26 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

A co to může být za psych poruchu?

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
xoxo (anonym)
Co to může být? Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o váš názor, co za poruchu to může být. Předem děkuji za váš čas. • Okamžitá důvěra člověku, kterého zná třeba jen týden • Depresivní stavy • Neschopnost oběktivního myšlení • Až posedlost jedním člověkem • Slabá paranoia
19. Únor 2011 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Co to může být? Dobrý...Napiš více informací.
20. Únor 2011 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Co to může být? Dobrý...Hraniční porucha osobnosti, závislá porucha, emočně nestabilní porucha, histrionská porucha...
30. Květen 2011 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Napis vic, takhle se toho neda moc rict.
30. Květen 2011 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Dobrý den, potřebovala bych nutně radu. Můj přítel měl už třetí den nějaký záchvat. Když se to objevilo v sobotu v noci, tak se mnou komunikoval, ale byl moc nervozní. V neděli to přišlo kolem půl 8 a přešlo to v 8, ale strašně ho bolela hlava bolestí měl slzy v očích dal pěstí do zdi, myslelel si nebo mě tvrdil, že to je migréna, což si já nemyslím... Projevuje se to jako velká bolest hlavy, úzkost - chvilkama mě nenechá na sebe sáhnout, chvilkama je bezvládný, svíjí se bolestí na posteli, je spocený, ae nejhorší je, že má strašné halucinace, které ho dohánějí k šílenství, zdá se mu o jeho otci, který je rok mrtvý ted to 21.7. bude rok... a v těch halucinacích se mu zdá, že ho volá k sobě, že se s nim baví a chce, aby šel za nim... K psychiatrovi jít nechce i když mi sám řekl, že to nezvládne, že umře než proživát takovou bolest... když to trvalo 2 hodiny a on mě prosil, at mu něco dám, dala jsem mu antidepresiva sedatif pc asi to zabralo, protože potom usnul... ale když se probudil, tak si nic nepamatoval. Nerozumím tomu, ale opravdu nevím jak mu tedy pomoci..?
5. Červenec 2011 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
pro ... (anonym)
Dobrý den, potřebovala bych...jsi si jistá, že nemá abstinenční záchvat? Nemůže brát tajně drgy? I třeba léky např. Neurol, Lexaurin?
5. Červenec 2011 - 18:16
Obrázek uživatele Návštěvník
pro... (anonym)
Po smrti táty mohl brát něco na zklidnění, na co si vypěstoval návyk.
5. Červenec 2011 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Dobrý den, potřebovala bych...Dovleč ho k doktorovi. A rychle. Může to dělat nádor.
6. Červenec 2011 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Dobrý den, potřebovala bych...VYPADA TO NA POSTRAUMATICKY SYNDROM, URČITE BY TO CHTĚLO DOBREHO PSYCHIATRA, MOHU DOPORUČIT DR. KOTASKOVOU, ZARUČENĚ POMUŽE. NAJDETE SI JI NA NETU. A PROTOŽE SE ZABYVAM EZOTERII, SPÍŠ MI TO PŘÍJDE JAKO PŘIVTĚLENA DUŠE, TO JE POTOM PROBLEM , KTERÝ DOKTOŘI NA CHVÍLI UTLUMÍ LEKY . TAM JE POTOM DOCELA JINA LEČBA. JENOMŽE TO MU ROZUMÍ PAR LIDÍ ODVEST PŘIVTĚLENOU DUŠI PRYČ. UMÍ TO DR DRAGOMIRECKÝ. JA SE TÍM TAKÉ ZABYVAM. ALE ON JE UČIEL. MOŽNA TOMU NEVĚŘÍTE ALE BOHUŽEL JA TO MAM VYSKOUŠENE NA SOBĚ. KDYŽ TAK MI MUŽETE ZAVOLAT. NEDĚLAM TO ZA PENÍZE, PROTOŽE VÍM JAKE JE TO PEKLO. JSEM ASTROLOŽKA, ALE TAKE TO NEDĚLAM , PROŽE TYTO VĚCI SE ZA PENÍZE NEMAJÍ DĚLAT. DALA JSEM TĚCH MOŽOSTÍ DOST TAK SI VYBERTE. LEKY TO POTLAČÍ, ALE PROBLEM NAVŽDY NEZMIZÍ.. POKUD BY JSTE CHTĚLA TAK MI MUŽETE ZAVOLAT,603319657. HERMANOVA
7. Červenec 2011 - 12:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka278 (anonym)
Dobrý den, již 8 let se léčím na periodickou depresivní poruchu fáze těžké deprese v chronickém stadiu. Beru spoustu antidepresiv, bývám 2x ročně několik týdnů v nemocnici. Čím dál víc se mi stává, že mi "vypíná hlava", nevnímám okolní realitu a dostávám se tím do nebezpečných situací. Dvakrát jsem "vlezla" před auto. Někdy jako by mi v hlavě běžel film, kde já figuruju a dělám, co se po mě chce. Pak se probírám, když začnu nahlas mluvit, sahám do prázdna, jednou jsem měla v ruce nůž. Po procitnutí bývám dezorientovaná. nepoznávám, kde jsem a kam jdu. Dalším problémem je, že mě začala navštěvovat nějaká nehmotná postava, když jsem sama v místnosti. Cítím ji za sebou, cítím její dech, ruku na mém rameni a jsem tak vyděšená, že nemůžu promluvit, ani se pohnout (jednou jsem se hrůzou počůrala). Když cítím, že postava mizí, podívám se dozadu a vidím bílou postavu, jak mizí za zdí a cítím závan ledového vzduchu. Jindy slyším z předsíně (míváme otevřené dveře) šourání, dech a když se podívám, je tam zase ta bílá postava, cítím opět ledový vzduch. Snažila jsem se tomu utéct, ale jediným únikem bylo okno - naštěstí v přízemí. Proč za mnou ta postava chodí? Bojím se!
14. Červen 2013 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Janule (anonym)
To je hrozné, ani si nedokážu představit, jak moc Vás to musí děsit :-( Určitě bych o tom řekla svému psychiatrovi,vypadá to na bludy, léky by měly pomoci a postava se přestane objevovat. Může to být psychóza, schíza, těžko říci, projevy jsou různé... znám případ schizofrenika, kterému se u postele zjevoval jeho mrtvý kamarád, taky strašné.
14. Červen 2013 - 23:17
Obrázek uživatele Návštěvník
R. (anonym)
Jak nebezpečný je romantismus?
8. Prosinec 2014 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Jak nebezpečný je...To je moc krásná otázka. :-) Romantismus je neškodný, pokud se nepojí s přílišnou naivitou a nekritickým snílkovstvím...pak to není k řití, ale především pro partnera takového romantika.
8. Prosinec 2014 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Alien (anonym)
Co to může být? Dobrý...Závislá porucha, patrně z nedostatku přirozených vřelých vztahů v raném dětství.
10. Prosinec 2014 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Alien (anonym)
Jak nebezpečný je...Fakt hezká otázka :) Asi záleží na tom, co si kdo pod tím pojmem představuje. A taky, pokud si někdo bude myslet, že je nebezpečný, tak pro něj nebezpečný bude. Protože si z něj pro sebe vytáhne jen to nejzhoubnější.
10. Prosinec 2014 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Hraniční porucha osobnosti,...Ahojky,jsem na tom taky tak.Pomůže mi někdo?Beru antidepresiva a zhorsuje se to. thei@email.cz dekuji
15. Únor 2015 - 2:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Ahojky,jsem na tom taky...Tady asi moc ne, ale možná doktor z masa a kostí by mohl.
7. Duben 2017 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
hahetr (anonym)
Doktor z masa a kostí ti pomůže, má maso a kosti z kuřete a dá ti najíst a taky napít. A koupí ti i vosu se žihadlem co ráda píchá, no vosa se žihadlem je in. Má křídla, má nohy a umí chodit po zdi. To je co, a má kusadla a ráda kouše nějakej papír prej, ne toaletní, ale prej papír ráda kouše a hryže. Jen ta vosa nemá kosti ale zase má maso a žihadlo. Nerada se koupe v medu ta vosa, že jo? nenosí boty ani ponožky, má malý nožičky, aby mohla líst po stropě a hledat tam nějakou omítku. Taková omítka je cenná pro lezoucí mouchy a vosy, dobře se jim po ní leze a nepoškrábou ji.
8. Duben 2017 - 6:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak (anonym)
Ještě jednou a snad uz naposled! Bude dobře si ujasnit co má byť výsledkem. 1)Pokud násilný trestny čin ,potřebuji agres.látku a fotak ev.nejakou zbraň. 2)Pokud nevěra za účelem pozdějšího vydírání postačí foťák ev.latka povzbuzujici apetit. 3)Pokud nějaký typ rehabilitace pak předem dohodnutý a odsouhlasenym postup. 4)?
8. Duben 2017 - 14:42
Obrázek uživatele Steve
Steve
Doktor z masa a kostí ti...Nepiš bláboly ... myslíš že jseš tím zajímavej nebo co? Puberta ještě nepřešla?
8. Duben 2017 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
hahetr (anonym)
Tobě je úplný lejno po mě, jasný? Nediskutuji s váma a starejte se laskavě o sebe, pane chytrý. Nazdar
9. Duben 2017 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
hahetr, (anonym)
Tobě je úplný lejno po...buď v klidu,steve se sere do všeho a je to blbeček.
9. Duben 2017 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
plalka (anonym)
Mě to teda náramně pobavilo :-) Je to lepší než číst jak si tu jinde nadávají a urážejí, až to hezky není.
9. Duben 2017 - 20:25
Obrázek uživatele Steve
Steve
Tobě je úplný lejno po...Ale ale ... tady se nám někdo náramně čuří :-) Klídek kolego, a prskání si nechte na doma ... mě to vážně nezajímá.
9. Duben 2017 - 21:02
Obrázek uživatele Návštěvník
n (anonym)
je normální, aby někdo(rodič), komu řekneš "drž zobák" šílel, hulákal, vyhrožoval, ... ze to neni normální?
15. Duben 2017 - 22:13

Přidat komentář

Reklama

Reklama