou společností svého druhu v ČR. Provize a refundace samozřejmě vyplácí pravidelně bez problémů. Jediným problémem jsou čeští vychcánci, kteří chtějí systém jen zneužít. Vedení AFD si bláhově myslelo, že když lidem dají pohádkové možnosti, budou si toho vážit. Proti vychcánkům a podvodníkům museli vymyslet opatření, která by poškozování společnosti zamezila. Jednoho znám osobně. Napsal smlouvy 4 členům rodiny jenom proto, aby za měsíc mohl shrábnout 20.000 provizi a 1500 určených k refundaci vlastní smlouvy k tomuto účelu samozřejmě nepoužil. Když to tak někdo udělá několik měsíců po sobě, nemůže se divit, že se firma brání a stopne mu provize. Pokud je dotyčný taková svině, že si ještě někde stěžuje a pomlouvá, zasloužíl by kriminál. Tyto diskuse jsou pokaždé děs a hrůza, vždy se tu připletou nějací záškodníci od konkurence nebo chytráci, kteří si myslí, že mohou posuzovat na základě toho, že už "o tom" někde slyšeli jako pan Miloš, jehož poznatky a názory jsou hodně mimo. Vždyť většina lidí si všechna fakta a souvislosti neuvědomí ani po prezentaci, jedná se opravdu o hodně souvisejících informací, které je nutno průběžně doplňovat a upřesňovat. Veřejná prezentace trvá 90 minut a postačí k pochopení základů. Považuji se za dobrého učitele, polovinu kolegů jsem odprezentoval dvouhodinovým telefonátem. Nyní pracuji efektivněji, zájemce pošlu na prezentaci, nechám mu to v hlavě rozležet a teprve potom s ním vše do detailu proberu telefonicky. Takto připravenému člověku se v AFD nemůže nedařit, ale když je třeba, má moji podporu. Kdo nemá smysl pro týmovou práci a zodpovědnost, ať do AFD vůbec neleze Tímto příspěvkem jsem chtěl sdělit, že i v sebelepší společnosti se najdou lidé, kteří nejednají v souladu se zájmy firmy a mohou tak pošpinit její dobré jméno. Z výše uvedeného vyplývá, že je absolutním nesmyslem chtít kompletně vysvětlovat nebo pochopit celý systém AFD a polovičaté informace dávají často jiný smysl. Na přiblblé rádoby argumenty "talentovaných" diskutérů nebudu ani tentokrát reagovat. Každému, kdo se upřímně zajímá o AFD, podám kvalitní info nezávazně telefonicky, postačí prozvonit nebo sms.
31. Březen 2010 - 5:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Zoro 608 978 99 (anonym)
OPRAVA Z výše uvedeného vyplývá, že je absolutním nesmyslem chtít ZDE V DISKUSI kompletně vysvětlovat nebo pochopit celý systém AFD... P.S. Docela by mně zajímalo, kdo z diskutujících ví například to, že po 5 letech může spolupracovník AFD získat dům bez úspor a bez hypotéky (tím nemyslím motivační odměnu až v pozici 8 )
31. Březen 2010 - 5:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Jiří, jsi prolhaný...Ahoj Zoro, jsi na skype? Jsem u AFD od října a potřebuji některé věci probrat. Konečně se asi zadaří a potřebuji spoustu info pro mé lidi. OK? Díky a ahoj
11. Duben 2010 - 2:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Dada (anonym)
Ahoj všem,všude se pěje...ani se neptejte
7. Květen 2010 - 10:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Nadáváte tady Jiřímu, jenže "nepodarek" je ten projekt ve spojení s investičním životním pojištěním (dále jen IŽP) Evropská jistota od ČPP. Obecně je IŽP vysokonákladovým produktem. Byl jsem na prezentaci této společnosti a mohu říci jediné: "Děkuji, nechci." ... V oboru financí jsem profesionálem na plný úvazek od roku 1998. Na trhu jsou násobně lepší produkty, a to i v produktové řadě IŽP. Nedovedu si představit, kde skončí profese SKUTEČNÉHO finančního poradce, když tyhle MLM společnosti dostaly a i nadále, Bohužel, budou dostávat k dispozici od pojišťoven životní pojištění k distribuci. Zjednodušeně: Pojišťovnám to vyhovuje, prodají velký objem těchto produktů. Že se jedná o realizaci obchodu mizerné kvality pro klienta, to je vedlejší.
11. Květen 2010 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
melly (anonym)
Ahoj všem,všude se pěje...Společnost je banda podvodníků a tunelářů. Mně provize dluží 3 měsíce a o refundacích nemluví. Slibované bonusy jsem neviděl. Jenom sliby, sliby a zase sliby, ale své závazky neplní. podle zjištění jsou ve velikých dluzích.
20. Květen 2010 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Ála (anonym)
Společnost je banda...Souhlasím s názorem. Proto jsme všichni od AFD odešli a pojistky zrušili. Přes to že jsem u nich byla od června 2009 dodnes jsem neviděla nic z toho co naslibovali. To, že za tu dobu 3x radikálně změnili podmínky fungování taky nesvědčí o stabilitě společnosti za kterou se vydávají.
20. Květen 2010 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
Nadáváte tady Jiřímu,...Celá AFD a jejich "slavný projekt", který skončil v březnu 2010 a jejich další fungování má velmi chatrnou stabilitu vuči zákonům ČR.
20. Květen 2010 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Pou (anonym)
Musím souhlasit. AFD neplní sliby a to co naslibovali na počátku se ztratilo v nových pravidlech tvořených na pochodu a pouze a jedině ku dobru vedení. Takže jsem skončila taky. Žel moje zkušenost s ČESKÝMI projekty vždy ztroskotaly na malém českém človíčkovi, který chtěl ten největší kus koláče. Takže nedoporučuji!
21. Květen 2010 - 8:41
Obrázek uživatele Návštěvník
B.Anna (anonym)
Měla jsem také chuť do toho vstoupit,ale teď když čtu ty příspěvky,tak mám zase husinu.Je to jednoduché,jsme v Čechách ta tady nic solidního fungovat nebude.Je to zase jen o lidech.Tak teď nevím,smlouvu mám na poště a co s tím.Jako stupido jsem již rozhodila sítě a referovala lidem...to budu za pěknou k.....u
21. Květen 2010 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
nikola (anonym)
solidarnost je o lidech, ne o firmach, bohuzel :(
21. Květen 2010 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Mě manažerka pučovala na 1.splátku s tím,že jí vrátím z 1.provize.Nemyslím,že by mi pujčila,kdyby věděla,že se provize nevyplácí.
24. Květen 2010 - 8:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Mě manažerka pučovala na...Udivuje mně naivita lidí, ketří ještě snad věří AFD. Osobně znám 49 lidí ktří vše zrušili a vypověděli, protože za půl roku jen platili blbou pojistku a slibovaný zisk žádný. Já jsem s ideály vstoupil do AFD, která se tvářila a chovala, jak kdyby měla skutečně něco extra. Také myšlenka by byla zajímavé, kdyby ji však někdo schopný a poctivý propracoval. Afd jsou jen sliby, sliby a lži. Nikdo neviděla ani korunu. Provize sice někdo dostal, ale ne takové, aby to by't jen pokrylo náklady, které do AFD vložil. Slibované karty společnosti NFD s vkladem 300 USD jsou kecy. Nikdo, kdo měl podle původních pravidel AFD na ni nárok ji nedostal. Ano je pravdou, že pár (co vým tak 4) ji dostali, ale bez jakéhokoliv vkladu, takže jim ji společnost NFD za 3 měsíce zrušila. Tomu říkam super nabídka od AFD. Když jsem se zajímal o společnost NuSkin proč mi nechodí slibované provize, tak mi přímo ve společnosti NuSkin řekli, že provize jsou na příkaz vedení AFD vypláceny firmě a body přerozděluje někdo z vedení AFD (patrně svým kamarádům). Změna celé AFD v klasickou pojišťovací firmu, která nemá za sebou ani pořádné pojišťovny nebo produkt... Sbohem představy. Objevil jsem Však jeden zajímavý projekt, který mně zaujal. Nechci jej zde prezentovat, ale mám k němu důvěru a vidím výsledek i to, že plní sliby.
24. Květen 2010 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Mě manažerka pučovala na...Nevěřte tomu, že budou nějaké provize. AFD je potápějící se loď. utíkají struktury a odcházejí manažeři.
24. Květen 2010 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Rudolf (anonym)
Udivuje mně naivita lidí,...Dobrý den, pane Dan,můžete nabídnout Vaši účast v nové společnosti,také jsem měl zájem jít k AFD.Děkuji. rudolf17@seznam.cz
26. Květen 2010 - 2:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Nový funkční p (anonym)
Dobrý den, pane...Nejsem kompetentní k tomu, podat přesné informace. Jsem jen součástí toho systému, jehož strategie je zajímavě řízena a z vlastní zkušenosti, i z osobního setkání s lidmi, mohu potvrdit, že výsledky jsou hmatatelné a nrozdíl od AFD jsou pravidla jednoduchá a splnitelná. O odměnách ani nemluvím. Doporučuji si o přesné a podrobné info zažádat na ctyritri@gmail.com
2. Červen 2010 - 8:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Miky (anonym)
Nejsem kompetentní k tomu,...Mám zájem o ten funkční projekt. Jestli je to to co si myslím tak jdu do toho.
2. Červen 2010 - 8:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
Mám zájem o ten funkční...Promiňte víte o co jde a máte s tím zkušenosti? Mně to velice zajímá. Už jsem o tom něco slyšela od kolegyněa moc si to chválí. Tedy pokud je to to co si myslím. Pak by to bylo velice zajímavé a konečně snad něc, co jen neslibuje, ale taky sliby plní.
2. Červen 2010 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Balů (anonym)
Ahoj všem,všude se pěje...Pozor na AFD. Je to banda pojišťováků. Za čím je pan Ademec je vždy podvod a tunel. Už aspoň 5 firem založil, napakoval se, a kde je firmám konec. Možná nalákal lidi na dobrou myšlenku, ale z minulých zkušeností s tím člověkem vím zůstalo jen u slibů. Ukažte mi jednoho, kdo je nebo byl v AFD (co vím tak se jim celá členská a klientská základna zhroutila a lidi jim utekli) a kdo od nich něco dostal a kdo snad vydělal.
2. Červen 2010 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
Pozor na AFD. Je to banda...Slyšel jsem, že se dokonce chystají žaloby na AFD pro podvody.
4. Červen 2010 - 8:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
V AFD jsem před rokem začala s ideály o zajímavém projektu pro lidi. Pasivní příjmy, slibované a barvitě malované se však nikdy nekonaly. Nekonaly se žádné příjmy. Přes to, že jsem měla nárok na odměny, balíčky atd, nikdy jsem nic nedostala. CHvíli fungovali refundace - to že společnost proplácela pojištění, ale i tomu je dávno konec. Nedivím se, že již 80% lidí, kteří se stejně jako já nechali podvodně zlákat na něco, co od začátku nemělo existovat, ale mělo sloužit k obohacení skupinky podvodníků, kteří s tímto nápadem přišli. A že teď z AFD udělali obyčejnou pojišťováckou firmu, která nemá ani co nabízet za pojistky a pokud někdo chce nějakou almužnu musí uzavřít měsíčně 25 pojistek jinak nemá na nic nárok, tak to ať se na mně nikdo nezlobí, ale takto jsem si spolupráci a pasvní příjmy mepředstavovala.
4. Červen 2010 - 9:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Mec (anonym)
Jiří, jsi prolhaný...AFD ještě funguje? Vždyť se rozpadli. To ještě nezavřeli vedení podvodníků.
4. Červen 2010 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
MIK (anonym)
OPRAVA Z výše...Musím dát za pravdu Jiřímu. AFD je podvod na lidi. ZOORO patří holt k týmu "oveček" které se napakovali. Jsem před pozicí 5 a já i celý tým jsme ukončili spolupráci i IŽP stekně jako stovky dalších. AFD neplní své závazky. Půl roku nikdo nedostal ani korunu na refundacích. Provize vidělo pár lidiček. Odměny nikdo nedostal. NFD prezentovaná společností nefunguje a je to další z podvodů. Veřejné prezentace jen odrazují lidí. Pojišťováka za podmínky 25 smluv měsíčně nikdo dělat nechce.
4. Červen 2010 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Nechci být posel špatných zpráv, ale díky svým kontaktům jsem se dozvěděl, že ČPP připravuje žalobu na vedení AFD pro podvody s IŽP a ČNB chce AFD odebrat makléřskou licenci. Myslím, že je třeba obrátit svou pozornost k projektům, které fungují a je na ně spolehnutí. AFD je "Titanik".
4. Červen 2010 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
čtu tyto příspěvky a je mi špatně z toho kolik zloby je v lidech a jak si vylévají zlost na firmě která funguje.je však zarážejicí že členové na 4pozici pomlouvají firmu která nabízi více produktů.firma má nastavené podmínky které tito v uvozovkách spolupracovnícineplní a proto neberou peníze ani pasivnípřijmi.firma může rozdělit jenom ty peníze které má za odvedenou práci obch.zástupců.ať sisáhnou do svědomí ti co nadavaji.většinou tito prošli několika systémy kde nic nedokázali a jenom pomlouvali.o takové žádná firma nestoji.firma se musí zbavit těchto lemplů a pojede dál.firma bude mít1rok výročí a má připravené nové věci ale to jen pro ty kteří chtěji něco dokázat.těm lemplum vzkazuji.založte si svoji firmu a neotravujte ty kteří chtěji pracovat a vydělávat.
4. Červen 2010 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
PETR (anonym)
Nechci být posel špatných...Reaguji
4. Červen 2010 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Bart (anonym)
čtu tyto příspěvky a je...Překvapuje mne, jak bráníte firmu, která půl roku neplní své závazky a sliby. Firmu, kterou hromadně opouštějí OZ i manažeři. Firmu, která měnila a mění pravidla pomalu měsíc od měsíce. Firma která nalákala na unikátní projekt, který ale nikdy nezačal fungovat. Firma která je v platební neschopnosti. Firma která okrádala OZ o peníze, které měly být na NFD, o body a provize z NuSkin a Gano, která slibovala registrace do CDT a nic takového se nedělo. Sliby o pasivním příjmu, o refundacích pojistek jsou hezké, ale kdo bude lovit 4 lidi kteří chtějí měsíčně platit 1500,- Kč akteří budou taktéž lovit a vedle toho uzavírat 25 pojistek. Někomu se toto možná líbí a je to to, co hledal. Přeju mu hodně štěstí a úspěchů.
7. Červen 2010 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
není důležité (anonym)
no to by mě taky zajímalo...Je zarážející, jak lidé pomlouvají firmu a sdělují informace, které jsou zavádějící. Žádné pojistky se nemusí uzavírat , natož 25!!!Jestliže jste byli na pozicích, jak uvádíte, tak snad víte, jak to funguje. A že lidé jsou chamtiví a berou refundace a nedávají to na pojistní, to už nikdo na sebe nepráská.Vyčůránci! Žádné peníze do firmy nevložili, tak nevím co by chtěli. Ukládali si to pouze na svůj účet IŽP, což je spoření na důchod. Tak nedělejte vlny a hrábněte si do svědomí...
14. Červen 2010 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
dandy (anonym)
Je zarážející, jak lidé...Tahle debata je úplně směšná. Byla jsem v AFD a otráveně jsem po půl roce odešla. Přes to, že jsem platila pojistku měsíčně 1500,- nedotala jsem od AFD za půl roku ani korunu na refundacích a to jsem od začatku sebou přivedla 2 lidi, takže jsem na ně měla nárok. Všichni jsme všechno zrušili a vypověděli. Ztrátu jsme musely odepsat.Když i náš lídr manažer všechno vypověděl protože mu firma dluží velké peníze, pak není co řešit. Důvěřivcům přeji hodně úspěchů a hodně nalovených lidiček.
14. Červen 2010 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
jimi (anonym)
Je zarážející, jak lidé...Firma AFD jen slibuje. Slibů už jsme od nich slyšeli a výsledek je odchcod a výpovědi nasraných celých struktur. Ať žije AFD která vše poslala do kopru špatně zajištěným a nedomyšleným nápadem a tím, že hrstka lidí si přerozěluje provize a odměny. Měnit pravidla společnosti za pochodu a od základů tomu svědčí.
14. Červen 2010 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Vláďa (anonym)
Je zarážející, jak lidé...Právě proto že jsme dosáhli v AFD pozic tak víme jak to nefunguje. Nic z toho, co bylo prezentováno se neplnilo. Jen uzavírat pojistky a zase uzavírat pojistky. Měli jsme tým naprosto spolehlivý a snaživý, ale všichni jsme ukončili včetně manažerů, jak spolupráci tak IŽP
15. Červen 2010 - 9:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Benyon Manor (anonym)
Oslovil vás někdo, kdo vás láká spojit se společností AFD group? Od této společnosti utíkají OZ i manažeři. Odliv nelze zastvit, protože se všichni přesvědčují že firma jen slibuje. AFD nyní odmítá akceptovat výpovědi Smlouvy o spolupráci od OZ. Požaduje "vlastní formulář" "Dohoda o ukončení spolupráce". Nemají na toto nárok. Výpovědi dávají OZ pro neplnění podmínek ze strany AFD. Rozhodně se nedohadují o ukončení ale vpovídají spolupráci. Pozor! každé má jinou váhu. Dokonce AFD těm desítkám lidí, kteří daly výpověď a vše zrušili telefonují a přemlouvají je aby nic nerušili a nevypovídali. Píší jim a vyhrožují, přesvědčují, slibují. To vše skutečně svědčí o "velkých kvalitách" takové firmy. Navíc klamou veřejnost a poškozují jiné firmy, které se společností odmítly spolupracovat. Kdo se rozhodl spolupracovat, nebo se zalekl nátlaku ze strany AFD přeji hodně štěstí. Nechci pomlouvat jen upozorňuji na podivné chování a praktiky.
18. Červen 2010 - 13:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Shock (anonym)
Nechte pomlouvání. Každý si stojí za svou pravdou. Jestli se nějaká firma chová tak, jak je uvedeno, dříve či později na to doplatí. Nevyhovuje ti to, tak odejdi. Je to tvé rozhodnutí. Nikdo tě nemůže nutit. Chceš zůstat tak zůstaň. Je to zase jen tvá vůle. "...cosi zkaženého v tom státě Dánském..."
18. Červen 2010 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
BUL (anonym)
Jiří, jsi prolhaný...Pozor! Když chceš odejít od AFD nesmíš říct že nic nefunguje. Jeden z mých kolegů dostal výhrůžný dopis od vední.
23. Červen 2010 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Botek (anonym)
Pozor! Když chceš odejít...A na čem tedy AFD vydělává?? Když všichni masivně odcházejí?? Díky za info
24. Červen 2010 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
divák (anonym)
Pozor! Když chceš odejít...a proč ten dopis tady třeba nezveřejní?? hned by se vidělo jak to je a není!
25. Červen 2010 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Bul (anonym)
a proč ten dopis tady třeba...Dopisy se objevují dnes a denně. Já už taky mám jeden. Chtějí po mně vrátit všechno!!!! Takže firma neplní své sliby a závazky a protože jim utíkají OZ tak chce se někde zahojit. To jim snad načůráme zpět i ty jujce které někteří z nás (kteří měli to "štěstí" dostali.
25. Červen 2010 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Eleonor (anonym)
A na čem tedy AFD...Mohu potvrdit to co se zde píše. Byla jsem na pozici 4 ve společnosti AFD. Když jsem s ideály vstoupila,vše bylo a vypadolo super. Měsíc po tom změnily podmínky pro vstup do CDT. Měsíc na to přestali chodit karty NFD Leonardo. Najednou byla povinnost seminářů AFD každé 3 měsíce. Pak přestaly chodit refundace IŽP!!! Balíčky NuSkin jsem dostala 2x a žádné slibované provize (pasivní příjem). Balíčky Gano jsem dostala 1x a nic víc. Kolegině která měla nárok na gano a já jí přivedla do AFD je v Gano registzrována někde jinde a né v systému za mnou. Teď jsem ukončila spolupráci a AFD mi poslalo výhrůžný dopis a chtějí vrátit refundace IŽP i provize!!!! Připojím se k hromadné žalobě na AFD group. Poslední dobou prazentují společnost Gold Way. Tato společnost s nimi odmítla uzavřít dohodu a smlouvu o spolupráci protože je to společnost, která si narozdíl od AFD stojí za svým a skutečně funguje. Já osobně vstoupila do systému, který zde v diskuzy byl zmíněn s odkazem ctyritri@gmail.com a mohu potvrdit, že jsem spokojená jeho nezištností a fungováním. AFD za rok fungování změnilo pravidla i podmínky nesčíslněkrát. Teď kope a vymáhá nevymahatelné po lidech, kteří od nich pro neplnění podmínek odešli.
25. Červen 2010 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
divák (anonym)
Mohu potvrdit to co se zde...Ok, ale pořád mi uniká podstata věci, Proč se tak děje. A do 4 pozice jste měla nějaký příjem?? Díky
26. Červen 2010 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Eleonor (anonym)
Jo. Dvakrát po sobě 9.900,- a pár měsíců refundace 1.500,- měsíčně na IŽP. Od února jsem ani toto neviděla.
26. Červen 2010 - 19:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Pou (anonym)
Mohu potvrdit to co se zde...Naprosto souhlasím. Shrnuta historie dokonale. Jako vždy v česku, chce někdo jen pakovat vlastní kapsu.
26. Červen 2010 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Eleonor (anonym)
Proto jsem všechno zrušila a vypověděla protože AFD jsou jen slibotechny a podvodníci.
26. Červen 2010 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Bul (anonym)
Divíte se tomu? Za čím je pan Adamec je vždy tunel, podvod a průser. Už několik společností založil, napakoval se a zlikvidoval je. Pokud je hromadná žaloba na AFD mile rád a ochotně se připojím.
26. Červen 2010 - 19:31
Obrázek uživatele Návštěvník
divák (anonym)
Divíte se tomu? Za čím je...A v jakých firmách ještě figuroval pan Adamec? Já jsem o tomhle byznysu přemýšlel, ale jak vidno nechce se mi tomu věřit, že je to založeno tímhle způsobem. A co Vám brání zveřejnit ten výhružný dopis.
26. Červen 2010 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
divák (anonym)
Kde je konec téhle rozvinuté debaty? Že by přispívající byla jedna osoba??? Anebo jste se všichni vrátily a všechnu funguje jak na začátku :)
2. Červenec 2010 - 18:58

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama