2879 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
kaspar (anonym)
Hrůza mne jímá, když čtu stránky různých bio- a psycho- troniků a pseudoléčitelů. Jsou všude a jak to vypadá, stejně jako klíšťatům v lese jim nelze uniknout. Stačilo se tady, na doktorce, ukliknout. http://www.svetelne-drahy.cz Já už pro lidi jeho typu jen těžko hledám slova. Příživníci a paraziti škodící lidem v nouzi, mrchožrouti a krkavci živící se neštěstím jiných. Ty stránky, to je jeden velký blábol, hromada nesmyslů znějících rádoby esotericky. Ale zcela určitě se někdo chytí, zúčastní se, koupí si, a bude tu hyenu hájit.
20. Květen 2010 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Ale asi je to m (anonym)
Hrůza mne jímá, když čtu...Člověk by řekl, že "světelné dráhy" jsou tak jasný a zřejmý podvod, že to musí být každému jasné, že? Ale kdepak. Když založíte diskusi na toto téma, nepochybně se do ní velmi brzy přihlásí někdo, kdo bude tvrdit že už to vyzkoušel, má s tím dobré zkušenosti, a všem to doporučuje. A nebude to zdaleka jenom poskytoval těchto „služeb“ skrytý pod pseudonymem, jak je zde obvyklé. Budou to i cvoci s bujnou fantazií, vyšinutci, osamělci se kterými by se jinak nikdo nebavil. Počet příspěvků bude narůstat, a kdo se přihlásí za měsíc, bude mít dojem že se zapojil do diskuse o něčem reálném, používaném, funkčním. Lidi zřejmě tu potřebu mají v sobě. Je to velmi prosté – založte si stránky, co nejkýčovitější, nabídněte lidem co největší píčovinu (s prominutím), zabalte jí do vědecky znějícího hávu ze slov nádodně vybraných z technického slovníku, a peníze se jenom pohrnou,Nebo možná nepohrnou až tak moc, ale na pokrytí nákladů a nějaký příměřený vývar to určitě hodí. Vítejte ve třetím tisíciletí....
21. Květen 2010 - 8:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Na to bych napsala asi jedno - lidi mají svobodu a je jejich věc, komu dají své vydělané peníze, je to jejich zodpovědnost. Proč vás to štve? Když tomu věří a platí, tak vás to nijak nepoškozuje. Mě je to ukradené stejně jako příslušnící církví, o kterých si myslím svoje, ale dokud nezasahují do mého života, tak mi nemají proč vadit.
21. Květen 2010 - 9:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Proč mě to štve (anonym)
Na to bych napsala asi jedno...Protože znám lidi, kteří se kvůli takovým věcem vydávají z peněz, a ty jim potom chybí jinde. A není mi to jedno. Zrovna tak jako mi není jedno že se na prodejních zájezdech okrádají důchodci, i když nejde o moje peníze. Není mi jedno že někoho okradou na ulici kapsáři, i když nejde o mojí peněženku. Tak proto.
21. Květen 2010 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Srovnávat to s krádeží je nesmysl - krádež je nedobrovolné vydání peněz, kdežto tohle je zcela dobrovolné. Vy důchodce považujete za nějakou intelektově podřadnější skupinu obyvatel? Oni ty peníze dávají dobrovolně. A dívíte se? Podívejte se, jakým odpadem se většina lidí a zvlášť důchodců dnes a denně "krmí" - komerční rádia, NOVA, PRIMA, stupidní seriály, stupidní reklamy, Blesk - pak se divíte té zblblosti a vygumovanosti, případně touze po "něčem lepším"? Dospělý člověk (včetně důchodců), který není nějak mentálně zaostalý nebo netrpí nějakou psychickou nemocí, je zcela zodpovědný za to, jak žije, čemu věří a komu dává své peníze a má na to právo, pokud tím neomezuje svou rodinu či okolí. Můžete dělat akorát to, že budete šířit slušně osvětu, můžete si s těmi lidmi promluvit, že to vidíte jinak, ale vzhledem k tomu, že ne ve všech případech musíte mít 100% objektivní pravdu - zvlášť v těch filozofických - tak s tím nemáte právo dělat nic víc - něco zakazovat, tlačit, nadávat. A rozčilování se nad něčím, co nemůžete příliš ovlivnit, škodí především vám, zbytečně, rozčilování se není konstruktivní řešení.
21. Květen 2010 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
alt1 (anonym)
Hrůza mne jímá, když čtu...Mne zase jima hruza, kdyz sarlatani s titulem MUDr a radou dalsich titulu nuteji desivymi scenari stat nakoupit 20 milionu vakcin na praseci chripkou. A pozaduji, aby se lidi temi skvaleny a pod ockovali povinne pod hrozbou ohrozeni statu. Ve srovnani s nimi jsou psychotronici zlati, protoze plati jen ten, kdo chce.
21. Květen 2010 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Já se nerozčilu (anonym)
Srovnávat to s krádeží je...Ani nikomu nic nezakazuju. Jenom vyvěšuju varovné cedulky, něco jako "kouření škodí zdraví". Vaše teorie o tom, že lidi jsou svéprávní a můžou si dělat co chtějí je jistě správná, lépe řečeno byla by správná, kdyby těch svéprávných byla drtivá většina. Ale pokud žijeme v demokracii, tedy v systému kde rozhoduje většina, a ta většina se chová tak, že to nasvědčuje o jejich nesvéprávnosti, je váš sklon k lhostejnosti na pováženou. To bychom mohli rezignovat úplně na všechno. Jistě že nevybízím k honům na šarlatány, ale můžu na ně alespoň vyjádřit svůj názor. To mi jistě dovolíte, že :-) ?
21. Květen 2010 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Ani nikomu nic nezakazuju....Jistě, jenom je zbytečné se tím trápit a řešit to pasivně, protože s tím stejně nic neuděláte. Vyvěšování varovných cedulek schvaluju, ale myslím, že nejúčinější by bylo působit přímo na ohrožené skupiny lidí, logickými argumenty, zájmem o problémy, které je dohání k různým podivným lidem nebo skupinám lidí a vhodnou, jemnou pomocí. Demokracií jsem myslela spíš to, že lidem nezakazuje ani je nechrání a nechává zodpovědnost na nich, což mi přijde mnohem lepší, než bezpečnost díky zákazům za totality.
21. Květen 2010 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
chytráci po bit (anonym)
Mne zase jima hruza, kdyz...Pročpak jste svoje moudro nevyjadřoval před tím, než stát ty vakcíny objednal? Protože jste věděl starou belu jak se to vyvine, přesně jako lidi co to měli na starosti. Nebo jste předem věděl že se nic nestane, že ta chřipka nebude mít vážný průběh, a masová vakcinace nebude třeba? Věděl jste starou belu. Jak se to vyvinulo je více méně náhoda, taky to mohlo dopadnout dost blbě. Osobně je mi milejší když se v takových případech počítá s horší variantou. Vakcíny se líp vylévají do kanálu, než shánějí když je pozdě. Ovšem vy jistě víte svoje, a říkal jste to už dávno, nemám pravdu?
21. Květen 2010 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Pročpak jste svoje moudro...Myslím, že nebylo tak těžké odhadnout, že se to opět vyvine jako všechny jiné obávané pandemie a spousta odborníků už před tím tvrdila, že je to akorát nafouknutá bublina, na které se zase někdo dobře napakuje. Nehledě na to, že prasečí chřipka nebyla nic vážného, co by tu kosilo lidi jako mor. Myslím, že toho prostě stačilo nakoupit mnohem míň pro rizikové skupiny obyvatelstva, zbytek populace se s tím prostě vyrovnal vyležením v posteli, stejně jako já. V době, kdy se ty vakcíny pořizovaly, už se vědělo, jaký průběh to bude mít. Kdyby se ty peníze radši vrazily do dopravy, zachránilo by se víc životů. Samozřejmě zároveň s poplašnými zprávami nepadlo ani slovo o důležitosti prevence a apel na lidi, aby tomu především předcházeli.
21. Květen 2010 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Prevence (anonym)
Například pitím ranní moči...
21. Květen 2010 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
gabča (anonym)
http://cz.iq-test.eu/#564735
21. Květen 2010 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
alt1 (anonym)
Pročpak jste svoje moudro...Povinne ockovani armady bylo pozadovano v dobe, by bylo vse jasne.
21. Květen 2010 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
alt1 (anonym)
Zajimave taky je, ze MUDr sarlatani na nejdulezitejsich postech maximalne ockovani prosazovali a inscenovali desivou medialni kampan, ale vetsina doktoru ockovani odmitla jako zbytecne a nebezpecne. Navic kdyz nasel dr Holy lek na rakovinu, tak se samozrejme nemuze pouzit, protoze neprobehlo radove 8 let testovani, ani pro smrtelne nemocne, kde uz by to nemohlo ublizit. Ale kdyz jde o velmi mirnou verzi chripky, tak sarlatani cpali radne neotestovane vakciny.
21. Květen 2010 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Myslím, že je skutečně nutné si uvědomit, že řada jak návštěvníků těchto stránek, tak stejně léčitelů, pseudoposkytovatelů atd. jsou duševně nemocní lidé...dříve by byli v ústavu, dnes mají podobné stránky.. pokud někdo tvrdí že je Napoleon nebo žížala všem je jasné, pokud někdo " léčí" Anděli, Světlem, atd... dokonce mu za to platí...proto jim vadí Sysifos apod...
21. Květen 2010 - 13:27
Obrázek uživatele Návštěvník
pro !!! (anonym)
V Iráqu žil nedávno člověk, kterému se přezdívalo Chemický Ali. Myslím, že by ta přezdívka spíše seděla tobě.
21. Květen 2010 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
alt1 (anonym)
V Iráqu žil nedávno...:-)))
21. Květen 2010 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
alt1 (anonym)
Myslím, že je skutečně...Sorry, zasmat jsem se chtel prispevku !!!. Tak ted: :-))) :-)))
21. Květen 2010 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Dobrý den, ráda bych se vás pane !!! taky na něco zeptala, jestli mohu. Jste věřící? Věříte v nějaké doložené zázračné uzdravení z minulosti? Víte o tom, že v dobách komunismu se politici léčili u lidových léčitelů, když už oficiální medicína nevěděla kudy kam, i když to bylo zakázané? Musím napsat, že mi s prominutím připadáte spíše jako absolovent VÚMLu ze sedmdesátých let než jako zastánce uzdravování. A ještě bych ráda dovětek. Myslím, že kdysi bylo bráno lékařské povolání jako poslání. Dnes se mnoho lékařů chová k pacientům jak ke kusu hadru. Když si nepřiplatí.
21. Květen 2010 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Ještě bych se ráda zeptala na jedno. Nemáte někdo tušení, na kolik přijde jedna vakcína proti prasečí chřipce?
21. Květen 2010 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Q. (anonym)
Většina "alternativců" si nevidíš dál než na špičku nosu. To ohánění se svobodou je trapné a stokráte vyvrácené klišé. Jde o to, že vzbuzují dojem, že mohou pomoci a tak může dojít k oddálení nástupu skutečné terapie. Léčení takového člověka je pak podstatně dražší, je vyšší riziko invalidizace např. tím, že chorobný proces již nevratně poškodil důležité orgány. Protože máme solidární systém financování, tak hloupost takových lidí zaplatíme my všichni. Když se tak ohánějí svobodou, měli by si uvědomit, že jednoho svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého? Tím, že obhajují zjevně špatná rozhodnutí podmíněná jen omezeností intelektu a leností myslet, vlastně obhajují to, že nezodpovědný hlupák může žít na úkor zodpovědných. Celkem by mě zajímalo, kdyby za takovou Bárou přišel nějaký bezdomovec, ať pravidelně finančně jeho svobodné rozhodnutí koupit ji denně jednu litrovou láhev rumu, jestli by platila. Jestli si vůbec uvědomuje, že svojí hloupostí je právě v roli takového bezdomovce - jen si nejdřív "koupí rum" (= zničí sobě nebo někomu jinému zdraví pseudoléčním) a na nás ostatních je nést (finanční) následky.
21. Květen 2010 - 17:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Skeptik (anonym)
VIVAT Q!
21. Květen 2010 - 18:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Blackie (anonym)
No jo, ale kromě těch naivních je tu spousta lidí nešťastných a zoufalých, a právě ti nejdřív naletí takovým šarlatánům...
21. Květen 2010 - 23:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Whitie (anonym)
Víte Blackie, ona to není tak úplně pravda. Je to o tom, že tato diskuse není moderovaná a že loupežníci, kteří jsou placeni farmaceutickou lobby, vám vytknou i bradavici na prababiččině nosu. Jsou to placení rozvraceči diskusí propagující dnešní - a jim dobře placenou - medicínu. Třeba pan Šrámek alias kdysi Formol, dnes už pod jiným nickem - možná jste to právě vy - řádí jak pominutý. Moje otázka nyní zní : Když člověk podstoupí chemoterapii, v krematoriu potom hoří lépe nebo hůře? Podle mého lépe. A v tom případě by se pohřební služby měly dohodnout s doktory a pohřby by měly být levnější. Když to pumpování chemie jde ze státní kasy...
22. Květen 2010 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Whitie (anonym)
Jinak paní :-) taky bych ráda věděla, kolik nás poplatníky stojí vakcína proti té vepřové chřipce. Napadá mě totiž v souvislosti jedna otázka. Nedávno byl zveřejněn fakt, že z každé státní zakázky jde do kapsy politiků,Dalíků a jim podobných dobytků 7 - 10%. A je pak jednoduchý počet, jak veliká kapsa by se otevřela, kdyby nedošlo k pochybnostem ze strany pana Klause. Vakcín mělo být objednáno 20 000 000 a předpokládám při střízlivém odhadu cenu tak za 2 stovky? Ale to je blbost, cena bude určitě vyšší....
22. Květen 2010 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Víte Blackie, ona to není...Těší mě, že i po tak dlouhé době ležím v žaludku tolika šarlatánům a podvodníkům. Jen mě překvapuje, že se podepisuješ pokaždé jinak - nejsem si pak jistý tím, jestli se dojem bučícího stáda snaží vzbudit jen jedem blbeček, nebo jestli vás je víc.:-D
22. Květen 2010 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Whitie (anonym)
Chováme se přesně jako vy studente Šrámku, taky jste se začal schovávat za cizí nicky. Jen z textu je patrné, že se jedná jen o jednu a tu samou hovězí hlavu
22. Květen 2010 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
:D (anonym)
Chováme se přesně jako vy...My, Whitie schizofrenik, majitel deseti nicků a jednoho kravince... :D:D:D:D:D:D:D:D
22. Květen 2010 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Whitie (anonym)
Když už jako starší, o hodně starší než vy Šrámku, pozoruji mladé lidi, jak jsou na jaře šťastní, jak jim to spolu sluší, jak před sebou tlačí o víkendu kočárky a odpočívají na lavičkách v parku, tak se musím ptát, co vy jste to za člověka studeného, neosobního a zlého, který místo něčeho rozumného a obecně prospěšného sedí u PC a honí potajmu alternativce. O něčem to svědčí. My, které nazýváte blbečky, si života vážíme, dokážeme mít radosti lítost, veselí i smutek. Kdežto vy se schováváte jen za ty vaše vzorečky.Jste k ničemu. Jste mělký a nepotřebný. Přesto že podle vás genius, jste nula k ničemu, jen slídit, špiclovat a urážet.
22. Květen 2010 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
kaspar (anonym)
Namísto alternativní medicína by se měla spíše pěstovat celostní medicína. Tu alespoň zastupují vzdělaní lidé s poněkud jinými názory na léčení. Ale jakou cenu asi má léčba od lidí, jejichž vzdělání je z naprosto jiného soudku? Po přečtení skript anatomie se cítí být mistry světa a pastelkami si do nich malují čakry, o kterých ani nevědí, co by to mohlo být. A alternativní medicína má ohromnou výhodu, její výsledky jsou prokazatelné jen metodami AD HOC. Tedy jen subjektivně.
22. Květen 2010 - 17:44

Stránky

Přidat komentář